Ve sprchách

A přišel první večer. Holčičky už se stihly ubytovat do svých chatek, a já měl dostatek času rozmyslet si další taktiku, kterou na ně budu uplatňovat. To, že jsem je naučil hlásit se velmi svůdnými slovy a navíc to, že jsem je přiměl ukazovat mi jejich sladké prcinky na potkání, byl nesporně velký úspěch. Ale šoustání, to je přeci něco úplně jiného, co když se budou bránit, co potom? Nezbedné myšlenky se mi proháněly vesele hlavou, když mne napadl další báječný nápad. Neváhal jsem ani chvilku a svolal mé jedenácti- a dvanáctileté víly. „Myslím, že už jsme měli možnost se spolu důkladně seznámit. Naučil jsem vás se pořádně hlásit a už jsme si ujasnili jakým způsobem se bude kontrolovat, zda jste se pořádně umyly. Ale ještě na jednu maličkost jsem v tom spěchu (spíše v tom báječném vzrušením nad tolika obnaženými mladinkými těly) zapomněl. A sice na organizaci večerního sprchování. Takže: 1) do sprch budeme chodit všichni společně v 19.00… Nebo víte co, vyzkoušíme si to hned v praxi. Dojděte si na chatky pro osušky a čisté kalhotky a můžeme vyrazit.“

Rozeběhly se do svých chatek a za malou chvilku už jsme byli na cestě k dívčím sprchám. Vešli jsme do převlékárny a já jsem dal pokyn k svlečení. Svlékal jsem se společně s mými kočičkami a pozoroval jejich mladičké tak vzrušující těla, až jsem ze samého vzrušení ztěžka oddechoval. Jejich sladké jahůdky, stimulovaly můj ocas, takže ten narůstal do pracovních rozměrů – nyní už zcela bez jakýchkoliv překážek. Anička se ke mně přitočila, celá nahá a okouzleně pozorovala mé obrovité nářadí. „Co se ti to Petře stalo, vždyť to tě musí bolet. Ukaž já ti to pofoukám.“ A už její něžné rtíky foukaly na mého ptáka. Bylo to moc rajcovní pozorovat mé prcinky jak se svlékají a navíc mít tu nejmladší tak blízko od ocasu, takže jsem občas neodolal a pohnul jsem se tak, aby se moje kladivo otřelo o její obličejíček. A ona se nechala. Dělal jsem to ve svém vzrušením stále častěji, až už jsem se neovládl a zarval jsem jí ho definitivně do pusinky. Nejdříve se sice snažila nějak protestovat, ale brzy zjistila, že jí to není nic moc platné a tak se poddala a po krátkém zaškolení už mi ho žmoulala a sála. Poradil jsem jí ať při tom kývá hlavou, čímž mi přinášela naprosto božskou rozkoš. Přimhouřenýma očima jsem pozoroval dění okolo sebe a plně se oddával jejímu hbitému a velmi mrštnému jazýčku, který mi dělal tak dobře až jsem si s hrůzou všiml, že nejsme v převlékárně sami. U dveří stála uklízečka, a jen si tak lehce nadzvednouc zástěru, dorážela svou chlupatou kundou na násadu smetáku, zatímco druhá ruka ždímala její obrovité cecky. Vůbec bych si jí nevšiml, kdyby jí neprozradilo její čvachtání, tak byla mokrá! Že by byla děvka jedna na holčičky? Vyzkoušíme to.

Pokynul jsem jí ať jako jde k nám. Trochu rozmrzele přerušila sebeukájení a sedla si na lavici vedle nás. Porozhlédl jsem se okolo a poručil holčičkám: „A teď prcinky moje, pomazlete se tady s tetou, ona vám za to předvede svoje kůzlátka. Uklízečka to pochopila a chvatně se začala zbavovat zbylého oblečení, až její dudy vyhrnuly na světlo boží. Když jsem to vybavení spatřil úplně jsme ztuhnul. Tak velká vemena jsem v životě neviděl.

Holčičky mezitím poslušně obstoupily „tetu“ a čekaly na další pokyny. „Dělejte, co vám poručí!“ předal jsem defacto velení uklízečce, stále si vychutnávajíc báječnou kuřbu jedenáctileté Aničky. A uklízečka se zatím pořádně činila. „Pojď sem děvenko, ano ty zrzavá, chytni oběma ručkama kozu, no neboj se neublíží ti a sedni si svou prcinkou přímo na bradavku. No, tak je to správně. Teď chvíli počkej.“ A obdobným způsobem usadila mladou dívenku i na druhou svou kozu. „Teď vy,“ pokynula skupince asi sedmi dívek. „Vy si hleďte mého klína a až dám povel pěkně svými mlaďoučkými jazyky dělejte tetě dobře. Ano, lízejte mi mojí kundu, lízejte jí ať z ní teče horké kundí mlíko. Ať se vám pěkně třpytí na vašich jazýčcích…

No a vy zbylé, vy se vystřídejte nad mou pusou, ať poznáte, co dokáže šikovný jazyk zkušené samice. Holčičky se rozestavily dle jejích pokynů a orgie mohly začít. Uklízečka stále vlhká od předchozího sebeukájení, brzy byla v absolutním transu. Dvě nejkrásnější dívenky velmi odvážně rajtovaly na jejích bradavkách a sténaly tak, jako by šoustaly s údem. Skupina lízaček se také nenechala zahanbit, protože jejich hbité jazýčky švihaly seč jen mohly okolo její urousané díry a lízaly šťávy bez přestání se z ní linoucí. Odvážná Erika dokonce byla svým jazykem vevnitř té čvachtající obrkundy a mrdala jí svým jazykem ostošest. Uklízečka mezitím se stále se zvyšující rozkoší, důkladněji a důkladněji lízala jinou mladičkou dívku, která ochotně přiložila svůj rozkrok na její rty. S velkým zadostiučiněním sála ty sladké šťávy dívenky, která by mohla být její dcerou a čas od času její ruce zabloudily i k dívčiným dosud chlapeckým jehlánkům, aby jim dala poznat, co to je vášnivý lesbický sex.

Taková podívaná byla už i na mne moc a tak ač Anička, také byla báječná, téměř bez nutnosti její hbité pusinky jsem se udělal. Abych ale ještě umocnil svou rozkoš vyndal jsem ho předtím z její pusinky a poručíc jí, aby si lehla na záda jen jsem tak stříkal na její holou frndičku a kochal se tím báječným pohledem na její potřísněné mladinké tělo.

Dívky rajtující na uklízeččině vemenech se mezitím pro bouřlivý orgasmus jejích předchůdkyň vyměnily a i pilné lízačky změnily své uskupení. „Teď je řada na mě,“ řekl jsem Aničce a začal se s ní vášnivě líbat. Zatímco si naše jazyky hrály. Naše ruce si o pár centimetrů níže našly pohlaví toho druhého a daly se do díla. Mé prsty nezbedně si pohrávajíc s jejími závojíčky a její prstíky lehce objíždějící mé olepené kladivo. Náš polibek se stával vášnivějším současně s tím, jak naše ruce dorážely až jsme se přestali líbat úplně a zaujali pozici 69.

Vůbec to jedenáctileté mládě bylo velmi šikovné a přizpůsobivé – matka příroda to umí opravdu supr zařídit, že už i tak malé dívenky, dokážou dospělým samcům dopřát to nejlepší!

O tom jak to probíhalo dál zas příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *