Garry Zmrd II.

Naše jazyky si spolu hrály zatímco mé ruce zmizely pod tričkem a hladily Janiččiny vyvinuté kozičky. Ani nehlesla a vychutnávala si každičký můj dotyk. Pomalu, ale jistě si dodávala odvahy a její ručka se pomalu sunula k mým riflím. Kaluž pod ní jenom začvachtala, když poposedla a rozepla můj poklopec. Můj ocas z nich přímo vystřelil a jeho červená kůžička se staženou předkožkou na ní udělala určitě dojem, protože na chvíli ztuhla a se zájmem si mého chlapáka prohlížela. „Ten je, ale velký! Můžu si ho pohladit?“ „Jasně,“ řekl jsem a předvedl jí jak se takový penis správně honí. „A to tě to nebolí?“ pokračovala ve svých hloupočkých dotazech. „Ne, naopak je to moc bezva. Něco takového, jako když tě lochtám a ty se potom počůráš.“

„No víš, ono se mi to vlastně tolik nelíbí. Líbí se mi jak mě hladíš po barunce, ale stydím se před tebou čůrat,“ vyhrkla upřímně. „No dobře, tak až mi ho pěkně vyhoníš, tak ti jí pěkně pohladím, jo.“ „Hmm,“ souhlasila nadšeně a svými jemnými prstíky začala stahovat předkožku pěkně tam a zpět a já přimhouříc oči jen vychutnával doteky mé první dívky. Tak divoký orgasmus jsem ještě nikdy při onanii nezažil, to že jsem se udělal cizí rukou prostě dělalo divy a Janiččiny šatečky se brzy třpytily mým semenem, které pomalu ale jistě stékalo do kaluže na její židli.

Teď jsem byl na řadě já a počal plnit svůj předchozí slib. Můj jazyk nezbedně klouzal po jejích stehnech blíž a blíž její pannenské prcince, zatímco si pohrávala prsty se svými bradavkami a sténala. Nejdříve jsem jí jen tak hravě přejel po rýze, ale poté už jsem zkušeně našel poštěváček a jeho laskáním přinesl mé sladké společnici další mnohem silnější orgasmus.

Její rozkoš ještě odeznívala, když se mi začalo nutkavě chtít na záchod. „Ale přece jí tady takhle nemůžu nechat,“ pomyslel jsem si a tak jsem to vyřešil po svém. Chytnul jsem svého koníčka a pomalu jsem labužnicky začal smáčet Janiččino překrásné tělo. Vychutnával jsem si tu hrůzu a odpor v jejích očích a kochal se tím jak mé chcanky stékají přes její kozičky, pupík, prcinku a překrásná stehna a spojují se pod ní na židli v jednu velkou kaluž s výsledkem mého lochtacího útoku. Přitom jak jsem chcal se mi opět postavil a tak abych ještě dovršil Janiččino ponížení oklepal jsem si ho na jejím bříšku.

„To co jsi právě udělal se mi vůbec nelíbilo,“ ohradila se Janička. Ale abychom si byli kvit, tak já ti to oplatím. A zatímco jsem si lehnul na zem roztáhla doširoka nohy a z její překrásné prcinky začaly proudit kapičky chcanek smáčíc pomalu ale jistě mé nahé tělo. Sklonil jsem svou hlavu přímo k tomu teplému proudu a počal pít urinu mé sladké Janičky, která se jen rozpačitě rděla. Urinu mé Janičky, kterou jsem před malou chvílí udělal svým jazykem a která mi ho tak bezvadně vyhonila. Mé rozkošné patnáctileté Janičce.

Proud ustal a Janička začala hledat čím by si svou kočičku otřela. Bohužel nic zrovna nebylo po ruce a tak jsem jí nabídl svůj šikovný jazyk a přikleknouc k jejímu klínu vylízal jsem jí do poslední kapičky, ale hlavně pořádně jsem jí roztoužil.

Můj ocas se taky pořádně postavil – protože jsem si dával pořádně záležet, abych se tu a tam otřel o její nožku a tak už nic nebránilo tomu ho do ní vrazit.Tedy něco přece. Janička totiž byla panna. Přiznala se mi ve chvíli, kdy můj koníček počal pomalu vnikat do její rozpálené jeskyňky a narazil na malý odpor. I já jsem se jí přiznal k tomu, že jsem ještě ženu neměl – byla to pravda, doposud jsem zažil pouze píchání s Markem do zadku, ale to nebylo proti ženské prcině nic.Ale přeci jenom nějaké ty porno filmy už jsem shlédl a tak jsem usoudil, že nejlepší to bude do ní naprat a potom se uvidí.

Zarval jsem ho do ní hlava nehlava, až chuděra úpěnlivě zakřičela, ale nebylo jí to nic platné protože v tu chvíli jsem se změnil ve zběsilé zvíře, kterému jde jen o to jedno a píchal jí velmi divoce. Její prcina jí musela pálet od mého bušení a tak se bolestí rozbrečela – kupodivu i to mě velmi vzrušovalo a tak jsem pokračoval. Konečně jsem ucítil jak mi v něm škube. Ucítila to i Janička a snažila se seč mohla ho ze sebe vyndat, abych jí nemohl oplodnit. Ale já jako správný samec trval na vyprázdnění svých rezervoárů do její teplé jeskyňky a tak jsem se nedal. A zatímco jsem s velkým zadostiučiněním pozoroval její bezmocnost, dosytosti se do ní vypumpoval. Dokonce i Janička se nakonec udělala.

Ale já ještě neměl dost a vzpomněl si na svou první sexuální zkušenost s Markem. Roztáhl jsem Janičce, která se stále vytrvale bránila, zadeček a pomalu začal svým údem pronikat do prdelky. Šlo to ztuha. Ale brzy se i tento její otvůrek dokonale přizpůsobil a já odpanil i její prdelku. Dokonale propláchnouc její střeva jsem si ho od ní ještě nechal vylízat a přitom jí udělal dobře ještě několika prsty, laskajíc její poštěvák.

Moc se nám to nakonec oboum líbilo a tak jsme v tom pokračovali i v následujících dnech.

Tak takový byl můj první styk s dívkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *