Snídaně

To ráno začalo jako obvykle, prostě jsem vstal a šel se nasnídat. Na sobě jsem měl věci ve kterých jsem spal, tedy bílé tričko a slipy. Usedl jsem za stůl a začal si dělat snídani, byli prázdniny a já byl proto se svou sestrou sám doma. Když už jsem byl skoro najezený, přišla i Katka. Katka byla má mladší sestra, nedávno oslavila sedmnácté narozeniny, ale podle toho co vím, v sexu je zkušená až až. Na sobě měla kratší tmavé tílko a bílé poloprůsvitné kalhotky.

„Zdar brácha.“ Pozdravila a sedla si tak, že jsem jí přes stůl mohl koukat mezi roztažené nohy. Postavu měla pěknou štíhlou s malým zadečkem a pak ty její krásná prsa akorát do ruky, ani se nedivým, že není pannou už od patnácti let. Katka si začala dělat snídani a přitom na mě nenápadně pokukovala. Její prsa krásně napínala látku tílka a mě se hlavou začaly honit hříšné myšlenky, které jsem hned zahnal.

„Můžeš mi podat máslo?“ Zeptala se sestra a já jí ho ochotně podával. Přitom jsem jí nechtěně pohladil její prsa a musím říci, že ten pocit, co jsem cítil nebyl k zahození. A i sestra to tak zřejmě cítila, jelikož se její tělo lehce zachvělo. A tak když jsem svou ruku stahoval zpět, jsem jí znovu po prsou pohladil. Čekal jsem, že jako obvykle po mě vyjede a začne mi nadávat, jak to má ve zvyku, když se jí nějak dotknu, ale teď ne, jen se mi podívala tázavě do očí a lehce se kousla do rtu.

Nevím co mě to popadlo, ale pohladil jsem její prsa znova a přitom už je i lehce zmáčkl. A sestra držela, měla přivřené oči a slabě sténala. Řeknu vám, tohle mě pořádně vzrušovalo, ve svých devatenácti letech jsem sice měl už za sebou pořádný kus zkušeností s holkama, ale se ségrou? Ani mě to ve snu nenapadlo, ale teď, když jsem hladil přes látku tílka ty její kozičky, chtěl jsem jí prostě alespoň vidět nahou.

Něžně jsem vyndal jedno sestřino ňadro z pod tílka a začal ho laskat ústy. Sestra už sténala silněji, jednou rukou si dala své dlouhé hnědé vlasy na stranu a druhou mě hladila po zádech. Nohy rozevřela ještě víc a nechala se hladit v rozkroku. A tak zatím co jsem jazykem přejížděl po naběhlé bradavce a něžně ji bral do úst, jednou rukou jsem sestru hladil v rozkroku a jedním prstem dokonce zajel i pod její kalhotky. Zatím jsme se jen mazlili, nebylo to nic strašného a kdykoliv jsme to mohli ukončit.

Sestra byla už velmi vzrušená a tak se postavila otočila se zády ke mě a předklonila se. Ruku jsem jí strčil mezi nohy a má dlaň se dotkla jejího bříška, začal jsem s rukou jezdit v jejím rozkroku a třel jsem jí o její kundičku. Sestra se přidržovala rukou židle a dost hlasitě sténala. „Brácha přitlač ach.“ A já přitlačil, což mělo jediný následek, tělem drahé sestřičky projela mohutná vlna orgasmu a sestra si musela sednout, aby nespadla na zem.

„Teda to byla krása.“ Pravila po chvíli, když se vzpamatovala. Usmál jsem se na ní. „Jsem rád, že se ti to ségra líbilo.“ A na to jsem se zvedl, s tím, že odejdu se převléct. Když jsem však procházel kolem sestry, chytla mě za nohy a než jsem stačil něco udělat tak mi stáhla slipy a chopila se mého povadlého ptáka. „Musím ti to nějak oplatit ne,“ ona na to a vsunula si ho do pusy.

Má reakce byla automatická, během chvíle můj pták vyrostl do své krásné velikosti a zaplnil tak sestřinu pusu. Sestru ta velikost trochu překvapila, ale pak spustila tu nejlepší hru na flétnu, jakou jsem kdy zažil. Uměla to pěkně a já myslel, že hned do její pusinky budu cákat svou mrdku. Ona však přestala a zvedla se. „Co bys řekl brácha tomu, kdybys mi to mohl strčit do kundičky?“

Zeptala se a těsně se přitiskla na mé tělo. V tu chvíli jsem byl tak nadržený, že bych souhlasil s čímkoliv. Odpověděl jsem jí tím, že jsem jí přetáhl tílko přes hlavu a mohl se pořádně pokochat pohledem na její prsa. Sestru to velmi potěšilo, hned si sundala kalhotky a já spatřil její hladce vyholenou kundičku, jen u prostřed měla tenounký proužek ochlupení. Sedla si na stůl a do široka roztáhla své nohy.

To už jsem na nic nečekal, přistoupil k ní a lehce do ní zasunul svého ptáka. Měla jí krásně úzkou, stěny její pochvy se obepnuly těsně kolem mého ptáka a já byl v sedmém nebi, stejně jako sestra. Začal jsem něžně přirážet a fascinovaně sledoval, jak můj čurák jezdí v Katčině kundě. Byl to neuvěřitelný pocit, já šoustám vlastní sestru. Něco o čem jsem jen četl na internetu a nad čím jsem se jen tak pozastavoval a ani mě nijak nenapadlo, že bych to mohl provozovat. Incest, něco co jsem sám zavrhoval a teď ho provozuji a líbí se mi to.

Mé přírazy se zrychlily a já i sestra jsme dost hlasitě sténali. Byl to na sestru nádherný pohled, na ty její poskakující kozičky a její kundičku, kterou si ještě prsty roztahovala, abych do ní zajel co nejhlouběji. „Ach bráško, šoustej mě tvrdě.“ Sténala drahá sestřička, oči přivřené a vychutnává si ty slastné pocity, jenž jí způsobuje můj pták jezdící v úzké kundičce.

„Tvrdě? Tady na stole to nejde!“ a tak jsem svého ptáka vytáhl z té báječné píči a sedl si na židli. „Pojď na koníčka ségra,“ pravil jsem a Kačenka s radostí se rozkročila, zády ke mě, nad mým ptákem a nabodla se na něj. A pak začala úžasná jízda, drahá sestřička si hned od začátku určila neuvěřitelné tempo, ale mě vyhovovalo. Zajížděl jsem do její kundičky celou svou délkou, její prsa krásně poskakovala a mě to nedalo a já je prostě musel vzít do svých rukou.

Oba jsme byli na pokraji mohutného vyvrcholení, které se každým sestřiným dosednutím blížilo a blížilo. To už na mě sestra poskakovala dost zběsile a já ji držel v pase, aby nespadla. Pohazovala hlavou, z úst se jí draly zvířecí skřeky a pak najednou prudce dosedla. Z hrdla se jí vydral ohlušující řev, její tělo se celé rozechvělo a její píča se začala pravidelně stahovat kolem mého ptáka. To už mi v něm pořádně zaškubalo, celé mé tělo se rozechvělo vlnou orgasmu, zatmělo se mi dokonce před očima, jak to bylo silné a já začal do sestřiny píči stříkat neuvěřitelnou dávku bílého a lepkavého semene. A drahá sestřička si to do sebe nechala všechno, všecičko nastříkat, totálně vyždímala mého ptáka, který z její kundy asi po pěti minutách sám vyklouzl.

Ještě pěknou chvíli jsme oba takhle seděli na židli, hladil jsem její nádherný prsa, líbal ji na krk a sledoval, jak z její kundičky vytéká mé sperma smíšené s jejími milostnými šťávami. „Tedy o tomhle jsem jen četla, ale ani ve snu mě nenapadlo, že bychom to mohli dělat.“ Zašeptala sestra a hlavu otočila ke mě tak, že jsem jí mohl políbit na ústa. „A víš, že i já ségra, ale tohle bylo něco jiného než s jinýma holkama. Víc vzrušující.“ Odpověděl jsem. „Máš pravdu, měli bychom v tom pokračovat.“ S tím jsem souhlasil, pokračovat v tomhle krásném vztahu, který se zrodil takovou náhodou. Už incest neodsuzuji a i já ho provozuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *