Tři divošky

Jsme tři divošky Markéta, Dita a Renata. Jo uhádli jste správně jsme lesby. Lákají nás překrásná ženská těla a nevyměnili bychom je za nic jiného na světě. Mužské ohony se nám hnusí. Není nad roztouženou a pěkně promáčenou kundičku, ze které se šťávy linou na všechny strany a která pod doteky šikovných jazýčků rozevírá se a říká si o pokoření.

Tak jako každý týden sešly jsme se u naší velitelky Dity. Hrajeme si tam se svými překrásnými kozičkami, lížeme naše ztuhlé bradavky a sténáme pěkně nahlas rozkoší. Lížeme si všechny naše dírky, či je tu a tam projíždíme oboustranným robertkem a to je pak blaho. AAAaaaaaaaaaaach, už mi zase vlhne, jen si na to vzpomenu. Ale vůbec nejdraději mám, když jí na holky můžu vyšpulit a zatímco si laskám bradavky ony dvě svými jazýčky laskají můj poštěvák, slízávají moje šťávy a hladí mojí prdelku, to se potom udělám zatraceně brzy.

Nejlepší to je ale tehdy, když ve vedlejším pokoji zírají nadržení samci. To jsme ještě o poznání vášnivější a ždímeme si své kozy o poznání víc. Líbí se mi pozorovat je jak si je honí a přitom být laskána od mé nejvěrnější Renaty. Líbí se mi poslouchat jejich vzrušené oddechování a sténání při výstřiku, ale do kundičky chci jenom Renaty oboustranného robertka.

Koukněte na nás a udělejte se jako ty před náma, my víme, že vás to k zbláznění rajcuje!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *