Otec a dcera

Byl krásný letní den,v práci mě to již od rána nějak nebavilo, tak jsem odešel domů dříve než obvykle. Doma byla už moje nejmladší dcera bylo jí v té době asi 10 let. Do příchodu manželky a ostatních dětí zbývaly asi dvě hodiny a tak jsem se rozhodnul že se zatím pořádně vykoupu a osprchuji.

Když jsem ležel ve vaně, přišla několikrát moje dcera do koupelny a ptala se na různé věci. Najednou jsem si uvědomil, že mě docela vzrušuje to, že mě dcera vidí úplně nahého. Chytla mě nějaká zvláštní touha. Ucítil jsem hroznou potřebu si to hned udělat. Už od rána jsem byl nějak nadržený, ale teď jsem cítil že to je o moc silnější než jindy. Uvázal jsem si jen ručník kolem pasu a odešel na záchod.Tam jsem vzal svůj ocas do ruky a začal si ho honit. Dělal jsem to dost často, takže mě to připadalo normální, ale hlavou se mi stále honily divné myšlenky. Stále se mi vkrádalo do podvědomí, že jsem doma sám s nezletilou dcerou a že si honím ocas na hajzlu, navíc jsem skoro nahý.

Připadalo mi to, jako bych to dělal před svoji dcerou. Při tomto pomyšlení jsem se úplně zachvěl vzrušením. Přestal jsem onanovat a byl jsem pevně rozhodnut, že své myšlenky uskutečním. Oblékl jsem si úzké slipy, takové co sotva zakryjí chlapovi ocas a koule a vešel do obyváku. Dcera seděla v křesle a sledovala nějaký pořad který ji očividně nebavil. Všiml jsem si jak sleduje moji obrovskou bouli v rozkroku. To mi dělalo moc dobře a schválně jsem se natáčel tak, aby viděla že mi ocas ve slipech stojí. Pořád jsem ale nevěděl jak na to, hrozně jsem toužil si to udělat před ní. Pak mě něco napadlo.

Lehl jsem si na gauč a prohlížel jsem si nějaké pornočasopisy. Z těch roztaženejch kund a obrovskejch čuráků jsem byl už tak vzrušený že jsem se konečně odhodlal něco podniknout. Nechal jsem časopisy schválně tak rozevřené aby byly vidět ty obrovské stojící ocasy a řekl jsem dceři, že mě hrozně bolí záda a že by mě mohla promasírovat. Lehl jsem si na břicho a ona se rozkročila nad mými zády. Vedl jsem její ruce a říkal jí kde a jak mě má masírovat. Netrvalo dlouho a tím že jsem ji říkal „vejš“ nebo „níž“ hnětla pomalými tahy moji zadnici. Bylo to velice vzrušující cítit dětské ruce na nahém zadku. Ocas mi stál čím dál víc a já se odhodlal k dalšímu kroku.

Lehnul jsem si na záda a řekl dceři aby mi masírovala hrudník, potom břicho… Samozřejmě, že to už nemělo s masáží nic společného. Vzrušením jsem se ůplně třásl. Opět jsem vedl slovy její ruce směrem k rozkroku, pak jsem to už nevydržel, vzal jsem její ruku, položil ji na svůj ocas a řekl jí „teďka tady“. Dcera se jen mile usmála a já věděl že mám vyhráno. Čekal jsem že ucukne rukou, že ji bude připadat divné že má vlastnímu otci masírovat postavenej ocas, ale nic takového se nestalo. Vzal jsem její ruku, vložil do ni úd a ukázal jí jak má pohybovat rukou.

Stále se usmívala a chvílema mi to připadalo že ji to vzrušuje. Když se tak dívala na mýho ptáka ve slipech, zeptal jsem se jí jestli „TO“ už někdy viděla. Řekla že ještě ne, když jsem se ji zeptal jestli to chce vidět, řekla „třeba“.

Vyndal jsem tedy svůj ocas a ukázal jí ho v celé parádě. Nechal jsem jí ať si ho prohlédne, pak jsem jí ho opět vložil do ruky a ukázal jí jak mi ho má honit. To co jsem při tom prožíval se dá těžko popsat. Vím jen, že to bylo největší vzrušení jaké jsem dosud poznal.

Cítil jsem že brzo vystříknu, tak jsem ji zadržel ruku. Pak se stalo něco co jsem sám nechápal. Strašně jsem zatoužil pohladit si její nahé dětské tělo. Klekl jsem si vedle ní, uchopil gumu od tepláků a stáhl jí je i s kalhotkama. Přiložil jsem jemně dlaň na její malý zadeček a když jsem viděl že drží a možná se jí to i líbí, začal jsem jí hladit prdýlku jako by to byla dospělá žena. Potom jsem ji zajel rukou pod tričko a ohmatával její celé hebké tělo. Věděl jsem že už dlouho nevydržím, nechtěl jsem postříkat gauč, proto jsem ji odvedl do koupelny.

Stáli jsme proti vaně, ona mi opět honila ocas a já ji při tom hladil zadeček. Netrvalo dlouho a já začal stříkat mohutné proudy semene do vany. Když bylo po všem, políbil jsem ji a ona mi slíbila že o tomto nikdy nikomu neřekne ani slovo. Oblékl jsem se, aby žena po příchodu nic nepoznala,lehl si opět na gauč a uvědomil jsem si že mi začínají krásné chvíle plné sexu s mojí nezletilou dcerou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *