Rodinka V. (Sestřenice)

S maminkou jsme spali až do odpoledních hodin. Není divu, ta včerejší šukačka nás hodně zmohla, ale totálně uspokojila. Jen co jsme otevřeli oči a pořádně se probrali, políbili jsme se a já se přesunul do matčina klína, kde jsem jazykem začal zpracovávat její kundu. Ani matka nelenila a už měla v puse mého ptáka a přádně ho začala kouřit.

Netrvalo dlouho a maminka se udělala a za chvíli jsem i já začal stříkat do její pusinky. Všechno poctivě spolykala, ani kapka nepřišla na zmar. Po tomhle krátkém čísle jsme vylezli z postele a šli se nasnídat. Po snídani se šla maminka dívat na televizi a já se oblékl a odešel ven. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že na prázdniny k babičce přijely dvě sestřenice, které jsem už dlouho neviděl. Ivana, ktré bylo třináct a Jana o rok starší. Když jsem je spatřil, málem mi to vyrazilo dech. Byly to nádherné kočky. Hlavně Jana, ktrá se pyšnila velkým poprsím, ale i Ivana byla pěkná holka. Dostal jsem na ty holky chuť.

Po krásném přivítání, kdy jsme se objímali a tak, jsem šel s holkama ven. Ukázat jim vesnici a nějaká pěkná místa v přírodě (Byly totiž z města). Procházeli jsme se tak po louce za vesnicí, šel jsem uprostřed a holky objímal kolem pasu, čurák se mi divoce mlel v kraťasech, ale musel jsem to vydržet. „Je tu docela horko,“ pravila Ivana. „Jo ségra máš pravdu.“ A na ta slova si obě dvě přetáhly přes hlavu tričko a vystavily mi svá bujná poprsí. „Teda holky musím říci, že je máte pěkné,“ řekl jsem a myslel jsem tím jejich prsa a abych to zdůraznil začal jsem je hladit. Obě byly dost zaražené mým chováním, ale také je to velmi vzrušovalo. „Ach to je tak příjemné,“ pravila Ivana, hned jsem ji objal a přisál se na její ústa. Nesměle můj polibek vrátila. „No tak a co já?“ zeptala se Jana a vzápětí jsem políbil i ji a pak jsem se začal věnovat jejím prsům. Jen sténala slastí, když jsem jazykem olizoval její bradavky. Po chvíli jsem se přemístnil i na Ivanu. Líbal jsem její nádherná prsa a pomalu jsem postupoval až k jejímu lůnu, které zakrývaly šortky. Nebránila se, když jsem je rozepl a začal je z ní i s kalhotkama stahovat.

Zachvíli se objevila její lehce zarostlá prcinka, ktrou jsem začal dráždit jazykem. „Ach můj bože to je nádhera,“ sténala Ivanka která si pomalu lehla na zem a pořádně roztáhla nohy. Zabořil jsem ještě víc svou hlavu do jejího lůna a začal jí pořádně vylizovat. „Ach, tak mi to dělej tak,“ sténala Ivana. Jana nezahálela, svlékla ze sebe poslední oděv a rozkročila se nad Ivančinou pusou. Ivanka pochopila a už jazykem rejdila v Janině rozkroku. Obě dívky teď dost hlasitě sténaly, Ivanka přirážela na můj jazyk, který jí způsoboval nádhernou slast.

Přestal jsem s vylizování Ivančiny píči a vytáhl svého tvrdého ptáka z kraťasů. Nasadil ho na okraj té panneské prcinky a jedním mohutným přírazem jsem z Ivany udělal ženu. Byla na pokraji blaha a ani to nepostřehla. Začal jsem jí něžně šoustat, Jana jakmile spatřila jak do Ivany vrážím svého ptáka se naklonila, jako na polohu šedesátdevět a začala lízat jak mého ptáka tak i Ivančinu píču. To už bylo na mě a Ivanu moc a oba jsem se dost hlasitě udělali. Cákal jsem do Ivanky svou mrdku a byl šťasten, ještě mi zbývalo dostat Janu.

Vytáhl jsem svého ptáka z Ivany a hned ho nasadil na okraj Janiny kundy. Začal jsem s ním pohybovat nahoru a dolů a Jana se mohla zbláznit slastí. Když už byla na pokraji pořádného orgasmu, jedním mohutným přírazem jsem do ní vnikl a hned jí začal mrdat. Jana mě objala nohama a začala zběsile přirážet, Ivana to chvíli sledovala a pak si to začala dělat rukou. Nakonec se osmělila a nabídla svou prcinku Janě, která jí nepohrdla a začala jí pořádně vylizovat. Přisátej na Janiných kozách jsem přestal vnímat svět. Zběsile jsem vrážel svého ptáka do té úzké píči do doby, než se Jana s Ivanou opět udělaly a v tom okamžiku jsem začal stříkat do Jany své poslední zásoby semene.

Úplně vyčerpaní jsme ulehli do trávy, ležel jsem v objetí obou dívek a všichni tři usnuli. Probudili jsme se za dvě hodiny, hodili na sebe šaty a vrátili se do vesnice. Holky s velkým nadšením přijaly můj návrh, aby po dobu jejich pobytu přespávaly u nás doma. Šel jsem hned sdělit tu novinu mamince, která ji taktéž přijala s velkým nadšením.

Máti vše připravovala na večer a já u televize odpočíval, přeci jenom budu potřebovat víc energie, než kdy předtím. Kolem šesté hodiny už do bytu vstupovaly holky, velmi přivítaly fakt, že po bytě se chodí výhradně bez šatů a během chvíle byly nahé. Drahá maminka obě přivítala dlouhým polibkem, byl to pěkný pocit pozorovat, jak se s nima maminka líbá. Holky si ani nestačily vybalit a už jsme zalezli do ložnice a začali si užívat.

Maminka začala vylizovat Janinu píču a já začal bušit svým ptákem do Ivanky. Zachvíli byla místnost plná slastných vzdechů a výkřiků. Maminka s Janou byly v poloze šedesát devět a navzájem si vylizovaly své kundy a dovedly se tak na fascinujicí vrchol. Ani já s Ivankou nezahálel, Ivča si osedlala mého ptáka a začala na něm pořádně jezdit. Rukama jsem drtil její nádherný kozy a vychutnával si tu jízdu. Netrvalo dlouho a zachvíli jsme oba prožívali mohutný orgasmus.

Vyměnili jsme si partnerky, teď jsem se pustil do Jany. Zatímco ona svou pusinkou zpracovávala mého povadlého ptáka, já jazykem rejdil v její kundě. Maminka s Ivankou byly v šedesát devítce a navzájem se vylizovaly. Zachvíli byl můj čurák opět tvrdej a já ho zezadu zasunul do Jany. Tvrdě jsem do ní zajížděl, její velká prsa se pohupovala v rytmu přírazů. Neodolal jsem a vzal je do rukou. Jana vzrušená mým lízáním se udělala a začala pořádně stahovat svou pochvu. Nevydržel jsem a naplnil její svatinku svou smetanou.

Ivana již nemohla a vyčrpáním usnula, máti vytáhla ze skříně úmělý penis, který si připnula na sebe a bez servítek ho vrazila zezadu do Jany, která se ještě nevzpamatovala z předchozího orgasmu. Brala jí tím ptákem pořádně a mě to natolik vzrušilo, že se mi opět postavil. Vrazil jsem ho do matky zezadu jen to mlaskolo a začal jí tvrdě šoustat a za chvíli jsme všichni tři prožívali ten nejbáječnější orgasmus, který jsme kdy prožili.

Vyčerpaní jsme pak ulehli a usnuli. Ten odpočinek jsme si zasloužili, byla to ale pořádná mrdačka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *