Na horách I.

Vínově červená felicie šplhala do strmého kopce. Motor vyl na nejvyšších otáčkách a kola překluzovala na vrstvě uježděného a zledovatělého sněhu. Auto se sunulo dál jen díky řetězům. Za volantem sedící muž dělal co mohl, aby auto a vše v něm dostal až těsně pod vrchol. Byl ale vcelku klidný. Každoročně absolvoval tuhle cestu několikrát a vždy dojel. Nepochyboval, že za pár minut bude na místě. Vedle něj sedící dívka pohodlně seděla na sedadle a potíže auta, jedoucího do kopce, ji zcela zřejmě příliš nevzrušovaly.

Michal těsně přesáhl čtyřicítku. Takže sem jezdil už přes dvacet let. Právě před tou dobou totiž koupil malý pozemek a na něm si postavil chatu. Spíš chatičku. Byla to jedna místnost na spaní a malý kuchyňský kout. Voda ani elektřina takhle vysoko v horách nebyla a ani o ni nestál. Chtěl mít nějaké místo, kam čas od času uteče od civilizace. Jeho tehdejší manželka Kateřina s tím souhlasila. Oba měli rádi přírodu a tohle místo se jim zamlouvalo. Nikým nerušeni tady trávili skoro každou dovolenou a většinu víkendů. V létě i v zimě tady bylo nádherně. A když se jim narodila dcera, brávali ji s sebou. Jen když chtěli být sami, nechali ji u rodičů jednoho z nich a odjeli sami.

Na téhle chatě často doháněli to, co doma zameškali. Včetně sexu. Vzpomínal si, že některé víkendy byly nabité erotikou a domů se vraceli utahaní. Ale pokaždé to stálo za to. Třeba když ji poprvé svlékl v lese a divoce ji pomiloval v mechu. Její hlasité sténání se rozléhalo lesem a případní houbaři se asi divili. S velkou chutí jí pak nastříkal obrovskou dávku semene do úst a pak ji odvedl k potoku. Tam ji celou umyl a pod splavem do ní zarazil svůj ocas podruhé. Šoustal ji tvrdě zezadu a prsty masíroval její konečník. Šílela slastí a on se do ní s výkřikem udělal.

A takových zážitků bylo plno. Když tam měli i malou dcerku, poslali ji třeba hrát si ven. Stačilo pár minut, aby podlehli prudké vášni a zběsile mrdali. Občas se jim stalo, že v nejlepším je malá přistihla. Ale aféru z toho nedělali. Snažili se ji vychovávat tak, aby tyhle věci byly pro ni přirozené a ona je jednou nezaskočila nějakou otázkou. Později, když už byla větší a chápala, co její rodiče dělají, nechávala jim prostor k jejich hrátkám a mizela do lesa. Když se vracela, erotická bouře v chatě většinou už dozněla. Jenže potom jeho žena podlehla zákeřné nemoci a on zůstal s tehdy malou Táničkou sám. Hlavně zpočátku to pro něj bylo nesnadné období, ale postupně se se vším vypořádal a dovedl ji vychovat sám. Věnoval jí všechen svůj volný čas. Na chatu jezdili pořád, každou chvíli. Oba to místo milovali.

Nakonec se auto doplazilo k malé chatě na kraji lesa. Byli na místě. Michal pomalu odmontoval lyže ze střechy auta a odnesl je do malé předsíňky, kde je upevnil na zeď. Dnes už lyžovat nepůjdou. Táňa zatím zatopila v kamnech. Za chvíli se v jediné větší místnosti chaty šířilo příjemné teplo. Sundala si péřovou bundu i hrubý svetr. Její otec vzal zatím sekeru a naštípal trochu dříví. Pak odešel ke studni, aby prosekal led a oni se vůbec mohli dostat k vodě.

Táňa ho pozorovala oknem. Jeho silné ruce lehce mávaly těžkou sekerou. Pot z něj začal jen lít a on si sundal vše, až na károvanou košili a staré džíny. Čekala, až jí nanosí vodu, aby mohla připravit večeři. A taky se chtěla trochu opláchnout, takže si musela vodu pořádně nahřát. Umýt se v ledové vodě ze studny, jak to dělával táta, neměla odvahu.

Netrvalo dlouho a chata byla celá vyhřátá a provoněná. Michal si sedl na lavici pod okno a jeho dcera připravovala jídlo. Už dávno si všiml, jak se Táňa nápadně podobá jeho ženě. Drobná, štíhlá hnědovláska, s vlasy na ramena a s pěknou postavou. Kateřina měla snad jen o něco větší prsa a výraznější zadeček. Ale jinak jí byla hrozně moc podobná.

Nevšiml si toho až nyní, věděl to dávno. Někdy se dokonce přistihl při myšlence, že Táňa už je dospělá ženská a jemu se hrozně líbí, stejně jako se mu líbila Kateřina. Ale snažil se ty myšlenky potlačovat. Nic to ale neměnilo na faktu, že mu ženská strašně chyběla. Pokud šlo o sex, dovedl to řešit. Zpočátku zkoušel najít sobě novou manželku a Táně matku, ale po několika neúspěšných pokusech to definitivně vzdal. Ostatně, bylo jim spolu dobře i ve dvou.

Pokud šlo o sex, řešil to různě. Občasné milenky se v jeho životě objevovaly a zase mizely. Několikrát, když už nebyla jiná možnost, využil i služeb profesionálky. Nijak ho to neponižovalo. Vždy si alespoň ulevil a cítil se zase na nějakou dobu uvolněný. Když Táňa dospěla a on si začal uvědomovat její půvaby, využíval tyhle služby více. Když se mu večer před očima míhala jeho dcera nahá, v těch nejdivočejších představách, raději zvedl sluchátko a zavolal na některé z osvědčených čísel. A zase byl na pár dní klid. Naštěstí vydělával dost na to, aby tyhle jeho výlety nenarušily finanční rozpočet rodiny.

Když několikrát Táničku zahlédl polonahou v koupelně, jeho hormony se prudce vzbouřily. Byla nádherná a i to málo, co zahlédl stačilo. Jen stěží zvládal svůj chtíč. V těch situacích dal průchod i těm nejhříšnějším myšlenkám a od nadměrného vzrušení si pomohl sám.

Loňské léto bylo v tomto směru pro něj nejhorší. V letních parnech chodila Táňa doma jen tak oblečená, jak opravdu být musela. Sledovat její pružný, pevný zadeček, mezi jehož půlky se zařezávaly miniaturní kalhotky bylo pro Michala silné kafe. Stejně jako pohled na jeho sedmnáctiletou dceru, jak se před chatou opalovala jen v kalhotkách. Plavky si tehdy zapomněla doma a tak jen bílá krajka zakrývala mladičké pohlaví. Tehdy se oknem na ni díval a divoce si honil mohutný ocas. Když neovládl své vzrušení, vystříkl sperma do kapesníku.

Toho léta spatřil její hezké, špičaté dvojky ještě mnohokrát. I když už měla plavky s sebou, opalovala se vždy „nahoře bez“ a on ji skoro pokaždé alespoň chvíli pozoroval. A většinou při tom onanoval. Potom si to někdy i vyčítal a sliboval si, že to už nebude opakovat, ale bylo to silnější. Táňa byla ve svých necelých osmnácti pastvou pro oči. Dal tomu tedy průchod a v duch si slíbil, že myšlenkám a svým očím poroučet nebude, ale nikdy se své dcery nedotkne jako muž ženy.

Táňa tohle ovšem netušila. Měla ale otce moc ráda. Možná proto, že o matku přišla brzy, přilnula k němu víc, než to bývá obvyklé. Nepovažovala za zvláštní, když si mu sedla na klín, nebo ho jen letmo políbila před spaním na tvář. Samozřejmě, byla už skoro dospělá a trochu se to omezilo, ale pořád to bylo pro ni zcela normální. Vždyť ještě donedávna, když jí bylo večer nějak smutno, vstala a šla si lehnout k otci. Vždy ji k sobě pustil a ona si připadala v objetí jeho paží a přitisknutá k jeho hrudi víc bezpečná a spokojená.

Uvědomovala si ale, že její otec je pro ni velkým vzorem a jestli se jednou vdá, tak jen za někoho, kdo se mu bude podobat. A o někom podobném zatím ani netušila. Ale netrápilo jí to. Měla dost času a do nějakých vdavků rozhodně ještě hodně dlouho nechtěla spěchat. Asi i proto zatím neměla, až na jeden případ, zkušenosti s muži. A ten jeden případ ji nijak neohromil. Spíš to byl trapas a nuda dohromady. Vůbec se jí to nelíbilo a vědomí, že je z ní žena na tom mnoho nezměnilo. Ale nepochybovala o tom, že sex může být krásný. Přesvědčovala se o tom hlavně po večerech, když náhodou prsty zabloudila pod košilku a dotýkala se svého klína. Bylo to příjemné a vzrušující a ona často podlehla laskání a sama se uspokojila. A zatím jí to stačilo. Dvakrát, třikrát do týdne onanovala. Nestyděla se za to…

Venku se rychle setmělo. Začalo hustě sněžit ale bylo prakticky bezvětří. Uvnitř chaty bylo příjemně teplo. V kamnech praskal oheň a Michal pil horký čaj s rumem. Seděl jen v tričku a džínách a cítil, že ho bolí záda. Postěžoval si na to u Táni.

„No jo, už nejsi nejmladší. Asi jsi to trochu přehnal s tím štípáním dříví,“ zasmála se Táňa. Její otec se na ni zašklebil a když se chtěla prosmýknout kolem něj, dlaní ji pevně plácl přes zadnici. Vypískla a odběhla od něj. Tvářila se nazlobeně a rukou si hladila místo, kam dopadla otcova dlaň. „Tohle tě čeká, když si ze mne budeš utahovat,“ usmál se na ni táta. „Můžeš si mě ale usmířit, když mi namasíruješ záda.“

Táňa chvíli jen tak naoko trucovala, ale pak k němu přišla zezadu a dlaně položila na otcova široká ramena. Zavřel oči a odevzdal se do jejích rukou. Bylo to příjemné a cítil, jak bolest polevuje. Věděl, že to nemá z práce venku, ale z dlouhého sezení za volantem. Bolela ho totiž celá záda, od lopatek až skoro k pasu.

Vstal a odložil dopitý hrnek čaje. „Jdu se umýt,“ řekl. „Zase do sněhu,“ zeptala se Táňa. „Měla bys to taky zkusit. Je to lepší než cokoliv jiného. A pak ti bude mnohem tepleji“ Táňa se zatřásla při pomyšlení, že by se místo do teplé vody ponořila do ledově chladného sněhu. Ale i tak šla za otcem, aby se na to divadlo podívala. On si zatím sundal košili a džíny a jen v trenýrkách vyběhl ven. Bez nějakého otálení skočil do nejbližší závěje. Sníh mu sahal až po pás.

Táňa si uvědomila, že venku je vcelku příjemně. Dokonce na chvilku zauvažovala, že by se taky odhodlala. Ale neměla odvahu. Smála se, když její otec dováděl ve sněhu jako malé dítě. Najednou ale začal dělat ze sněhu koule a v pravidelném rytmu ji bombardoval. Mířil přesně a Táňa jen tak tak uhýbala.

„Když nechceš ty do sněhu, tak ti ho trochu pošlu,“ křičel její otec. Další koule zasáhla Táňu do ramene. Vyběhla před chatu a začala házet sněhové koule na polonahého otce. Na rozdíl od něj mířila mnohem hůř. Najednou jí ale nohy podklouzly a ona upadla do sněhu. Teď byla snadným cílem pro otcovy sněhové útoky. Přibližoval se k ní a po každém kroku hodil na ni další spršku sněhu. Už ani nedělal koule, jen na ni házel sníh plnými hrstmi. Táňa ho měla už úplně všude a nebyla se schopná ani bránit. I tak se ale stále smála.

Najednou k ní otec přiskočil a hodil jí plnou hrst sněhu za tričko. Neměla pod ním podprsenku a její prsa zalila ledová vlna. Skoro nemohla popadnout dech. Pokusila se vstát, ale znovu upadla. Rezignovaně se posadila. Její otec stál proti ní a v ruce držel sníh, který už po ní nehodil.

„Tak jak ti je? Snad ne zima. No jó, naše princezna je z cukru a na zimu je háklivá. Ona je raději v teple, že?“ posmíval se jí. „Tak abys věděl, že i ženská vydrží to co chlap, tak se dívej,“ křikla na něj odhodlaně. Jedním tahem si zula botu a pak i druhou. Sundala si ponožky a strčila je do bot. Potom vstala. Sníh ji studil na holých chodidlech, ale zatnula zuby a nevnímala to.

Rozepnula zip u kalhot a stáhla si je. Na stehnech ucítila chladný vzduch. Pak si přetáhla přes hlavu tričko. Pořád za ním měla sníh. Setřela si ho tričkem a hodila jej na zem, k ostatním věcem. Jejím nahým tělem zatřásl chlad. Zatnula zuby a rozběhla se k závěji. Když do ní skočila, bylo jí kupodivu tepleji. Jako kdyby sněhová peřina hřála její tělo. Cítila, jak jí zebou prsty u nohou a bradavky jí v chladu ztvrdly jako kámen. Jinak jí ale zima nebyla.

Otec stál stále na stejném místě a s úsměvem ji pozoroval. Uvědomoval si její nahotu, ale teď necítil nějaké vzrušení. Bylo to v tu chvíli přirozené. Ale kdyby se svlékla do kalhotek v chatě, okamžitě by se mu postavil. Přece jen, ženskou už neměl pár týdnů.

„Dobře, to stačí. Už mi nemusíš nic dokazovat,“ zavolal na svou dceru. Přišel k ní a vzal jí za ruku. Očima sklouzl na pevné kopečky mladých ňader se vztyčenými bradavkami. Najednou ucítil prudký nával touhy zmocnit se toho mladého, krásného těla, mít ho jen pro sebe a své potěšení. Chtěl si s ním pohrát zcela bez zábran, s divokou vášní a dychtivostí v něm ukojit svůj chtíč. Byla to jeho dcera, ale on toužil po mladé ženě, po sevření těsného pohlaví kolem jeho penisu a po laskání sametově hebké pokožky. Jeho erekce byla prudká, nenadálá a neovladatelná. I v té zimě se jeho penis tvrdě tyčil vzrušením, které vyprovokovalo tělo jeho dcery. Stáli proti sobě polonazí. Ona jen v malých kalhotkách, on v trenýrkách, které až nestydatě napínal jeho ztopořený pyj. Nezakrýval to a ona si toho nemohla nevšimnout.

„Pojď už dovnitř. Jinak nastydneš,“ řekl potichu. Uvědomil si, že jeho vlastní dcera vidí jeho vzrušení a že si určitě uvědomila, že původcem toho všeho je ona a její nahota. Přešla kolem něj a on se vydal za ní. Hleděl užasle na její pevný, oblý zadeček, kterým při chůzi, snad nevědomky, vrtěla. Kalhotky se zakusovaly mezi kulaté půlky. Znovu s ním zalomcovala nezvladatelná touha. Jak snadné by bylo povalit ji do sněhu, zbavit ji toho mála, co zakrývalo její ženství a uspokojit svůj chtíč v jejím pohlaví. Pak by ani nebylo těžké využít její bezbrannosti a druhý nával touhy mohl krásně ukojit právě v té půvabné, mladé a těsné prdelce…

Představa to byla lákavá, ale hned jí zavrhl. Jako žena ho sice lákala, ale pořád to byla jeho dcera. Ubližovat ji nechtěl. Snažil se zapudit své myšlenky. Jeho mohutná erekce ale nechtěla ustoupit. Mezitím oba vstoupili do vytopené předsíňky. Michal zavřel za sebou dveře. „Teď bych se nejraději naložila do horké vany,“ prohodila Táňa. Tady měla jedinou možnost. Do malé, plechové vaničky nalít nahřátou vodu ze studny. Ani to nebylo k zahození. Voda se naštěstí nahřívala už delší dobu, takže to byla otázka malé chvilky.

Její otec donesl vanu z kůlny. Pamatoval si, jak se v ní Táňa koupala ještě jako malá. Tehdy pro ni byla velká. Teď už to je ale dospělá slečna, která své nádherné tělo do ní jen těžko napasuje.

Táňa stála vedle vany, pořád jen ve svých kalhotkách. Michal pořád cítil mohutně ztopořený penis. Navíc, v slabém světle lampy si všiml, že kalhotky jeho dcery jsou natolik průsvitné, že přes ně prosvítá tmavý trojúhelník jejího ochlupení. Když si to všiml poprvé, jen nasucho polkl. Potajmu ale občas sjel očima na to místečko, které ho tolik lákalo na každé ženě. Přinesl z kamen hrnec plný horké vody a nalil ho do vaničky. Byla skoro plná a mohutné chomáče páry stoupaly ke stropu.

„Umyješ se taky?“ zeptala se Táňa. „Ano. Ale stačí mi studená voda. Tahle je pro tebe,“ odpověděl její otec. „Proč? Je jí dost, můžeme se opláchnout oba. A já ti ještě trochu namasíruju ty záda,“ řekla Tánička.

Michal se zatajeným dechem sledoval, jak si jeho dcera, otočená zády k němu, odhodlaně stahuje kalhotky. Díval se na její smyslnou prdelku a pevná stehna a penis se mu opět tvrdě napřímil. Jeho ruce sklouzly k pasu a automaticky, bez nějakého přemýšlení, si sundal trenýrky. Stál uprostřed pokoje nahý, jeho penis mohutně trčel vzhůru, s rudým, obnaženým žaludem. Rozhodl se přistoupit na hru se svou dcerou. Ale nesmí to nechat zajít daleko.

Táňa se otočila a ztuhla. Zírala na mohutný, stojící ohon svého otce. Nikdy předtím ho nahého neviděla, ale byly chvilky, kdy se ho snažila alespoň představit. Teď se jí zdál obrovský. Obrovský ale nádherný. Krásně čněl vpřed, rudý žalud se žádostivě leskl zalitý šťávami touhy a po celé jeho délce viděla výrazné, naběhlé žíly. Udělala krok k otci, jakoby se najednou něčeho bála. Snažila se nedívat na ten ocas, ale pořád to její oči přitahovalo. A pak si uvědomila, že její tělo zase hltá očima on.

Nedovedl se tomu bránit. Byla mladá a krásná a nemohl z jejího nahého těla odtrhnout oči. Cítil, jak jí podléhá, jak ztrácí sebekontrolu. Udělal poslední chabý krok, aby tomu všemu zabránil. „Byl to dobrý nápad, mýt se společně?“ zeptal se. Neuniklo mu, jak pohlédla na jeho mužství. Zdálo se mu to, nebo i ona měla podobné neřestné myšlenky? Trvalo vteřinu, dvě, než opustila své myšlenky a podívala se mu do očí.

„To je přece jedno. O nic nejde,“ šeptla a postavila se do vany. Horká voda jí sahala do půlky lýtek. „Pojď taky,“ vybídla otce. Pomalým krokem jí následoval. Ztopořený penis se mu lehce pohupoval a když stanul ve vaně naproti ní, dělilo jejich pohlaví jen několik decimetrů.

Táňa si poprvé uvědomila i své vzrušení. Bradavky zůstávaly ztopořené, ale nikoliv už zimou. Klín jí hořel touhou a cítila, jak je uvnitř vlhká. Nebo spíš mokrá. Měla pocit, jako kdyby ji buchtička brněla. Znala tyhle pocity moc dobře a často si od nich pomáhala pod přikrývkou, v bezpečí a klidu své postele. Teď to ale bylo poprvé, kdy při těch pocitech sledovala nahého, vzrušeného muže a jeho nástroj měla na dosah. V duchu si poprvé v životě uvědomila, že zoufale potřebuje chlapa. Pořádného chlapa a hned.

Nezávisle na sobě oba zápasili se zvrhlými a neřestnými myšlenkami. Oba se je snažili zapudit, ale pak je zase vyvolávali zpět, ještě divočejší a odvážnější. Oba balancovali na hraně snu a reality, na hraně dovoleného a zakázaného. A oba to dovádělo skoro až k šílenství. Uvědomovali si, co se jim honí hlavou. Chvíli bojovali a chvíli podléhali. Ani jeden se nedovedl rozhodnout pro jedno či druhé. A příchuť zakázaného ovoce ještě rozdmýchávala vnitřní války.

Táňa si pomalu opláchla celé tělo vodou. Její ruce polaskaly prsa, bříško, klín i stehna. Vzrušilo ji to ještě mnohem více. Její otec to celé pozoroval. Měl chuť si ho při pohledu na půvaby své dcery alespoň pořádně vyhonit. Ocas mu tvrdě trčel vpřed.

„Já raději půjdu vedle a umyji se potom,“ řekl Michal. Nemohl se už ovládat a raději si ho chtěl o samotě vyhonit, než aby se na svou dceru vrhl a znásilnil ji. „Zůstaň tady,“ špitla Táňa. Dřepla si do vody a mýdlem klouzala po svých ňadrech. Vypadala neobyčejně svůdně a Michal si pomyslel, že déle než pár vteřin nevydrží. „Chtěla bych se koupat s tebou.“

Michal se zamyslel. „Není to asi moc vhodné. Některé věci jsou pro nás tabu a měly by tak zůstat. A já mám strach, že by to tak nemuselo zůstat. Oba bychom si to pak vyčítali.“ „Přece není nic na tom, že se ti líbím. Ty mě taky. Skoro si říkám, že je škoda, že jsi můj otec,“ řekla a pokusila se o úsměv. Michal nevěřil svým uším. Ona ho snad svádí. A horší je, že on není proti. Dokonce to využije.

„Víš Táničko, jsi nádherná ženská. Jsi moc podobná mamince a při pohledu na tebe prostě některým věcem nemůžu poručit. Když chlap nemá nějaký čas ženu a pak uvidí před sebou něco tak nádherného, projeví se to na něm. A lituje, že je to pro něj nedotknutelné. Kdybys nebyla má dcera, neváhal bych a…“

Nedokončil. „Tak alespoň na chvilku zapomeň, že jsem dcera a zkus si při pohledu na mne představovat, že jsem mamka,“ špitla Táňa a vstala. „Jen se dívej a představuj si. Aspoň tvým očím dám své tělo k dispozici.“ Sama byla překvapená, co ji to napadlo. Ale nelitovala co řekla.

Její otec váhal. Ale ne dlouho. Přistoupil těsně ke své dceři a něžně ji políbil na rty. Pohladil její vlasy a sklouzla po krku a ramenech. „Tak se předveď, princezno. Ukaž se mi.“

Táňa rozehrála smyslnou a svůdnou hru svého těla ve vaně. Vrtěla se a vlnila, ukazovala každičkou část svého nahého těla, dlaněmi laskala plná, nalitá prsa a zadeček a sklouzávala mezi pevná stehna. Byla neskutečně vzrušená a toužila po vysvobozující extázi.

Její otec ji upřeně sledoval. Jeho pohled ji hltal a místy doslova cítila, jak ji ve své mysli divoce miluje. Otočila se zády k němu a hluboce se předklonila. Neodolala pokušení a vklouzla rukou mezi nohy. Stačil jediný dotyk prstů na rozpáleném pohlaví a podlehla. Vklouzla dovnitř prsty a divoce, nestydatě začala masturbovat. Uspokojovala svůj klín zkušenými pohyby a neubránila se hlasitému sténání. Zaplavovala ji vlna rozkoše, která sebou odnášela poslední známky studu.

Když otočila hlavu, spatřila svého otce, jak divoce onanuje. V ruce držel své přirození a rychlými pohyby uvolňoval své napětí. Na čele mu vyrazily kapičky potu. „Nepřestávej, dceruško. Jsi překrásná. Ještě chvilku si ji hoň,“ sténal. Pak zaklonil hlavu a prohnul se v pase. Z jeho penisu vytryskla bílá láva a v mohutných proudech dopadala na Tánina záda a zadeček. Když ucítila horké semeno na své kůži a uvědomila si otcův orgasmus, zachvátila mohutná rozkoš i její tělo. Ve zběsilém tempu masturbovala. Hnětla si poštěváček a strkala si prsty hluboko do své pičky. Cítila jak se svírá v extázi. Vzlykala a kňučela a celé její tělo se otřásalo.

Když klesla do vody, celý svět se s ní točil. Skoro si neuvědomila, že si otec klekl za ni. Sevřel ji v ramenou a hladil její paže. Několikrát ji jemně políbil do vlasů. „Ani nevíš, jak to bylo skvělé. Jsem ti moc vděčný,“ šeptal jí do ucha. Otočila se k němu tváří a objala ho kolem ramen. Nastavila mu rty. Políbil ji jemně, ale dlouze. Cítila se v jeho náručí skvěle. V duchu si říkala, že stačí malý náznak a ona se mu oddá celá, se vším všudy. Chtěla mu to říct, aby neváhal a vzal si ji. Věděla, že by chtěl. Oba by chtěli. Ale vyslovit to, to nedokázala…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *