Sourozenci I.

Normální úterý… Martina v půl druhé odemykala dveře rodinného domku na okraji Prahy, kde žila spolu s rodiči, 15-letou sestrou Janou a 16-letým bráchou Davidem. Vstoupila do chodby a vychutnávala závan chladu, tak příjemný v tom červnovém pařáku. Naštěstí jim dnes odpadlo odpolední vyučování, maturita za dveřmi, učitelé jim dopřávají čas na přípravu, i když dobře ví, že studenti s ním naloží úplně jinak…

Martina shodila lodičky, a bosa prošla kolem kuchyně do obýváku. Nikdo tam nebyl, samozřejmě, rodiče se z práce vracejí kolem čtvrté. Zamířila tedy po schodech do patra ke svému pokojíčku, který bohužel sdílela spolu se svou sestrou. „Jo, brácha se má, ten vyžadonil vlastní pokoj, dokonce i táta kvůli tomu zrušil svoji pracovnu,“ pomyslela si. Když procházela kolem jeho pootevřených dveří, zaslechla bratrovu oblíbenou skupinu Lucie. Vstoupila do dveří a spatřila Davida, jak leží na boku na posteli proti dveřím, v tričku a šortkách stažených ke kolenům, hlavu rukou podepřenou, před sebou obrázkový časopis, a v druhé ruce svůj ztopořený penis, který si pomalu honil. Martinu ani nezaregistroval, proto se opřela ramenem o dveře a pozorovala jeho počínání.

David po chvíli vycítil její pohled, zvedl oči od časopisu a usmál se na ni. „Ahoj ségra, jseš tu dnes nějak brzo?“ pozdravil jí, aniž by přerušil onanii. „Nemáš chvíli čas?“ prohodil pak jim dobře známou větu. Nebylo to totiž poprvé, kdy Martina bráchu takhle viděla, a zrovna tak to bylo i naopak – již před dvěma lety, když bylo Martině tolik co bráchovi, odhalili oba, co je příjemné, a často se pozorovali nebo i onanovali společně. Někdy docházelo mezi nimi i k fyzickému kontaktu, ale vždy se jednalo pouze o vzájemnou masturbaci, nic víc. A právě větička „Nemáš chvíli čas?“ byla smluveným signálem a výzvou.

Martina ucítila, jak se v ní probouzí vzrušení. Přesto se však schválně zatvářila odmítavě a prohodila:“Myslím, že si vystačíš, já se jdu osprchovat“. Otočila se a přešla do sousedního pokojíku. Na sprchu se opravdu těšila, rychle ze sebe shodila sukni i halenku a jen v kalhotkách prošla přes chodbu do koupelny. Nezavírala se, proč také – jednak ji brácha již dobře znal, jednak věděla, že na ni počká u sebe. V klidu se osprchovala, natáhla přes nahé tělo jen bílé tričko, sahající někam těsně pod zadeček a vrátila se do bratrova pokoje. Mrkla na hodinky, fajn, dvě hodiny, Jana přijde nejdříve ve tři. S bratrem si slíbili, že Janu do svých sexuálních hrátek zatím zasvěcovat nebudou, báli se totiž prozrazení u rodičů.

Davida našla téměř ve stejné poloze jako před chvílí, jenom jeho erekce se při vyčkávání ještě zvětšila. Jakmile vstoupila do dveří, cítila, jak ji hltá očima, a dělalo ji to dobře. Sedla si do křesílka asi dva metry od postele, nohy držela způsobně u sebe a vyzvala bratra :“Tak pokračuj, ráda se podívám.“ To však ani nemusela, Davidova ruka se ani na chvíli nezastavila, a Martina ten pohyb se zájmem a vzrušením sledovala. Cítila, jak její bradavky tuhnou a věděla, že už to dlouho nevydrží a bude si to muset udělat také. Čekala však, až ji k tomu bratr vyzve, a nemusela čekat dlouho :“Marti, tak nezlob a ukaž se mi…“ žadonil David. Martina vstala, udělala dva kroky k posteli a zastavila se těsně nad bratrem, tak blízko, že špička jeho penisu se dotýkala jejího kolena.

Jeho ruka jí pohladila po vnitřní straně stehna a Martina se trochu rozkročila a umožnila mu dostat se výš. David neváhal, vnikl rukou do jejího klína a prstem se snažil dostat dovnitř. Na to však její pohlaví ještě nebylo připravené a David to rychle pochopil. Rychle odhodil časopis a přitáhl sestru k sobě blíž. Martina si položila levou nohu na postel a otevřela tak bratrovi své pohlaví. Několikrát jej projel jazykem, pak si naslinil prst a zcela bez zábran jej vsunul dovnitř. Martina rozkoší přivřela oči, a jednou rukou uchopila bratrův zcela ztvrdlý úd a sama jej začala honit.

Nemohlo to trvat dlouho, oba byli již hodně rozdráždění. Po několika rychlých pohybech David zasténal a postříkal Martině ruku. Při tom však nepřestával svoji sestru masturbovat a ani té už do vyvrcholení mnoho nezbývalo. Prohnula se v zádech, prudce několikrát sama přirazila proti bratrově ruce a vysíleně se sesunula na jeho tělo. Když se vzpamatovali, Martina si opět sedla do křesla a pozorovala svého bratra. Ten se ani nenamáhal natáhnout si své šortky, klidně před ní ležel s obnaženým a povadlým penisem a pozoroval její opálené nohy ve snaze podívat se mezi ně.

„Jak bylo ve škole?“ zeptal se jen tak mimochodem sestry. „Co chceš slyšet, jak jsme se šprtali?“ odpověděla, i když dobře věděla, co ho zajímá. Minulý týden se mu totiž svěřila s novým dobrodružstvím ve školních lavicích. Začala totiž chodit s Petrem, spolužákem na ekonomce, a podařilo se jí zařídit, že sedí v jedné lavici. Od té doby spolu za mimořádného zájmu spolužáků hrají hru „na orgasmus“ – stanovili si pravidla, alespoň jeden orgasmus každý z nich během výuky. Při některých předmětech to nebyl problém, ale třeba o matice, kterou učil Kalous, statný a přísný padesátník, to byl úkol opravdu obtížný. Dnes se jí to však povedlo…

„No vždyť víš!“ dal ji za pravdu bratr a Martina se usmála. „Dneska jsem dostala Kalouse. Kalhotky jsem si sundala už před hodinou. Petr z toho byl úplně vyjevenej, sukni jsem měla propínací, a když začal Kalous zkoušet, pomalu ji rozepla a ukázala Petrovi kundičku. Tu bouli na jeho kalhotách bych ti přála vidět, ale neodvážil se ho vyndat ven, jako to klidně dělá při ekonomice s třídní Bláhovou. Začala jsem si ji honit, on mě sledoval úplně paf, a v tom ho Kalous vyvolal k tabuli. Šel tam skoro v předklonu, jakou měl erekci, holky z toho měly náramnou švandu, a já jsem se rozhodla to risknout.

Trochu jsem si vysunula židličku do uličky, Kalous mne od katedry vidět nemohl, zato Petr, který stál u tabule, mě měl přímo před očima. Pak jsem vyndala z tašky zvýrazňovač, pusou ho navlhčila, i když to moje kundička už nepotřebovala, a pomalu ho s pohledem na Petra zasouvala dovnitř. Monika, která seděla v lavici ve vedlejší řadě, sama vzrušením vzdychala, když mne viděla! No a Petr samozřejmě ani nevěděl, na co se ho Kalous ptal. Udělala jsem se v právě v okamžiku, kdy mu Kalous napařil pětku a poslal ho sednout. Chudák, ani se mnou do oběda nepromluvil…“

Zatímco tohle Martina bratrovi vyprávěla, opět mu ocas stál v pozoru. „Marti, pojď mně to ještě jednou udělat,“ škemral. „Tak pojď ke mně,“ vyzvala ho Martina a nemusela to říkat dvakrát. David jen v tričku, se stojícím penisem, přešel k sestře. Ta uchopila stojící ocas a vložila si ho do úst. Rytmicky jej zasouvala a vysouvala, rukou přitom hladila bratrovi pytlík a za chvíli ucítila známé cukání. Ještě dvakrát zasunula a pak již cítila, jak se jí pusa plní spermatem.

Nepřestala a rychle polykala bratrovo semeno. „Tak a dost“, řekla poté rozhodně, „ve čtyři mám rande s Petrem, jdu se připravit.“ David se oblékl, políbil sestru na ústa a poděkoval:“Je fajn, že mám takovou ségru. Přijdeš večer za mnou?“ zeptal se. Martina pokrčila rameny a odešla do koupelny… Těšila se na odpoledne, Petr slíbil, že pro ni přijede na motorce a pojedou se koupat. Rychle se osprchovala, vzala si krajkové kalhotky, čisté tričko na nahé tělo a lehkou širokou sukni. Plavé vlasy na ramena nechala rozpuštěné, Petr to tak má rád. Když se líčila, přišla domů Jana, mladší sestra.

„Ahoj ségra, zase jdeš na rande?“ zeptala se drze. Martina si ji prohlédla – na 15 let vypadala moc pěkně, štíhlá černovláska s vlasy na ramena, ňadra pod tričkem akorát do ruky, opálené nohy v krátké sukni. „Je načase ji také trochu zapojit do sexu“, pomyslela si,“jestli ovšem není zkušenější, než se zdá“. „Jo, Jani, a našim řekni, že se s Monikou učím na maturitu, jasný?“ poručila sestře. Ta se jen zašklebila a odešla do kuchyně. V tom se ozval před domem zvuk klaksonu…

Martina vyhlédla z okna a tam čekal Petr. Nebyl ale sám, spolu s ním na druhé motorce dva kluci, pod přilbou však nepoznala, kdo to je. To nečekala, ale na tom nezáleželo. Zamávala Petrovi a utíkala dolů. Cestou ještě nahlédla do pokoje k bratrovi, seděl u počítače a něco psal… „Čau brácha, jdu ven. Hele, bacha, Janu nech na pokoji, a za chvíli jsou tu naši!!!“ varovala ho ještě a ani nečekala na odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *