Jednou v lese

Šel jsem jednou lesem a najednou jsem slyšel zvuky, které byly podobné jen jedinému. A to mrdání. Snažil jsem se jít co nejtišeji a po zvucích. Nakonec jsem dorazil na místo činu. Opravdu odlehlá mýtinka, na které si to rozdávali dva postarší lidi. Jí bylo asi tak 35 a jemu asi o pět let víc. Mrdal jí zezadu a její obrovský kozy se jí houpaly do rytmu. Čůrák se mi slušně začal zvedat. Vytáhl jsem ho z kalhot a začal si ho honit.

Nevím jestli jsem dělal takovej kravál, ale ona si mě všimla. Její nadrženej ksicht naznačoval, že mám přijít k ní a strčit jí svýho čůraka do její držky. Měl jsem trochu strach co on, ale kouření zvítězilo nad strachem. Přišel jsem k nim a zabručel něco na pozdrav. Trochu ho to vyvedlo z rytmu, ale ona mu ukázala, jako že to je dobrý a řekla mu, ať jí mrdá tvrději, že takový šolichání si může nechat pro svojí starou.

To ho vytočilo a zarazil jí ho do kundy tak tvrdě, že jenom vyhekla. A zas a zas. Začla hodně řvát, tak jsem na nic nečekal a tu její sirénu jsem ucpal svým čůrákem. Chytla se a začala si ho cpát až do krku. Cítil jsem její mandle. To bylo pro mě něco novýho, protože moje holka mi ho vždy jen tak žužlá. Narvat si ho do krku má strach. Že bych se jí prej vystříkal do krku a ona by se udusila. Taky jí nikdy nemůžu chytit za vlasy a diktovat jí rytmus kouření. Tady jsem využil toho, že nevím na co je ta ženská zvyklá a hned jsem jí za tu palici chytil a rval jí ho hlouběji a hlouběji.

Kouřila jak o život. Starej koukal s potěšením jak můj pták mizí v její hubě a rozhodl se pro změnu. Vytáhl jí ho z píči a nasměroval ho do prdele. Vrazil jí ho tam na jeden zátah. Ona mi ho při tom div neukousla a já ho měl až v jejím krku. Starej začal funět jako sentinel a bylo vidět, že bude brzo stříkat. A taky že jo. Vytáhl jí ho z prdele a postříkal jí celý záda. Chvíli chytal balanc a pak se složil do trávy.

Ona to snad ani nezareagovala. Po chvíli si uvědomila, že nemá nic v píči ani v prdeli. Vyndala si mýho čůráka z huby a podívala se na starýho. „To si už jako domrdal jo?“, zeptala se a mávla nad tou troskou rukou. Podívala se na mě a asi chtěla říct, ať jí jdu mrdat já, ale já chtěl ještě, aby mi ho kouřila. Neříkal jsem si o to zrovna zdvořile. Prostě jsem jí chytil za hlavu a narval jí svýho čůráka do držky.

Vyvalila oči a orosilo se jí čelo. Divoce jsem jí přirážel do krku až mi koule pleskaly o její bradu. Pak jsem už začal cítit, že se mrdka blíží, tak jsem na chvíli přestal a vyndal ho. Byl celej od jejích slin. Ona sotva popadala dech a říkala, že si se mnou asi moje holka pěkně užívá. Na to jsem jí řek, že je měkká a že já musím bejt taky. Že je to poprvý, co jsem takhle kouřenej.

A už jsem jí zase bral za hlavu a chtěl jsem jí ho zase strčit do pusy. Ale ona využila toho, co jsem jí řek a už mi to nedovolila. Otočila se ke mně zády a vyšpulila na mě prdel. Hned jsem jí za ní chytil. Tak macatou prdel jsem ještě v ruce neměl. Moje holka je strašný tintítko a prdelku má jak dva česneky. A hlavně vůbec není na mrdání zezadu. A tahle to má asi nejraději!

Přejel jsem jí rukou po kundě, abych zjistil, jestli je dost mokrá. Málem jsem se utopil. Vzal jsem do ruky čůráka a vrazil ho jedním přírazem do její vlhký píči. Prohnula se jako luk a já cítil, že se udělala. Kunda se jí okolo mýho ptáka stahovala, až jsem myslel, že jí vystříkám tu její píču mojí mrdkou. Ale já měl jiný plány. Na chvíli jsem ho vyndal až jí to přešlo a pak jsem jí ho tak strčil stejným způsobem. Ale teď jsem jí mrdal hluboko do její kundy a nepřestával jsem. Ona řvala a podlomily se jí ruce, takže ryla držkou v zemi. Držel jsem jí za tu její macatou prdel a byl král situace. Mrdal jsem jí pořád a ještě jsem se snažil zvyšovat tempo. Zase se udělala. Stáhla tu kundu tak, že jsem nemohl čůráka dostat ven. A už šlo na mě stříkání.

„Vystříkej se mi do píči!“, řvala na mě, ale já se z ní nakonec dostal. Řekl jsem ne a obešel jí. Podívala se na mě a asi něco chtěla říct. Jenomže já využil toho, že je hotová a narval jsem jí čůráka zase do držky. „Moje holka nechce vůbec mrdku v puse a ani na ksichtě, takže to vodsereš ty!“, řekl jsem jí a usmál se na ní. Přišlo mi, že jí je už všechno jedno. Můj úsměv se měnil na blaženou grimasu a pak už jsem začal stříkat.

Zarazil jsem čůráka hluboko do krku a nechal mrdku stříkat rovnou do žaludku. Začala se dusit, tak jsem ho vyndal a zbylo ještě dost mrdky na to, abych jí postříkal ještě celej ksicht. Z huby jí vytékala mrdka, kterou nespolykala a kapala jí na kozy a píču. Starej kroutil hlavou a svým zvadlým pérem. Ona konečně popadla dech a začala řvát:“Ty debile, dyť si mě málem udusil. To se nedivím, že to ta tvoje kurvička nechce, když máš mrdky jako kůň. Ale znova jsem se udělala. Taky jsem mrdku měla poprvý v hubě“, skončila svůj proslov.

Mám z toho pocit, že kdybych mé holce nic neříkal a prostě jí nastříkal plnou pusu, docílil bych svýho. Asi to tak udělám. Nechal jsem si ještě očistit čůráka v její držce, ale měla jí tak zalepenou, že jsem ho měl ještě víc zasranýho. Zandal jsem ho do kalhot, pozdravil a odešel. Bylo to pěkný mrdání a moje holka se má asi na co těšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *