Úchylačka Marika II.

Konečně jsme byli doma. Poslal jsem jí do sprchy, aby si svou po předchozích číslech už docela oteklou kundu pěkně umyla a doporučil jí, ať se neobtěžuje s takovými formalitami jako je oblékání, jen by nám přidělávala práci. Asi se divíte, že říkám nám… Tak tedy, protože jsem už delší dobu bez ženský a mám poměrně velkej bejvák beru si čas od času nějakého toho studenta či studentku na podnájem. No a protože byl říjen – obvyklý to čas nedostatku kolejí, bydlela v mém bytě na podnájmu svůdná černovláska Katka.

Byla to fajn holka, ale měla jednu vadu – byla lesba. Už mockrát jsem jí chtěl znásilnit, ale protože jsme spolu měli přátelskou domluvu, že mě nechá vždy dívat, když si přivede nějakou svou kámošku nechal jsem jí být. A právě v tu chvíli mě napadnul ďábelský plán. Co takhle Katku zapojit do našich hrátek, to by bylo… A tak jsem se s tím svěřil Marice, která se mezitím dosytosti osprchovala a přišla za mnou celá nahá. Konečně jsem si jí mohl celou prohlédnout…z jejího těla jsem totiž doteď znal než pěknou kundičku a těsnou prdelku. Její kozičky mi totiž dosud unikaly, ale ihned jak jsem je spatřil byl jsem plně odhodlán jim to vynahradit. Byly totiž vskutku skvostné – až se nabízelo přirovnat je k těm dívčím jehlánkům, které mají sotva plnoleté kurvičky. Jejich sladká jahůdka byla pěkně růžová a tak jsem si Mariku k sobě přitáhl a začal jsem ty zázraky laskat a sát. V klidu mě nechala si hrát, ale potom mě odstrčila a připomněla mi můj plán.

No jo málem jsem na to v mém báječném rozpoložení zapomněl. Vymyslel jsem si totiž, že rozespalou Katku vytáhneme s postele, aby si s náma připila, něco jí dáme do pití, aby se pěkně odvázala a potom si s ní oba užijeme. A tak jak jsme řekli, tak udělali a za chvilku už rozespalá Katuška v modré a rozkošně průhledné košilce seděla s námi v obýváku. Sice se tvářila trošku divně, když spatřila Mariku úplně nahou, ale protože v jejím těle asi našla zalíbení nijak neprotestovala a dala si s námi skleničku.

Prášek začal brzy účinkovat, protože se stávala stále víc a víc rozvernější a tu a tam dokonce Marice hrábla na kozu a tak. Marice se to také nadmíru líbilo, a tak jsem se ani nemusel o nic starat a holky se daly do sebe. Měly se k sobě jako správné samičky a brzy už jsem jen pozoroval svůdný propletenec dvou krásných mladých a nadržených těl. Samozřejmě, že i Katčina košilka brzy zmizela kdesi na zemi a brzy za ní šly i její kalhotky. A já se jen uvelebil do křesla opodál a prohlížejíc si tu krásnou podívanou jsem si honil péro. Holky se přemístily do 69 a začali vylizovat kundičku jedna druhé. Obě přitom slastně sténaly a mé vzrušení narůstalo na max. Konečně se Katuška roztřásla v orgasmu a já s vítězoslavným hýkotem začal stříkat na její obličej. Brzy po ní se udělala i Marika a obě jen tak bezvládně ležely a vychutnávaly ten báječných odcházející pocit. Pěkně jsem je obě ozdobil svým semenem a vklínil se mezi ně.

Konečně se probraly a za vydatné pomoci Mariky se mi pomohlo přesvědčit zfetovanou Katušku, aby mi ho společně kouřily. Bylo to bezva cítit na chlapákovi dva hbité dívčí jazýčky, navíc tak úžasně sehraté. OOOooooooohhhhhhhh!!! Ještě teď se mi při té vzpomínce postaví. Já jsem mezitím ohmatával jejich kozy, tu a tam protáhnul jejich mokré pičky a byl na vrcholu blaha. Nakonec se mi podařilo roztouženou Katuško přimět, aby se napíchla na můj kůl a já jí bez okolků ošukal. Marika jí přitom něžně laskala kozičky a do zadečku rvala robertka, takže jí to přišlo poměrně brzy a mohla na mě konečně nasednout sama. Musím říct,že s Katuškou to bylo lepší – jednak proto, že to bylo proti její vůli a jednak proto, že její prcinka byla skutečně těsná a krásně mi ho ždímala. Ale sil bylo dost a tak jsem se ještě jednou vysemenil do Mariky a zatímco se holky vzájemně očišťovaly jazýčky jsem usnul. Sakra to byla mrdačka!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *