Příběh vánoční II.

Den před Štědrým dnem máma se sestrou dozdobovaly cukroví a připravovaly všechno na druhý den. Chtěli jsme mít co nejmíň práce a starostí, protože máma jela navečer do nemocnice na službu a táta se měl vrátit až na Štědrý den odpoledne. Než máma odjela do práce, dali jsme si všichni kávu a probírali, co máme ještě dokončit. Shodli jsme se, že doluxujeme a půjdeme spát, protože bychom únavou u televize v obýváku usnuli. Máma po chvilce dodala. “ Můžete se dívat v ložnici a můžete tam i spát,“ mávla rukou “ jste snad dospělí aby jste věděli co můžete a co ne. Ráno tam Dano převlečeš postele.Já ti ještě to povlečení nachystám,“ dodala a odešla se připravit do práce.

Se sestrou jsme se okamžitě vrhli do luxování a dokončení úklidu. Když máti odcházela měli jsme už skoro vše hotovo, a začali jsme se hlasitě dohadovat, kdo půjde do vany první. Máti nás mezi dveřmi ještě stačila okřiknout. “ Nehádejte se. Ta vana je dost velká pro oba. Ne?“ Zajiskřilo se nám v očích a mi věděli co bude následovat. Tenkrát jsme ani netušili co na nás máma zahrála a co vše plánovala. Dana šla schovat vysavač a já začal napouštět vanu. Táta na přání matky nedávno přestavěl celou koupelnu, skoro jako v těch amerických filmech s obrovskou vanou a s vířivkou. Máma tam velmi ráda dlouho relaxovala. Rychle jsem vběhl pod sprchu, abych smyl špínu a pot, a s úlevou se natáhl do vany. Během okamžiku přiběhla Dana a následovala mne. Pozoroval jsem její nádherné tělo, a těšil se na to, že ji budu mít blíž než jsme doposud zkusili.

Nelehla si naproti, jako normálně, ale uložila se vedle mne. Zapnula vířivku, položila mi hlavu na rameno, nohu přehodila přeze mne, že se lehce dotýkala mého ptáka a pevně se přitulila. Hodnou chvíli jsme tak leželi a nechali se unášet příjemnou lázní. „Víš, bráško, já bych chtěla, abychom zkusili se u toho trochu dotýkat. Co myslíš?“ Políbil jsem ji vlasy a odpověděl. „Už hodně dlouho se mi o tom zdá. Mám tě rád, si moc hezká, ale bál jsem se ti to říct, abych něco nepokazil.“ Kousek se povytáhla, a naše rty se do sebe vpily. Byl to první francouzák, který jsem dostal.

„Už jsme úplně jako houby. Pojďme si lehnout do ložnice.“ Řekla Dana a dodala, „stejně se divím, že nám to máti sama navrhla.“ Vylezli jsme z vany, vzali si osušky, a na moje přání jsme se navzájem utírali. Zatím co já jsem si utíral vrch, Dana se sehnula a vzala si na starost nohy a ferdu. Ručníkem projela mezi nohama po pytlíku, a s ručníkem v dlani stiskla a protáhla můj, teď už ztopořený úd.

„Bože. Máš ho tak nádherného. Je tvrdý jak baseballová pálka. A teď ty, ať už jsme v ložnici,“ řekla roztouženým hlasem. Než jsem stačil pokleknout a poprvé si zblízka prohlédnout co skrývá dívčí lůno, opřela si nohu o vanu, abych mohl osušit každý kout zarostlé kočičky. Napřed jsem otřel nohy a boky. Pak jsem několikrát projel tu nádhernou oázu, Ale než jsem se stačil vzpamatovat, Dana se rychle rozběhla do ložnice.

Drahá sestřička byla tak rychlá, že když jsem se objevil ve dveřích, utvořila na letišti z duchen a polštářů perfektní hnízdečko. „Sedni si přede mne. Připravila jsem to tak, abychom byli co nejblíže. Sedl jsem si, opřel o polštáře, a propletli jsme roztažené nohy, že opravdu byly naše roztoužené klíny u sebe. Dana si už mezi tím projížděla zvlhlou kundu. Uchopil jsem svého macka, začal ho masírovat a opravdu mi zbýval jen malí kousek k jejímu rozkroku. „Vystříkneš mi to na břicho. Chtěla bych si tvé horké semeno rozetřít až na prsa,“ uslyšel jsem z jejich mocně vzdychajících úst. Byli jsme tak nadržení, že vyvrcholení na sebe dlouho nenechalo čekat.

Tři prsty si vrážela do své lačné díry a dlaní se silně třela o nateklý poštěvák. Chtěl jsem, aby se naše ruce vyměnily. Aby ona dodělala mne a já ji. Začal jsem jí hladit čurákem po hřbetu ruky a snažil se dostat pod její dlaň. Na chvilku se zarazila, ale když jsem jí prsty pomalu přesouval její dlaň k tvrdému ocasu, usmála se a pochopila. Něžně mě ho hladila, prsty masírovala a opatrně objímala. Ta pomalá něžnost a pocit, že mi to dělá moje sestra, byla tak vzrušující, že jsem to dlouho nevydržel. Snažil jsem se to zadržet, ale čím víc jsem se snažil, tím jsem cítil stále sílící příjemnou bolest v podbříšku. Nevydržel jsem a uvolnil průchod mému orgasmu.

Mocným stahem mi první dávka vystříkla až k Daniným prsům, a další dopadaly na její vzdoumající se bříško. Od chvíle kdy se dotkla mého mazla jsem nebyl schopen se soustředit a oplácet jí ty něžnosti, které poskytla mně. Ale ona nelenila a druhou rukou si zuřivě jezdila po ztvrdlém hrbolku. V okamžiku, kdy jsem dvěma prsty projel její štěrbinku a zajel do roztouženého otvoru, hlasitými výkřiky dala najevo své vyvrcholení.

Oba jsme s úlevou dopadli na záda a vzrušením oddychovali. Zvědavě jsem koukal na sestru, jak si s láskou roztírá lepkavou hmotu po břichu a kozičkách. Sedl jsem si a za ruku jsem ji přitáhl k sobě. Chvíli jsme se dívali do svých lesknoucích se očí a pak se naše rty spojili v dlouhý toužebný francouzák. Přitiskl jsem ji k sobě a zadek jí posunul na svůj klín. Jazyk v ústech a dotek jejího rozpáleného těla ve mně vyvolala další vzrušivý pocit. Mého tvrdnoucího ptáka jsem ucítil v její horké a vlhké štěrbince. Párkrát zahoupala zadkem na mém penisu, že jsem ucítil žalud na okraji něčeho horkého.

Rychle ucukla a zašeptala mi do ouška:“Bráško né. Nevím jestli bychom to mohli.“ „Ale já tě mám moc rád a nikomu to neřeknu. Copak nám není krásně.“ Odpověděl jsem a snažil se ji oblomit. „Né. Opravdu bychom neměli. Ale víš jak bychom to mohli zkusit? Víš jak je poloha 69? Můžeme si to dělat ústy. Já bych tě kouřila a ty bys mi ji lízal.“ Proměnila mé zklamání v opět velké nadšení. Vždy jsem snil mít ženskou píču před svými oči, zkoumat ji, hladit, líbat a vyzkoušet jak chutná a voní.

Převalili jsme se každý na jinou stranu, lehli si na bok a přisunuli se k sobě, že jsme měli své poklady před očima. Nadzvedla nohu a ukázala mi svůj skvost. Nohu jsem jí pokrčil a zapřel pod paží a její květ se přede mnou rozvinul v plné kráse. Položil jsem hlavu na její stehno, prsty rozhrnul sametové ochlupení a úplně rozevřel její růžovou lasturku. Nosem jsem nasál zvláštní vzrušující vůni a rty se přitisknul k mírně vztyčenému pahorku. Jejím tělem projela lehká vlna rozkoše, což dala najevo krátkými pohyby zadku. Mé rty se s chutí přisály a prsty jsem začal zkoumat její dírku.

Na tvrdém ptáku jsem ucítil dotek prstů a nádherné intenzivní teplo jejich úst. Jazykem jezdila na mém žaludu a rukou si hrála s pytlíkem. Nadzvedl jsem a pokrčil nohu, abych jí poskytl co nejvíc prostoru. Hlavou začala pomalu pohybovat a zasouvala si ptáka co nejvíc do pusy. Mým tělem se rozlil neuvěřitelně nádherný pocit. Abych ji to oplatil, zabořil jsem se úplně do jejího rozkroku. Otevřenými ústy jsem se přisál k celé štěrbince a jazykem rejdil od poštěváčku k dírce. Sestrou procházel jeden orgasmus za druhým a její pusa se plnila prvními dávkami mé smetany. Vůbec se jí nechtělo vytáhnout povadlého jarabáka z úst a mně se nechtělo opustit orosené údolí nesmírné slasti. Po mnoha orgasmech jsme usnuli u svých pokladů.

Probudil jsem se po půlnoci. Sestřičku jsem oblékl do noční košilky a uložil na jednu stranu letiště. Zkontroloval jsem ložnici, zdali je vše na místě, aby máti nic nepoznala. Lehl jsem si vedle Dany a usnul spokojeným spánkem.

Vstal jsem po deváté a šel se sprchnout. Dveře od pokojíku jsem měl zavřené a odhadl jsem, že tam bude spát máma. V koupelně jsem ve sprchovém koutu smyl zbytky včerejší únavy a před zrcadlem u umyvadla zavzpomínal na prožitou noc.

Oblečení jsem měl v pokojíku. Tiše jsem otevřel dveře a na židli si vzal čisté oblečení. Máma ležela odkrytá a stočená v klubíčku. Když jsem procházel kolem ní, chtěl jsem ji přikrýt. Trochu se pohnula a pootočila se na záda. Jedna noha se sklouznutím natáhla, druhá se přetočila a přede mnou se objevil další zázrak. Byla úplně vyholená. Kolem dlouhé štěrbiny se kroutily velké pysky a z díry ji vylézal drát s krabičkou. Z obavy, že se probudí, jsem se ani neoblékl a raději se potichu vytratil.

Na chodbě jsem potkal sestru, která právě vycházela s koupelny, a hned se jí zeptal, co to může být. Vysvětlila mi, že táta bývá pořád pryč a máma si tímto způsobem zkracuje čekání. „Ve stolku má také nějaké robertky,“ dodala. „A ty si také někdy zkracuješ čekání,“ popíchnul jsem sestru. „Teď už nemusím,“ zašeptala mi do ucha a lehkým drcnutím mě shodila v kuchyni na židli.

Bez okolků mi začala kouřit ptáka, který byl tématem rozhovoru v pozoru. Zavřel jsem oči, a při představách o onanující matce, jsem naplnil sestře pusinku. Rychle jsem jí sundal kalhotky a poručil jí, ať se posadí na kraj stolu. Nohy si zapřela o mé ramena a bez meškání jsem ji vylízal umytou, voňavou kočičku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *