Učitelčiny muka II.

Konečně mohly začít ty pravé Katuščiny muka. Martin ho pumpoval dravě do její pusinky, my dva s Markem lízali a dráždili její kozy a Tom pomaličku stahoval její bílé tanga, aby se konečně mohl podívat na její jistě rozkošnou prcinku.

Skutečně nezklamala. Když totiž Tom její poklad odhalil, spatřili jsme docela vyholenou dívčí prcinku bez jediného chloupku, která byla náležitě roztoužená a rozevřená.

„Tak ty budeš po náš toužit, ty kurvičko ušoustaná! Ty nás chceš opíchat, ty čubko učitelská. Chceš cítit naše čuráky, jo ty naše tvrdé klacky ve své píče, mít styk se svými studenty a polykat jejich sperma? I ty čubko jedna, za to si zasloužíš trest,“ rozhorlil se Tom. „Ale nejdřív ti to tvoje přání splníme a naplníme všechny tvoje dutiny až ti budou přetékat a píča svrbět!“ dodal pak a začal milou Katušku tvrdě rukou masturbovat.

Ta se zpočátku cukala, ale brzy poznala, že ze sevření čtyř nadržených chlapů není úniku a tak se poddala a brzy dokonce začala i vycházet Tomovým prstům vstříc, zatímco jí Martin stříkal semeno na její obličej.

Vypadala vskutku skvostně a já měl sto chutí si zapíchat. „Hele kluci, já to musím udělat, já už to déle nevydržím,“ řekl jsem a přesunul se k Tomovi. Ten se na mě jen šibalsky usmál a přesunul se k její hladové tlamičce.

Pomalu jsem ho do ní zasouval, když se začala mohutně bránit. „Ne, to nemůžete. Nechte toho! Jsem vaše učitelka! Nemůžete mě šukat! Dostanete dvojku z chování! Vy sráči, koukejte mě pustit!“ a ještě velká spoustu dalších nadávek, které bychom do její něžné pusinky nikdy nevložili, vyrojila se z jejích úst.

„Tak ty mi nedáš, čubko jedna! No počkej, však já si stejně vezmu to co mám rád a o to víc si to užiju,“ řekl jsem a za podpory Marka a Martina, kteří jí rozevírali pěkně doširoka nohy jsem ho do ní zapíchnul.

Začal jsem jí divoce šukat a s velkou chutí jsem si vychutnával každičký její pokus o vysmeknutí z pevného sevření. Dělalo mi náramně dobře, když jsem viděl jak je bezmocná a jak nemůže naprosto nic proti mému šukání dělat. A vzrušilo mě ještě víc, že její tělo se proti její vůli poddává a vychází mi vstříc.

Její kundička byla náramně úzká, krásně mne ždímala a ve spojení s jejími vzrušenými výkřiky už jsem neodolal a poté co v mém kůlu zatepalo začal jsem do jejího teplého pelíšku stříkat.

Když to ucítila zmobilizovala v sobě ještě poslední síly a vší silou se snažila z pevného úchopu vysmeknout. Zmítala sebou divoce, zatímco jí Tom velkou silou rval za její krásné dlouhé vlasy, aby si její teplou pusinku přitáhl ke svému ocasu, který se co chvíli chystal vystříknout.

Konečně se mu to podařilo a s velkou úlevou do ní začal stříkat svou sladkou smetánku, až se s ní Katuška začala dávit. Mezitím jsem stihl z batohu donést provaz a svázal jsem naší sladkou učitelku pěkně do kozelce. Když jsem to k velké spokojenosti ostatních přítomných udělal, všimnul jsem si, že na stropě je k dispozici hák a přišel jsem na nápad ještě lepší. Totiž zavěsit pomocí dalšího provazu naší drahou Katušku pěkně nad zem do výšky, kde se bude pohodlně šukat a vůbec si jí budeme moci pěkně beztrestně prohlížet…

Když jsem to udělal, lehl jsem si pak pěkně pod ní a už jen pozoroval jak do ní Tom tvrdě vniká a Marek si ho nechá kouřit. Nemohl jsem se vynadívat na její krásné mladé tělo, sladké maličké kozičky a holou prcinku a snil jsem o tom, jak mám takových povolných holčiček celou místnost a když mám náladu docházím je obšťastňovat. Jo to by bylo!

Když jsme se všichni dosytosti vysemenili, tvrdě jsme usnuli a nechali naší drahou Katušku svému osudu. Na druhý den nás probudil hlasitý křik. Jo ta čubka Katuška se probudila z alkoholového oblouznění a teď se nám z naší pasti snažila vyklouznout.

Bohužel pro nás jsme se vzbudili pozdě neboť jí zřejmě zaslechl správce kempu a už už byl na cestě k nám. Zabušil na dveře tak razantně, že nebylo na výběr a tak jsme mu v očekávání nepříjemností museli otevřít.

Přál bych vám vidět jeho výraz, když spatřil naší rozkošnou mladičkou učitelku, jen tak spoutanou provazy, celou obnaženou, křičící k tomu o pomoc. Úplně vzrušením zkoprněl a dlouhou dobu postupně zíral na Katušku a na nás. „No to je dost,“ řekla Katuška:“ Díky moc že jste mi přišel na pomoc!“ Kdyby jen holka nešťastná tušila, jak moc se s tímhle přepočítala!!

„Odvažte mě, rychle. Chce se mi strašně na záchod, prosím!“ žadonila ta sladká prcinka. „Takže kluci, koukám, že tady máte dobrou příležitost k šukání. Nechám vše tak jak je a budu vás krýt, pod jednou podmínkou – necháte mě si tady s touhle krasotinkou pěkně divoce zalaškovat. Co vy na to?“

To se nám milý správce pěkně vybarvil. Ale vlastně jsme byli rádi, a tak jsme nadšeně souhlasili, zatímco Katuška začala opět divoce křičet. Správce nelenil a zalepil jí pusinku izolepou a hned nato zařinčel o zem jeho opasek a brzy tam stál nahý. Jeho nalitý kůl trčel hrozivě v ústrety a bylo jasné, že do Katuščiny sladké kundičky bude dnes stříkat další dávka horkého semene.

Nejdříve si jí jen tak hladově prohlížel a s velkým potěšením hladil její sladké mladistvé jehlánky. Bylo to náramně vzrušující. A vlastně až tehdy jsem zjistil jak moc se mi líbí být jen skrytým čumilem. Těšil se s jejími kozičkami, laskal je a sál svým jazykem, když tu z její lasturky začal crčet zlatý proud.

Ano ta čubička už to nevydržela a pustila svou zlatavou moč, kterou tak dlouho zadržovala. Chlap nejdříve stuhnul, ale pak se rychle přemístil k jejímu klínu a svýma rukama doširoka rozevřel její lasturku a všemožnými způsoby bránil proudu v úniku ven. Bylo na něm vidět jak mu to dělá dobře a jeho kůl ještě více ztuhnul. Vlastně to vzrušovalo i nás čtyři, protože to bylo něco co jsme dosud nikdy nezažili a takové věci, jak známo, dělají s ptákem divy…

Konečně se správce nabažil a začal Katušku masturbovat. Nejdříve jen tak lehce objížděl její lasturku a poté do ní tvrdě vnikl prstem. Za prvním prstem brzy následovaly další až v ní zmizela celá jeho velká ruka. Její prcinka byla čím dál roztouženější a každičký pohyb ven a dovnitř doprovázelo hlasité mlasknutí. Chybělo jen jediné. Vzrušivé steny rozdivočelé Katušky a tak jsem neváhal a z jejích úst strhnul izolepu.

Po bolestném syknutí už následovaly jenom slastné výkřiky, doplňované brzy i vzrušeným řevem správce, který se do naší učitelky za krátkou chvíli vysemenil. Ale ani já neodolal a tak, po chvilce, kdy jsme se jen tak dívali na tu sladkou princeznu, které po stehnech pomaličku stékalo horké správcovo semeno, dal jsem se i já do díla.

Tentokráte jsem si vybral její zadní dírku, která už po tom všem byla pěkně zvlhčená. Nejdříve jsem jí jen tak lehce připravil prstíkem, zatímco Tom už naší milou Katušku nenasytně píchal zepředu.

Konečně byla dostatečně vlhká a tak jsem neváhal a pomalu ho do ní začal zasouvat. Bylo to něco naprosto božského, protože její prdelka byla nádherně úzká a šlo to poměrně ztuha. Pomalu jsem se svým ocasem v její prdelce začal pohybovat a netrvalo dlouho za velkého Katuščina křiku jsem se společně s Tomem udělal.

Správce potom k nám chodil pravidelně, každý večer, který jsme v jeho kempu strávili a s naší Katuškou si za tu dobu zapíchali všichni kluci z naší třídy. Vlastně se jí to i nakonec zalíbilo a byla naší vězenkyní ráda. A musím vám říct, píchat tuhle ženskou každý den bylo zatraceně bezva!

Jenže pak výlet skončil a my se vrátili opět do školních dní. Z Katušky byla opět ona arogantní píča jako předtím a já můžu zas jen toužit po tom, jak ho do jejího pelíšku budu moci zabořit. Kdo ví možná se mi to na nějakám dalším výletě poštěstí…


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *