Za školou

Byla polovina května, ale počasí už dávno připomínalo červenec. Teploměr ukazoval pětadvacet stupňů už od rána. Měl jsem rád takovéhle počasí, protože Jana, moje spolužačka, si oblékne to nejmenší co má v šatníku. Mini sukni a jakýsi mini kabáteček pod nímž má jen podprsenku.

Když takhle přijde do školy, nastanou dvě věci. Všechno se točí kolem ní, kluci z naší i z jiných tříd mají nutkání, jí o přestávkách sdělit i tu největší hloupost na světě. Naproti tomu holky se s ní nebaví a učitelky jí, asi ze závisti, zkoušejí. Učitelé ne, ti se jí při hodinách vyhýbají a uchylují se jen ke skrytým pohledům. Pokud se dnes takhle obleče, nevím jak se budu chovat. Ani do jedné skupin se zařadit nemůžu a to z jednoduchého důvodu, s Janou od včerejška chodím. Každopádně jsem se na ni těšil jak malý kluk.

Do školy jsem dorazil jako obvykle na poslední chvíli, tedy abych byl přesný ke škole. Na rohu ulice jsem potkal Janu. Byla oblečená přesně tak jak jsem popsal. „Ahoj Marku!“ pozdravila mě a přistoupila ke mně. Odpověděl jsem jí a nemohl jsem z ní spustit oči. „Marečku taky se Ti po mě tak stýskalo? Já jsem se nemohla dočkat, až Tě zase uvidím. Pořád jsem myslela na to kino včera. Byl jsi tak slaďoučký. Co kdybychom dneska nešli do školy?“ nečekaně navrhla. „Cože?“ udiveně jsem vykoktal. „No, uděláme si hezký den. Někam zajdeme a tak. Ty nechceš být se mnou?“ „Jasně že chci, ale to můžeme i po škole.“ „Ale to nebude tak vzrušující.“

Popravdě řečeno, dlouho mě přemlouvat nemusela. Nemohl jsem odolat tak svůdné nabídce od ještě svůdnější navrhovatelky. Vzala mě za ruku a na školní povinnosti jsem rázem zapomněl. Nejdříve jsme se prošli parkem. Poseděli na lavičce. Chvíli jsme se líbali, chvíli jen tak povídali. Potom Jana dostala nápad, že by se chtěla podívat po obchodech. Chodili jsme spolu po městě, okukovali výlohy obchodů s převážně dámskou módou, někdy jsme i zašli dovnitř a mě bylo jako nikdy. Měl jsem pocit, že k sobě patříme snad celý život.

Zrovna v jednom takovém obchodě si Jana opět něco zkoušela. Já seděl na židli a prohlížel si módní časopisy, tak jak to dělají znudění manželé, zatímco jejich ženy si zkoušejí nekonečnou řadu módních doplňků. Najednou se ozval Janin hlas. „Marku, můžeš sem jít? Pojď mi říct Tvůj názor. Já se nemůžu rozhodnout.“ Přišel jsem ke kabince a trochu poodhrnul závěs. Jana tam stála v bílém krajkovém prádle. S otevřenou pusou jsem koukal na její tělo. Pousmála se.

„Líbí?“ „A jak! Vypadáš fantasticky.“ Naklonila se, aby mi dala pusu. Přistoupil jsem blíž, až jsem se ocitl s ní v kabince. Chvíli jsme se na sebe dívali, pak Jana úplně zatáhla a políbila mě. Líbali jsme se, nemohl jsem odolat a pohladil jí po zadečku. Zavrněla a ještě více se přitulila. Líbání se stále stupňovalo a má ruka se lehce dostala za její kalhotky. Jen na chvíli, ale Janu to zarazilo. Omluvně jsem se na ni podíval. Usmála se, políbila mě na a vystrčila z kabinky. To jsem tomu dal, honilo se mi hlavou. Jana mezitím zaplatila.

Z obchodu jsme šli mlčky. Ruku v ruce jsme došli k domu, kde Jana bydlela. „Půjdeme na chvíli k nám,“ řekla Díval jsem se poněkud zaraženě, ale její další věta mě dostala. „Neboj se, nikdo není doma!“ A už odemykala dveře.

Nesliboval jsem si mnoho, ale už jen to, že s Janou budu sám mě slušně vzrušilo. Vešli jsme dovnitř a sotva za námi zaklaply dveře, už jsme se líbali. Jana couvala a já nalepen za ní. Doklopýtali jsme do jejího pokojíku. Byl zařízen tak, že bylo poznat holčičí styl. Jenže to jsem se nejdříve vůbec nevšiml. Měl jsem jiné starosti. Jana se začala svlékat a já ji následoval.

Byl jsem aktivnější než ona, protože jsem se svlékl úplně do naha a Jana zůstala ve spodním prádle. Podíval jsem se nejistě a trochu se zastyděl. Janě se zajiskřilo v očích a rozepnula si podprsenku, ale už si jí nestačila sundat. Přistoupil jsem k ní a začal ji líbat. Položila se na postel a já vedle ní. Věděl jsem o ní, že je zkušená. Chodila totiž s pěknou řádkou kluků a nejspíš s nimi i spala. Naproti tomu já jsem spal jen v prváku opilý po diskotéce v parku narychlo s jednou mladou holkou. Oba jsme tenkrát neměli žádné zkušenosti a tak to bylo na způsob pokus omyl. Ale teď jsem nechtěl vypadat nezkušeně. Hlavou se mi honily scény z pornofilmů.

Svlékl jsem jí podprsenku a pohladil její pevná prsa. Políbil jsem jí na ústa. Líbal jsem jí a pomalu přecházel níž. Vlnila se ve vzrušivém očekávání. Po krku a ramenech mé polibky dorazily k těm dvěma pahorkům. Její prsa byla tak heboučká. Oproti tomu bradavky byly drsné a skoro kamenné. Otevřel jsem ústa, abych pohltil co nejvíce toho příjemného materiálu a jazykem kroužil kolem bradavek. Zdálo se mi, jako by už tak velké bradavky ještě více povyrostly.

Sroloval jsem jazyk do trubičky a hrál si tak s těmi tvrdými tyčinkami. Jana poprvé hlasitěji zasténala a v vzrušivé křeči mi zatáhla za vlasy. Sykl jsem bolestí a odtáhl hlavu od jejích prsou. Okamžitě mi ji zase přistrčila k jejím bradavkám. Pokračoval jsem v laskání, ale zlehka jsem se sunul stále níž. Její rozkošný pupíček nemohl ujít mé pozornosti. Vím jak je tohle místo citlivé a tak jsem jen lehce jazykem kroužil kolem. A zase níž.

Narazil jsem na její kalhotky. Špičkou jazyka jsem kopíroval krajkované okraje a to i po vnitřní straně stehen. Ale víc nic. Sama si o to musí říct. A také řekla. Stáhla si kalhotky, přičemž mě kopla kolenem do hlavy. „Auu,“ vyšlo ze mě

Jana si sedla a starostlivě mě na bolavé místo políbila. Pak na ústa a zase na to místo. Položila mě na záda a vlastně jsme si vyměnili pozice. Jana se sehnula nad mým ztopořeným pérem a vzala ho do pusy. Podepřel jsem se v loktech, abych na ní viděl, ale strčila do mě, abych si zase lehnul. Obkročila mě a zatímco mi kouřila ptáka, já měl před svým obličejem její vyholenou kundičku.

Neváhal jsem ani chvilku a doslova jsem se na ní přicucl. Jazyk mi rejdil její komůrkou. Krásně voněla. Měl jsem pocit, že musím kmitání mého jazyku co nejvíce zrychlit a taky jsem se o to snažil. I ona zrychlovala a já se přestal ovládat. Nečekala to asi tak brzy a zakuckala. Něco spolykala, ale většina mého spermatu byla buď na mě nebo na posteli. Jana si sedla a dívala se na tu spoušť. „Já to musím namočit.“ Pojď se mnou, alespoň se osprchuješ.

Jana v koupelně dala prostěradlo do vany a pustila vodu. Já si vlezl do sprchového koutu a osprchoval jsem se. Byl jsem hotový dřív než Jana s prostěradlem. Pořád ho prala ve vaně. Klečela před ní a špulila na mě kulatý zadeček. Potichu jsem k ní přistoupil a přitiskl se na ní zezadu. Obejmul a hladil jí prsa. Za chvilku už mi zase stál.

Chtěl jsem nekompromisně do Jany zasunout můj nástroj. Ta nechtěla. Vstala a řekla ať tu počkám. Odběhla. Za chvíli se vrátila s kondomem v ruce. Podala mi ho. Sama se vrátila do klečící pozice u vany. Navlékl jsem si ochranu a jal se dokončit můj plán. Trčící úd si snadno našel její komůrku, do které zajel jako nic. Jana vzdechla vzrušením a já se rozpohyboval.

Mrdal jsem Janu pěkně zezadu a pomalu. Pak sama začala chodit do proti pohybu. A to už doslova křičela, že jsem se bál, aby to nebylo slyšet až na ulici. Přitvrdil jsem. A jí se to líbilo. Dokonce chtěla, abych si vzal ručník a švihl jí přes záda. Udělal jsem to. Podivné. Ale ona se při druhé ráně ručníkem udělala. Odstrčila mě a vstala. Sedla se na okraj pračky. „Teď mě ošukej zepředu.“

Vstal jsem a udělal co si poručila. Tahle pozice se mi líbila víc. Viděl jsem jak do ní zasouvám ptáka a mohl jí i políbit. Akorát všechna aktivita byla na mně. Ale ani to nebylo na škodu. Udával jsem si tempo a když jsem toho měl dost, zrychlil jsem a můj další orgasmus tu byl cobydup.

Potom jsme se ještě líbali a šli se osprchovat. Zůstal jsem u Jany až do večera. Dělal jsem, že jí pomáhám s učením, ale ve skutečnosti jsme se pořád mazlili – ale jen oblečení, protože její rodiče přeci jen byli doma. Dokonce jsem dostal i večeři. Jen kdyby věděli, co jsme tu dělali…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *