Au-pair bez ostychu III.

Když jsem se znovu probrala nevěřila jsem svým očím. Starý Lowel totiž seděl v křesle a okolo něj byly všechny přítomné holky. Jen vzdychal slastnou rozkoší, když mu ty hbité jazýčky dráždily uzdičku, olizovaly koule či jen tak přejížděly jeho chlapáka odzhora dolů. Dokonce i jeho dcerka Ketty tatíkovi čistila ptáka a jemu to vůbec nevadilo.

Konečně mu v něm zaškubalo a on s velkou rozkoší stříkal na jejich hladové obličejíčky hustou smetanu. Dívenky se přímo prali o to být potřísněné od takového chlapáka – jako by se předbíhaly v tom, která si s ním první zašoustá. Přestože Sarah(17) byla z dívek asi nejšikovnější Lowel, když mu čuráka dostatečně očistily přitáhl k sobě svou dcerunku Ketty(13).

Ketty mu poslušně usedla celá nahá na klín, pěkně tak, aby jeho kládu měla mezi nohama a divadlo mohlo začít. Samozřejmě, že vzhledem k velikosti jeho nástroje Lowel nemohl svou dcerunku píchat. Jeho kyj se jen tak tyčil mezi nohama jeho dcerky. Teď jsem s napětím čekala, co se bude dít.

Ketty otevřela pusinku a na něco čekala. Dlouho jsem to nemohl pochopit až konečně z Lowelova čuráka začal stříkat silný proud chcanek a bylo mi to jasné. Dcerunka právě dostávala za odměnu od svého pána napít. Její bloňdaté vlásky byly brzy celé pochcané, jak to její pusinka nestíhala polykat, ale tvářila se nadmíru spokojeně. Ale ani ostatní holky nepřišly zkrátka. Bavily se zatím tím, že vždy jedna z nich chcala na roztoužené obličeje těch ostatních.

Ta hra se mi začala líbit, a tak jsem se zvedla z postele a připojila se k nim. Lowel s Ketty už mezitím skončili a nyní, zatímco mu ho jeho dcerunka svýma něžnýma ručkama honila on se s velkým zájmem díval na naše hrátky. Konečně přišla řada na mě. Stoupla jsem si doprostřed holek a pěkně doširoka roztáhla nohy. Pěkně jsem si vychutnala ten pohled na hladové pohledy obnažených a pochcaných holčiček. Byla to moje premíéra, takže mi to nešlo hned, ale povím vám takovou rozkoš jsem ještě nezažila ani při mrdání.

S velkou úlevou ze mě začal tryskat zlatý pramen a já abych zvýšila svůj požitek zvedla jsem ho ještě pěkně nahoru, aby na ty samičky dopadal pěkně jako zlatý déšť. Hladově mou zlatou šťávu polykaly a dokonce i Lowel tohle divadýlko nevydržel a začal své semeno pumpovat do krku své dcerky Ketty, která svou tlamičku ochotně včas nastavila. Pumpoval to tomu mláděti do krku až se chudák málem zadávila, ale jemu to bylo jedno. Shodil jí z klína a hnal se k nám.

Poručil všem dívkám aby si lehly na zem pěkně před něj. Pomalu jsme jeho pokyn plnily. Brzy jsme na zemi utvořily jakési klubko vlhkých nadržených piček a občas jsme neodolaly a polaskaly dívku vedle. To asi bylo jeho záměrem. Nechal nás tak jak jsme byly se mazlit a na chvilku někam zmizel. Za chvíli se objevil hadici v ruce a začal naše těla zkrápět silným proudem studené vody. Naše bradavky při tom z chladu pěkně ztvrdly ale to mu nestačilo. Začal nám cíleně mířit vodou na kundičky.

První si vybral opět jeho dcerunku Ketty. Byla už asi na podobné tatínkovy choutky zvyklá, protože ochotně roztáhla nožičky a potom už jen brečela řezavou bolestí, která byla až příjemná a kterou nám s velkou radostí Lowel činil. Většina z nás samozřejmě prožila s proudem vody i další orgasmus a o to Lowelovi asi šlo. Přitom jak nás kropil si samozřejmě neopomněl honit tu svojí kládu, ale k naší velké škodě se udělal příliš brzy a vodu vypnul. Uspokojily jsme se tedy s děvčaty navzájem a únavou usnuly.

Druhý den už bylo všechno v nejlepším pořádku a z pana Lowela se stal opět zpořádaný otec rodiny a na náš mejdan jakoby se zapomnělo. Inu nebylo to špatné…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *