Kurva Veronika

O Veronice všichni říkali, že je pěkná kurva a asi opravdu byla. Ale já když spatřil ty její obrovský dudy, tak jsem prostě neodolal a pozval jí na večeři. Všechno šlo hladce a tak jak mi to líčili mí kámoši, kteří už tuhle děvku měli možnost „ochutnat“, zavedla si mě k sobě domů.

Ještě jsme se ani nezuli a už mé ruce začaly bloudit k jejím obrovským koziskům, které mne tak lákaly. Naše rty se proplétaly v polibku a já s velkou rozkoší tisknul ty melounky a dráždil její, teď už pěkně nalité bradavky. Z úst se jí vytrhl sladký sten, čímž mě dodala odvahy a já pomalu přesouval své rty k jejím bradavkám.

Laskal jsem ty dvě jahůdky snad celou věčnost zatímco netrpělivá Veronika už rozevírala své nohy, to snad abych nezapomněl na její teď už pořádně provlhlou kundičku. Opět jsem se vrátil k jejím plným rtům a dlouze jsem jí políbil, zatímco ona mazlivě třela svůj podbřišek o stan na mých kalhotech. To už jsem nevydržel a řekl si, že je nejvyšší čas pořádně tu její kundu projet mým mlsným jazykem a dal se do díla.

A tak zatímco si divoce drtila kozy lízal jsem její pěknou frndičku až z ní šťávy tekly proudem a Veronika se s velkým křikem udělala.

Prohlížel jsem si její jeskyňku ze všech stran a tu a tam jsem navíc nezbedně zabloudil i k řitnímu otvůrku až jsem jí tak rozdivočel, že se sama napíchla na můj klacek a já se oproti svým zvyklostem poprvé udělal do jejího těsného zadečku zatímco si ona vydatně dopřávala při hrátkách se svými závojíčky.

„Přece mě nechá vystříkat se do kundičky,“ pomyslel jsem si uraženě a lehnouc si na zem jsem jí opět začal lízat až se konečně poddala a já ho do její frndy konečně vrazil.

Prožili jsme spolu spoustu bezva orgasmů a po pravdě řečeno, vůbec mi nevadilo, že je pěkná děvka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *