S Aničkou a uklízečkou

Doširoka roztáhla své nožičky a dala se do díla. Nejdříve jen tak párkrát přejela po mém ocasu a jazýčkem oblízla koule. I já laskal její lasturku a za chvíli začal zasouvat nezbedný jazyk tam, kde to má každá ženská nejraději. Její rty hbitě pohlcovaly můj naběhlý kůl a já byl úplně hotovej. No uznejte sami, šedesátdevítka s jedenáctiletou pannou, vás by to neudělalo! Laskal jsem každičký milimetr její slaďounké prcinky a se zalíbením přijímal totéž od jejího žhavého jazyka. Ale to ještě nemělo být všechno. Už z ní její šťávy tekly proudem, když mé oči jen na chviličku nezíraly do její neposkvrněné frndičky. Naskytl se mi totiž jedinečný pohled na naší milou uklízečku, zavalenou chumlem mladých nenasytných dvanáctek, které se o její tělo znásilňovaly. Využívaly opravdu všeho. Jejích vemen, bradavek, ruky, prstů na nahou, jejího nosu. Prostě úplně nepříčetně se na ní uspokojovaly. A když už na ně nezbylo žádné místo – no problem jazýček šikovné kamarádky, také stojí za to.

Steny roztoužených dívek se rozléhaly po celé šatně aniž bychom se vůbec propracovali do sprch, ale i na to muselo jednou dojít. Anička právě vychutnávala první mužské semeno, které skončilo v její pusince jedenáctiletého mláděte, když jsem zavelel: „Do sprch, frndičky moje!“ Dívky se ihned rozeběhly, celé nespokojené z toho, že jejich orgasmus bude muset ještě chvíli počkat. „No, no, však já vám to vynahradím,“ utěšoval jsem je, zatímco předmět jejich přehnaného zájmu se svými vemeny bezvládně ležel na zemi. „Tak jste si pořádně užila, co!“ pokusil jsem se zažertovat:“ ale teď mi to musíte vynahradit!“ Přitáhnul jsem Aničku a položil jí na její tělo. Její koziska se rozvalily do stran a já se mohl kochat báječným sousoším. Mladičká princezna, s tělem téměř chlapeckým a pod ní zkušená ojetina s obrovitýma dudama do kterých by se rád vystříkal každý chlap. „Hlaď jí,“ poručil jsem uklízečce a její ruce dosud mokré od šťáv, které vyloudily z klínů mých rozverných samiček se začaly neodbytně lísat kolem Aniččiných bradavek, které narostly do nevídaných rozměrů. „Tak je to správně, a teď si to dělej. No jasně rukou ty krávo, čim jiným.“ Ustrašeně na mne pohlédla a začala si to dělat. A opět ty známé, tolik rajcovní čvachtavé zvuky.

Anička už byla dostatečně vzrušená z naší předchozí 69 a teď ještě navíc doteky horkých dlaní zkušené ženy, prostě toho bylo na ní moc, takže prohnouc se v zádech a ječíc prožila si chudinka první orgasmus. Nenechal jsem jí ani oddechnout a dal se do díla. Zatímco uklízečka stále plnila můj rozkaz a píchala se rukou jak nejlépe dovedla zavedl jsem svůj úd do Aniččiny prcinky. „A teď Aničko, tě přeříznu a budeš dospělá ženská,“ vysvětloval jsem jí, i když to příliš nevnímala, protože byla z předchozího zážitku naprosto hotová.

Zasunoval jsem ocas hlouběji a hlouběji až jsem narazil na pannenskou blánu. S dalším čvachnutím roztoužené uklízečky, která nám pro naší šoustačku dělala podklad jsem ho do ní zarval až chudinka bolestí vykřikla a začal jí zuřivě píchat. Z očí se jí valily slzy, ale můj chtíč byl příliš velký a tak jsem na ni nebral ohledy a jel jsem jako o závod. Drtil jsem její frndičku svým bucharem, zavadíc občas o ruku masturbující uklízečky, kterou to ještě více motivovalo v jejím úsilí. Když mi o mé koule zavadila podruhé už jsem to nevydržel. Zvedl jsem Aničku do náručí a zcela bez zábran vyprázdňoval jsem do ní své rezervoáry, až z ní sperma teklo. „Tak to bychom měli,“ řekl jsem a předal malou Aničku do péče jejím vrstevnicím, které si to rozdávaly pro změnu ve sprchách. Jedna druhé vzájemně velmi důkladně vymývaly prcinku a přitom jen tak lehce zkoušely prstíkem, co ta druhá jako na to. Jistě vám nemusím povídat, že se jen málokterá bránila, přivodit si rukou své družky opět ty báječné vzrušující pocity.

„A teď je řada na tobě,“ řekl jsem uklízečce. „Máš moc bezva kozy, takže si s tebou chvilku pohraju. Víš ty co, pěkně si je chyť a tři je o sebe a jen tak je převaluj. Já ti mezi ně zarvu ptáka a vystříkám ti je, co ty na to?“ Nečekal jsem na odpověď, protože bez odporu poslechla. Asi si už zvykla na to, že tady velím já. Zarval jsem svůj kolík mezi její mega-dudy a prožíval neuvěřitelnou rozkoš z každého jejich otření o můj kolík. I uklízečce se konečně naše orgie začaly líbit a tak s ještě větší usilovností než předtím s dívkami věnovala se mému penisu a drtíc vytrvale své kůzlata bez mrknutí oka přijímala mé výstřiky neustávajíc přitom ve svém snažení až mi v něm nezbyla jediná kapička. „Ty si ale mrcha, vždyť už mi nic nezbyde na mé nezbedné „mrduchtilky“.“ „Ale zbyde ti, jen se neboj. Jak tak koukám na tu tvoji kládu, jen tak něco jí neskolí. Ale nejdřív je tu ještě moje číča.“ Aniž by cokoli dalšího řekla čapla mě – a měla pánové opravdu sílu – pleskla se mnou o zem a dřív než jsem se stihnul jakkoliv bránit už na mě rajtovala.

Narážela se na můj kůl, jako kdyby to byl poslední na světě a její vemena se jen houpala v rytmu jejích boků. Různě kroutila pánví, čímž opravdu dosáhla svého, protože jsem to do ní za chvíli pumpoval. „No vidíš že to šlo. Aaaaachchh, ó bóže, stříkej, stříkej to do mě. Vystříkej mě do poslední kapičky. Propláchni tu mojí špinavou díru,“ chrčela zatímco z mého kůlu z každičkou kapkou odcházely pro dnešek mé poslední síly.

Tak snad někdy příště!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *