Prsatá Marjánka

Seznámil jsem se s ní na jednom prázdninovém putování po naší vlasti. Byli jsme čtyři kámoši a chtěli jsme shlédnout jiný kus naší rodné matičky. Moc peněz jsme sice s sebou neměli, ale zdálo se, že dobří lidé ještě zatím žijí. Vždycky jsme zazvonili u nějakého domu a poprosili o čistou vodu, někdy třeba o pár brambor. Pohybovali jsme se pochopitelně mimo velkoměsta, a vždycky jsme si předem vytypovali, co se kde pěstuje – podle toho, co jsme viděli na zahrádce či na poli u domu.

Jednou jsme tak zazvonili u docela malého, ale hezky upraveného domku a chtěli jsme jen vodu na pití. Otevřela nám sličná děva, taková ta typická venkovská holka – žádné šminky, přesto nádherné výrazné černé oči, černé vlasy, jemný nos a plné rty. Oblečené měla jen jakési krátké triko (bylo tenkrát vedro k zalknutí), které jí jemně obtahovalo její dobře vyvinutou postavu a dávalo vyniknout jejím už na první pohled nadměrným ňadrům, která napínala nejen to její triko, ale hlavně také moji bujnou fantazii. Ostatně už týden jsme byli na cestách a já celých 7 dnů držel celibát! Teď se mi mocně zachtělo alespoň si tu krásu pohladit…

Naštěstí mluvil kamarád, myslím, že já bych toho nebyl schopen. Horečně jsem přemýšlel, jak to udělat, abych získal tuto Venuši jen pro sebe, a zároveň tak ulevil náhle se projevivší touze. „Slečno“, slyším najednou svůj hlas, „nemáte dnes náhodou dlouhou chvíli?“ Zadívala se ne mne nechápavě. Utápěl jsem se v hloubce jejích očí. „Víte, jsme tady poprvé a vlastně jenom na skok, než zase půjdeme dál“, v duchu jsem se zarděl nad svým dvojsmyslným výrazem, „a tak bychom potřebovali někoho, kdo by nám tady ukázal ta nejkrásnější místa…“ Nechtěně jsem po této svojí řeči sklouznul pohledem opět na její prsa. Jejich obrovitost mě přímo fascinovala.

Chvíli bylo ticho, než konečně promluvila: „No – když se to vezme kolem a kolem, tak program dnešního dne, který mi tady nabízíte, je prozatím ten nejlepší ze všech návrhů, které jsem měla. Takže bych snad i souhlasila, ale mám jednu podmínku.“ „Vše je předem splněno.“ „Dobře“, usmála se, „zavolám kámošce, a jestli má čas, tak vás provedeme po okolí. A zmizela v hloubi domku, asi šla telefonovat. Moji přátelé se na mne tázavě dívali. Neznali mne takového. Ale nebránili se tomu, ostatně rýsoval se tu docela příjemný den.

Za chvíli se naše Venuše opět vynořila, aby nám zvěstovala nadmíru uspokojivou zprávu, že její kamarádka Jana má volno a je ochotná se zúčastnit této neplánované akce. Pak jsme se všichni vzájemně představili. To mi snad ani nebudete věřit, ale ta moje prsatá černovláska nejenže měla tělo nádherných slovanských tvarů, ale ještě k tomu i ryzí české jméno – Marjánka.

Když k nám dorazila Jana (popisovat ji nemůžu, ani jsem si ji vlastně pořádně neprohlédl, protože jsem nemohl spustit oči ze „svojí“ Marjánky), vydali jsme se na cestu. Netrvalo to dlouho, a opoždoval jsem se i se svou bohyní o hodný kus cesty za našimi druhy. Povídali jsme si a občas se mi zdálo, že jsem v jejích očích zahlédl záblesk něčeho, co přitahuje k sobě toho druhého. Šli jsme napřed podél potoka, pak jsme obešli jakýsi rybník, který byl obležený naháči, a pak naše cesta směrovala hlouběji a hlouběji do lesa, hodně daleko od civilizace. Moji kamarádi zřejmě pochopili vážnost situace, a přestali na nás čekat. Jen nám oznámili, že jdou až kamsi na vzdálený hrad, a že se večer sejdeme zpět ve vesnici.

Ani Marjánka se netvářila zklamaně, že jsme osaměli, naopak. Občas se mne jakoby náhodou nenápadně dotkla, až jsem to nevydržel a pevně ji chytil kolem ramen a otočil si ji k sobě. Její vzedmutá prsa se přitiskla na moji hruď. Okamžitě jsem pocítil, že moje mužství se hlásí o slovo. Začali jsme se líbat. Byla nesmírně vášnivá, za chvíli jsme se váleli na zemi v mechu a jehličí.

Přetáhl jsem jí přes hlavu triko, pak s menšími potížemi, ostatně jako většinou vždycky, jsem zápasil s podprsenkou. Konečně byla její prsa osvobozena. Teprve teď jsem mohl docenit jejich nesmírnou velikost, plnost a tmavé dvorce i bradavky. Ani obě moje ruce nemohly jedno toto prso skrýt, taková to byla nádhera. Navíc byla Marjánka nesmírně citlivá na bradavkách, což mne pochopitelně vzrušovalo ještě víc. Byla také nenechavá a její šikovné ruce brzy vysvobodily můj trčící ocas z krátkých kalhot, nakonec jsme se ale stejně svékli celí, bylo to pohodlnější.

Laskali jsme se navzájem, Marjánka ležela na zádech, její prsa se rozlila do stran, ale bradavky trčely vyzývavě k nebesům a k mým rtům. Však jsem je také vytrvale sál a cucal a tahal, až Marjánka vzdychala rozkoší. Přitom si stačila také pohrávat s mým příšerně tvrdým penisem, až jsem se bál, že vystříknu hned. Jak jsem říkal, byl jsem nadržený až běda, ale zdálo se, že moje Marjánka je na tom stejně. Přesunul jsem tedy svůj zájem o něco níž, pod bříško, až k její jeskyňce. Sama začala hned roztahovat nohy. Byl to nádherný pohled. Jedním dotykem jsem zjistil, že je tolik vzrušená, že z ní šťáva div nevytéká.

„Pojď do mě“, zaškemrala a já se vůbec nemusel nechávat přemlouvat. Vyhoupnul jsem se na ni a jedním přesně mířeným pohybem jsem do ní vniknul. Vykřikla. Začal jsem ji šoustat o sto šest. Bylo to nádherné, uvnitř v její kundičce bylo teploučko a vlhoučko. Její dírka se přizpůsobila mým rozměrům i pohybům natolik, že začala jakoby odpovídat na moje kopulační pohyby stejně frekventovanými stahy. A já to do ní bušil tou svojí kládou vší silou. Marjánka se celá třásla rozkoší a já se jen bál, že budu co nevidět hotový.

Když jsem vytáhnul svoje péro ze šťavnaté modlitebny lásky natolik, že sklouzlo po jejím poštěváčku, začaly se její vzdechy a steny náhle měnit ve výkřiky. Tušil jsem, že i ona se brzy poddá svému orgasmu. Rozjel jsem tedy vrcholnou rychlou jízdu opět v její svatyni, až to mlaskalo, jak můj penis divoce šukal její rozdováděnou kundu. Tohle ďábelské mrdání se však už nedalo dlouho vydržet.

Cítil jsem, jak se můj penis napíná a začíná se cukat, Marjánka téměř souběžně dělala totéž. Najednou jsem ucítil, jak je můj ocas vtahován do víru jejího orgasmu, jehož slastné stahy Marjánka doprovázela neuvěřitelnými výkřiky. Prostě řvala jak na lesy. (To jsem si uvědomil až později, jak to bylo příznačné. Však jsme taky v lese byli, že?) Její rozkoš byla nefalšovaná.

Vzápětí došlo na mne. Těžko popsatelné nádherné splynutí orgastických stahů její kundy a mého uvnitř tím pádem uvězněného penisu přineslo ovoce. Vystříkal jsem jí tu její pičinku tak důkladně, že musela cítit, jak se moje semeno pohybuje až u ní v břiše. A bylo ho tolik, že z ní pak vytékalo dlouho jako nějaká bílá řeka.

Když jsme se zklidnili, nechtělo se nám hned z našeho ráje odcházet. V klidu jsme odpočívali a pohrávali si jeden s druhým, až jsem najednou ucítil, že můj penis se opět probouzí v jejích rukou k životu. Ani ji to nepřekvapilo, zřejmě to čekala. Hladil jsem jí Venušin pahorek a opatrně odstrkoval chloupky, abych se dostal ke strážci její jeskyňky. Strážce sice bděl v pohotovosti, avšak jeskyňka se mi sama otevírala. Podíval jsem se Marjánce do očí. Chtěla to ještě jednou. Já a můj penis také.

Marjánka se ke mně stulila a jazykem mi přejela přes celé tělo až k varlatům. Začala se s nimi něžně laskat, všechno jazykem. Pak přejela přes mého ptáka, přičemž koule si vzala do ruky. Začala mi ho kouřit – napřed pomaloučku, pěkně od špičky žaludu přes celého až po kořen, a pak najednou kouřila a tahala a cucala jak zběsilá, jak smyslů zbavená. Občas ho musela mít snad až v krku. Bylo to úžasné. Já se jen oddával slasti. Po chvíli přestala a beze slova si klekla a vyšpulila ne mne svůj zadek i prcinku. „Udělej mi to ještě jednou, prosím!“ zasténala.

Jenom při pohledu na tu nádheru jsem se zachvěl chtíčem a v momentě jsem svůj perfektně tvrdý ocas vrazil do její dírky, která mne tolik vyzývala k akci. Ani by bývale Marjánka nemusela prosit. Začal jsem ji pomalu znovu ošukávat a zkoumat svým ocasem všechna tajná zákoutí její jeskyňky.

Zjistil jsem, že při poloze zezadu moje Marjánka reaguje jinak než zepředu, že se jí líbí dlouhé a pomalé mrdání. Tak jsem si dával záležet, aby můj ohon hezky pomaloučku vklouzával do její dírky a až tam byl až po kořen, tak ještě pomaleji jsem ho vyndával až skoro úplně ven, až na ten úplný krajíček, ten vchod do jeskyňky, a Marjánka jen vzlykala slastí a rozkoší. Někdy si chtěla hned užít svojí bouřlivosti a začala divoce přirážet, ale já jí to nedovolil. Chytil jsem ji pevně za boky a trýznil a mučil ji tou vzrušující pomalostí. Její kunda byla mokrá a pořád víc mokřejší a Marjánka nesouvisle vykřikovala: „Ano, ano… Ano! Ještě! Ano… Prosím… Mrdej mě! Udělej mi to! Už mi to udělej!!!“

Ale já ji chtěl ještě aspoň na chvíli její rozkoš prodloužit a tak jsem ji dál, byť se zaťatými zuby, protože už jsem sám cítil svoje vyvrcholení na krajíčku, pomalu a pomalu ošukával a občas jsem jí lehce prstem přejel po poštěváčku nebo jí pomačkal její prsa a bradavky.

Pak jsem to už ale ani já nemohl vydržet a začal jsem do ní penis vrážet jakoby šlo o život. Řvala rozkoší. Zkrápěl jsem jí záda svým potem, který mi kapal z čela, a kromě toho úchvatného pohledu na můj penis, který se zabořuje do kundy, aby zase rychle celý mokrý vykouknul ven a zase se schoval do té vlhké díry, které se to tak moc líbí, jsem poočku sledoval rej Marjánčiných obrovitánských ňader, která se v rytmu přirážení divoce rozhoupala a mlátila s sebou ze strany na stranu a dopředu a dozadu, až jsem se bál, aby se pod svojí vlastní tíhou neutrhla. Ale Marjánka nekřičela bolestí, nýbrž slastnou rozkoší. I tato byla zakončena přímo ukázkovým orgasmem na obou stranách.

Z této druhé šukandy jsme se vzpamatovávali minimálně půl hodiny. Začalo se stmívat. Nejvyšší čas vrátit se do vesnice. Kamarádi už na nás čekali a s tajemným úsměvem na tváři si mysleli své. Nakonec – měli pravdu. Ale byl to nádherný den, takový, na který se nezapomíná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *