Rodina Novotných IV.

Nebylo nic překvapujícího, že se Martin s Jarmilou zajímali co provádějí jejich rodiče. Nebylo to žádné klasické ranní probuzení jak bylo u Novotných zvykem za posledních několik měsíců. Kdepak bylo to velmi zajímavé probuzení.

Jako první se probudila Petra. „Náhodou“ přejela po manželovou povadlém čurákovi a pak dělala, že spí. Franta manželky naznačení jasně pochopil. Bez dalších řečí vyhrnul manželce noční košili až nad kozičky. Vykoukly na něj její dva velké pahorky. S chutí se do jednoho zakousl. Petra blaženě zavzdychala. Franta si s jednou bradavkou hrál mezi zuby. Druhou mnul mezi prsty. Bradavky vystřídal a přidal na intenzitě. Petřino sténání bylo hlasitější a hlasitější.

V další fázi už měl Franta bradavku jen mezi zuby a volná ruka zamířila mezi manželky roztažené nohy. Jeho ruku uvítala mokrá a velmi roztoužená kundička. Zajel do ní jedním prstem tam a zpět. „Tatínku! To je moc krásné! Ještě malou chviličkuuuu…“ a Petry hlas se zlomil do slastného sténání a výkřiků rozkoše.

Franta opusinkoval manželky kozičku a pomalounku vyjel prstem z kundičky. Položil se vedle manželky a čekal na svoji odměnu. Ta na sebe nenechala dlouho čekat. Petru orgasmus rozpálil a ta se na něj vrhla jak šelma na bezmocnou kořist. Nezdržovala se hlazením jiných částí manželova těla a rovnou zamířila k jeho tvrdému čurákovi. Během chviličky ho měla v práci a manželovi se důkladně odměňovala za jeho předchozí šikovnost. Teď mu ona předváděla jak to umí s jazýčkem a rukou.

„Maminko! Jsi dneska prostě božská!“ A ´maminka´se moc snažila svému ´synáčkovi´ zavděčit.

Synáček jí nechtěl nechat nic dlužno. Zajel jí rukou mezi půlky až na kundičku a začal ji hladit. Maminka se na synáčka kundičkou posadila, aby jí mohl dráždit ještě lépe než doteď. Sama přitom neustávala v jeho dráždění. Kouření a lízání Petře k dokonalému uspokojení rozhodně nestačilo. Chtěl ještě něco dalšího. Opustila manželovo čuráka a klekla si před něj na všechny čtyři. Prdelku na něj smyslně vyšpulila a povídá: „Protáhne tatínek své dcerušce kundičku?“

Franta neváhal ani chvilku a už stál u roztoužené manželky. Dvěma prsty zajel dovnitř a začal ji šukat. „Jsou šikovní, ale já chci tvého čuráka!“ Franta už nechtěl více čekat a ihned do ní zajel. Ne nějakou prudkou jízdou, ale po malých kouscích vnikal do nadržené manželky. „Ty jsi zvíře! Nemuč mě! Zajeď do mě najednou!“ Mezitím už v ní byl celou délkou a manželka byla více spokojena. Její spokojenost stoupla když si ji manžel zvedl a přitáhl k sobě. Do rukou vzal její velké kozičky a začal je mnout. Mezi prsty vzal bradavky a střídavě je mačkal, hladil a různě dráždil. Přitom zvládl ještě Petru šoustat. Podobně jako při dráždění ústy nechal jednu ruku na jedné kozičce a druhá zajela na poštěváček. Manželky vzrušení stouplo doslova skokem. Vykřikla nad nečekaným přívalem rozkoše. Přívaly byly silnější a silnější. Petra už jí nemohla více odolávat, ani nechtěla a plně si vychutnala další fantastický orgasmus. Od konečků vlasů až po prsty na nohou jí projížděly slastné záchvěvy rozkoše. Sílu rozkoše dala najevo i svými hlasitými výkřiky.

Během manželky orgasmu Franta svého nedosáhl. Petra si toho všimla a rozhodně ho nechtěla o něj ochudit. Kdepak. Jenom chtěla semeno do jiné dírky. Do pusinky. Vyklouzla s manželova vzrušujícího obětí a lehla si k trčícímu čurákovi. Zmizel jí v puse jak chutná malina. Moc chutná malina to byla, zanedlouho ji měla politou hustou bílou smetanou. Ta jí chutnala snad ještě více než malina. Do poslední kapičky všechnu slízala. Ani jedna malá kapička jí neunikla.

Franta se položil na postel a manželka se k němu přitulila. „Ty jsi moje šikovné zvířátko. To bylo jak za našich mladých let.“ „Přesně tak, miláčku. Taky si už dlouho nepamatuji takovou skvělou jízdu jako včera večer a dneska ráno.“ „Máš pravdu. Dnes moc jsi mi zachutnal. I semeno bylo moc dobré.“ „To jsem rád, že ti zachutnalo.“ „Ani jsem v tom nikdy moc nedoufala. Teď chci semeno co nejčastěji. Je moc dobré.“

„Ty moje nadržená labužnice. Určitě budeš chtít ochutnat semeno i od syna.“ „O tom nepochybuj. Jako ty už se můžeš dočkat až ochutnáš kundičku své dcery. Je to tak, že?“ „Přesně.“

Co bylo dále během dne a večera to bude v dalších povídkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *