Konec dobrý, všechno dobré

Po schodech do 4. patra jsem si promítala dnešní „báječný“ den. Ráno jsem nemohla nastartovat auto, přijela jsem pozdě do práce a hned výstup se šéfem. Práce mi vůbec nešla, tak jsem s úlevou po třetí vypadla na tréning. Cestou na kurt jsem se pohádala s půlkou družstva a během půl hodinky na kurtu i s ostatními. Trenér mě vykázal s tím, že až budu v klidu, tak ať se vrátím. Ani jsem se nepřevlékala, sbalila si věci a vystartovala domů. Samozřejmě, že jediný obchod po cestě měl inventuru. Nevěděla jsem, čím dneska nakrmím ty dva hladovce doma. Rodiče totiž odjeli na dovolenou a mě hodili na krk mé dva mladší bratry.

Když jsem se v předsíni vyzula, zarazily mě podivné zvuky z obýváku. Jako kdyby se naši vrátili a pořádně si to rozdávali. Potichu jsem otevřela dveře a úžasem ztuhla. V televizi běželo tvrdé porno a před ní si to na koberci rozdával Petr s Pavlem. Oba vzdychali rozkoší a vůbec nezaregistrovali, že stojím opřená o dveře a honím si píču. Už 3 měsíce jsem neměla chlapa a byla jsem hrozně nadržená. Nevydržela jsem to a přiklekla za ně. V momentě, kdy jsem uchopila jejich komíhající se koule, oba ztuhli hrůzou a začali koktat, abych to na ně nebonzla našim. Z výrazu mých očí a patrně z toho, že jsem dál pokračovala v jejich dráždění se uklidnili a Petr zase začal přirážet.

Hbitě jsem ze sebe strhla oblečení, nasoukala se pod Pavla a začala mu kouřit čuráka. Ten naoplátku začal jazykem divoce rejdit v mé kundě. Po dvou minutách začal stříkat a měla jsem co dělat, abych stačila polykat. Chvilku po něm začal chroptět Petr a jeho koule se začaly rytmicky stahovat. Vyčerpaně se položil na Pavla, čurák samovolně vyklouzl z roztáhlé prdele a já ho hned vcucla do pusy. V tento moment jsem měla orgasmus i já a byl nádherný. Nakonec jsem vylízala mrdku, která pozvolna vytékala z Pavla.

Uvolněně jsme si sedli na koberci a koukali trošku zaraženě jeden na druhého. „Ty ségra, že nic neřekneš, viď?“ ozval se Pavel.“ To víte že ne, vy hlupáčci,“ odpověděla jsem a mile se na ně usmála. „Ale řekněte mi jestli homosexuálové nebo jak je to s vámi?“ Teď se usmáli oni a Petr začal vysvětlovat:“Víš ségra, my jsme si s bráchou na ně odjakživa sahali a různě s nima hráli, ale před půl rokem sehnal někde Pavel časák, jak to dělaj chlapi. Jelikož nám pořád stojí a my nemáme žádné holky, tak prostě šoustáme spolu. Ale s tebou to teď bylo úplně jiný.“

Vůbec jsem se jim nedivila, oboum totiž bude patnáct a puberta s nimi tříská na každém rohu. „Jsem ráda, že se vám to líbilo, ale teď hajdy ven a v sedm ať jste tady. Bude večeře,“ zavelela jsem k rozchodu. Kluci byli během 5 minut pryč. Stoupla jsem si před velké zrcadlo a prohlížela se. Devatenáctka, sportovní postava, zrzavé mikádo, dvojky prsa a hladce vyholená kunda. Není to špatné, spokojeně jsem mlaskla jazykem a ucítila chuť jejich baječného semene.

Trochu jsem poklidila, zajela nakoupit a než jsem se nadála, kluci byli nazpět. Zpocení, uřícení a špinaví až běda. Hnala jsem je od stolu rovnou do vany. Vklouzli tam oba najednou a hned mě volali, ať jim jdu umýt záda. Nakonec jsem je umyla celé. Ocasy jim stály v pozoru, ale já jsem dělala, že si toho nevšímám. Chtěla jsem je poškádlit. V županech zasedli ke stolu a jídlo do sebe naházeli jako lopatou. Přišli za mnou do obýváku a sedli si každý z jedné strany. Péťa mi položil ruku na stehno a řekl:“Nechtěla by sis zopakovat dnešní odpoledne?““Ale jo, proč ne. Musíte mi však ukázat jak si to děláte,“ kývla jsem a kluci se zaradovali. „Víš, že seš naše první holka?“ zeptal se Pavel, zatímco si sundavali župany. Lehli si přede mě na koberec do 69 a začali se navzájem kouřit. Sundala jsem ze sebe tepláky a mikinu a začala si dráždit bradavky. „Dejte mi taky ochutnat ty vaše skvostá péra,“ žebrala jsem. Petr si přede mě stoupl, vrazil mi ho do pusy a Pavel mi začal lízat obě díry. Když se prohodili, tak Pavel utrousil, že mám slaďoučkou píču.

Šlo to na mě strašně rychle, tak jsem si sedla na ležícího Petra, jeho kolík si vbodla do kundy a Pavlovi ukázala, jak si má kleknout, aby mi ho mohl vrazit do prdele. Byla jsem roztáhlá do maxima a orgasmy přicházely jeden za druhým. Kluci vydrželi sotva 6-7 minut, než se za divokého ryku do mě vystříkali. Mě to však stačilo. Bezvládně jsme zůstali ležet. Jejich čuráci se ve mě zmenšovali,až sami vyklouzli. „Bylo to nadherné,“ vydechla jsem a kluci přikývli. Než jsme šli spát,vylízali mi obě dírky a já jim naoplátku očistila pusou čuráky. Lehla jsem si mezi ně a „padla jsem za vlast“. Takhle jsme si užívali ještě 3 roky než jsem se vdala, kluci už mají také své slečny, ale při každé rodiné sešlosti, když pro sebe urveme pár minutek, tak si to zopakujeme.

Prostě konec dobrý, všechno dobré.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *