Začalo to odhaleným klínem

Už od mala mě velice vzrušovalo pozorovat svou matku. Asi těžko se přemůžu, abych na podobné věci nemyslel.

Asi před deseti lety, bylo to krátce co zemřel můj otec jsme spali s maminkou v jednom pokoji. Jednou jsem se vrátil pozdě v noci se zábavy s přáteli. Byl jsem mírně v dobré náladě a abych maminku nevzbudil, šel jsem si potichu lehnout. Když jsem usedl na postel všiml jsem si, že maminčina noční košilka je silně vykasaná a maminka ležela s roztaženýma nohama, takže jsem měl opravdu krásný výhled. Měsíc byl zrovna v úplňku. Jak jsem maminku chvilku pozoroval začalo mi silně cukat v čuráku a ten se začal pozvolna ztopořovat až jsem dosáhl silné erekce. Nemohl jsem to vzrušením vydržet. Naše válendy stály podél za sebou a já se pozvolna přisunul ústy k maminčině krásné kundičce. Zde musím upozornit, že maminka, i když jí bylo v té době kolem 50ti let měla krásně stavěnou postavu ani štíhlou ani tlustou a velká plná ňadra s krásně velkým klitorisem.

Nedalo mi to a naslinil jsem si ukazováček a začal se takto vystaveného poštěváčka lehce dotýkat. Myslel jsem si, že maminka tvrdě spala. Dodal jsem si odvahu a vystrčil jazyk a začal jsem ji lehce lízat její mušličku. Začal jsem cítit jak začíná být mokrá a maminka začala lehce potichounku sténat. Přitom všem jsem jednou rukou onanoval a byl jsem na vrcholu blaha.

Myslím si, že maminka po celou dobu jen předstírala že spí, asi nevěděla jak má reagovat. Nicméně mne nezahnala a já se osmělil a zasunul svého čuráka do její již notně zvlhlé kundičky. Ona měla po celou dobu zavřené oči a jen slastně vzdychala. Myslím že ji to vzrušovalo stejně jako mně. Poté se dostavil mohutný výstřik. Nestihl jsem ho vytáhnou včas. Něco jsem ji nastříkal do kundičky a zbytek na břicho. Tehdy maminka otevřela oči a povídá: „Ty můj ďáblíku. Podívám se zda nezbylo ještě něco pro pusinku.“ Než jsem stačil cokoliv říci, tak ho vtáhla do sebe a krásně mě kouřila. Sála z něj zbytky semene. Její snaha měla za následek, že mi opět krásně stál. „Teď mě vezmi zezadu!“ poručila si maminka. Ihned si klekla na všechny čtyři. Prdelku na mě svůdně špulila. Neváhal jsem ani malou chvilku a přistoupil k ní. Chvilku jsem si hrál s čurákem na okraji kundičky. „Na co čekáš?! Ať už je ve mě!“ poručila si maminka.

Jak si přála, tak jsem ihned učinil. Pomalounku jsem zajížděl do rozdělané maminčiny kundičky. Slastí vrněla jak jsem jí pomalounku šukal. „To je prostě fantazie, synáčku. Pokračuj v šukání!“ Nenechal jsem se více pobízet a pokračoval v šukání maminky. Mě se to velmi líbilo a vzrušovalo. Šukání vlastní maminky je sen téměř každého syna. Většinou se to nepodaří. Jen jsem litoval, že k tomu nedošlo už dříve.

Postupně jsem zvyšoval frekvenci přírazů tak, aby stoupalo maminky vzrušení na co nejvyšší míru. Prstem jsem lehce dráždil vchod do prdelky. Jak se maminka vzrušením kroutila, prst mi pomalounku zajížděl dovnitř. V okamžiku našich orgasmů jsem byl téměř celým prstem v maminky prdelce. Záplava vzrušení byla tak silná, že se mi před očima zajiskřilo. Maminka se svalila na postel a já na ní nalehl. Po chvilce jsem vyklouzl z maminky a lehl si vedle ní. Pomalounku jsme se líbali a hladili. Takto jsme zanedlouho krásně usnuli.

Ihned ráno jsem dal válendy vedle sebe. Oba jsme věděli, že předchozí večer nebyl poslední. Ostatně nebylo třeba večera, abychom se krásně nepomazlili. O tom někdy jindy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *