Jana I.

Tak jako každý den i dnes byla Jana v práci. Dělala pokojskou v jednom z hotelů, které bylo město plné. Na sobě měla uniformu skládající se z černé sukýnky a bílé poloprůsvitné halenky, kterou napínaly její plná ňadra. Jana byla na svých pětatřicet let pěkná žena, i po dvou dětech si zachovala štíhlou postavu s pěkně tvarovanými boky. Byla stále velmi atraktivní a mezi muži žádoucí, Jana však od své svatby byla svému muži věrná a jakémukoliv pokušení odolávala.

Nejprve vysála chodbu na svém patře, až po deváté hodině se pustila do uklízení pokojů. Každá pokojská měla na starost jedno patro a pokoje uklízela zhruba dvě hodiny. Jana však byla vždy rychlejší, práce jí bavila a šla jí dobře od ruky. I tentokrát začala uklízet poslední pokoj s hodinovým předstihem. Při vysávání se musela vždy hodně ohnout a tím vystavovala na odiv svoje bílé sametové kalhotky.

Najednou ucítila na svých holých stehnech čísi ruce, které je něžně hladily. Jana při těchto dotycích neznámé osoby pociťovala mrazivou vášeň. Ruce neznámého se odtáhly a Jana pocítila horký dech na svých kalhotkách. Neznámý začal Janu líbat na vnitřních stranách stehen. Jana vypnula vysavač a už, už se chystala, že z pokoje rychle zmizí, když tu neznámý přitlačil svůj jazyk na spodní část kalhotek a vnikl tak lehce do její kundy. Kalhotky měla hned mokré a z jejích úst vyšlo slastné zasténání.

Ruka neznámého odhrnula spodní díl kalhotek nastranu a dva jeho prsty vnikly do Janiny orosené píči, zatímco jazyk spočinul na jejím naběhlém klitorisu. To už se Jana neudržela a začala hlasitě sténat a prožívala návaly vášně, jenž se dostavovaly v takové míře jako nikdy předtím. Neznámý zkušeně zpracovával Janinu kundu a zachvíli ji dovedl až k orgasmu. Takový orgasmus, jaký teď Jana prožívala, nezažila od svatby, nohy se jí podlomily v kolenou a ona skončila na zemi na všech čtyřech.

Když se vzpamatovala, uslyšela, jak si neznámý rozepíná kalhoty a stahuje je. Neznámý nasadil svého úctyhodného čuráka na okraj Janiny kundy a jedním mohutným přírazem do ní vnikl až po koule. Jana byla velmi nadržená, už dlouho do ní nikdo jiný nezasunul svého ptáka, než její manžel. Neznámý začal tvrdě přirážet a Jana mu vycházela zadkem vstříc. Ohon neznámého zajížděl do Jany celou svou délkou a způsoboval tím Janě neuvěřitelnou slast, která vyvrcholila v další orgasmus.

Neznámý z ní vytáhl svého ptáka a sundal ze sebe kalhoty i se slipama. Jana si teď mohla prohlédnout neznámého, byl to starší chlap s pivním pupkem, když Jana sklouzla zrakem na jeho náčiní, zjistila, že je ještě mohutnější, než myslela. Mezitím, co si chlapa prohlížela ze sebe stáhla sukni i kalhotky a začala si rozepínat blůzku. To už ale byl u ní chlap a rozepínání dokončil sám.

Pod blůzkou měla Jana bílou podprsenku, která zvýrazňovala její velká ňadra. Muž je chvíli hladil a pak rozepl i podprsenku a hodil ji na zem, k ostatním věcem. Přisál se na Janiny dudy a jak Janu pokládal na zem, opět vnikl svým ptákem do její kundy a začal znova tvrdě přirážet. Muž ani nebyl hezký, Janě se vlastně hnusil, ale měl ptáka, který dokonale zaplňoval její píču a způsoboval jí tím nesmírnou rozkoš. Jana začala přirážet, koukala se teď neznámému do očí a pak se přisála na jeho rty a on vnikl svým jazykem do jejích úst. Jana objala svýma nohama neznámého a ten pomalu, aniž by z vyklouzl z její píči a přestal Janu líbat, vstal a ulehl s ní do postele.

Opět začali tvrdě přirážet, oba hlasitě sténali a Jana se blížila k dalšímu vrcholu, kterého po pár přírazech dosáhla. Dost hlasitě si při tom zařvala a stahovala svou píču tak, že i neznámý to nevydržel a dosáhl vyvrcholení. Rychle vytáhl svého ptáka, z Janiny kundy a hned začaly mohutné střiky dopadat na Janino nahé tělo. Když muž skončil, byla Jana celá od jeho mrdky, která na jejím opáleném těle a černých chloupcích v ohanbí pěkně vynikala.

Jana se zvedla a odešla do koupelny, kde se hodlala osprchovat a tím zbavit zasychajícího semene. Jana byla ve sprše jen pár minut, když vešla zpět do pokoje, měla ještě mokré vlasy. Neznámý muž stál uprostřed pokoje, v ruce držel tři sta marek a podával je Janě, ta si je vzala a položila k ostatním věcem. Poté se obrátila k neznámému muži, dřepla si na bobek a začala si pohrávat s jeho ptákem tak dlouho, dokud opět neměl tu správnou délku. Jana ho chvíli kouřila, byla fascinovaná jeho velikostí a chtěla ho mít znova ve své píče, kterou si dráždila jednou rukou.

Když Jana přestala s kuřbou, neznámý si lehl na postel, Jana si nasedla na stojícího ptáka neznámého a začala na něm divoce poskakovat. Její prsa se míhaly neznámému před obličejem a ten je chytl do svých rukou a něžně je mačkal. Jana byla pořádně nadržená, rukou si masírovala poštěvák, zatímco divoce poskakovala na tvrdém ohonu a když do ní neznámý začal stříkat svou dávku semene, tak dosáhla svého dosavadního největšího vrcholu.

Oba pak chvíli leželi vedle sebe, Jana slízala z pokleslého ptáka zbytek semene, které se do ní nedostalo. Políbila muže, oblékla se a odešla na oběd. Byla uspokojená na nejvyšší míru a navíc si za tuhle nevěru vydělala slušný peníze. Večer pak Jana ulehla vedle svého manžela, oba se už chvíli nemilovali, ale Janě to teď nevadilo. Přemýšlela o dnešním dnu a zjistila, že je se jí to velmi líbilo, i když byl chlápek odporný a normálně by si s ním nic nezačala, věděl, jak s ní zacházet a ten jeho čurák. Znova prožívala ty slastné chvíle a přitom usnula.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *