Jak jsem žádal o ruku I. (Seznámení s tchyní)

To už jsem chodil s Marcelkou několik měsíců když přišla s návrhem, představit mě konečně svým rodičům. Prý chtějí poznat kluka který vydrží chodit, v jejich podání kamarádit, s jejich dcerou tak dlouho. Trošku mně to zaskočilo, ale protože jsem Marcelku miloval a ona mne také, s váháním jsem přikývl.

Když přišel den „D“, zazvonil jsem na zvonek jejich vilky s velkou kyticí pro budoucí tchyni a s klepajícími se koleny. Marcelka přiběhla v krásných minišatech otevřít a o vášnivém polibku oznámila, že je doma jenom mamka, protože otec byl odvolán na neodkladnou operaci. Byl to totiž hlavní chirurg naší nemocnice a bylo to prý téměř normální, že ho takto volali k naléhavým případům. Marcelina maminka byla v domácnosti a starala se o jejich nádhernou vilku a chirurgův klid.

Když jsme vystoupali k hlavnímu vchodu, stála v otevřených dveří dáma připomínající Marcelku ve starším a trošku boubelatějším vydání. Oblečena byla rovněž v minišatech a na první pohled mně upoutaly její obrovské prsy. Pochopil jsem, po kom Marcelka je, i když její prsa ještě nebyla tak ohromná, ale v každém případě mně přiváděla k šílenství.

„Já jsem Kateřina, Marcelčina maminka a jsem ráda, že Vás poznávám. Marcelka mi o Vás stále vypráví a vidím, že se moc nespletla!“ představila se rozkošná paní a podala mi srdečně ruku. Něco jsem nesouvisle zakoktal a podal jí kytici. Bylo vidět, že jí to potěšilo a na důkaz díků mně políbila na tvář. Přitom se jí velké prsy málem vyhouply ze šatů ven a já jsem zčervenal když jsem viděl, jak sleduje mé oči. Usmála se a pozvala nás dál.

Seděli jsme v krásné hale s verandou a já musel vyprávět něco o sobě a mých rodičích a sestře. Seděl jsem vedle Marcelky na široké sedačce, zatímco Kateřina, jak jsem musel budoucí tchyni říkat, seděla naproti nám. Neustále se nakláněla k nám a já nemohl spustit oči z jejího výstřihu. Z jedné strany se ke mně tiskla Marcelka až jsem cítil její pevné a pružné ňadro na svém lokti a přede mnou se předváděla její matka, která ještě navíc dávala najevo, že má sukni skutečně velice krátkou, takže jsem viděl až okraj jejích kalhotek. Začal jsem se z toho úplně potit, takže mně brzy vyzvali, abych si odložil sako. Zvedl jsem se abych si jej sundal a tím jim poskytl pohled na bouli na mých kalhotách, jak mi pyj stál vzrušením z té podívané. Kateřina zabodla pohled na můj poklopec, ale neřekla nic, jen s úsměvem ode mne vzala sako s tím, že jej odnese do šatny. Ladně vstala a odkráčela na vysokých podpatcích s pohupujícími se prsy pryč se slovy, že nás teď musí nechat chvíli o samotě.

Marcelka toho hned využila a vrhla se na mně. Začala mně vášnivě líbat a rozepínat vyboulený poklopec. Věděl jsem, že ráda kouří můj pyj, nahrazovala mi tím vlastně to, že jsem se s ní nesměl milovat protože byla ještě panna a chtěla o panenství přijít až při svatební noci. Věřil jsem, že se vezmeme a budu mít to potěšení jí o panenství připravit, proto jsem na ni nenaléhal. Navíc uměla perfektně uspokojit muže rukama či ústy a rovněž měla ráda pyj mezi svými prsy. Teď se na mně vrhla s vášní, že jsem se jen s obtížemi bránil s tím, že nás její maminka vyruší, ale ona mně uklidňovala, že teď určitě nepřijde.

To již jsem měl poklopec rozepnutý a Marcelka lovila můj pyj. Věděl jsem co bude následovat a neměl jsem moc tomu zabránit. Marcelce se povedlo zkušeně osvobodit můj pyj ze slipů a hned si s ním začal podle svého hrát. Jemně přetahovala předkožku přes žalud až jsem zaúpěl slastí. Ihned se sklonila nad něj a jemně vsála celý žalud do sebe. Ucítil jsem sametovou hebkost jejích úst a jazyk, dráždící můj žalud na špičce. Zamžilo se mi před očima a já zcela zapomněl na můj úmysl bránit se i na nebezpečí, že budeme překvapeni. Bylo mi to jedno, toužil jsem jenom po hrátkách s Marcelkou.

Jak tak klečela vedle mne, zajel jsem rukou na její zadeček a začal jí hladit po celé délce úbočí mezi stehny, od zadní dírky až dopředu. Hned jsem poznal jak je vzrušená, protože měla kalhotky úplně mokré a když jsem přes ně pohladil její kundičku, zasténala slastí. Začali jsme se takto vzájemně laskat a přivádět se na vrchol slasti, když se náhle ozval hlas Marceliny maminky: „Ale děti, že si neuděláte pohodlí a nesvléknete se!“ Překvapením jsem zvedl hlavu a uviděl Kateřinu, jak sedí v rozhaleném župánku naproti nám s rukou mezi svými stehny a pozoruje naše milostné hrátky. „Jen se nestyď, já vím co Marcelka umí, však se to učila ode mne!“ řekla a začala si svlékat župan, pod nímž jak jsem viděl nic neměla. „Tak se rychle svlékněte ať můžeme pokračovat!“ vyzvala nás znova.

Byli jsme s Marcelou již tak vzrušení, že jsme se bez studu rychle svlékli a hned se chystali k pokračování rozdělané práce. Jenomže Kateřina vše změnila. „Počkej Marcelko, přenech ho mně a on se určitě postará o tebe!“ odstrčila Marcelu a sama začala ústy pracovat na mém pyji. Její ohromné prsy spočinuly svojí vahou na mých stehnech a to jen umocňovalo vzrušení z jejího laskání. Hned jsem poznal, že její ústa si počínají zkušeněji než Marcelčina. Vsála do nich pouze žalud a jazykem jezdila po jeho špičce a uzdičce, což je moje nejcitlivější místo a dával jsem to patřičně hlasitě znát. Marcelka chvilku nerozhodně stála vedle nás ale pak se přemístila nad má ústa svým rozkrokem, takže jsem mohl jazykem laskat její něžnou panenskou štěrbinku.

Hned jsem se pustil do práce vůbec nemyslel na to, jak bezprostředně se zachovala její maminka. Ta v té chvíli již vsunula do úst můj pyj tak daleko, jak jen to šlo a začala ho kouřit jako profesionálka. Přitom si pomáhala rukama zpracováváním mých varlat takže jsem za chvíli byl v sedmém nebi. Měl jsem co dělat abych nezapomínal na Marcelku, jejíž již vzrušením rozevřená kundička se na mně dívala a lákala mně do svých hlubin. Pohrával jsem si s jejím poštěvákem jak to měla ráda až začala hlasitě sténat slastí a jezdit zadečkem po mých ústech. Její pohyby se stávaly trhavější a křečovitější až náhle vykřikla a její kundička se začala svírat a škubat příchodem orgasmu. Proudy jejích šťáv stékaly okolo mých úst na moji tvář a polštář, až nakonec znaveně sjela z mé tváře a skulila se vedle mně na sedačku.

Vzrušení Marcelky se přeneslo i na její matku. Ta náhle zatoužila po pořádné souloži a aniž se zeptala své dcery na svolení, chystala se na mně nasednout. Uchopila můj pyj pevně do ruky a pomalu se začala na něj spouštět. Šlo to poměrně snadno, protože byla silně vzrušená a vlhká, jenomže jsem narazil na dno její kundy až vykřikla překvapením a bolestí. Rychle se opět nadzvedla a začala spouštění opakovat, tentokrát opatrněji a kroužíc přitom celou pánví. Nakonec jsem se do ní vešel akorát, jenom slabě jsem cítil dno její kundy a tak mohla začít svojí jízdu.

Před očima jsem měl ty její obrovské melouny a mohl se jich konečně dotýkat. Měl jsem jich ale plné ruce, vlastně jsem měl co dělat abych oběma rukama uchopil vždy jeden prs. Velké bradavky na vrcholcích bobtnaly vzrušením a já jednu po druhé sál a drtil svými rty až vřískala slastí. Svojí kundou vyváděla šílené věci, cítil jsem jak ovládáním svalů ždímá můj pyj jako by jej držela v ruce a tím ještě zvyšovala rozkoš a účinky dráždění. Nakonec i ona začala cukáním kundy dávat najevo, že její vrchol přichází a to bylo i znamení pro mně. Přestal jsem myslet na všechno okolo mně a soustředil se jenom na to, abych co nejdříve vystříkal kundu mé nastávající tchyně.

Jako by to cítila, ještě zrychlila přirážení s voláním, že můžu stříkat do ní, ať se nebojím, že pojme do sebe moje semeno místo její dcery. Ta se dívala na nás jak šukám její mámu a sama vztáhla ruku na její melouny a pomáhala mi s nimi v jejich dráždění. Konečně jsem i já cítil jak sebou můj ocas začíná škubat a hlasitě jsem zařval, že už budu stříkat. To byl signál pro Marcelinu mámu a ona svíráním své kundy začala mohutně ždímat z mého ocasu semeno do sebe. Mohutné gejzíry dopadaly na dno její kundy a donutily jí, že se začala opět kroutit slastí a rozkoší. Přitiskla mi své kozy na hlavu a pevně objala abych snad nemohl uniknout a přerušit její slast. Vyždímala mně do poslední kapky a musím uznat, že takhle mě už nikdo dlouho nevyždímal. Doufal jsem, že Marcelka bude mít nadání po mámě a bude mi oplácet stejně.

Nakonec jsme leželi znaveni po vysilujících orgasmech a já litoval, že jsem nemohl vrazit pyj do Marcelky. Její matka mně však okřikla, že mně to potká při svatební noci a o nic nepřijdu. A protože viděla, že můj pyj moc neklesl, vyzvala Marcelku, aby se mu začala opět věnovat. Ta jí ochotně poslechla a opět se sesunula nad můj klín tak, aby mohla začít pyj zpracovávat svými ústy. Cítil jsem se jako v bavlnce, aby mně pyj kouřily dvě takové kočky jedna za druhou jsem nezažil ani nepamatuju.

Kateřina se zatím smyslně naklonila nade mne a začala mně provokovat a dráždit svými melouny. Chvíli jí to bavilo a já se cítil opět v sedmém nebi, po chvilce však změnila cíl a přesunula se za zadeček Marcelky. Vyšpulený zadeček jí dráždil tak jej začala líbat a lízat, nezapomínajíce ani na jednu dírku. Opatrně pod něj podsunula prsty a začala se dobývat do opět vlhké kundičky své dcery. Ta mně málem kousla jak to na ní zapůsobilo a já jí musel výkřikem upozornit, ať je opatrná. Její matka špičkou jazyka útočila na zadní dírku zatímco prsty hluboko v kundičce, co panenská blána dovolovala, dráždila stěny a poštěváčka.

Uměla to opravdu dobře, protože během chvilky zapomněla Marcelka ale úplně na mého ptáka ve svých ústech a plně se poddávala prstům a ústům své matky ve své kundičce a prdelce. Raději jsem pyj z jejích úst vytáhl, aby nedošel k úrazu a posunul jej výš až se dostal mezi Marceliny prsy. Sevřel jsem je svýma rukama a v mezeře mezi nimi začal jezdit jakoby v ženské pochvě. Marcelka to měla taky ráda, ale drážděním své matky byla úplně mimo sebe. Navíc se již začala svíjet v křeči orgasmu a úplně ztratila přehled o dění okolo ní. Nakonec bezvládně padla vedle mně na sedačku jako by ztratila vědomí a zůstala ležet úplně bez sebe, vysílená dvěma silnými orgasmy za sebou.

Viděl jsem jak její matka ještě klečí nad svojí již bezvládně ležící dcerou a tak jsem se zvedl a vrazil pyj zezadu do její kundy. Tentokrát tam již zajel bez problémů, navíc byla rovněž rozdrážděná a mokrá vzrušením, takže jsem mohl ihned začít přirážet. Pevně jsem jí sevřel za její kozy a bušil do ní co to šlo, až začala křičet slastí. V dlaních jsem svíral a drtil její nabobtnalé bradavky a tak ještě zvyšoval účinek svého přirážení. Za chvilku jsem ucítil jak se její kunda začíná silně svírat a cukat a na má stehna přitisknuta na její zadek začaly vytékat proudy jejích šťáv. Křičela abych už taky stříkal, ale mně to tentokrát nešlo tak rychle ač jsem vůbec nepolevoval ve své snažení a bušil do ní i když už začala prosit, abych toho nechal, že má dost. Naštěstí moje Marcelka projevila dost duchapřítomnosti a klekla si přede mně, takže jsem mohl z utahané kundy její matky vytáhnout svůj rozdrážděný pyj a vsunout jej do jejích otevřených úst.

Stoupl jsem si s pyjem v jejích ústech a takto ze shora jsem s ním začal jezdit v jejím krku nahoru a dolů. Ona to již znala a uměla to vydržet aniž dávila, takže jsem se mohl cítit jako v ženské kundě. Sevřel jsem pevně její hlavu protože jsem cítil, že se moje semeno již žene trubicí ven a výkřikem jí upozornil, že již budu stříkat. Tím jsem jí varoval aby včas ohnula jazyk před hrtan a zabránila tak, že jí budu stříkat až do plic. Za okamžik již mohutný gejzír semene úplně zaplnil její ústa, že jen s obtížemi stačila vše polykat. Další a další dávky končily v jejích chtivých ústech když tu vyskočila její matka a vrazila si můj cukající pyj do svých lačných úst s tím, že určitě zbude i něco pro ní. Tak mně společně vysály jako pijavice a já měl pocit, že mně vysály celého.

Znaveni jsem zůstali ležet vedle sebe propleteni svými končetinami a já měl v každé ruce prs jedné ženy. Připadal jsem si jako v nebi a vůbec jsem si neuvědomil, že jsem se šel představit své nastávající tchyni. Jako by to cítila na co myslím, pronesla, že jsme se ale skutečně pěkně poznali a, že určitě není konec. Po delším odpočinku nadhodila Marcelina maminka, že bychom se měli konečně vykoupat a spláchnout tak ze sebe pot, semeno a únavu. Co se dělo v koupelně je pak na jiné vyprávění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *