Zpověď zneužívané

Všechno začalo, když mi bylo jedenáct. Ten rok pro naši rodinu nebyl vůbec šťastný, zemřela v něm totiž moje maminka. Zůstala jsem sama s tátou Josefem (35), který těžko snášel, to že se má teď starat o domácnost a všechno co s tím souvisí. Pár měsíců bylo vše v naprostém pořádku, ale pak se ke mně táta začal chovat tak nějak jinak. Začalo to tím, jak jsem ho nachytala při pozorování mého nahého mladičkého těla, když jsem se sprchovala. Díval se na mé dosud jen málo vyvinuté prsíčka a neochlupenou pičinku s velkým zalíbením a ošahával si přes trenýrky svůj naběhlý úd. Sama jsem se také ráda prohlížela v zrcadle, ale od táty mi to nějak nesedělo.

Ten večer – skoro už jsem spala, když jsem uslyšela kroky blížící se k mému pokoji a táta vstoupil. Byl jenom v trenýrkách a podle vůně, která z něj táhla na sto honů jsem poznala, že se na to i oholil. Vlezl si ke mě pod deku, prý abych se nebála tak sama a začal mě hladit. Nejdříve jen tak nesměle sjížděl po mé mladičké šíji, ale brzy již jeho ruce přejížděly přes mé kozičky a na své prdelce jsem poprvé ucítila mužský ohon, celý nalitý k prasknutí, který se nedočkavě dral do mého klína. Chtělo se mi křičet, ale zároveň se mi to i začalo docela líbit, lákalo mě to nepoznané, co se zatím skrývalo a tak jsem ho nechala, aby pokračoval. Sundal mi noční košilku a s velkým vzrušením začal laskat mé jahůdky, slastně jsem přitom vrněla a lákala ho rytmickým rozevíráním a svíráním stehen. Přitom jsem cítila ve svém klíně nepopsatelné vlhko, skoro jako bych se počůrala. Ale nebylo mi to nepříjemné, takže jsem to nechala svému osudu. Otcova ruka se nezadržitelně blížila k mému klínu. Stáhnul mi urousané kalhotky a lehkým tlakem rozevřel mé závojíčky a nahmátl poštěváček. Vzrušením jsem vykřikla. Mnul mi ho a laskal s takovým zaujetím, že jsem se rozkoší až zajíkala. Náhle se mi roztřásly nohy a z mého klína vytryskla další pořádná kaluž šťav. Byla jsem jako ve snách, protože to bylo něco nádherného. Tatínek ohleduplně počkal, až se proberu ze svého opojení a jen tak stále lehce laskal mé jahůdky.

Když zjistil, že už jsem zase připravená, přistrčil mi k mému obličejíčku jeho naběhlého bojovníka a poručil: „Vyhoň mi ho a vykuř!“ Nejdříve jsem nechápala, co po mě chce, ale rukou mi to ukázal a já svými drobnými prsty dělala tomu monstru setsakramentsky dobře. Sýpal a lapal po dechu, když jsem si tu a tam údem objela své vztyčené anténky. Brzy mu v něm začalo pulzovat a tak mi ho strčil do pusinky. Nestihl to úplně včas a tak jeho semeno potřísnilo i moje prsíčka a obličej. Zalykala jsem se jeho spermatem, ale protože trval na tom, že to pěkně slížu do poslední kapičky, nechtěla jsem ho rozlobit a přizpůsobila jsem se. Když jsem ho vysála do sucha, ještě si chvilku hrál a rozetíral své sperma po mém těle a náramně se bavil, když jsem se začala jazykem očišťovat. Potom mne jenom políbil do vlasů a odešel. Docházel ke mně od toho dne večer co večer a naše schůzky se stávaly stále více odvážnými, jen do prcinky mi svůj ocas nikdy nestrčil. A když jsem se ho jednou na to zeptala, řekl mi, že s mou kundičkou má velké plány a ať se nechám překvapit.

Překvapení přišlo za půl roku. Jednou, bylo to asi v polovině července, nepřišel otec domů sám jako obvykle. Poznala jsem to podle spousty hlasů, které se jeden po druhém překřikovaly, vykřikujíc nějaké čísla… Tehdy jsem ještě netušila, že jsou to moji první zákazníci a že se právě dohadují o ceně.

Zatímco kamarádi popíjeli v kuchyni, vzal si otec láhev vína a dvě skleničky a vydal se za mnou do mého pokoje. Ležela jsem opět v posteli ve svých květovaných kalhotkách a průhledné noční košilce, protože jsem jako obvykle čekala naše vášnivé mazlení. Táta mi začal vysvětlovat, že dnes nastal ten den, na který jsem se tak těšila, že totiž dnes poprvé dostanu jeho sperma do prcinky a vůbec, že všechno bude moc a moc fajn a nalíval mi jednu skleničku vína za druhou. Samozřejmě, že jsem byla totálně namol a dodnes si z toho večera příliš nepamatuji – nebýt videa, které si otec natočil ani bych nevěděla, co se mnou tehdy ty nadržení čůráci prováděli.

Všechno začalo tím, že mne otec tak jak jsem byla přinesl v náručí a položil na stůl. Všichni přítomní muži okamžitě tasili své ohony a obestoupíc mě kolem dokola začali se jimi třít o mé tělo. Cítila jsem jen pach jejich pohlaví a potu. Šmátrali po mém těle snad úplně všude, jediné co nesměli bylo sundavat mi oblečení, hlavně pak kalhotky. I otec se k nim připojil, ale výsadu kuřby si nechal jen a jen pro sebe. A tak jsem ohrabávána od nějakých sedmi chlapů, kteří si o mě třeli své olepené ocasy, kouřila svého tatíka a chtělo se mi zvracet z toho hnusu nebo snad z toho vína, už nevím… Muži okolo mě se jeden po druhém udělávali na mé tělíčko a tak se má lehounká noční košilka změnila v cár mokré a olepené látky, která se mi nepříjemně lepila na mé dvanáctileté tělíčko. V okamžiku, kdy do mě můj otec začal pumpovat svou dávku jsem se už neovládla a košilku si vyhrnula. Mlsné jazyky nadržených samců začaly kroužit po mých bradavkách, pupíku a přes kalhotky i v mém klíně. Začalo mě to silně vzrušovat a tak polykajíc otcovo sperma, začala jsem rozevírat a svírat své šikovné nožky. Otec si ho oklepal o stůl a pohrozíc jednomu z mužů, který se už už dral pod mé kalhotky odehnal všechny o kus dál. Stáhl mi kalhotky a roztáhnouc mi doširoka nožky ukázal jim mojí nádhernou prcinku. Někteří z nich už to napětí nevydrželi a svou rukou se při pohledu na můj klín udělali. Ty odolnější popíjeli víno a kochali se tím nádherným pohledem na souložící dceru s otcem.

Dnes mi táta ani prcinku nemusel rozevírat, byla tak pěkně zvlhčená, že to nebylo třeba a tak ihned přešel na laskání mého malého hrášku. Přinášelo mi to bezvadnou rozkoš a tak jsem k velké radosti přihlížejících mužů stále více sténala. Jeden z nich, protože dostatečně dobře neviděl na mojí prcinku přichomejtl se svým ohonem před můj obličej. Tentokrát jsem neodolala a chtivě po něm sáhla. Jen vzrušením zasténal a už se jeho urostlému údu dostávalo nejlepší péče mé sladké pusinky. To už otec na nic nečekal a hladíc mé malé prsíčka zarazil svůj tvrdý a mužný kůl do mé dírky. Jen jsem sykla, jak protrhl mou panenskou blánu. Zkušeně počkal až ze mě vyteče krůpěj krve a potom pokračoval. Byla to nádhera. Dva tvrdé ocasy jsem v sobě ještě neměla. Vzrušení v místnosti s každým mým dalším stenem narůstalo a i ostatní chlapi se začali chovat jako divá zvěř. Přibližovali se ke mě stále víc a ve chvíli, kdy ten kterému jsem ho kouřila stříkal do mé pusinky první dávku už se všichni z nich ukájeli o nějakou část mého mladičkého těla. Nejčastěji si vybrali mé ztuhlé jahůdky, ale jeden vzal za vděk i mým zadečkem! Měla jsem ho za to nejraději, protože takovou rozkoš jsem dosud nepoznala ani s otcem a to už si to se mnou rozdával nějaký půlrok. Dva tvrdé ohony do mě bušily naproti sobě. Z jedné strany otec obdělávající mojí prcinku a z druhé neznámý tvrdý kůl, který řádně provětrával můj těsný zadeček. Udělali se oba zároveň i když ten druhý začal o pořádných pár minut déle, inu prdelka je krásně úzká a drtí víc – vzala jsem si ponaučení a od té doby jsem to vyžadovala i po tátovi. Vystřídali se na mě ten večer všichni a nikdo z nich nepřišel zkrátka. Každý ochutnal mojí pusinku, zadeček i prcinku a i když se mi to moc líbilo, byla jsem ještě nějakých pár týdnů dokonale rozbolavělá. Jo, někde se to projevit musí! Od té doby se u nás dveře netrhli a otec přestal už definitivně pracovat. Prodávat svou dcerušku se mu začalo líbit a ani já jsem zas nebyla příliš proti, protože to pro mě skýtalo i jisté své výhody. Jako třeba, že když se mi nechtělo do školy, prostě jsem si řekla o omluvenku a otec mi jí ochotně napsal a tak.

Brzy jsme měli docela slušnou videotéku a já se po večer jen tiše divila při sledování těch filmů, co všechno se mnou ti dospělí samci dokáží dělat. Málokdy jsem si totiž z celého večera něco pamatovala, otec totiž dbal na to, aby se to nijak neprojevilo na mé psychice a proto mě vždycky ožral do němoty, aby snad nebyly žádné problémy a dělal to do doby než mi bylo patnáct. Potom už jsem sama vyhledávala možnosti k zašukání což můj otec s povděkem přijal.

Jenže nabídek bylo příliš a taky jsem byla než člověk a tak se jednoho večera otec vydal na noční pochůzku po barech s tím, že mi přivede nějakou parťačku. Jak slíbil, tak udělal a za dva dni už se k nám stěhovala, překrásná čtrnáctiletá blondýnka Nicky. Nevím proč, ale tahle holka mě nějakým záhadným způsobem přitahovala. Snad se mi líbily její překrásně vyspělé kozy, které byly vskutku obdivuhodné, nevím ale něco mi stále říkalo, že spolu něco zažijem, a to se také stalo.

Ještě ten první den jsem neodolala a zatímco se Nicky sprchovala vyrazila jsem jí pozorovat. Strašně mě vzrušil pohled na ní, jak si hladí svá prsíčka a laská svůj klín a tak svléknouc se celá do naha vešla jsem do sprchy za ní. Udivilo mne, že ani neprotestovala – až později mi otec vysvětlil, že také existuje láska mezi ženami, vzal jí totiž kanec jeden k nám jenom proto, že zjistil, že za mazlící se nezletilé lesby zaplatí chlapi ještě jednou tolik, než za mně samotnou – naopak přitáhla mě ke svému žhavému tělu a začala mě líbat. Úplně jsem se poddala jejímu mlsnému jazýčku a sladkým rtům a byla jsem v sedmém nebi, když mi začala svými šikovnými prstíky přejíždět po bradavkách a lehce je tisknout. Rozpalovaly jsme se vzájemně čím dál tím víc a tak nebylo divu, že jsem její žhavé doteky začala oplácet a mé rty se zabořily do jejích překrásných melounků, ani ona nelenila a svou ručkou mířila k mému orosenému klínu, který jí bez problému přijal a za malinkou chvíli už ze sprchy bylo slyšet jen naše vzrušené sténání a čvachtání její šikovné ručky do mé promočené píči. Prožívala jsem s ní rozkoš, jaká se vůbec nedala srovnat s tou s otcem a jinými chlapi a prožívala jsem ji potom ještě mnohokrát, když jsme se před zraky mnoha nadržených samců mazlily na jevišti.

Prožila jsem s Nicky své nejkrásnější orgasmy a jsem moc ráda, že mi dala poznat, co je to láska mezi ženami, jen otec později svého kroku litoval, protože už mě měl stále méně a méně častěji. Ale, která jednou ochutná ta už neodolá, těm báječným dotekům dívčích těl a vůni promáčených klínů. Aaaaaaaaachchchch, jak já to miluji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *