Letní mejdan

Všechno se to přihodilo jednoho vlahého letního večera, před pár lety. Byl jsem v tu dobu bez holky a tedy i bez sexu a příroda si žádala své. Aby taky ne, když jsem denně měl kolem sebe ty spousty krásných holek jen v letních šatech, minisukýnkách, plavkách či tričkách s velkým výstřihem, které odhalovaly jejich překrásné kozičky či jiné zajímavé části jejich těl… No a tak jsem začal přemýšlet jak jen to zaonačit, abych se s nějakou sladkou kurvičkou mohl vyspat. Od myšlenek nebylo daleko k činům a už už jsem plánoval, že vyrazím lovit na místní diskárnu, když mi ale Marek nabídnul, abych s ním a jeho kamarády místo toho jel na sobotní mejdan na chatě jednoho z nich. A tak jsem neváhal, protože jak Marka znám, určitě to bude stát zato. A opravdu stálo…

Když jsme přijeli na místo zábava již byla v plném proudu, pěkně osolená muzika byla slyšet široko daleko a asi dvacet lidí se dobře bavilo. Marek nás jen tak letmo seznámil s několika pohlednými samičkami, které byly přítomny v počtu právě tak dostačujícím k žádoucímu zpárování a pak zmizel z jednou z nich, významně na nás mrkaje. Byla to holka pohledná, mohlo jí být tak osmnáct, možná něco míň, krásně velké kozičky se v obtaženém tričku impozantně vyjímaly a její zatraceně krátká minisukýnka také sváděla k hříchu. Vůbec jsem musel konstatovat, že Marek a jeho kámoši mají teda zaručeně dobrý vkus, protože rozhodně bylo z čeho vybírat.

Sladké blondýnky, brunetky, ale i černovlásky, s velkýma, ale i menšíma kozičkama a sexy postavičkou – prostě pastva pro oči – a nejen to, všechny navíc náležitě rozparáděné a natěšené, čekající jen na to, až se k ním přidá nějaký samec, který jim tu jejich nenasytnou dírku náležitě projede, což samo o sobě bylo dostatečným příslibem skvělého večera.

Usadil jsem se u baru, popíjel svůj první drink a pomalu si jednotlivé samičky začínal prohlížet. Některé už sice byly zadané, ale stále dost jich bylo k mání. Kdybych měl být upřímný vlastně všechny ty holky v místnosti se mi líbily. Ale pak jsem jí spatřil! Krásná dlouhonohá blondýna s kratšími vlasy a modrýma očima, kozičky byly spíše menší, tak akorát do ruky k tomu všemu překrásné nohy, malá prdelka – prostě radost se podívat. Byl jsem jako omámený a můj ocas ihned zareagoval, tuhle holku musím mít! A tak jsem neváhal a pozval jí na drink. Dozvěděl jsem se, že se jmenuje Veronika, je jí devatenáct a studuje vejšku, ale hlavně to, že by se moc chtěla s někým vášnivě pomilovat – tedy přesně taková jakou jsem potřeboval.

Jak jsem později zjistil Verunka byla parádní děvka. Byla to taková ta holka s tvářičkou andílka, která vždy ochotně nabídne svou urousanou píču nadrženému samci, aby se do ní pěkně vysemenil, ale rozhodně byste to do ní neřekli. Ať jste ho vrazili do její teplé kuřhuby s mlsným jazýčkem, který tak rád olizoval špičku tvrdého ocasu, nebo do její vyholené kundičky s pěkně tmavými závojíčky a rozkošným hráškem, vždycky to bylo supr. Občas vám také dopřála anální potěšení a ta její úzká sladká prdelka – to byla báseň.

No a mě se teď naskytla báječná příležitost tuhle krásnou holkou pomilovat… Těšil jsem se jak malý Jarda, jak z ní ztrhám ty její hadříky a začnu vášnivě laskat její nalité kozičky, jak jí prstíkem budu dráždit její kundičku a poslouchat její sladké vzdychání. Těšil jsem se na to, jak lížu její nadrženou kundičku a sleduji šťávy, které jí stékají po stehnech, ale hlavně pak na to, jak jí divoce beru tím svým nalitým klackem…

Atmosféra v místnosti houstla a už téměř všichni samci si našli holku na tento večer, takže nastal dle organizátorů ten pravý čas uvést novinku tohoto mejdanu – totiž společné sledování porna! Všichni se pohodlně uvelebili v různých koutech místnosti a podívaná mohla začít, ještě pěkně zvuk na max, aby bylo slyšet všechny ty vzdechy a zvířecí skřeky mrdajících párů a báječné orgie mohly vypuknout…

Nepamatuju si z toho filmu mnoho, protože jsem ho viděl jen malý kousek, ale jedno mi v paměti utkvělo – byl to jakýsi amatérský snímek plný naprosto animálního sexu se všemi detaily a perverznostim, kde sperma cákalo a vlhké frndy byly projížděny obzvláště pečlivě někdy i značnou přesilou nalitých kůlů…

Jistě vám nemusím líčit jaký vliv tato podívaná měla na roztoužené páry v místnosti. Svršky přítomných dívek mizely stejnou rychlostí jako kalhoty a slipy mužské části osazenstva a nejinak jsem na tom byl i já s mojí Verunkou. Některé páry už byly pěkně rozjeté a děj na plátně se snažili s většími či menšími úspěchy napodobit, jiní zas nesměle v pološeru pokoje onanovali.

Grupáč na plátně byl tedy dost rajc i na mě a můj kůl si rovněž žádal své. Verunka seděla vedle mě, teď už jen v prádle a její ruka hravě bloudila po kozičkách, zatímco její oči upřeně sledovaly tvrdého nalitého utahováka, kterého chlap na videu právě pěkně svižně zarážel do úzké kundy právě odpaněné studentky.

Ta malá děvka s copánky a krátkou sukýnkou vyhrnutou pěkně až nad prdelku, jen hlasitě hekala a z jejího výrazu bylo vidět, že se co nevidět udělá… Vlastně ani Verunce už moc nescházelo, protože ručka hrabalka už se drala do jejího zvlhlého klína a kdybych jí nezarazil, kdoví jestli by ještě chtěla si se mnou pořádně zašukat.

Zpočátku jsem tedy jen pěkně nestydatě nahradil její ruku svou a hladil její mušličku, která při té podívané divoce vlhla a laskal její kozičky pěkně přes překrásnou bílou podprsenku, ale pak už jsem to nevydržel a začal jí zbavovat i té…

Začali jsme se vášnivě líbat, zatímco jsem svým klínem dorážel na ten její a naše vzrušení každým okamžikem narůstalo. Přesunul jsem se k jejím sladkým kozičkám a začal jí sát a laskat její nádherně tvrdé bradavky zatímco její nezbedná ručka mě zbavila i posledního kousku látky na mém těle a začala si pohrávat s nalitým ocasem.

Pomalu jsem klesal níž a níž, líbal jí na pupíku, na bříšku a pomalu se přesouval k roztoužené prcince. Jak já jí moc chtěl! Celá se zachvěla když jsem jí jen tak jazykem přejel po vnitřní straně stehen a pomalu se začal přibližovat k její sladké kundičce. Trápil jsem jí tak poměrně dlouho, až byla naprosto nepříčetná a nesmlouvavě si mou hlavu rvala do klína, abych už jí konečně vylízal. A tak jsem neváhal a zbavil jí teď již značně zmáčených bílých kalhotek a můj jazyk začal ten její sladký poklad opečovávat.

„Počkej, šeptla, „uděláme to trošku jinak!“ A přemístila se do polohy 69. A tak zatímco jsem já dráždil její rozkošný nalitý hrášek, ona do své teplé tlamičky pohlcovala mého nalitého chlapáka až jsem se z té rozkoše do ní přenádherně udělal, abych pak v zápětí dopřál divokého orgasmu i její urousané pičce.

Byl na ní rozkošný pohled, když si ještě oblizovala zbytky mého semene z koutků a já dostal šílenou chuť si jí konečně podmanit a zarvat svého ptáka do její frndičky pěkně zezadu. Přitáhl jsem si jí k sobě a nasadil ho pěkně na okraj její prcinky, zatímco mé ruce nenechavě uchopily ty její nádherné dva kopečky a za jejich vytrvalého mačkání jsem jí začal pěkně divoce brát.

Vzdychala a sténala naprosto rozkošně a její kundička mého ptáka takovým způsobem zpracovávala, že jsem měl co dělat, abych se předčasně nevystříkal, když jsem pak ale spatřil jak Marek právě vedle defloroval překrásnou brunetku, tak jsem to nevydržel a pěkně divoce se do mé Verunky vysemenil.

Její vrchol přišel vzápětí a za divokého zvířecího řevu se mu zcela poddala. Jak byla nádherná a svůdná ve svém mládí! Její překrásné tělo přímo vybízelo k hříchu a její postava byla naprosto dokonalá. Přitulil jsem se k ní a ještě hodnou chvilku jsme se společně mazlili a pozorovali okolní páry v různých fázích soulože až naše vzrušení narostlo do takové míry, že jsme dostali chuť ještě na jedno číslo.

Vyšpulila na mě svůj zadeček a šeptla:“Vem si mojí prdelku!“ Pomalu jsem ho nasměroval na krajíček její řitní dírky a začal do ní pomaličku vnikat. Vlastně to nebyl až zas takový problém, protože byla celá náležitě zmáčená svými šťávami. Brzy se její prdelka přizpůsobila i velikosti mého kůlu a já v ní začal divoce jezdit. Zarážel jsem svůj kůl hluboko do její frndičky a užíval si dosytosti té rozkošně úzké dírky, zatímco mi Marek přispěchal na pomoc a začal jí brát do její kundičky.

Jen vyhekla jak ho do ní zarval. Ale bylo vidět že je ve svém živlu. Přeci jenom, kdy se jí to poštěstí, aby jí brali dva tvrdé nadržené kůly nádherně roztoužených samců! Verunka sténala rozkoší, tekla jako dunaj a řvala na celou místnost jako tur. Celičké její tělo se zachvívalo, když se ocasy obou samců potkávaly v jejích dutinách a bez ustání jí přinášely nepředstavitelnou rozkoš. Vysemenili jsme se do ní oba a ona nám druhý den jen děkovala, že něco tak nádherného ještě nezažila.

Inu takové mejdany, to by si jeden nechal líbit…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *