Erotické fotky maminky

Zařídil jsem si fotoateliér a byl zcela spokojen. Chodilo ke mě hodně zákazníků a tak nebyl problém s obživou. Občas přišla nějaká vdaná samička, která chtěla překvapit manžela svými odvážnými fotečkami. Nechtěl jsem za to žádné peníze. Kdepak. Přímo na place jsem ji důkladně ošukal. Všechny soulože jsem nahrával na video a i fotografoval. Pokaždé nechtěly dávat manželovi fotky kde jsou zastříkány od semene. Ani se jim nedivím. Jednou dokonce přišel i manželský pár a to byla docela věc. Ale o tom někdy jindy. Teď bych vám rád napsal o své jedné zákaznici, která mě trochu převrátila život.

Jak jsem již psal před chvilkou, chodily ke mě různé vdané ženy. Před asi rokem ke mě přišla moje maminka. Potřebovala fotky. Byla trochu nervózní. Nevěděl jsem proč. Pokaždé se ráda fotografovala. „Já mám namysli takové trochu jiné fotečky,“ povídá maminka. „Jaké myslíš?“ doopravdy jsem nevěděl co má na mysli. „Já ti je ukážu.“ K mému obrovskému překvapení vytáhla erotický časopis Leo. „Chtěla bych fotky jako jsou v tomto časopise.“ Překvapením jsem nebyl schopen slova. „Tvůj otec ho měl v nočním stolku. Chci ho překvapit. Možná pak by na mě dostal opět chuť.“ Tomu jsem už začínal trochu rozumět. Jenom mě překvapilo, že otec o maminku už nemá zájem. Ona byla stále pěkný kus ženský.

„Máš nějakou představu jak by jsi se chtěla obnažit?“ zeptal jsem se maminky. „Ano. Ráda bych, aby jsi mi říkal, které polohy jsou nejvzrušivější.“ Zatím mě na mysl nepřišlo nic neslušného. Bral jsem maminku jako normální zákaznici s trochu speciálním přáním. Normální zákaznicí byla pro mě maminka i dále se vším co s tím souviselo.

Začali jsme několika běžnými fotkami. Maminka se uklidnila. Nesměle nadzvedla sukni a ukázala mi kalhotky. Jak se sukně zvedala, zvedal si mi čurák v kalhotech. Ostatně tak to dělá i u jiných zákaznic. Prostě jsem bral maminku jako běžnou zákaznici, kterou zanedlouho pěkně ošukám. Nijak mi nevadilo, že je to moje maminka. byla přede mnou pěkná zralá žena, která určitě ráda ochutná mého šikovného čuráka. Ale to předbíhám událostem.

Navedl jsem maminku, aby si sedla na okraj křesla a vyhrnula sukni. Ihned to udělala a ukázala mi svůj klín. V objektivu jsem krásně viděl jak má maminka kalhotky mokré vzrušením. To ostatně měly všechny mé zákaznice. „Nech si vyhrnutou sukni a ukaž mi kozičky.“ Maminka si poslušně rozepla košili a ukázala mi v podprsence zabalené kozičky. Byla to průhledná podprsenka, která krásně ukazovala maminčino bradavky a velké temné dvorce kolem nich. Mé vzrušení bylo pěkně veliké.

Košile byla dole a ihned po ní sukně. Maminka byla přede mnou jen v prádle. Kalhotky byly pěkně maličké, tanga. Udělal jsem několik foteček maminky v prádle. „Vystrč na mě prdelku.“ Maminka ihned učinila a začala na mě smyslně špulit zadeček. Malý klínek kalhotek nad půlkami byl velmi vzrušující. Měl jsem už teď strašnou chuť do maminky zajet. Ovládl jsem se a povídám: „Sundej si podprsenku a už mi své krásné kozičky.“ Ani po tomto maminka neváhala a rozepla si podprsenku. Stála přede mnou jen v kalhotkách. „Výborně. Klekni si kolenem na křeslo. Jednu nohu nech na zemi natoč se ke mě bokem.“ Sama od sebe si maminka ruku dala pod kozičku a mezi prsty vzala bradavku.

„Ráda si hraješ s bradavkami?“ „Velmi ráda.“ „Tak mi to ukaž.“ Jak se maminka zvedala tak povídá: „Sundám si kalhotky. Nejen s bradavkami si ráda hraju.“ To jsem nečekal. Maminka si sundala kalhotky a byla úplně nahá. Ještě kalhotky provokativně po mě hodila. Chytil jsem a přivoněl k nim. To byla krásná vůně nadržené ženy. Mezitím se maminka pohodlně usadila do křesla. Nohy dala přes opěradla a ukázala mi svoji kundičku v celé její kráse. Byla jen lehce chlupatá a krásně ukazovala maminčin poštěváček, stydké pysky a roztouženou dírku do níž jsem chtěl co nejdříve zamířit. Zatím jsem se musel ovládnout.

Zato maminka, ta se zcela přestala ovládat. Úplně se poddala vzrušení a klidně přede mnou masturbovala. Nijak jí nevadilo, že jí fotografuji. Právě naopak. Viditelně se jí to líbilo a ještě více jí to vzrušovalo. Dokud si jen prsty mnula bradavky a hladila poštěváček, tak jsem se ovládal. Jakmile si mlsně olízla prst a pak ho zasunula do mokré kundičky, ovládání bylo pryč.

Přešel jsem k nadržené mamince s tím, že jí důkladně ošukám. V okamžiku když jsem před ní stál, najednou jsem nevěděl co mám dělat. Naštěstí maminka věděla přesně co chce. Nohy dala zpět na zem a ihned byla u mého poklopce. Netrvalo jí to ani pět vteřin a už měla čuráka v pusince.

Chroptěl jsem prožívanou rozkoší. Maminka se mi při kuřbě dívala do očí. Tím ještě více stoupala mé vzrušení do nadoblačných výšin. Už jsem čekal, že exploduji do maminky pusinky. Kdepak ta chtěla moje semeno úplně jinam. Přerušila kuřbu a zaujala stejnou polohu než jsem k ní přišel. Rukou mi ukázala na bradavky a já věděl co mám dělat. S velkou chutí jsem začal okusovat maminčino bradavky. Volná ruka zamířila na její mokrou kundičku. Prsty jsem jí ojížděl z venku a pak nejdříve jeden a zanedlouho druhý zamířily do ní. Maminka slastně chroptěla rozkoší.

Ještě raději ženy mazlím jazýčkem a prsty současně. To jsem zanedlouho dělal i mamince. Ta si rukama dráždila bradavky a nezadržitelně se blížila k prvnímu dnešnímu orgasmu. Zvláště když jsem nahmatal její G bod a důkladně ho dráždil. Pak už to byla záležitost několika málo okamžiků a maminka vyvrcholila.

„To bylo překrásné. Já chci ještě!“ dožadovala se maminka. Položil jsem maminku bříškem na křeslo. Prdelku na mě krásně vyšpulila. Pomalounku jsem zajel do promáčené kundičky a jemně jí šukal. Přitom jsem začal zpracovávat vchod do maminky prdelky. Promazával jsem ho šťávami a prstem opatrně do něho vstupoval. Mamince se to velmi líbilo a nic nenamítala.

Když jsem po dostatečné přípravě prdelky vytáhl čuráka z kundičky a nasadil ho na okraj prdelky, tak se maminka ozvala: „V prdelce jsem panna. Buď na ní jemný.“ „Budu, maminko.“ „Jsi hodný synáčeeeekkkkk!! Já snad prasknuuuu!“ „Bolí tě to?“ zeptal jsem se v obavě. „Jenom trošíčku. Je to skvělé! Nepřestávej v šukání maminky!!!“

To jsem rozhodně neměl v úmyslu. Maminky prdelka byla zanedlouho krásně mokrá a mě se v ní skvěle klouzalo. Sama maminka si své vzrušení ještě více stupňovala rukou na kundičce. Za stupňovaných přírazů maminka dosáhla překrásného orgasmu. Jeho kvalitu dala najevo velmi hlasitým způsobem. Bezprostředně po ní jsem explodoval i já.

Pomalu jsem vyjel z maminky přítulné prdelky. Maminka nelenila a ihned byla u čuráka. Zmizel jí v pusince jako nějaká pochoutka. Důkladně ho olízala a očistila od zbytků semene.

„To bylo překrásné šoustání!“ rozplývala se maminka. „Doufám, že nebylo poslední.“ „O tom nepochybuj! Ty fotky otci ukazovat nebudu, když mám daleko šikovnějšího a výkonnějšího samečka než je on.“ Přitom mi rukou honila čuráka a ten se mi opět postavil. „Kundička si také žádá svůj příděl.“ „Už se na něj moc těší. Ošukáš mě v klasické poloze.“

Maminka si lehla na podlahu a dala nohy od sebe. Plynule jsem do ní vstoupil a položil se na ní. naše ústa se spojila do prvního vášnivého polibku. Jazýčky se olizovaly. Pomalounku jsem maminku šukal. V této poloze jsem si mohl plně vychutnat pohled na vzrušenou maminku. Bylo to velmi vzrušující. S rostoucím vzrušením se maminky stále více a více rozšiřovaly zorničky. Z úst unikaly slastné výkřiky rozkoše a povzbuzující slova. Maminka se zkušeně nadzvedla a během několika mých přírazů explodovala. Bylo to přesně načasované. zanedlouho po ní jsem explodoval i já. Proudy teplého semene zaplavily kundičku. „To bylo prostě skvělé. Ty můj šikovný uličníku. Netušila jsem, že mám tak šikovného synáčka. Jinak by jsi už dávno mohl ochutnat mé otvůrky a teď to všechno doženeš!“

A také to stále doháním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *