Oprava ohřívače vody

Manžel už byl čtvrtý den pryč a zavolal, že se musí ještě jeden den zdržet. Docela mně to otrávilo, protože nejsem zvyklá být tak dlouho sama. Hlavně kvůli sexu mně to trápí. Milování potřebuju stejně jako pořádnou sprchu ráno a večer. A teď mi chybělo obojí. Ještě navíc se něco stalo s ohřívačem vody v koupelně. Ráno jsem se koupala a najednou začala téci jen studená voda. Jako naschvál právě, když jsem se chystala smýt pěnu z celého těla. Používám zvláštní tělový šampon, po kterém je pokožka doopravdy hebká a nevysouší se. Teď jsem stála ve sprše v mydlinkách a tekla jen studená voda. To byla poslední rána.

S přemáháním jsem se osprchovala ledovou vodou. S drkotajícími zuby jsem se vysušila ručníkem a vklouzla do manželova froté županu. Je mi až ke kotníkům. Rychle jsem našla telefonní seznam a začala obvolávat opravárenské podniky. Až na pátý pokus jsem našla někoho, kdo byl ochoten přijít hned a ne až za týden, za deset dní či tak nějak. Dobrácký mužský hlas se pečlivě vyptal na adresu, na patro, na potíže. „No neteče teplá!“ vysvětlovala jsem podrážděně. „Ano, ale jak k tomu došlo? Za provozu, nebo hned po zapnutí zařízení?“ vyptával se trpělivě. Zkusila jsem popsat situaci jak nejlépe to šlo. Včetně závěrečné sprchy ledovou vodou.

Muž na druhém konci se smíchem zeptal, jestli mám ještě tvrdé bradavky. „Cože!“ v první chvíli jsem vůbec nechápala na co se ptá, po všech těch technických dotazech. „Cože? Jaké bradavky? Kde?“ „No vaše přece.“ Znovu se zasmál. “ Jestli je máte ještě tvrdé od té ledové vody.“ Nevím proč, taky jsem se zasmála. Asi tomu, jak mě svou otázkou zmátl. Podívala jsem se. „Ano, ještě pořád jsou tvrdé a vůbec je necítím.“ „Dobrá, uvidíte paninko, než se vrátí do původního stavu, budete mít sprchu s teplou vodou. Hned jsme tam.“ Zavěsil. Nesnáším, když mi někdo říká paninko.

Ještě jsem si sušila vlasy, když zazvonil zvonek u dveří. Skutečně byli za dveřmi dva muži s brašnami přes rameno. Mladý a starý. Radostně jsem otevřela a až pak jsem si uvědomila, že jsem zůstala v manželově županu. Zůstali na mně chvíli civět. Starší sundal kšiltovku. Vlastně nebyl tak starý. Velký blonďatý chlap, tak asi jako můj manžel. Mladší ještě o hlavu vyšší, jakoby se za něho schovával.

Rychle jsem překonala svoje i jejich rozpaky a odvedla je do koupelny. Pustili se do práce a já zkusila v kuchyni uvařit kávu. Začala jsem připravovat kávovar a chtěla jsem umýt šálky. Pustila jsem ze zvyku horkou vodu. Je ze stejného zdroje, jako v koupelně a tak jsem nepořídila. Zůstala jsem zmateně stát s šálkem v ruce nad dřezem. “ Ještě dvě minuty, než mladej vyzkouší bezpečnostní uzávěr a pak to spustíme.“ Ozvalo se ode dveří. Blonďák stál opřený o dveře kuchyně, ruce v kapsách a pobaveně mně sledoval.

Otočila jsem se a šálek mi vypadl z ruky, rovnou na dlaždičky, a rozbil se na tři kusy. Dalo se to čekat. Takový den. Sedla jsem si do dřepu a začala sbírat kousky. Taky si sedl do dřepu a naklonil se. Vypadalo to, jako když chce pomoci. Zvedla jsem k němu oči abych mu poděkovala. Jenže on se díval jinam než na zem. Můj župan byl nahoře dokonale rozevřený. Musel mi vidět až na břicho!

„Hm, bradavky ještě drží v pozoru, jsem přece jenom pašák,“ zasmál se. Zůstala jsem na něho zírat a ani mne nenapadlo si župan znovu sepnout. Měla jsem v rukou střepy. Zvedl se, přišel ke mně a vzal mi je z rukou. Jakmile se ke mně přiblížil na půl metru, cítila jsem z něho že mně chce. Díval se na mně pobaveně, díval se jak mi pomalu dochází, že jsem to vlastně čekala. Uvědomila jsem si, že od třesknutí šálku na podlahu vlhnu a že mě začíná vzrušovat jeho přítomnost.

Hodil střepy do koše, umyl si ruce několika rychlými pohyby a ..začal se utírat do klop manželova županu. Jak se utíral, pomalu mi ho stahoval z ramen. Ucítila jsem jeho ruce na ramenou a vůbec jsem neprotestovala. Podívala jsem se místo toho dolů a došlo mi, proč měl ruce v kapsách. Montérky měl vpředu vyboulené.

Sledoval můj pohled a rukou se dotkl prostředního knoflíku, pak dalšího. Zvláštním pohybem vyprostil na svobodu svou pýchu. A opřel se jím o mé holé břicho, které župan taky odhalil. To už se dotýkal mých bradavek a jazykem zkoumal moje ústa. Vůbec jsem nemyslela na jeho parťáka, co kde kontroluje. Zapomněla jsem na všechno. Odpovídala jsem mu jazykem a vnímala jen jeho přirození jak se pomalu sune níž až dosahuje na špičku mého poštěváčku.

Pokrčil kolena aby se dostal na úroveň mého rozkroku a schoval si ho mezi má stehna. Neměl žádné problémy. Byla jsem mokrá i na stehnech a bylo to dílo okamžiku. Sehnul se ještě trochu a vzal jednu moji bradavku do úst a jemně ji sál a dotýkal se jí zuby. To je přesně to, co mně dovádí téměř k orgasmu kdykoliv. Cítila jsem jak můj poštěváček roste až se znovu dotýká jeho přirození a začala jsem po něm klouzat jako po tyči. Bylo to vzrušující.

Otočil si mně, předklonil a vnikl do mě zezadu. Stála jsem mezi dveřmi opřená o rám, trochu v předklonu a přijímala ho s absolutní blažeností. Bylo to velmi příjemné. Držel mne za boky a občas mi rukou přejel pro po jednom či druhém prsu. Cítila jsem jak spěchá aby byl co nejdřív hotov.

Vtom se objevil ten druhý. Vlastně už tam chvíli stál, jen jsem si ho nevšimla. V první chvíli jsem sebou cukla, ale můj milenec si mně přidržel a snad se i zasmál. Něco řekl, nerozuměla jsem co. Mládenec stál v předsíni v polostínu a zíral na nás. Měl rozepnuté kalhoty a ruku v kalhotách. „Vypadni,“ zaslechla jsem za sebou „nebo se přidej“. Podíval se na mně. Podívala jsem se mu do očí a přikývla jsem. Už to bylo jedno. Lákalo mně to. Dál jsem se držela dveří a přirážela blonďákovi.

Mládenec usilovně onanoval a nechal při tom kalhoty klesnout ke kolenům. Taky se neměl za co stydět. Vzal židli na které sedávám v předsíni když telefonuji a přistavil ji do naší blízkosti. Trochu zpomalil rychlost s jakou se dráždil, posadil se a začal si hrát s mými prsy. Sál mi bradavky, trochu je kousal, líbal. Pak přejel k bříšku. To nebylo ono, tak poklekl přede mne a díval se, jak mně jeho mistr miluje zezadu. Zvedl obličej až ke mně, vystrčil jazyk a snažil se dotýkat míhajícího se poštěváčku. Snažila jsem se mu vyhovět a trochu víc jsem se k němu přitlačila. Dostal ho nakonec mezi rty.

K orgasmu mně dovedl on a blonďák za mými zády byl se mnou skoro současně. Klesla jsem celá roztřesená na kolena před mladíka. Ten dál klečel a zuřivě onanoval. „Já už jsem jednou byl, hned jak jsem vás uviděl.“ Opřela jsem se mu o kolena a vzala jeho naběhlé přirození do pusy. Sotva se mi vešel. Pomáhala jsem si rukou, hladila jsem ho kde se dalo, olizovala žalud a sála. Hlasitě začal vzdychat a celý se roztřásl. Na poslední chvíli jsem uhnula a i tak mi nastříkal celou dávku do obličeje.

Zůstali jsem stát v předsíni úplně potichu, hlasitě oddechovali. Dívala jsem se omámeně z jednoho na druhého. „Tak a teď potřebuju sprchu.“ Vyplížili se zatímco jsem byla ve sprše a pouštěla na sebe gejzíry horké vody. V předsíni na stolku jsem našla blonďákovu navštívenku a vypsaný účet za opravu. Pečlivě vypsané součástky a dvě hodiny práce. Podtrženo, sečteno s podpisem a poznámkou – placeno hotově.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *