V sedmnácti nevinná II.

Její kuřba byla znamenitá a jazyk pilně pracoval a kmital s uzdičkou, která na každý dotek velmi příjemně reagovala. „Stříkej, stříkej, ty můj šoustáku, do kuřhuby své samice! Vystříkej mi tu mojí teplou tlamu a ukoj můj hlad po husté chlapské smetaně!“ řvala zatímco jí první dávky začaly stříkat na obličej. Konečně jí došlo, že málem propásla tu správnou chvíli a už jen hltavě polykala tu sladkou odměnu a svýma rukama ždímala mé koule do poslední kapky.

Byl na ní báječný pohled. Sperma jí pomalu stékalo po obličeji, zatímco se blaženě zubila a její gigantické dudy vyzývavě visely a sváděly k tomu si s nimi pohrát. „Broučku, chceš ochutnat mé kozy?“ zeptala se Hanka laškovně. „To víš, že ano! Chci ty tvé velké melouny hladově sát a laskat jejich ztvrdlé bradavky. Chci je zlehounka kousat a masírovat. Ano jak já to moc chci…“

Hladově jsem se do nich zabořil a nemohl se dosytosti potěšit s tou ohromnou hmotou a objemem, který byl pro mě naprosto šokující, protože takhle rostlou ženskou jsem ještě v životě neviděl. Objížděl jsem její obrovské tmavé dvorce jazykem a pozoroval jak vskutku mohutné bradavky tvrdnou a narůstají.

Na jednu z nich jsem se přisál a jako malé dítě jí cumlal a sál. S mým ocasem dělalo tohle nádherné divadlo ohromné věci a už už jsem si ho chtěl začít honit, když mě napadla spásná myšlenka a já podobně jako v pornofilmech vrazil svůj narůstající kolík mezi její kozy a nechal si ho pěkně od nich masírovat.

Jen se pousmála, když si toho všimla – asi jsem nebyl první, koho to napadlo – dělala jazykem všelijaké grimasy a mezitím si pěkně masírovala kozy až jsem z toho rozkoší skučel. Můj kůl tvrdnul a výstřik už byl na dosah, takže jsem ho mezi ty dva melouny divoce píchnul a poté už jen pěkně stříkal a s potěšením sledoval, jak si své cecky od mé smetánky olizuje…

„Tak co, líbím se ti?“ zeptala se jen tak mimochodem, když viděla můj hladový pohled, který jí zkoumá od hlavy k patě. „Jo, jsi k sežrání,“ zhodnotil jsem pohled na tuhle pěkně roztouženou samici a nespouštěl oči z její skvostné kundičky. Ten poklad se jen celičký leskl jak byl celý zmáčený od šťav rozkoše a tvrdý velký hrášek vévodil té rozkošné lasturce…

Už jsem nemohl jinak. Musel jsem vzít ten svůj nalitý ohon, pěkně jí ohnout přes koleno a zarvat ho do té její skvostné jeskyňky – už jsem to musel mít a šílel jsem po tom, takže jsem jen řekl: „Prosím nech už mě konečně ho do tebe zabodnout, chci tě mrdat, píchat tu tvojí krásnou vyholenou prcinku, která už je tak vlhká, že jí musím mít…“

Jenom mlčky pokynula a já ho do ní pěkně zezadu vrznul. Zajel tam jako po másle a já jí začal pořádně prošukávat tu její vlhkou prcinku. Rval jsem ho tam až po koule a už už se těšil, že se do ní vystříkám, když tu, kde se vzala – objevila se v pokoji zcela nahá Ivanka!

Ano ta sladká princezna, která mě sem vlastně dostala, v celičké své nahotě se svými krásnými jehlánky a sladkou prcinkou. Usadila se na křeslo, udělala si pohodlí a jako by se nechumelilo začala přineseným robertkem masturbovat. To mě znovu rozpálilo, vlastně teď jsem byl vzrušen ještě víc, když jsem si uvědomil, že teď šukám matku před očima dcery, která si to u toho dělá. A tak netrvalo dlouho a mé sperma pleskalo do rozkošné kundy matky Hanky, zatímco její dceruška to s velkým potěšením sledovala.

Hanka se tvářila jako, že je vše v nejlepším pořádku a po krátké pauze, kdy svým šikovným jazýčkem opět připravila můj nástroj jsme se dali opět do díla. Asi to tak v téhle rodince bylo zvykem, že kdo dal matce, dal i dcerce. Ale proč vlastně ne, obě jsou to krásné ženské, tak jaképak s tím cavyky…

Pozoroval jsem po celou dobu sladkou Ivanku. Vlastně bych tohle všechno do ní vůbec neřekl, když jsem jí poprvé spatřil. Spíš mi přišla jako taková zakřiknutá mladá dáma a ono ne – z téhle sedmnáctileté princezny se vyklubala náramně rafinovaná čertice!

Ivanka si pěkně levičkou rozevřela svou prcinku, na které se již blyštěly kapičky rozkoše a pomaličku labužnicky zasouvala tvrdého robertka. Konečně byl ten příjemně chladivý a tvdý hrot uvnitř a ona s ním mohla začít divoce přirážet. Dělala to vskutku znamenitě a zatímco jsem se díval jak prožívá svůj první orgasmus s robertkem znovu jsem to nevydržel a stříkal její matce sperma do úzké prdelky, kam jsem svůj ohon jen tak tak zarval.

Teď přebrala aktivitu Hanka. Přemístila se pěkně do polohy 69 a orgie pro Ivanku mohly pokračovat… Ta se na mě jen potutelně usmívala a divoce do svého klína rvala robertka, nezapomínaje přitom velmi hlasitě dávat najevo své pocity. „Sakra to je samice!“ pomyslel jsem si. Ta bude pěkně ostrá! Ale však já ji zkrotím svým tvrdým klackem!

Hanka mi mezitím začala rukou a pusinkou opět připravovat ptáka, zatímco já jí jazykem dráždil poštěvák a lízal ten její rozteklej pekáč. Fakt z ní šťávy tekly doslova proudem. Ale ani ona nezahálela a můj kůl už byl opět připraven k další akci.

„Ivanko, je tvůj,“ řekla pak Hanka naprosto s klidem a jen si od mladé vzala robertka, už už spěchala si ho vrážet do své roztoužené kundičky. Rozvalila se pohodlně do křesla, zatímco já celý nedočkavý napíchl neukojenou Ivanku pěkně vestoje.

Tak konečně to bylo tady! Konečně jsem mohl mít tu sladkou princeznu o které jsem tak dlouho snil, konečně jsem se mohl dotýkat její hebké tůže a zkoumat její krásné tělo. Jak já jí moc chtěl!!!

Obemkla se kolem mě nohama a začala na svém hřebečkovi pěkně divoce rajcovat. „Šukej mě, ty nadrženej klacku! Opíchej své kuřátko, jako jeho ušukanou matku! Pěkně tvrdě! Áaaanooo! Tááák….“

Píchal jsem jí vskutku dost divoce, protože můj chtíč neměl konce. Za malou chvilku se v mém náručí udělala asi dvakrát, ale já neměl ještě dost! Na to byla moc krásná a nezkrotná a tak jsem si jí pěkně přetočil na bříško a poté co jsem jí dal dlaní pěkně za vyučenou, začal prstem důkladně protahovat její prdelku.

Nejdříve to šlo tedy dost ztuha, ale protože to majitelce toho malého rozkošného zadečku dělalo dobře, nic nenamítala, řekl bych dokonce naopak vycházela svým zadečkem vstříc prstíku, který se jí zvědavě prohrabával v zadní dírce.

Byla už pěkně roztoužená a důkladně tekla, když mě poprosila: „Zaraž mi ho tam broučku,“ a klekla si pěkně na všechny čtyři. Na nic jsem nečekal a nasadil ho pěkně špičkou do její dírky a pomalu začal tlačit. Šlo to dost ztuha a docela jsem měl obavy, abych jí nezadřel, ale když do mě její nadržená matka Hanka v ten správný okamžik strčila, vnikl jsem tam ani nevím jak a začal jí do její zadní dírky šukat.

Ivanka to dělala zřejmě poprvé, protože při každičkém pohybu divoce sténala a svou rukou si honila svou rozkošnou frndičku a ani já s tímto druhem sexu neměl velké zkušenosti, ale protože mi to dělalo náramně dobře nestěžoval jsem si. Hanka nás chvilku jenom pozorovala a bylo na ní vidět, že jí to pěkně rozpaluje.

Její kunda naprosto viditelně tekla a tahle bezva samice, teď už roztoužená k nepříčetnosti chtěla dnes ještě jedno číslo, takovou měla výdrž. Neváhala tedy a vylovíc ze skříně mohutného oboustranného robertka, napíchla pěkně svou dcerku na tento tvrdý tuhý kůl a společně se mnou jí začala brát pěkně zezadu.

Teď jsme na Ivanku tedy byli dva – já se svým tvrdým nalitým dvaceticentimetrovým klackem a Hanka s pěkně širokým robertkem – a bylo to znát! Ivanka řvala jako protržená a stahovala prdelku takovým způsobem, že jsem se musel moc a moc ovládat, abych všechno nepokazil a v nepravou chvíli se nevystříkal. Ale ani její matka to neměla jednoduché, protože prožívala jeden orgasmus za druhým. Navíc jí dcerčin řev dělal náramně dobře a tak ještě zvyšovala své zběsilé tempo až mu nakonec sama podlehla a v posledním orgasmu definitivně vytekla.

Divoce zahýkala v orgasmické křeči a pak už jen následoval mlaskavý zvuk vypadávajícího robertka nejdříve z jedné a pak z druhé pičky. Hanka už má tedy pro dnešek dost, uvidíme, co vydrží dceruška…

Ivanka už také měla nějaký ten orgasmus za sebou, ale konečné vystříkání její sladké prcinky mělo ještě přijít. V ocasu mi začalo škubat a tak jsem neváhal a začal do její prdelky pouštět jednu dávku za druhou. Ta sladká fena jen pokaždé zařvala a divoce přirazila a dráždila mě tak k dalším a dalším výstřikům. Když pak spatřila, že už další smetánka nebude, otočila se ke mě a vzala můj povadlý a olepený ohon do své sladké kuřhuby. „Trošku ti ho očistím, chceš?“ zeptala se a aniž by čekala na odpověď začala ho zuřivě olizovat a sát. Výsledek se brzy dostavil a kůl stál jako kdyby ještě žádná soulož nebyla.

„Tak a teď si tě osedlám pěkně já,“ poručila si Ivanka. Lehnul jsem si pěkně na záda a nechal jí nasednout na koníčka. Chvilku jsme se jen tak líbali a mazlil jsem se s jejíma rozkošnýma jahůdkama, ale pak to vypuklo. Divoce zakřičela a divoká jízda mohla začít.

Rajtovala na mě jako posedlá a já zatímco jsem jí boky vycházel vstříc, svýma rukama dbal na to, aby každé dosednutí náležitě prožila. Masíroval jsem její sladkou prdelku a neopomněl ani zadní dírku na což vždycky bouřlivě reagovala, až jsme se z toho oba pěkně najednou udělali a já si konečně splnil svůj sen – vysemenil se pěkně do té její úzké, vyholené kundičky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *