Návštěva u kamarádky

Seděl jsem v práci a jako každý správný zaměstnanec jsem surfoval po Internetu. Najednou se zavlnil monitor a pípla SMSka. Byla to bývalá spolužačka se kterou jsem zažíval svá první erotická dobrodružství. Od té doby jsme se dlouho neviděli takže jsem byl mile překvapen, když mě zvala k ní domů – no vlastně jsem se i těšil co nového se od té doby mohla „přiučit“, neboť ve věcech sexu byla obzvláště šikovná.

Už ve dveřích mi bylo jasné, že to nebude jen tak obyčejná návštěva, Radka měla na sobě jenom průsvitný župánek a její dlouhé rozpuštěné vlasy a omamná vůně jejího parfému dávala tušit, že se bude dít něco rozhodně zajímavého. Vešel jsem k ní do bytu a posadil se proti ní do obrovského koženého křesla. Otevřela láhev portského vína a položila přede mne talíř s jednohubkami.

Začali jsme popíjet a vyprávět si své osudy od doby kdy jsme se neviděli. Místnost ozařovaly pouze dvě svíčky a ve vzduchu bylo cítit (prozatím) mírné jiskření. Témata hovoru se pomalu stáčela k intimnostem a Radka si jakoby náhodou postěžovala, že už to dlouho neměla. Žertem jsem jí navrhl, že bych jí mohl udělat erotickou masáž, na kterou do smrti nezapomene. Jaké však bylo moje překvapení, když souhlasila a dokonce vstala a šla do koupelny pro masážní olej. Potom mě vzala za ruku a odvedla mě do ložnice.

Otočila se ke mně zády a pomalu si spustila župánek z ramenou. Udělala krok směrem k posteli a natáhla se na bříško se slovy, že můžu začít. Sedl jsem si na kraj postele a nalil jsem jí trochu olejíčku mezi lopatky a pomalými pohyby jsem jí ho roztíral po celé délce páteře až k zadečku. Po chvilce jsem shodil šaty i já a sednul jsem si jí na nohy tak, že měla můj penis přímo mezi půlkami. Když ho tam ucítila pokoušela se ho dostat dovnitř, ale to jsem jí nedovolil, alespoň prozatím.

Pomalu jsem jí přejížděl rukou po její mušličce. Od oleje jsem měl krásně mastné ruce, takže mi každou chvíli zajely prsty až dovnitř. Měl jsem chuť tu voňavou kundičku olíznout a strčit jí tam celou ruku najednou. Chytnul jsem jí za zadeček a trochu jí ho nadzdvihl, abych se k ní mohl dostat pořádně jazykem. Když jsem se k ní sklonil naskytl se mi pohled na její klín v celé své kráse. Už jsem to nevydržel a vzal jsem si její kočičku skoro celou do pusy. Sténala rozkoší a milostné šťávy jí stékaly přímo do mých úst. Chvíli jsem si hrál jazykem s jejím klitorisem, chvíli jsem jí zajížděl dovnitř a nezapomínal jsem ani na zadeček.

Když už byla vyrajcovaná na pokraj šílenství nasadil jsem jí k okraji kundičky svého těšitele. Zajel do ní jako po másle. Začala hned přirážet jako šílená a byla by mě hned udělala, ale takhle jsem to já nechtěl. Vytáhl jsem ho a začal jí přejíždět po celé délce kundičky až k zadečku. Pomalu jsem jí ho zavedl až na kraj zadečku a lehce jsem přitlačil. Olejíček udělal své a tak do ní zajel téměř nadoraz během okamžiku. Chvíli jsem počkal než se mi její análek přizpůsobí a začal jsem pomalinku přirážet. Přitom jsem jí ale pořád masíroval klitoris a projížděl rukou její druhou dírku. Najednou vytáhla z pod polštáře robertka, kterého patrně dost často používala a naznačila jasně co by chtěla.

Nezaváhal jsem ani na okamžik a zasunul jí ten obrovský úd do kundičky. Cítil jsem jak mi po stehnech stékají její štávy a to mě nutilo pořádně přirážet jak tím svým tak i tím obrovským umělákem. Svíjela se jako o život, napíchnutá na dvou ptácích přirážela jako kdyby to mělo být naposled. Vtom přišel její orgasmus a já jen cítil jak se jí nádherně celá stahuje. Vytáhl jsem z ní robertka a otočil jí na záda a narval ho tam až na doraz. Zvedla nohy nahoru a přidržovala si kotníky u hlavy a nechávala se nádherně píchat.

Po chvíli projevila touhu sednout si na něj a tak jsme se prohodili. Vzala ho do ruky a pomalu na něj nasedla. Vychutnávala si každý milimetr, který do ní zajížděl. Začala na něm rajtovat a dala mi konečně příležitost pořádně si pohrát s jejími kozičkami. Hnětl jsem jí je a mačkal, hrál jsem si s jejími bradavkami až se udělala podruhé.

To už jsem ale i já cítil, že budu a tak jsem jí řekl, že jí to chci nastříkat do pusy. Neměla nic proti a tak v ten pravý okamžik z něj rychle seskočila a vzala ho do pusinky. Párkrát mi s ním ještě zacvičila a už se jí všechno to horké semeno valilo do pusinky. Bylo toho hodně takže jí malé potůčky stékaly koutky úst až na prsa, ale vypadala úchvatně. Lehla si ke mně a dala mi konečně první pusu a já věděl, že s ní nejsem naposledy. Ale o tom až někdy příště…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *