Pracovní den II.

Lenka ze mě slezla a začala rozepínat příklopec mých kalhot. Za chvilku byl můj ptáček venku. Ještě nebyl úplně probuzen, a tak ho začala zručně hníst a masírovat. Netrvalo dlouho a napružil se. Pak se do něho pustila pusou a jazykem. „Posuň ho doprostřed, ať taky něco vidím. A kuř z boku, prosím,“ zažadonila Magda a v autě začínalo sílit vzrušení. Poposedl jsem si sám doprostřed a tušil jsem, jak mi trčí penis. „Ten je krásnej,“ žasla Magda a Lenka dodala: „Já to taky říkám.“ „Jen se nenabourej, prosím tě a koukej raději na cestu. A neboj, pro tebe ho budu mít taky připraveného,“ řekl jsem k Magdě. „To se opravdu nebojím, vím jakej jsi kabrňák, znám tě už dost dlouho. Jenom s Lenkou jsem tě ještě nezažila, tak nás nesmíš zklamat. Jinak nevím, nevím, jak dnes skončíš,“ strašila Magda polovážně. Ale za chvíli auto zastavilo a Magda řekla: „Tak a konec hraní, jsme na místě.“

Tušil jsem, že jsme u mého bytu. Magda má klíče, a tak v tom není žádný problém. Trochu problém byl však s nasoukáním mého vzrušeného penisu do kalhot. I to se však po chvíli podařilo. Když mě děvčata vedla po schodech, byl jsem si už jist, že za chvíli budeme v mém bytě. Vstoupili jsme do bytu a první, co jsem vnímal, byla vůně hotového jídla. Došli jsme do pokoje malého bytu. „Čáry, máry, fuk,“ řekla Lenka a sundala mi šátek z očí. První, co jsem uviděl, byl prostřený stůl a na něm čerstvé květiny. Lenka mě k tomu masivnímu, kulatému stolu posadila a odešla do kuchyňky. Magda otevřela láhev archivního Cabernet Sauvignon a nalila tři skleničky. Pustila nevtíravou hudbu a přistoupila ke mně. Shýbla se a tiše řekla: „Už se mi strašně stýskalo.“ Překvapilo mě to. To mně ještě nikdy neřekla. Pak mě dlouze políbila. Připadalo mě, že je to nějak jinak. Magda byla vždycky přísně racionální, žádná citlivka a náš vztah, to nebyly žádné uplakané city, ale hlavně sex. Musím ale dodat, že pěkný, a to i něžný sex. Ale nikdy jsme se k ničemu nezavazovali. A teď toto. Byl jsem trochu zmaten. Ale Magda už se do mě začala pouštět svým typickým energickým přístupem. Už to byla zase ona.

Věděla, jak na mě. Nejprve si sundala černé kalhotky a kousek látky, kde ještě před sekundou byl klín přiložila k mému nosu. Opět jsem nasával onu typickou, ale i specifickou vůni. Začal jsem se zase vzrušovat. Pak položila kalhotky na mou hlavu, sklouzla pod stůl, přisunula se k příklopci a rychle ho rozepnula. Penis mi ještě úplně nestál, ale věděl jsem, že se jí právě strašně líbí koukat se, jak před jejími zraky vstává. „No tak, vstávej už ty lenochu, moje pusinka, pipinka a prdelka už na tebe žádostivě čekají,“ říkala mazlivě a těsně před ním na něj jenom koukala.

Poslechl a začal vstávat. Když už jsem chtěl prosit, aby už něco dělala, vyndala mi z kalhot i pytlík a začala lízat kulky. Šimralo mě to a ještě více rozrajcovalo. Věděl jsem, že teď už mi konečně začne dráždit i penis a pořádně kouřit, ale stalo se něco jiného. Lenka přinášela jídlo. Magda rychle vylezla zpod stolu a sedla si na židli. Dělala, jako by se vůbec nic nestalo. Já jsem zůstal, s rozkročenýma nohama, rozepnutým příklopcem, trčícím penisem a s kalhotkami stále na hlavě, jako opařený. Vnímal jsem jenom libou vůni nějaké masové směsi. Lenka naservírovala všem třem, popřála dobrou chuť a sedla si také ke stolu.

„No tak, Péťo, uvařila jsem to s láskou. Tak už si přeci trochu vezmi. Potřebuješ být dnes silný. A toho malého můžeš nechat aspoň koukat, když už sám nemůže jíst,“ říkala vážně Lenka a pustila se do jídla. Magda, která už se cpala plnými ústy, dodala: „Hlavně dej pozor, abys mu neublížil. Ještě bude mít dnes práci.“ Uvědomil jsem si, že už jsem podruhé v krátké době rozrajcovaný a nechaný napospas, a tak jsem jim řekl: „Není to zdravé takto to v půli zaseknout. Nemuselo už by se to vzpamatovat, a pak byste měli po ptákách. Vlastně jenom po ptáku.“ „Ale Petříčku, za chvíli dokončíme, co jsme začaly, neboj,“ řekla sladce Magda. To se opravdu nebojím, pomyslel jsem si, sundal kalhotky z hlavy, položil je na stůl a konečně se také pustil do jídla.

Bylo to opravdu dobré. Poprvé jsem jedl, co sama Lenka vařila. To, od Magdy, to by se to nedalo vůbec pozřít. Neumí totiž prakticky vůbec vařit. Věděl jsem, že v její rodině dělá ženskou její manžel. Chudák, kolikrát jsem si říkal. Děvčata mezitím dojedla a něco si špitala. Napil jsem se zhluboka vynikajícího vína a pokračoval v jídle. „Tak, jdeme na to,“ řekla rezolutně Magda a sklouzla znovu pod stůl. Lenka bleskurychle sklidila se stolu a vyhoupla se na něj. Mezitím si Magda už hrála s mým přirozením. Ale už nejen slovně.

Začala mi opět lízat kulky a jazykem jezdit po vstávajícím penisu od kořene až k žaludu. Lenka si svlékla to tričíčko, lehla na stole na záda a roztáhla nohy. Spatřil jsem její bílé kalhotky, které už byly v rozkroku viditelně vlhké. Začala se přes látku dráždit a kalhotky vlhly a vlhly. Za chvilku je vleže svlékla a položila vedle sebe. Teď ležely na stole dvoje kalhotky. Jedny Magdy a jedny Lenky. Jedny černé a jedny bílé. Natáhl jsem ruku, vzal oboje kalhotky a začal k nim čichat. Střídavě jsem vnímal vůni Magdy a Lenky. Díval jsem se přitom na masturbující Lenku, na její poševní vchod, lemovaný oponkou malých pysků, na její ztopořený vyvinutý poštěváček a poslouchal její vzdechy. Magda mě už tvrdě kouřila a já cítil, jak mi penis v pravidelných rytmech zajíždí až do jejího hrdla. Tlumeně přitom hekala. Bylo to všechno strašně vzrušující a já cítil, že tentokrát budu dřív, než ony. Po náročném dni a dvojím rozrajcování se tomu člověk ani nemohl divit. Nepomohlo mi tentokrát ani pomyšlení na potápění a za chvíli jsem ejakuloval. Nemohl jsem si pomoci, ale nezvládl jsem to.

Proklatě! Uvědomil jsem si vzápětí, že jsem se Lenky prakticky ani nedotkl. Příští číslo jim to oběma vynahradím. Ale to už Magda sála z mého penisu poslední zbytky spermatu. Lenka si uvědomila, podle mého hlasitého projevu, že už jsem hotov a posadila se na stole. Sklouzla ze stolu, nahnula se ke mně a políbila mě. „Promiň,“ pošeptal jsem jí a ona potichu odpověděla: „To nic.“ Něžně mě pohladila a já si opět uvědomil, že ji opravdu mám rád. „A mně nebude, promiň‘?“ Zeptala se Magda se smíchem, když vstala a pak dodala: „Pojď, jdeme si tě vykoupat.“

Dosvlékli jsme se a všichni tři šli do koupelny. Sedli jsme si do vany a pustili teplou vodu. Seděl jsem uprostřed, Lenku za zády a Magdu před sebou. Pozoroval jsem její klín, pěkně formovanou pičku s normálně vyvinutými pysky a poštěváčkem. Těsně nad perfektně zastřiženými chloupky ohanbí měla vytetován ornament hada. Viděl jsem ten obrázek už mnohokrát. Jak stoupala voda koukal jsem se i já výš a přes útlé, pravidelně cvičené bříško, jsem pohledem zůstal na jejích prsou. O něco malinko větší, než Lenčiny, ale také trochu pokleslejší. Uprostřed tmavohnědých, pravidelně formovaných dvorců se tyčily lákavé bradavky. I když je nemá rozhodně tak masivní, jako Lenka, jsou také hodně výrazné, hodnotil jsem v duchu a porovnával proporce obou žen.

Musel jsem uznat, že Magda, ve svých třiatřiceti letech a po dvou dětech, je pořád ještě nádherná ženská. Ale to už mi šamponem mydlila vlasy a Lenka mi zezadu sahala rukou na celé moje přirození a mnula ho. Za chvíli byla vana plná pěnivé vody. Pak si Magda stoupla, rozkročila, co se dalo a poprosila, abych jí pořádně umyl její kundičku. Velmi rád jsem to začal s gustem dělat.

Zručně jsem jí roztáhl pysky a jemně, ale důrazně to vše mokrými prsty třel. Občas jsem zajel i dovnitř pochvy. Pak jsem začal pořádně drbat okolí análku a jemně zajížděl ukazováčkem dovnitř, do prdelky. Magda jenom slastně hekala. Po chvíli řekla, abych umyl i Lenku a děvčata si prohodila místa. Teď mně rajblovala Magda záda a zadek, co to šlo a já začal mýt Lenku stejným způsobem jako Magdu. Lenka začala vzlykat rozkoší a řekla, ať jen přitlačím. Tak jsem přimáčkl víc a ona začala pomalu křičet. Byla strašně nadržená, bude brzy hotová, pomyslel jsem a vrazil jí do pochvy dva prsty. Jenom vyjekla a celá se našponovala…

Vyndal jsem prsty a přejel na prdelku. Krouživým pohybem prstů jsem objížděl její otvůrek, a když se mi zdálo, že je připravena, tak jsem tam zastrčil ukazováček. Lenka jen zakvílela. Bylo zřejmé, že do orgasmu nemá daleko. Vyndal jsem prst a za boky ji posadil před sebe do vany. Něžně jsme se políbili. Ještě jsme si všichni tři chvíli hráli, pak jsme z vany vylezli a vzájemně se utřeli.

Děvčata mě odvedla do ložnice a všichni tři jsme se nazí posadili na prostornou postel. Dle jejich pokynů jsem si pak lehl na záda a čekal, co se bude dít. Obě dvě ženy sklouzly k mému ležícímu ptáčku a začaly si s ním hrát. Šimraly mně pytlík a všelijak olizovaly penis a celé okolí. Opět jsem se začínal vzrušovat. Musel jsem roztáhnout a pokrčit nohy a Magda sklouzla k mému zadku a začala ho od pytlíku lízat. To už měla Lenka můj ztopořený pyj v ústech a pravidelnými stahy ho kouřila. I když to bylo velmi vzrušující, věděl jsem, že teď vydržím dlouho. Intenzivním drážděním celé pánevní krajiny jsem měl za chvíli ptáka v maximálních hodnotách. Stál mi určitě jako sloup. Ženám se to asi velmi líbilo, protože nahlas vzdychaly a předháněly se ve výrazech jeho pojmenování.

Začalo to mírnými, slušnými výrazy až postupně k těm sprostým. Zkrátka, asi od „klacíka pěkného“ až k „čuráku hroznému“. Lenku to tak vyrajcovalo, že vzlykla, že už to nevydrží, klečmo mě obkročila a nasedla na něho. Věděl jsem, co bude následovat, a tak jsem nebyl nijak překvapen. Magda však na ní chvilku užasle koukala. Lenka na mně zůstala bez hnutí, jenom se celá třásla a vydávala zvláštní niterné zvuky. Magda se však hned zorientovala a přiklekla k mému obličeji svým rozkrokem. Obě ženy byly tvářemi k sobě a já měl před obličejem Magdinu pičku a prdelku. Začal jsem to prsty, nosem a jazykem velmi intenzivně dráždit. Za chviličku Magda ječela rozkoší a já měl celý obličej úplně mokrý. Znal jsem ji dokonale a věděl jsem, že brzy přijde její klitorisový orgasmus. Lenčiny zvuky byly také čím dál výraznější, ale pak byly zvláštně tlumeny. Pochopil jsem, že se obě ženy intenzivně líbají. Pak nastal vnitřní orgasmus Lenky. Cítil jsem výrazné stahy celého jejího vnitřku a mohutný příliv její horké šťávy. Přitom vydávala zvláštní vnitřní zvuky.

Obě ženy se od sebe ústy odtrhly a Lenka na mně začala divoce rajtovat. Aby byla úplně hotova i Magda, naslinil jsem si pořádně palec a vrazil jí ho do zadečku. Zároveň jsem ostatními prsty rajbloval pysky a poštěváčka a zajížděl do pochvy. Obě ženy ječely jako sirény. Po chvíli se domluvily, že si vymění role. Tak se stalo, že jsem měl před svým obličejem zase pičku Lenky s jejím mohutným poštěváčkem a na mém ocasu rajtovala Magda, ale ta na mně hopsala hned od začátku.

Ženy se opět intenzivně líbaly a dráždily si svá poprsí. Byl jsem mokrý na celém těle, ústa a oči se mi lepily šťávou z jejich piček. Obě si vychutnávaly svoje orgasmy, ale já jsem ještě nebyl. Magda po chvíli navrhla, abychom změnili polohy. Obě ze mě slezly a Magda se zeptala: „Jak bys to chtěl udělat, Petříku? Máme si lehnout na záda? Nebo udělat žabičky?“ Vroucně na mě přitom koukala. „Vždyť víš, že se dovedu občas i podřídit,“ dodala spiklenecky. „Chtěly bychom, aby se ti to také líbilo, Péťo. Vždyť víš, že tě milujeme,“ dodala Lenka. Řekl jsem jim, ať tady udělají žabky.

Obě si tedy klekly, obličej a trup přitiskly k posteli a vystrčily na mě, vedle sebe, svoje zadečky. Rozhodl jsem se, že ho nejprve vrazím do Magdy. Je přece jen starší. Klouzl do její vulvy jako po másle. Přiráželi jsme, jen to mlaskalo. Jednou rukou jsem hnětl její zadek a druhou dráždil vedle připravenou Lenku. Prsty jsem zajížděl do její pochvy a palcem připravoval její análek. Pak jsem ho pomalu vrazil i tam. Za chvíli začala Lenka sama na prsty najíždět. Po nějaké době jsem řekl, že je prohodím a přesunul jsem se na Lenku. To samé, co prve Lence, jsem prsty teď dělal Magdě. Za chvíli holky opět křičely slastí. Pak mě Lenka poprosila, jestli by to mohla mít do prdelky. Mlčky jsem jí vyhověl, vytáhl penis a pomalinku ho vsoukal do její těsné prdelky. Křičela slastí, jaká je to nádhera a zase se celá třásla. Ani se nehýbala a prožívala další orgasmus. Když dozněl, vyklouzla ze mě a nastavila mi pičku. Vrazil jsem ho tam a ona se divokým přirážením dodělala.

Magda už úpěnlivě prosila, že to chce taky do prdelky. Lenka už měla dost a tak jsem se přesunul na Magdu. Ta už měla análek dokonale připravený. Bez větších problémů tam vklouzl i bez naslinění. Beztak jsem měl ptáka celého mokrého od Lenky. Začali jsme přirážet a Magda zase už ječela slastí. Lenka si k ní z boku klekla, dráždila jí houpající se prsa a líbala se se mnou. Bylo to krásné. Magda po slušné chvíli už jen sípala, že už má dost. Na mě už to neklamně také přicházelo. Přestal jsem tedy a řekl jim, ať mě dodělají, a že chci vidět jejich postříkané obličeje. Stoupl jsem si k posteli a obě ženy se přisunuly k mému ocasu. Jejich obličeje byly těsně u sebe. Rukama honily penis jak se dalo, lízaly ho po celé délce a střídavě kouřily. Šlo jim to výtečně a já za chvíli začal křičet a stříkat. Ony ječely se mnou a nastavovaly dávkám obličeje. Prožíval jsem nádherný orgasmus a díval se jak moje semeno stéká po jejich tvářích. Pak ze mě Magda vysála poslední kapky a Lenka si chtěla stírat semeno a lízat ho. Magda přestal a cucat mého uvadajícího ptáka a řekla jí, že se olížou navzájem. Tak to také udělaly. Když se pečlivě olízaly, šli jsme se všichni tři vykoupat. Byla krásná srpnová noc a my jsme usínali s pocitem blaženosti a štěstí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *