Sourozenci IV.

To, co se stalo ono úterý, podstatným způsobem změnilo život všech tří. Jana jako nově zapojená do hry dostávala stále nové a nové nápady na zpestření jejich sexuálních radovánek. Společně pak přišli na to, že nejvíce vzrušující je právě nebezpečí odhalení jejich vztahu rodiči, a napadaly je stále bláznivější kousky.

Začalo to drobnostmi, obě dívky třeba doma nenosily pod sukněmi kalhotky. S tím nápadem přišla samozřejmě Jana a jako první ho i realizovala. V pátek odpoledne po příchodu ze školy se v pokojíku převlékla do přiléhavého trička, krátké sukně bez kalhotek a takto sešla dolů do obýváku. Seděl tam jen otec a něco psal u stolu. Jana si lehla na sedačku proti stolu a začetla se do časopisu. potají však otce sledovala a po chvíli si všimla, že jeho pohled stále častěji zabloudí na její stehna. Sukni však měla staženou do půli stehen, víc to ani nešlo, takže zatím na tom všem nebylo ni zvláštního. Po chvíli však Jana pokrčila jednu nohu a sukně sklouzla výš. Teď již otec mohl vidět víc, a podle jeho chování Jana taky poznala, že si všiml. Nedal na sobě ale nic znát, chvíli ještě psal a pak odešel z pokoje. Jana byla situací celá rozechvělá a měla chuť si to hned tady udělat, to se ale bála a vrátila se raději do pokojíku.

Když o tom později řekla Martině, ta byla z jejího chování nejprve zděšená a vzrušená současně. O sexu s otcem nikdy vážněji neuvažovala, jak o tom ale uvažovala déle, zjistila, že jí to není tak úplně proti mysli. Večer pak rodiče odjeli na chatu. Martina se vymluvila, že má dost učení k maturitě, David zase v neděli ráno odjížděl na výlet s partou kamarádů a Jana prohlásila, že sama tam s rodiči být nechce a zůstane raději také doma. Všichni tři se samozřejmě těšili na příjemný víkend. Hned ten den večer přišel David s nápadem zahrát si nějakou hru.

„Jo, člověče-nezlob se, ne,“ pohrdavě odpověděla Martina. „No proč ne, třeba i to, ale pravidla stanovuji já!“ prohlásil David a Jana souhlasila. Sešli do obýváku, celý dům jim patřil a mohli dělat co chtěli. David opravdu přinesl Člověče, nezlob se a rozložil ho na stole. „Tak holky, hrát budeme normálně, ale každé kolo se vyhodnotí zvlášť. To znamená, že já třeba postoupím o pět, Martina o tři a Jana o jednu, vyhrávám já a tomu, kdo prohrál kolo, můžu dát úkol. Souhlas?“

Obě souhlasily a mohli začít. David hodil 6 a nasadil figurku, Martina 5 a Jana 4. Nenasadila ani jedna, ale počet bodů na kostce ukázal jako poslední na Janu. David se na ni usmál a přikázal ji dojít pro pití. Jana čekala úplně jiné úkoly, ale zasmála se a všem namíchala Gin s Tonikem. Další kolo opět vyhrál David, prohrála ale Martina. „Tak sestřičko, odlož si tričko, je tu horko…,“ poručil jí bratr a Martina odhalila svá prsa. Pod bratrovým pohledem jí začaly tvrdnout bradavky a bylo jí to příjemné.

Další prohra byla opět na Janu, vyhrála ale Martina. Chvíli přemýšlela a pak poručila sestře: „Ty tvoje figurky na stole překážejí, měla bys je mít lépe schované.“ Pak vstala, vzala do ruky Janiny čtyři žluté figurky a popošla k ní. Jednou rukou ji zlehka donutila se opřít v křesle, pak ji vyhrnula sukni a roztáhla nohy. S úsměvem zaregistrovala, že sestra dodržuje dohodu a nemá pod ní kalhotky, pak si klekla mezi její nohy a začala pomalu zasouvat první figurku do její roztažené kundičky. Jana zasténala, zavřela oči a zaklonila hlavu. Po první figurce zmizela postupně i druhá, třetí, až měla v sobě všechny čtyři. David sledoval počínání svých sester se zatajeným dechem a boulí na šortkách. Pak se Martina vrátila na své místo, Jana stáhla sukni zpět přes stehna a s vlhkýma očima se chopila kostky.

Začali další kolo – Martina hodila 4, David 2 a Jana 6! Jasně vyhrála a měla nasadit figurku, kterou však neměla. Významně pohlédla na Davida, který prohrál, a jemu bylo jasné, jaký ho čeká úkol. A tak se jen zeptal:“Čím?“ „Jazykem…,“ tiše odpověděla Jana, opět se zvrátila do křesla a nohy přehodila přes jeho opěrky. David tak měl vlhké pohlaví své sestry široce roztažené před svýma očima, poklekl a pomalu do ní zasunul jazyk. Hledal jím figurku, to problém nebyl, ale bez pomoci rukou ji dostat ven, to vyžadovalo obratnou manipulaci.

Jana jen tiše sténala a boky vyrážela proti němu. Po chvíli David pochopil, že jen jazykem to asi nepůjde. Proto se přitiskl ústy na Janinu kundičku a zkusil ji vysát. To byl správný postup, figurka vykoukla ven a on ji chytil rty za hlavičku. V tu chvíli ale Jana hlasitě vykřikla a začala se třást přicházejícím vyvrcholením. Na to ale ještě nebyl správný čas. David zvedl hlavu a postavil se, se žlutou figurkou v ústech. Jana na to zareagovala zklamaným zakňouráním. „Chtěla bys to, viď?“ zeptal se jí David dráždivě. „Ale to nebyl můj úkol“, ukončil kolo a šel zpět na své místo. Pohledem zajel na Martinu a všiml si, jak rychle vyndala ruku zpod sukně. I její pohled byl vlhký. David položil zachráněnou figurku na plán a Jana mohla nasadit.

Začalo další kolo… Tentokrát se štěstí usmálo na Martinu, prohrál však konečně David. Martina se rozhodla svoji výhru vychutnat. Pomalu nalila všem již prázdné skleničky fernetem, dolila Tonikem a jen tak mimochodem řekla:“Chtělo by to zamíchat… Brácho, odlož si trochu a udělej s tím něco.“ David chvíli nechápavě hleděl na sestru, když však významně pohlédla na bouli na jeho šortkách, pochopil. Vstal a sundal šortky i se slipama. Jeho ztopořený penis vystřelil do vodorovné polohy a obě dívky cítily, jak se stupňuje jejich vzrušení. Martina pak vzala první skleničku, přistoupila k němu, vzala jeho penis do ruky a ponořila jej do skleničky s nápojem. David zasténal vzrušením, byl to neskutečný pocit – ledový nápoj, navíc alkohol, který lehce štípal, a ještě k tomu horká ruka vlastní setry, která s ním lehce kroužila ve sklenici a třela mu úd o její stěny….

Martina podala skleničku Janě, vzala ze stolu druhou a opakovala míchání. Pak udělala to nejlepší:“Já mám bavoráka ráda brčkem“, prohlásila, poklekla před bratrem a vsunula si jeho úd do úst. Jazykem objela jeho žalud a ocucala všechen alkohol. David stál, napnuté svaly, zatajený dech a vychutnával ten neskutečně příjemný pocit. Sledoval přitom svoji mladší sestřičku, která si při pohledu na tuto scénu prsty dráždila poštěváčka a svoji dírku, ve které stále cítila figurky. Když už to vypadalo, že déle to David nevydrží, Martina vyndala jeho úd z úst, ještě se s ním lehce dotkla stojících bradavek na obou svých nahých ňadrech, políbila ho sestersky na tvář a sedla si zpět do svého křesla:“A můžeme pokračovat.“

David už se samozřejmě neoblékal. Seděl se ztopořeným údem, obě dívky si způsobně zakryly klín sukněmi a začali házet kostkou. Štěstí se obrátilo, David byl vítěz, prohrála Martina. Lehce na ní zakýval prstem, a když k němu došla, mile jí řekl:“Nějak špatně se ti tou kostkou hází. To bude asi tím, že sedíš moc nízko. Raději tě na další kolo pochovám na klíně.“

Atmosféra začala houstnout. Martina se ohromeně podívala bratrovi do očí, pak se otočila zády k Davidovi, rozkročila, vyhrnula si sukni a pomalu se spouštěla níž. V okamžiku, kdy se špička jeho údu dotkla jejího horkého pohlaví, oba vydechli a Martina na chvilku ustrnula. Jana pak se zatajeným dechem sledovala, jak se penis jejich bratra pomalu zasouvá do roztaženého pohlaví její sestry. Všichni tři si uvědomovali, že tím překročili hranici – bylo to poprvé, kdy došlo mezi nimi k přímému styku. Martina se zavřenýma očima dosedla a cítila napnutý penis hluboce v sobě. Pak spustila sukni zpět přes svůj klín a bez hnutí oba seděli. David jednou rukou sevřel mezi prsty Martině bradavku na obnaženém ňadru, druhou se natáhl ke stolu a začal házet další kolo.

A zase vyhrála Jana, padla šestka a potřeba nasadit. Tázavě se podívala na svou sestru, stále nasazenou bratrovi na klíně. Ta pokrčila rameny a vstala. David to ohodnotil zklamaným zamručením, zatímco jeho úd, mokrý a maximálně naběhlý, mu trčel z klína. Ani Martině to nebylo příjemné, ale hra je hra. Poklekla k Janě a zopakovala stejný postup, jako předtím David. Její jazyk však byl šikovnější a vyndala figurku rychleji. Jana se nespokojeně ozvala:“To nemá cenu, takhle bych dopadla každé kolo. Vyndej mi je všechny,“ poručila.

Martina se znovu sklonila do sestřina klína a začala ji rejdit jazykem v rozdrážděné kundičce. To už Jana nevydržela – vydrážděná do krajnosti předchozí podívanou na souložící sourozence, přitiskla si její hlavu do klína, vzepjala se proti ní a explodovala v mohutném orgasmu. To už se neovládl ani David, přitiskl se zezadu k vyšpulené prdelce Martiny, zasunul jí do pochvy svůj nalitý úd a několika rychlými pohyby se přivedl k explozi. Nastříkal do ní své sperma v okamžiku, kdy se i ona vzepjala a vyvrcholila. Všichni tři pak vysíleně padli v objetí na koberec a věděli, že dnes už Člověče, nezlob se nedohrají…..A taky, že ode dneška bude všechno trochu jinak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *