Splněné sny II. (Maminčino potěšení)

Zůstali jsme sami a já se klepal, jaký mně stihne trest aniž jsem tušil za co. „Tak kdo s tím začal?“ zeptala se mamka a přísně na mne hleděla. Řekl jsem jí popravdě co se dělo při prohlížení jejího časopisu a mamka si přitom všimla, jak leží na zemi. Zvedla jej a poznala, o jaký časopis běží. Náhle se úplně proměnila a již nevypadala tak přísně.

„Tak ukaž, co s tebou ta tvoje ségra dělala?“ ptala se se zájmem, sundala si župan a jen tak nahá si pomalu lehla vedle mě na postel. Ležel jsem vedle ní, stále nahý jak mně sestra svlékla a stydlivě jí ukazoval, jak si sestra chtěla hrát s mým čuríkem a co přitom dělala. „Tak takhle ti ubližovala?“ zeptala se mamka a uchopila mého čuríka stejně jako sestra předtím. Její prsty však pracovaly jemněji a něžněji, neboť se mi to najednou začalo líbit. Měla je lehce sevřeny okolo něj a jemně s nimi po něm jezdila. Druhou rukou pak hladila jeho špičku nebo lehce mačkala můj pytlíček s kuličkama. „Ale to přece nebolí, že?“ zeptala se a usmála se na mne. Zavrtěl jsem hlavou a přál si, aby nepřestávala.

„Tak to ho musíme ještě trochu pofoukat!“ dodala maminka šibalsky. Klekla si a sehnula hlavu nad můj klín. Najednou jsem cítil jako když se vznáším do nebe. Můj čurík se ocitl v jejích ústech a já slastí začal mhouřit oči. Takový pocit jsem ještě nikdy nezažil, neumím ho vůbec popsat. Bylo to pro mě něco nového, nikdy bych nevěřil, že takový pocit existuje. Pochopil jsem, co ta paní dělala na tom obrázku, nejednalo se o to, že by mu čuríka ukousla, ale ona si s ním ústy hrála. Bylo to úžasné a maminka to na mně viděla, protože se najednou zeptala: „Takhle se ti to líbí víc než od sestry?“ a já kývl neschopen slova.

Potěšeně se usmála a opět jej hladila svojí rukou. Viděl jsem, jak se mi čurík protáhl a zvětšil, nevěřil jsem svým očím a stejně byla překvapená maminka. „Nikdy bych nevěřila, že už máš tak velkého čuráčka?“ řekla obdivně a nemohla se na něj vynadívat. To už jsem ale začínal mít takový divný pocit jak ve mně něco stoupá a tlačí se ven. Byl jsem vyvalený co se děje a ulekaně jsem vyhrkl, „Já budu asi čůrat!“ načež se maminka začala smát. Nechápal jsem čemu se směje, ale to jsem již zděšeně pozoroval, jak z mého čuríka za silného cukání vystřikují gejzíry bílé tekutiny. Současně jsem cítil neuvěřitelně slastný pocit který jsem ještě nikdy nepoznal a nevěděl co znamená.

Nebyla to ale moč, co to bylo jsem však netušil. Začal jsem nabírat z obavy co se mi to stalo, ale maminka mně něžně utěšovala. Rukou nepřestávala jezdit po mém čuríkovi i když z něho stříkaly cákance až na její bříško. Konečně cukání přestalo a já cítil nádhernou úlevu. Maminka s opět naklonila a vsála čuríka něžně do úst. Cítil jsem jak jej s chutí olizuje svým jazykem a podobně slízala všechnu tekutinu z mého břicha ze svých rukou. „Víš, tomu se říká mužské semeno a mně strašně chutná. Zvlášť chlapecké je nejlepší!“ řekla a labužnicky si olízla prsty. Opět se sklonila nad mého čuríka a začal jej znova olizovat i když podle mě byl již čistý.

Podívejme se, jak je pořád veliký a silný!“ řekla náhle obdivně a sevřela jej do své dlaně. Cítil jsem s překvapením jak je pružný a tvrdý a nevěděl jsem, jak je to možné. Opět začal lehce jezdit sevřenou dlaní po mém čuríkovi a současně jemně olizovala a sála jeho špičku. Bylo to nádherné až jsem se neudržel a zasténal slastí. „Líbí se ti to?“ zeptala se maminka podivně sevřeným hlasem a náhle dodala, „To mně musíš také dělat takové hezké věci!“, uchopila mojí ruku a přiložila si jí na svůj velký prs.

Teprve teď jsem si uvědomil, že vedle mě leží nahá a všimnul si, jaké má velká prsa. Byla úplně jiná než hruštičky mojí sestry nebo kopečky holky na obrázcích. Jak tak klečela vedle mě, visela jí prsa dolů jako obrovské balony, s růžovými paloučky na vrcholcích a obrovskými tmavými bradavkami na špičkách. Ucítil jsem pod svojí dlaní jak je bradavka tvrdá a jak jsem nechtěně přes ní přejel, maminka lehce vzdychla. „Ano, hezky mi hlaď bradavky a pořádně je tiskni do dlaní, jen si pohraj s maminčinými prsy, měl jsi je rád když jsi byl malý!“ šeptala vzrušeným hlasem a prohýbala se slastí pod účinkem dotyku dlaně na její bradavce.

Náhle se naklonila nade mne a její prsy se mi ocitly přímo nad hlavou. Lehce sebou komíhala a obrovské zvony mi něžně přejížděly po tvářích a ústech. Otevřel jsem instinktivně ústa a jedna z bradavek mi vklouzla do nich jako velká třešeň. Sevřel jsem rty a velkou tvrdou bradavku mezi nimi žmoulal a laskal jazykem. Podle maminčiných vzdechů jsem poznal, že se jí tato hra velice líbí tak jako mně. Byl jsem jako v nějakém snu, cítil jsem divné vzrušení a šimrání v podbřišku, neuměl jsem ty pocity nijak popsat a byly naprosto nové a neznámé. Horečnatě jsem cucal velkou bradavku a současně rukama mačkal a hladil celé prsy, připadal jsem si jako kojenec na obrázku a začal jsem jej napodobovat i sáním, jako bych chtěl z matčina prsu opět sát mateřské mléko jako dřív.

Netrpělivě zavrněla a vnutila mi do úst druhou svoji bradavku, snad abych na ní nezapomněl. Střídavě jsem sál jednu i druhou až se mi nakonec povedlo vsát do úst obě najednou, což bylo pro jejich velikost strašně obtížné. Hrál jsem si s nimi i s velkými prsy zatímco maminka jednou rukou neustále hladila mého čuríka a druhou ruku měla vsunutu mezi své nohy. Náhle přerušila moje hraní a začala se zvedat. Lekl jsem se, že se rozzlobila mojí smělostí s jakou jsem si hrál s jejími prsy, ale ona se najednou začala chystat sednout si na mne.

Koukal jsem jako blázen co se děje, protože neřekla ani slovo a s divným pohledem v očích si klekla obkročmo nade mne. Ucítil jsem jak uchopila mého čuríka a pevně ho sevřela v ruce. Pochopil jsem, že se chce pokoušet o podobnou věc jako předtím neúspěšně zkoušela moje sestra a bál jsem se, že mi mého čuríka zlomí. Nechápal jsem, proč si na mně chce takto sednout a snažil jsem se jí vytrhnout. Ona mně však druhou rukou přitlačila na postel a sípavě šeptala, „No tak se neboj hlupáčku, bude se ti to líbit, slibuji!“ a stále mně tlačila hruď na postel.

Viděl jsem jak se pomalu začíná spouštět dolů, zavřel jsem strachy oči a zatnul zuby v předtuše bolesti ze zlomeného čuríka. Místo toho jsem cítil jak si maminka přidržuje mého čuríka rukou a on se noří do ní v horkém a vlhkém prostředí, které jej nádherně sametově objímalo. Byl jsem šokován kde se najednou ocitnul a šíleně se mi líbil ten pocit obepnutí. Vydechl jsem slastí když jsem najednou ucítil, jak jsem čuříkem narazil na nějakou překážku. V tom okamžiku slabě vykřikla maminka a jakoby nadskočila. „Ježíš ty ho máš dlouhého!“ vyjekla a já nevěděl o čem mluví.

Sjel jsem pohledem z maminčiny tváře a podíval se na své břicho. Uviděl jsem jak na mně sedí maminka jako na bobku, s nohama roztaženýma takže jsem jí viděl zcela zřetelně mezi nohy. Hledal jsem svého čuříka a viděl jak je z poloviny zasunutý do maminky mezi jejíma nohama, v takové divné červené škvíře. Věděl jsem, že v těch místech mají holky škvírku kterou čůrají čímž se liší od kluků a že přitom sedí na bobku. Lekl jsem se, že se snad chce na mne maminka vyčůrat, protože se začala mírně nadzvedávat a vrtět, ale v tom se začala opět spouštět opatrně dolů a můj čuřík začal pomalu mizet v maminčině škvíře až zmizel téměř úplně.

Teď jsem pochopil ten obrázek, na kkterém ta holka seděla na svém bratrovi a chyběl mu čuráček. Nebyl ulomený, ale zasunutý do její škvírky! Jak si maminka pomalu sedala, cítil jsem na svém čuříku jak se sametové sevření po něm pohybuje a způsobuje mi nádherné pocity, až jsem opět vzdechl slastí. Ale podobně, ještě hlasitěji vzdechla, či spíše zasténala i maminka, takže se to muselo líbit asi i jí, protože navíc začala to nadzvedávání a sedání pravidelně opakovat. Můj čuřík ještě narážel na nějakou překážku, ale bylo to již velice mírné a asi to maminku nebolelo, vypadala jako by se jí to velice líbilo. Jak se tak pohupovala na mém břiše, upoutaly mně její houpající se prsy. Byl to vzrušující pohled a já zatoužil se těch balonů pohupujících se nad mojí hlavou dotknout.

Opatrně jsem se dotkl prstem bradavky jednoho prsu a díval se přitom na maminku, co mi řekne. Přál jsem si aby mně nechala znovu si hrát s jejími prsy jako předtím. Viděl jsem jak přivřela oči a vyprahlým hlasem zašeptala. „Ach ano. Jen si hraj s mými prsy, strašně po tom toužím aby sis s nimi hrál a cucal je jako když jsi byl malý!“ a sama mi přiblížila bradavku jednoho ohromného prsu nad má ústa. Lačně jsem je otevřel a ona do nich vklouzla téměř sama. Začal jsem jí znovu sát a třít mezi rty až začal maminka opět slabě sténat. Lekl jsem se a laskání přerušil, ale ona mně ihned vyzvala abych pokračoval. Přitom stále nadzvedávala a spouštěla svůj klín takže se můj čuráček pravidelně objevoval a opět mizel v její štěrbince. Byla strašně vlhká a zdálo se mi, že vlhne čím dál tím víc. Hrozně se mi to líbilo a své pocity jsem neuměl vůbec popsat. Nikdy jsem je ještě nezažil a nevěděl jsem, co znamenají.

Maminka začal své pohyby zrychlovat a stále hlasitěji přitom dýchat a vzdychat. Její těžké prsy mně začaly dost silně plácat přes tvář, takže jsem je pevně sevřel oběma rukama a vychutnával si ten pocit pružnosti a plnosti jejích prsou. Maminčiny pohyby byly čím dál rychlejší a ona již snad vůbec nevnímala co se okolo ní děje. Silně jsem svíral a mačkal její prsy a ona ani necekla, naopak začala táhle hlasitě sténat ale úplně jinak než bolestí. Náhle jsem na svém čuříku cítil divné svíravé pohyby, jako když mně něco svírá či ždímá a maminka se začala šíleně třást a svíjet, házejíc hlavou ze strany na stranu až její prsy opisovaly veliké oblouky a narážely ze strany na její hruď.

Okolo mého čuříka se začal řinout proud tekutiny, lekl jsem se, že je to moč. Stékala mi po stehnech na postel a vsávala se do prostěradla. Ale to jsem již i já začal ztrácet přehled, protože její pohyby na mém čuříku byly tak slastné, že jsem přestal vnímat okolí a plně mně uchopila narůstající dosud nepoznaná slast. Zdálo se mi jako kdyby se něco dralo v mém čuříku ven a cítil jak sebou začal divně poškubávat. Slastná soupající křeč vypjala mé tělo do výšky a z mých úst začaly vycházet steny aniž jsem byl schopen je zarazit. Bylo to silnější než já a jen bezmocně křičel pod účinkem slastné křeče. Náhle jako by z mého čuříka něco vystřelilo a já měl pocit jako když vystřikuji proudy tekutiny, kterou maminka nazvala mužské semeno, ale někam do hlubin maminčina těla.

Bezmocně jsem křičel slastí zatímco mně maminka k sobě silně tiskla a povzbuzovala mně, abych do ní pořádně všechno vystříkal. Vůbec jsem její slova nevnímal ani jim nerozuměl, jenom jsem prožíval to uvolňující škubání mého čuříka, zbavujícího mně mučivého napětí způsobené třením maminčiny štěrbinky na něm. To již přestalo svírání mého čuříka její štěrbinkou i jeho škubání a slastná křeč povolila natolik, že jsem uvolněně jako v mátohách pokles zpět na postel.

I maminka uvolněně vydechla a klesla volně na mně. Objala mně a přitiskla se ke mě, co jí jen její prsy dovolily. „To bylo úžasné, nikdy bych nevěřila, že to prožiju se svým synem!“ zašeptala mi do ucha a políbila mně na něj. „Bylo to nádherné! Ty jsi takové maminčino potěšení, viď?“ dodala a pomalu se obracela ze mne na postel vedle mne ale náhle ztuhla v polovině pohybu. Podíval jsem se co se děje a viděl její oči, vytřeštěně hledící někam za mně. Otočil jsem hlavu a uviděl mezi dveřmi stát sestru se slzami v očích…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *