Odpanění I.

Stalo se to před dvěma roky v létě. Jezdívali jsme s kamarádkou rok co rok na letní tábor do Mlázov. Nejen, že tam bylo moc hezky, ale ještě navíc tam jezdili i samí suproví lidé. Mezi nimi i jeden z vedoucích Radek. Když jsem ho poprvé spatřila mé srdce se zastavilo a já si usmyslela, že to bude právě on, kdo mě připraví o mé panenství.

Celý tábor jsem se snažila, abych na sebe upoutala jeho pozornost a tak jsem mu byla neustále nablízku. Nebylo to nic těžkého, protože vždycky odpoledne hrával společně s ostatními vedoucími volejbal. A tak jsem mu tu a tam podala ručník nebo něco napít a celá nedočkavá čekala jako co on na to. Jenže stále se nic nedělo. Ne že bych nebyla hezká, moji postavu by mi leckterá starší dívka mohla závidět. Moje prsa byly na můj věk značně vyvinutá a navíc jsem byla dlouhovlasá blondýnka, které mají chlapi údajně nejradši, takže mi vůbec nešlo do hlavy jak by mohl odolat. Ale Radek stále nic.

Anita, moje starší kamarádka, už se na to nemohla dívat a tak jednou, když jsem zrovna byla ve službě v kuchyni to Radkovi všechno řekla, že se mu líbím a tak…

Dokážete si asi představit jaké bylo mé překvapení, když jsem druhý den na rozpisu hlídek spatřila své jméno společně s Radkovým. „Teď a nebo nikdy,“ pomyslela jsem si a těšila se na náš první společný večer. Anita mě ochotně zasvětila do všeho, co bych asi předtím měla vědět a aby mi dodala odvahy nalívala mě důkladně po celý den vínem.

Konečně tu byl večer. Oblékla jsem se jen do trička a krátké minisukně a vyrazila k bráně tábora. Měla už jsem dost vypito a tak jsem se velmi rozverně přivítala s mým společníkem na následujících šest hodin – mým vysněným Radkem. Dřív než stačil jakkoli zaprotestovat už jsem na něm visela a naše rty se proplétaly ve vášnivém polibku. Zatímco jsme se líbali, Radkovi ruce začaly opatrně mizet pod mým tričkem a důkladně hladil nejdříve mé bříško a poté i prsa. Bylo to nádherné. Uměl to opravdu skvěle – přeci jenom ve svých dvaceti už určitě několik holek měl. Položil mě na záda a začal polibky zahrnovat ta místa, která už jeho zvědavé ruce prozkoumaly. Brzy už mé tričko bylo jen zbytečnou překážkou a tak jsme ho sundali. Radek laskal můj pupík a postupně se blížil k mým prsům. Lehce sál mé bradavky a já jen tiše sténala rozkoší. Zažívala jsem něco nepopsatelného.

Najednou jsem si uvědomila, že zatímco já jsem jen v sukni, Radek je celý oblečený a tak jsem se dala ihned do nápravy. Sundala jsem mu tričko a jen tak lehce přejela po jeho chlupatých prsou. S ještě větším zalíbením jsem však přejížděla přes bouli, která se mezitím vytvořila na jeho riflích. Nadějný to příslib, skutečně mužného utěšitele. Konečně jsem ho osvobodila i z kalhot a pomalu stáhla slipy, ze kterých vystřelil jeho velký penis. Vydechla jsem úlekem, když jsem ho spatřila. „Už si ho někdy někomu kouřila?“ zeptal se Radek. „Ne. Chceš, abych to zkusila?“ zeptala jsem se nesměle a pomalu začala líbat jeho ztopořelý úd. Byla jsem naprosto nepopsatelně vzrušená, když jsem cítila to pulzující tvrdé maso ve své pusince. A mé vzrušení ještě narostlo, když se mi do ní udělal. „Promiň kotě, nemoh’ jsem si pomoct,“ omluvil se a začal ze mě něžně stahovat sukýnku. Když spatřil mé kalhotky, teď už pořádné zmáčené, jeho penis se opět postavil a skloníc se nad mým klínem, stáhnul mi ten úzký proužek promáčené látky a začal lízat. Bylo to úchvatné, když jeho hbitý jazyk pronikal do mého roztouženého klína. A já prožila první orgasmus s mužem.

Ještě chvilku jsme se jen tak něžně mazlili a potom jsem ho poprosila: „Udělej ze mě ženu, prosím.“ Nemusela jsem to opakovat, protože i Radek už byl velmi roztoužený. Zavedl ho do mě a pomalu zasouval hlouběji a hlouběji až konečně překonal odpor pannenské blány. V ten okamžik, i když to chvilku bolelo jsem se konečně stala ženou. Milovali jsme se potom celou noc i zbytek tábora. Dodnes na tento zážitek ráda vzpomínám a jsem Anitě za něj vděčná. A vůbec nelituji toho, že jsem o pannenství přišla ve čtrnácti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *