Rodinka VI. (Rodinné orgie)

Celý ten týden, kdy u nás byli Jana s Ivanou, jsme si pořádně užívali. Pak však nastal den, kdy holky musely odjet a kdy se zase vrátila sestra s otcem. Věděli jsme moc dobře, že si drahý tatínek s Katkou také pořádně užil, jenže otec se k ničemu neměl.

Byl konec procházení se po bytě nazí a šoustání kde se nám zlíbilo. Maminka už večer nebyla naražena na mém ptáku, ale na otcově, který zdaleka nedosahoval mých rozměrů. Teď si zase začala trochu užívat Katka. Hned poté co přijeli, jsme se šli se sestrou projít. Procházka vedla za vesnici, kam prakticky nikdo nechodil a kde jsme si mohli bestarostně užívat. Jen co jsme byli z dohledů lidí, už jsem Katku zezadu objímal a sundal z ní tričko, pod kterým nic neměla. Možná se mi to jen zdálo, ale její prsa byla větší a plnější, začal jsem je něžně hladit a do pusy brát její bradavky. Potom jsem jí začal líbat a při tom jsme ze sebe shodili zbytek naších šatů.

Klekl jsem si a jazykem zajel do sestřina hustě zarostlého rozkroku, kde jsem začal dráždit její již mokrou píču. Drahá sestřička hned hlasitě sténala a blížila se postupně k vrcholu. Zkušeně jsem ho oddaloval a Katce tím přiváděl neskutečná muka. Nakonec toho vytouženého orgasmu dosáhla a pořádně si při tom zakřičela.

Jen co se ze svého orgasmu vzpamatovala, už se vrhla na mého ptáka, který zachvíli zmizel v její puse celou svou délkou. Katka ho kouřila dychtivě, doslova ho hltala a zaokamžik jsem na její mladé těličko stříkal velkou dávku horkého semene. Katka však dál pokračovala s drážděním mého ptáka, který ještě pořádně nesklesl a už se znova stavěl. Toho jsem pohotově využil, položil sestru na záda a zajel do její uzké píči.

Oba jsme začali zběsile přirážet, můj pták vnikal do sestřiny píči až po kořen, rukama jsem drtil její sladké kozičky a pořádně oddychoval. Sestra si prstama rozevírala svou píču ještě víc, abych do ní vnikl co nejhloub a přitom se dráždila na klitorisu. Z jejich úst se linuly hlasité skřeky a dost vulgární slova typu: „Vošukej svou sestřičku, ach tak to mám ráda, když ten tvůj čurák rozevírá mou píču.“ A jiné věty. To už drahá Kačenka podemnou prožívala další orgasmus. Vytáhl jsem svého ptáka z její smáčené kundy, přisál jsem se na ni svým jazykem a začal vylizovat tu lahodnou šťávu, která z ní vytékala.

Katka opět začala sténat, nechtěl jsem přijít zkrátka a tak jsem ji postavil na všechny čtyři a zezadu vnikl do její píči. Přirážel jsem jak čokl, ruce jsem měl na jejích prsou. Přisál jsem se na její ústa, opětovala můj polibek a nohama mě objala a začala tvrdě přirážet. Po chvíli se opět zmítala v mohutném orgasmu. Byl jsem k němu také blízko, vytáhl jsem svého ptáka a rozkročil se nad sestřičkou. Začal jsem si ho zběsile honit a po pár vteřinách dopadaly na sestřino tělo proudy bílé mrdky. Když jsem skončil, měla sestřička, kromě obličeje a vlasů, olepené celé tělo mou mrdkou.

Oba jsme se oblékli a šli domů, kde nás čekalo příjemné překvapení. Otec a matka si zrovna užívali v ložnici. Přišli jsme zrovinka v čas, kdy tatínek stříkal do matčiny píči svou dávku semene. „Můžem se přidat?“ Zeptali jsme se a aniž bychom čekali na odpověď, shodili jsme ze sebe šaty a už jsme byli u rodičů.

Matka byla chvíli mimo sebe a potřebovala si odpočinout. Drahá sestřička si nás tedy vzala na starost. Chopila se obou ptáků a začala je oba kouřit. Nejpve kouřila mého čuráka a otce jen honila, po chvíli, když jsem měl opět tu správnou velikost, začala vykuřovat otce. Zjistil jsem, že se matka již probrala ze svého posledního orgasmu a tak jsem neváhal a zabořil hlavu do jejího rozkroku. „Ach vylízej mě synáčku,“ zasténala matka a já jako poslušný synek jsem jí poslechl.

Jazykem jsem rejdil na jejím naběhlém poštěváku a dvěmi prsty vnikal do mokré píči. Zatím Katka přestala otce kouřit a ten tvrdě vnikl do její nadržené píči. V tom samém okamžiku jsem dovedl svým jazykem matku k dalšímu vyvrcholení. Řvala jakoby ji na nože brali a pak na chvíli omdlela. Katka se zatím překulila a spočinula na otci. Začala divoce poskakovat na jeho ptáku a vychutnávala si parádní soulož. Přistoupil jsem k sestřičce zezadu a nasadil svého ptáka na její anální otvor. Šlo to ztuha, ale za chvíli jsem vnikl do Katky prdelky celou svou délkou a teď mou drahou sestřičku tvrdě šoustali dva ptáci.

Drahá sestřička doslova běsnila, pohazovala hlavou, řvala jak nějaké zvíře a byla na pokraji zhroucení. Já a otec jsme ji nešetřili, vráželi jsme své ptáky do ní až po koule, bylo zde tak málo místa, že se navzájem třeli a to nám způsobovalo ohromnou rozkoš. Všichni tři jsme dosáhli jednoho mohutného orgasmu, při kterém jsme s otcem naplnili obě Katčiny dírky. Když jsme skončili, lehla sestra vyčerpaně vedle matky, která se hned vrhla na její píču, z níž vytékála otcova mrdka. Přitom se její kundička ocitla u Katky obličeje.

Ta, když se vzpamatovala ze svého orgasmu a trochu se rozkoukala, se hned jazykem přisála na matčinu kundu a začala ji zběsile vylizovat. Pohled jak si ty dvě navzájem vylizují své píči, měl na naše ptáky lepší účinek než viagra. Zachvíli jsme si při sledování lesbické šou, kterou nám sestra s matkou předváděly, mastili své ptáky a byli připraveni opět zasunout. To už matka s Katkou prožívaly další orgasmus a my s otcem se na ně hned vrhli.

Nalehl jsem na matku a hned vnikl do její roztoužené píči. Oba jsme začali tvrdě přirážet, přisátej na matčiných kozách jsem prakticky přestal vnímat svět a jen jsem vrážel tu svou kládu do matčiny svatiňky. To Katka si zase otce osedlala, poskakovala na jeho ptáku, hladila se po kozičkách a masírovala si poštěvák, otec už jen prakticky relaxoval, oba za chvíli prožívali vzájemný orgasmus a vyčerpáni usnuli v zájemném objetí.

My s matkou jsme šoustali dál, mé polibky, doteky na jejím těle a pohyby mého ptáka v její kundě způsobovaly, že matka byla na pokraji exploze. Tvrdě se narážela na mého ptáka, nehtama se mi zarývala do zad a z jejích úst se linuly zvířecí skřeky. A pak to přišlo, jako výbuch atomové bomby. Matka se vzepjala a prohla jak luk. Orgasmus, který prožívala musel být ohromný, po pár vteřinách se bezvládně sesunula zpět na postel. Nepřestával jsem ji ale šoustat, k vyvrcholení jsem neměl daleko, matka se hned vzpamatovala, sebrala poslední síly a začla přirážet. Když už jsem byl na kraji orgasmu, vytáhl jsem svého ptáka z matčiny kundy a pár rychlých přetáhnutí předkožky přez žalud stačilo k tomu, abych stříkal mohutné proudy bílého semene na matčino krásné tělo..

Tak jako otec se sestrou tak i já a matka, jsme ulehli v objetí a usnuli. Tohle byl teprve počátek našich sexuálních radovánek, ale o tom až někdy příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *