Noc s mojí sestřičkou

V noci mě probudila žízeň, tak jsem si skočil do kuchyně. Chvíli jsem přemýšlel, jestli si jít lehnout k sobě do pokoje, nebo se vrátit k sestře. Když jsem si vzpomněl na její hřejivé a hebké objetí, hned se mi zase postavil a já vyrazil zpět k Lence.
Ležela na kraji postele s jednou nohou na zemi. Peřina byla zmuchlaná vedle ní, a protože bylo docela chladno, viděl jsem ve světle pouliční lampy jak má ztuhlé bradavky a po celém těle husí kůži. Byl to opravdu krásný pohled.
Nejdřív jsem ji chtěl jenom přikrýt, ale pak jsem neodolal, přiklekl na zem mezi její nožky a přivoněl ke kundičce. Krásně voněla po sexu a trochu byla cítit i pěnou, jak si jí večer dohladka oholila. Začal jsem ji zlehka líbat a čekal, kdy nějak zareaguje. Skoro ihned ještě víc roztáhla nohy a její kundička se rozevřela. Podíval jsem se na ní, ale pořád klidně spala. Několikrát jsem prolízl závojíčky pysků a pozoroval, jak se jí zrychluje dech. Zlehka jsem jí kundičku roztáhl a slízl šťávu, která jí začala vytékat z dírky. Trochu zasténala, otočila hlavu na druhou stranu a něco si chvíli mumlala, ale zatím pořád spala. Nehodlal jsem to tak nechat, ale zatím mě to docela bavilo.
Co nejvíc jsem vyplázl jazyk a pomalu ho zasouval co nejhlouběji do její kundičky, která už docela slušně tekla. Zopakoval jsem to dvakrát nebo třikrát a pak jsem si opatrně klekl tak, abych svým ztopořeným pérem dosáhl na její dírku. Chvíli jsem ho máčel v jejích šťávách, párkrát jsem s ním zajel až na prdelku a pět, a po chvíli jsem ho začal velice opatrně zasunovat. Chtěl jsem, aby se vzbudila až při souloži. Nesmírně lehce jsem jí píchal a snažil se jí jinak moc nedotýkat. Začala mít trhaný dech, oči se jí za zavřenými víčky pohybovaly a pocítil jsem i lehké náznaky protipohybů. Očividně se jí zdálo, že s někým šoustá, mrška jedna. Chytil jsem ji jednou rukou pod zadečkem, posunul ji trochu dál na postel a začal jsem trochu zrychlovat. Začala tiše sténat a víc přirážet, ale stále trochu nekoordinovaně.
Přisál jsem se na jednu kozičku, začal jí okusovat bradavku a rukou jí začal masírovat druhou. Zároveň jsem ještě trochu zrychlil přirážení a přidal i na síle. Sestřička sebou škubla, otevřela oči a ztuhla. Nejdřív to vypadalo, že začne křičet a shodí mě ze sebe, ale hned si uvědomila co se vlastně děje a začala hned spolupracovat.
„To mě nemůžeš vzbudit, bráško?“ zasténala, „Ty si tady užíváš a mě necháš spát“
„Vždyť jsem tě právě probudil a věř mi, že sis celou dobu užívala.“
„Zdálo se mi, že jsi mě na tom plese šoustal přímo na pódiu, všichni se na nás koukali a pak začali šoustat všichni kolem, bylo to úžasný!“ vyprávěla mi Lenka se zavřenýma očima a přitom přirážela a nastavovala mi pičku tak abych se dostal co nejdál.
„Jestli máš tyhle sklony, já s tím problém nemám, nedělal bych to mezi lidmi poprvé a navíc se sestřičkou by to bylo ještě víc rajcovní“ zasnil jsem se tentokrát já.
Lenka pocítila, jak jsem vypadl z rytmu, a převzala iniciativu. Převalila mě vedle sebe na postel a vrhla se na mě. Vrazila si ho zase až do krku, pičkou mi začala rejdit po obličeji, až jsem ho měl celý zmáčený a rukou mi začala masírovat koule. Pozoroval jsem tu krásu nad svým obličejem a začal jsem jí hníst a roztahovat půlky. Namočil jsem si jeden prst do její šťávy a začal jí s ním dráždit na zadní dírce. Přestala mi rejdit po obličeji a držela, krásně jsem viděl, jak se jí prdelka uvolňuje a pouští nejdřív jeden, pak dva a nakonec tři prsty dovnitř. Musím vyzkoušet, co všechno se tam vejde, napadlo mě, a nejlépe hned.
Shodil jsem sestřičku ze sebe a ta jako by na to čekala, klekla si na všechny čtyři a vystrčila na mě prdelku.
„Tak pojď, ale opatrně bratříčku, tam jsem ještě pana“ opřela se horní půlkou těla o postel a sama si rukama roztahovala půlky.
Dvakrát jsem jí ještě protáhl kundičku a pak ho opatrně nasadil na zadní dírku. Pomalu jsem zatlačil, ale moc to nešlo. Lenka překvapila a přes to co říkala, si ještě víc roztáhla půlky a sama se silou začala nabodávat na mého ptáka.
Když jsem byl asi v půlce, rukou mě zarazila a zhluboka oddechovala. Snažil jsem se trochu hýbat do stran a uvolnit ten tlak a po chvíli bylo cítit, že už zase můžu dál.
Sestřička si jednou rukou začala masírovat kundičku a potichu sténala do peřin. Pohyboval jsem se v jejím zadečku už docela plynule a pocit to byl úžasný. Byla krásně těsná a horká, bylo to úplně něco jiného, nového.
„To je nádhera, ještě tak mít jednoho chlapa, kterej by to do mě rval zespodu, to bych z orgasmů nevyšla,“ vyrážela ze sebe Lenka „škoda, že mám jenom jednoho brášku.“
„Teda sestři, ty mě dneska nepřestáváš překvapovat. Jestli chceš, tak ti někoho odpovídajícího seženu, ale na oplátku přivedeš nějakou svojí kámošku.“
Lenka mezi řečí a šoustáním začala hrabat v nočním stolku a vytáhla obrovský vibrátor. Zapnula ho a rovnou si ho začala rvát do kundičky. Vibrace se přenášely i na mě a já jsem cítil, že už zase brzy budu. Lenka začala sténat na celý barák už před chvílí, když cítila, jak má obě dírky plné. Vší silou se sama šoustala, zatímco já jsem se snažil udržet s ní tempo a ještě chvíli vydržet.
„Ještě chvíli, bráško, chci být zároveň s tebou“ zasténala skoro nesrozumitelně.
Skoro hned ale zakřičela a začala se zase celá klepat a přirážela jak šílena.
„Už budu, dělej, nastříkej mi to do prdele, roztrhej mě“ křičela a nabodávala se na mě jako smyslů zbavená.
V tu chvíli jsem s úlevou naposledy přirazil a začal stříkat. Orgasmus mé sestřičky neodezníval, sténala a házela sebou a přinášela mi tím neskutečné pocity. Křičeli jsme oba na celé kolo, já jsem jí škrábal na zádech, až Lenka nejspíš na chvíli omdlela. Zůstala ležet bez pohybu a já se svalil těsně vedle ní.

Pomalu se ke mně otočila a začala mě lehce líbat. Pořád mi stál a ona mě za něj chytla a silně stiskla, až jí na ruku steklo posledních pár kapek spermatu. Byl jsem úplně prázdný a všechno skončilo v mé sestřičce. Ještě včera by mě něco takového ani zdaleka nepřišlo na mysl.

„Jenom můj, nikomu ho nedám,“ špitala mi do ucha „kdybych věděla, co mám doma za poklad, ošoustala bych tě už dávno.“
„Ale teď spát, musíš nabrat síly na zítřek, chci, abys mě šoustal od rána do večera, musíme toho spoustu dohnat a vyzkoušet, mám spoustu nápadů“ smála se sestřička a pořád mi ho lehce honila.
„Jestli mě za něj nepřestaneš tahat, tak stoprocentně neusnu“ strčil jsem ji na oplátku tři prsty do kundičky a ona se ode mě hned odtáhla.
„Dobře, já už teď nemůžu, bylo to fakt krásné a silné, ale musím si odpočinout.“
Přetáhla přes nás peřinu a během chvilky jsme oba znovu hluboce spali.


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *