Piráti II.

Bylo nádherné počasí a my pluli klidným mořem už několikátý den a kochali se přírodními krásami. Na příhodu z Freetownu už jsem pomalu zapomínala. Můj přítel se vzorně staral o moje pohodlí a navzájem jsme si uspokojovali svoje sexuální touhy.

Probudila jsem se do krásného dne a hbitě využila ranní erekce mého partnera. Lehoučce jsem mu pohladila koule a přetáhla předkožku přes žalud. Ten dareba dělal, že spí a čekal jak se to vyvine dál. Lehce jsem jazykem dráždila uzdičku a olizovala žalud. Čurák mu rostl do krásy a já už se nemohla dočkat soulože. Ucítila jsem tlak na můj zátylek, a hele můj hřebeček má otevřené oči a rukou mi hlavu tlačí na penis. Pokračuji v kouření té krásné klády a je slyšet jen mlaskání a funění. Náhle penis vyklouzl z úst a silné paže mě postavili na všechny čtyři mé končetiny. Vnikl do mě tvrdě, ještě že jsem byla tak vzrušená, bral si mě zezadu jako poslední děvku. Povzbuzovala jsem ho slovy „mrdej mě“. Cítila jsem jeho péro až v žaludku. Svíjela jsem se v milostné křeči a rukou nahmátla koule. Vybuchl nečekaně a jeho sperma zalilo mé útroby, vytáhl měknoucího šulina a zbytky semene mi odkapávaly na zadek. Šla jsem do sprchy dokonale ukojená, semeno mi stékalo po stehnech a já se těšila na další slunný den.

Obědvali jsme na palubě vlastnoručně ulovenou rybu a u jídla se opalovali. Kapitán měl zapnutý řídící automat a jedl s námi. Po palubě jsem chodila jen ve spodním dílu plavek a všimla si, že našemu kapitánovi to rozhodně nevadí. Kolikrát chudák nemohl odtrhnout od mých koz oči a asi se musel dost ovládat, aby mě neplácl po zadku. Dojedli jsme a sklidili nádobí. Na obzoru se ukázal proužek dýmu a podle nepsaných zákonů moře jsme zamířili zjistit, zda někdo nepotřebuje naši pomoc.

Po půl hodině už bylo jasné, že jsme potkali rybářskou bárku, která vypadala, že hoří. Na palubě stálo několik mužů a zoufale mávali. V rychlosti jsme připravili záchranné vesty a nafoukli člun. Přirazili jsme k lodi a v té chvíli se odehrálo to nejstrašnější v mém životě. Místo požáru byly po palubě rozházeny dýmovnice a osm černochů na nás mířilo zbraněmi. Tito piráti rozhodně nevypadali romanticky a ke galantnímu jednání měli daleko. Přeskočili na naši jachtu a křikem nás přinutili lehnout na palubu. Tři nás hlídali a ostatní prohledávali naše plavidlo. Posbírali všechny cenné věci a nás nahnali na jejich bárku. Při shonu jaký jsme měli při přípravě na záchranou akci jsem se nestihla obléknout, takže jsem polonahá s bandou černochů a nevím co se mnou bude.

Několik rukou mi šahalo na kozy a já se snažila jim v tom zabránit. Když jsem jednoho nakopla do rozkroku, přistála mi taková rána pěstí, že mě okamžitě opustilo vědomí. Probrala jsem se asi za hodnou chvíli a uviděla přivázaného přítele i kapitána u sloupu uprostřed paluby. Naše jachta hořela a zvolna se potápěla. Kousek vedle mne se skupina osmi černochů dohadovala co s námi. Znalost jejich řeči mi v tu chvíli byla asi na škodu, popadla mě hrůza, když jsem slyšela ty návrhy. Nakonec zvítězil návrh, pravděpodobně šéfa těch lumpů, že nás prodají do otroctví. Bylo rozhodnuto o našem osudu a tak jsme vypluli neznámo kam.

Chlapi kolem mě chodili jako mlsní kocouři a při pohledu na moje kozy a titěrné opalovačky se jim nadouvaly poklopce. Rozhodli se, že si zpříjemní plavbu trochou sexu. Zbavili mě pout a trhnutím postavili na nohy. Nejbližší z nich mi nožem rozřízl plavky a všichni si chtěli sáhnout na mojí kundu a kozy. Málem vznikla rvačka a tak šéf rozhodl, že budou losovat. Vyhrál ten, kterého jsem kopla do koulí. Přikročil ke mně a já se začala bránit.

Šéf mi oznámil, že jestli se budu cukat tak podříznou mého přítele i s kapitánem. Co mi zbývalo stala jsem se poslušnou ovečkou a vykonávala všechny jejich příkazy. Chlapík s bolavými koulemi si poručil foukání na koule. Foukala jsem mu na pytel a on mě chytil za vlasy a vsunul mi šulina do úst. Tvrdým přírazem se mi dostal do krku a souložil mě do dávící trubice, když jsem se dusila, tak trochu povytáhl, nechal mě nadechnout a opět tvrdě přirazil.

Za malou chvíli začal stříkat semeno, které jsem musela polykat. Nastoupil další, hodil mě na břicho a začal mi roztahovat zadek, prstem pronikal do konečníku a krouživým pohybem připravoval můj řitní otvor. Nasadil žalud na mou dírku a začal tlačit dovnitř, za chvíli byl celý ve mně. Šoustal mě jako smyslů zbavený a po chvíli explodoval do mých útrob, semeno mě zaplavilo a zbytky mi otřel o vlasy.

Na řadě byl další, vytáhl čuráka a lehl si na záda. Poručil mi, abych nasedla na koníčka a sama ho ošoustala. Přidřepla jsem a nasadila si jeho žalud na kraj kundy, chytil mě za boky a strhl mne na penis. Sedla jsem si tak zprudka, že mě málem rozpůlil. Musela jsem sama přirážet a přihlížející mě častovali sprostými nadávkami. Další to nevydrželi a tak jsem se ocitla v zajetí černých ocasů. Měla jsem je všude, v kundě, v prdelce i v ústech. Za chvíli mi semeno teklo i ušima. Všichni se vystříkali a přinutili mého přítele aby jim olízal čuráky. Naprosto ponižující! Olizoval moje Šťávy z hnusných černých ocasů…

Oba přivázaní muži po shlédnutí orgií, měli ztopořená péra. Šéf bandy byl asi v dobrém rozmaru a poručil mi abych je taky vyhulila, že to bude stejně naposledy. Vykouřila jsem je oba a když jsem spolykala jejich sperma, tak oběma uřízli koule a hodili je do moře, prý za chlapy stejně špatně platí. Zůstala jsem sama.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *