Agátka z kostela

Byla opět neděle a já se svou družinou sjížděl jsem pozvolna do vesnice pod naším sídlem na nědělní bohoslužbu. Ne, nemyslete si, že jsem tak zbožnej – jezdím tam jen proto, že to je dost dobrá příležitost okouknout všechny pěkné vesnické husičky, které samozřejmě nemůžou stejně jako všichni ti sedláci vynechat. Sice občas farář prská, že sedím otočenej k němu zády a prohlížím si ty zázraky přírody, které se v našem kraji rodí, ale mě to neva, stejně na mě nemůže.

Jsou to totiž opravdu holky k ošukání. Velký kozičky, dlouhý vlasy až na zadeček a jsou tak krásně nesmělé – jo to miluju, jak krásně nesměle klopí oči, když si je pěkně od hlavy až k patě prohlížím. A hlavně pěkně bez řečí mi dají o co si řeknu a tak se mi to líbí….

Usedli jsme jako obvykle do první lavice a já začal pozorovat šumějící dav za mnou. Krásných holek tam bylo jako obvykle spousta, ale přeci jenom za ty léta už jsem jich spoustu vyzkoušel a ony šťastné už hezkých pár roků předstírají, že jsou stále nevinné… Chudáci ti chlapi, který jim na to skočí…

Můj pohled hladově bloudil po kostele až mě z toho uniklo, že bohoslužba začala. Pak jsem jí spatřil. Krásné dlouhé černé vlasy pečlivě spletené do copu, který končil jen kousíček nad zadečkem. Pěkně plné kozičky, které jen a jen sváděly k tomu je vytáhnout na světlo boží a polaskat – prostě postava jak bohyně. Naše pohledy se setkaly. Chvilku si neuvědomovala s kým má tu čest, ale když jsme po sobě zírali hezkých pár minut její matka do ní nervózně strčila a ona sklopila zrak a krásně zrudla.

Vždycky mě lákaly nesmělé holky, takže není divu, že tohle na mého klacka náležitě zapůsobilo a začal se v kalhotech divoce domáhat svých práv. Koukal jsem na ní celou dobu a představoval si její překrásné tělo, jak ho laskám, jak ochutnávám její růžové bradavky, jak jazykem objíždím její prcinku a nezbedně jí tahám za chloupky…Prostě jsem se nemohl dočkat toho až mše skončí a já si jí budu moci odvést někam stranou a domluvit se, kdy a kde se sejdem, či si přímo vzít na co mám chuť.

Konečně ta chvíle přišla – matka, žena znalá jak to na světě chodí, jí nechala u vchodu, aby měla šanci si všechno domluvit. Vyšel jsem z kostela a pokynul jí ať na mě počká v nedalekém lesíku. Byl jsem nedočkavý jako kdyby to bylo poprvé, tak moc jsem na tu sedmnáctiletou husičku měl chuť. Byla totiž fakt kus ženský!

Ale musím vám říct, že jsem jí podcenil. Zdaleka nebyla takový svatoušek jak na první pohled vypadala – byla tedy samozřejmě panna – ale navíc ještě pěkná dračice. Jen, co jsem si jí chtěl chytit, abych poprvé ochutnal její sladké rty a vzal si první polibek, rozběhla se do lesa a mě dalo docela dost práce než jsem jí konečně dostihnul. Asi jí matka dobře poučila, co na mladého hraběte platí – takové holky jsem miloval. Strašně rád se totiž s holkama při tom nebo před tím kočkuju.

Krásně se na mě usmívala, když jsem se k ní konečně přilepil, hladil jí po zadečku a líbal jí. Chutnala vskutku skvěle a moc se mi to líbilo. Ze záchvěvů jejího těla bylo vidět, že opravdu ještě neměla chlapa, protože každý polibek s ní náležitě zamával. Tiskla se na mě čím dál tím víc, a i mé ruce na zadečku začaly nezbedně mizet pod sukní a hladily její lýtka.

Bylo na ní vidět jak moc by to chtěla, ale když už jsem se blížil k jejímu rozpálenému klínu, tak mě zadržela. „Matka čeká,“ dodala na vysvětlenou. „Přijď v devět večer k domu U Zlatého Raka, nechám otevřené okno,“ řekla ještě a dříve než jsem se stačil vzpamatovat, už pelášila zpátky ke kostelu.

Těšil jsem se na večer jako malý kluk. Dokonce, když přišla Mariana a snažila se mě svými šikovnými prstíky vyhonit ocas, tak jsem jí vyhodil a koupel dokončil sám. Přece si teď nemůžu ubírat svojí sexuální sílu – myslím, že na to divoké dítě jí bude zapotřebí až dost!

Konečně už bylo skoro devět hodin. Nenápadně jsem se propracoval do konírny a už si to můj oblíbený vraník pelášil k vesnici. Uvázal jsem ho dole u hospody a dál se vydal pěšky. Otevřené okno upoutalo mou pozornost na první pohled, protože k němu jakoby mimochodem byl přistavený i žebřík.

Vylezl jsem nahoru. Z černočerné tmy se ke mě ihned přitiskla. Krásně voněla. Konečně jsem dostal, to co jsem chtěl a mohl dosytosti ochutnat její sladké rty. Tiskla se ke mě o poznání dychtivěji než ráno v lese a i její polibky byly o poznání odvážnější. Byla tak smyslná!

Má ruka opět začala pomalu sjíždět po stehně pomalu ale jistě do klína, který tentokráte byl nezakryt látkou kalhotek. Až teď jsem si všiml, že od jejího krásného těla mě dělí jen tenoulinká noční košile. Tentokrát mě nezastavila a jen slastně vydechla, když jsem konečně začal hladit její barunku. Líbal jsem jí při tom na krku a tu a tam něžně skousnul ušní lalůčky a ona tak krásně sténala!

Její kundička začala vlhnout, takže jsem nezaváhal ani chvíli a vzal jí do náruče. Položil jsem si jí do postele a svlékl se. Ona si mezitím rozpustila vlasy a sundala noční košili. Ležela tam celičká nahá, tak krásná ve svém mládí a můj klacek se při tom báječném pohledu nemohl jinak než postavil. Samozřejmě, že si toho všimla a za malý okamžik už její teplá tlamička důkladně můj kolík zpracovávala.

Bylo to moc bezva – nejen, že byla nadmíru šikovná, ale její dlouhé vlasy mě ještě pěkně šimraly a to mě vzrušovalo ještě víc! Vždy mě přivedla tak blízko vyvrcholení, ale vždy tak zkušeně přestala. Udělala ze mě prostě nadrženou šelmu.

Když to ještě jednou zopakovala už jsem se neovládl a překulil jí na záda. Začali jsme se divoce líbat a přitom jsme se převalovali tak že chvilku byla nahoře ona a chvilku já. Její bradavky už vzrušením pěkně naběhly a tak protože miluju jejich okusování využil jsem chvíle, když jsem byl nahoře já a začal jí je střídavě líbat a sát.

Sladce sténala a svou pravou rukou neopomněla povzbudit můj kolík k další aktivitě. Laskal jsem její kozičky a pomalu se nenápadně sunul k pupíku. Samozřejmě, že i ona jak stoupalo její vzrušení stupňovala svou aktivitu, až jsem jí párkrát musel zabrzdit, abych se neudělal.

Konečně jsem byl v jejím klíně. Její prcinka byla zarostlá jemnými chloupky, které už byly z velké části zmáčené a kundička krásně rozevřená. Líbal jsem jí celičkou a olizoval její sladké šťávy až se rozechvěla v prvním orgasmu.

Nechal jsem ho odeznít a něžně jí hladil prsa a líbal, ale pak mi to nedalo a začal jsem si pohrávat s jejím hráškem. To co přišlo chvilku poté byl hotový uragán! Přímo řvala rozkoší a celičká se třásla, tak silné blaho prožívala.

Dlouho předlouho se z toho blaženého pocitu vzpamatovávala a tak jsem měl dost času hrát si s jejím mladým tělem. Znovu je celičké zahrnout svými polibky a mlsně jazykem prozkoumat všechny jeho zákoutí. Konečně se probrala. Jen tak dvěma třemi tahy probrala můj penis k aktivitě a řekla: „Pojď!“.

Lehnul jsem si pohodlně na záda a předal aktivitu mé sladké samičce. Ta se jen sebevražedně nabodla na můj kůl a poté se schoulila a brečela bolestí. Líbal jsem jí a laskal, dokud nebylo po bolesti a potom jsem to konečně rozjel.

Bylo na ní vidět, jak prahne po tom, aby přebrala iniciativu a tak jsme se překulili a ona měla možnost mě opět osedlat. Začala na mě divoce rajtovat a já drtil její macaté kozy. Byla tak rozkošné úzká! Už i já chroptěl rozkoší zatímco ona sténala a podle toho jak zvyšovala své úsilí nebyla už daleko od vytouženého cíle. Ani já ne. Překulil jsem jí tedy opět pod sebe a dvěma divokými přírazy nás dodělal.

Mé sperma divoce stříkalo do její promáčené kundičky a oba jsme si vychutnávali výsledek našeho snažení. Ještě jsem jí chtěl na rozloučenou políbit a potom se začít oblékat, když se z rohu místnosti ozval hlas:“A co já? Ze mě neuděláš ženu?“

Úplně jsem ztuhnul údivem, ale když jsem si prohlédl dívku, kterou jsem právě ošukal důkladně, bylo mi to jasné. Celou dobu jsem si užíval s jinou, zatímco má láska z kostela pokorně čekala v rohu.

No zas tak pokorně to nebylo – jak jsem později zjistil, když k nám celá nahá do postele přilehla, protože zatímco jsem oploďnoval její sestřičku, důkladně si svojí barunku zpracovávala dlouhou kostelní svící. Když tak viděla svojí dokonale odrovnanou sestřičku a její zadeček dostala bláznivý nápad.

Přiklekla k ní a zatímco já důkladně ohmatával její melounky a laskal její ouška, promazávala ségře prdelku šťávami, které z ní bez ustání vytékaly. Svíci však měla stále v kundičce a já konečně pochopil o co se snaží.

Nasměrovala jí totiž do ségřiny prdelky a pomalu jí začala zasouvat. Ségra jen hlesla, když Agátka poprvé přirazila. Byla to nádhera pozorovat jí s jakým zápalem šuká a je šukána tlustou a tvrdou svící. Nedělala to určitě poprvé, ale to vůbec nevadilo a tak zatímco můj ocas se opět postavil do pohotovostní polohy, alespoň jsem Agátce drtil kozy.

Její dech se zrychloval a poslední srozumitelné slovo, které se vydralo z jejích úst bylo:“A co můj zadeček, knížátko!“ S tím mě teda pořádně naštvala a tak brzy ve své pěkné prdelce ucítila dva prsty. Jen tak tak jsem stihnul sladit tempo, tak to na ní přišlo. Zařvala jako raněné zvíře a už to tu bylo…

Jen se odvalila vedle nechávajíc svíci v sestřině zadečku a tak jsem neváhal a pokračoval v načatém díle. Vytáhnul jsem svíci a do krásně rozevřené prdelky vniknul mým postaveným ohonem. Jen nesouhlasně zakňučela a už jsem přirážel. Líbilo se mi to, protože zadeček byl ještě těsnější než kundička a brzy jsem se blížil k vrcholu. To už ale Agátka hbitě lízala mé koule, které se její sestře – jejíž zadeček jsem právě odpaňoval – pěkně o něj pleskaly.

A tak jsem se pod taktovkou šikovného Agátčina jazýčku udělal. Vytáhl jsem svého olepeného ptáka a čubka Agátka si ho ihned vzala do parády. Lízala ho svým jazýčkem a až po krk si ho zarážela do své tlamičky, takže se nemohla divit, že jsem jí brzy vyzdobil opět svým spermatem.

Jen se mlsně oblizovala, když ho slízávala a pak si lehla na záda a řekla: „A teď ty!“

Samozřejmě, že mi bylo jasné, co má na mysli. A tak má hlava poslušně zmizela v jejím klíně zatímco si pohrávala se svýma kozičkama a tiše sténala. O poznání hlasitěji začala sténat v okamžiku, kdy jsem začal laskat její nalitý hrášek. To pak jako háravá fena začala vycházet mému jazyku naproti a s velkým zadostiučiněním se vyřvávala ze své rozkoše. To byla ta pravá chvíle na ocas.

Jen jsem ho zavedl na okraj její prcinky, už se na něj prudce narazila. Stihnul jsem než zaregistrovat, že přesto, že je panna už měla pannenskou blánu protrženou – snad od svých hrátek se svíčkou – a potom už jsme si to divoce rozdávali.

Zůstal jsem u obou sester až do rána a každou jsem ještě po snídani náležitě ošukal, ale řeknu vám už bych si stejně dal nějakou novou kočičku…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *