Sourozenci II.

Martina vyběhla před dům a zamířila k Petrovi. Ten ji podal přilbu a jen tak mimochodem prohodil směrem k druhé motorce:“To je brácha s kámošem. Má volný byt, pojedeme k němu.“ „To se nejedeme koupat?“ zeptala se zklamaně Martina. „No já jsem bráchovi vyprávěl, co jsi mi dnes ve škole provedla, a on tě moc chtěl poznat,“ odpověděl Petr a Martina cítila, jak se červená. Tak on si klidně bráchovi vyslepičí, jak se předvádím. Petrova bratra již párkrát viděla, byl starší, asi 19 let, sympaťák, ale zatím se neseznámili blíž.

„Tak dělej, jedeme,“ zavelel Petr a nastartoval motorku. Martina už neváhala, nasadila přilbu a sedla si za Petra. Vyrazili směrem ke Zbraslavi, a za 15 minut dojeli na její okraj, kde stály řadové bytovky. Obě motorky zastavily před jednou z nich, všichni sesedli a sundali helmy. Teď teprve jim Martina mohla vidět do tváří – Petrův bratr se jmenoval Tomáš, černovlasý kluk kolem 180cm, štíhlý, no prostě akorát. Druhý byl menší, svalnatý blonďák, představil se jako Martin a šel první. Odemkl byt ve druhém patře a pozval všechny dál.

Usadili se v obývacím pokoji malého, ale útulně zařízeného bytu. Martina s Petrem na pohovku, oba starší kluci na křesla a Martin přinesl něco k pití – Fernet a Tonik, každému namíchal bavoráka a vhodil do sklenky kostku ledu. Noví známí se projevili jako příjemní společníci, bavili se s Petrem a Martinou o škole, o diskotékách, našli několik společných známých. Martina, která si zpočátku nebyla jistá, zda na ní tři kluci nechystají nějaký podraz a trochu se bála, se uklidnila a měla pocit, že je pouze na společenské návštěvě. Proto ji vyvedlo z míry, když uprostřed hovoru se k ní Petr otočil a jen tak mimochodem ji řekl:“Sundej si kalhotky.“ Hned se opět otočil k Tomášovi a pokračoval v hovoru.

Martina ztuhla. Rychle pohlédla na oba kluky proti sobě, ale ti nedali na sobě nic znát a klidně se bavili mezi sebou, pohodlně rozvaleni v křeslech. Martina horečně přemýšlela, co má dělat. Když odmítne, bude vypadat jako puťka, a to hlavně před Tomášem nechtěla. Trochu se tedy nadzvedla, vsunula ruce pod sukni a tak, aby ji nezvedla a kluci nic neviděli, stáhla kalhotky přes boky ke kotníkům. Jednou rukou je pak podala Petrovi vedle sebe. Ten je uchopil, usmál se na ni a položil je na stolek mezi nima a klukama. Martina mrkla na Tomáše a zachytila jeho zájem v očích, ale nic víc. Zato Martin zmlkl a po chvíli se Martiny zeptal:“Opravdu jsi se dneska udělala při vyučování?“

Martina cítila, jak se opět červená, a v duchu proklínala Petra, že všechno vyžvanil. Podívala se na Martina a jen mlčky kývla. Petr hned na to začal další téma hovoru, a jakoby pro uklidnění položil Martině ruku na koleno. Zatímco Martinovi líčil výhody nového modelu Yamahy, posouval pomalu ruku po stehně výš, až ji Martině vsunul pod sukni a pohladil ji nahé bříško. Pak se k ní opět otočil a stejně jako prve, jen tak mimochodem, ji řekl:“Teď sukni.“

Už se nedalo couvnout, to Martina věděla. Když to neudělala hned, je pozdě. Kromě toho dvě skleničky bavoráka, které mezitím vypila, i pohledy Tomáše, udělaly své. Postavila se, rozepnula sukni a spustila ji na zem. Zůstala jen v tričku, které sahalo těsně nad boky, a její blonďatá kundička byla vystavena klukům. Pak si znova sedla vedle Petra, který ji lehce políbil na ústa a lehkým pohybem ruky ji donutil roztáhnout nohy. Martina se již se situací smířila a začínala ji silně vzrušovat. Pohodlně se tedy opřela dozadu, roztáhla nohy a nechala Petra, aby ji před očima obou kluků začal prsty projíždět mokrou kundičku. Ten přitom nepřestával v hovoru, a při tom ji zasouval do kundičky jeden a po chvíli i dva prsty.

Tomáš s Martinem sice stále pokračovali v rozhovoru, ale bylo znát, že jejich myšlenky jsou už jinde, a upřeně pozorovali sténající dívku. „Čím že se to ve škole udělala?“ zeptal se Tomáš Petra a ten odpověděl, že fixem. Tomáš se podíval na Martina, ten odběhl vedle a vrátil se se silným zvýrazňovačem. „Takovou?“ zeptal se a Petr kývl. Martin mu ho podal a se zájmem pozoroval, jak ho Petr pomalu zasunul Martině do roztažené kundičky. Pomalu s ním začal pohybovat a druhou rukou dráždil dívce poštěváček. Martina cítila, že to již dlouho trvat nebude a udělá se. V tom ale Petr náhle přestal, tak náhle a nečekaně, až ji to zabolelo. Otevřela oči a vyčítavě se na něj podívala, ten jí však pouze řekl: „Tričko!“.

Tenhle příkaz splnila Martina okamžitě a již zcela beze studu ukázala všem klukům svá krásná prsa. Očekávala od Petra pokračování v laskání, ten ji však ukázal na kluky a řekl:“Brácha i Martin by si rádi sáhli, vadí ti to?“ Teď už to Martině nevadilo, naopak. Vstala, přešla nejprve k Tomášovi a postavila se vedle něj. Tomáš něžně pohladil její prsa, přejel přes bříško a zastavil se nad klínem. Martina se sama rozkročila a nechala Tomáše, aby do ni zasunul svůj prst. Bylo jí to moc příjemné a sama se začala pohupovat v kolenou a přirážela na jeho prst. Otočila se po Petrovi, jak se na to tváří, a všimla si, že Petr se svléká. Jeho úd mu trčel z pod břicha, Petr si ho sevřel do dlaně, několikrát pohonil, pak přešel za Martinou vedle křesla s Tomášem a poručil ji si kleknout. Nato ji zasunul svůj úd do úst, uchopil ji oběma rukama za hlavu a určoval jí pohyby, kterými ho kouřila.

Mezitím oba starší kluci neváhali a oba se také svlékli. Tomáš si lehl na zem, stojící penis držel v ruce a druhou ruku vztáhl k Martině. Ta se s tázavým pohledem otočila k Petrovi a když souhlasně kývl, zvedla se a přešla k Tomášovi, rozkročila se nad ním, poklesla v kolenou a pomalu do sebe sama zavedla jeho úd. Byl větší a silnější, než jaký měl Petr, a Martina cítila, že ho má v sobě až na dno pochvy. Pomalu se zvedala a zase klesala a bylo jí krásně. To už k ní přistoupil i Martin a vsunul jí do úst svůj úd, nalitý k prasknutí. Martina ho rytmicky začala kouřit a očima hledala Petra. Seděl v křesle, vzrušeně pozoroval svoji dívku souložící s bratrem a zběsile si ho honil.

První vyvrcholil Tomáš a jeho výbuch semene do Martiny přivedl k orgasmu i jí. Zasténala a zhroutila se Tomášovi na hruď. Martin se několika rychlými tahy dodělal a vystříkal své semeno dívce do vlasů. V tu chvíli se sám udělal i Petr a všichni čtyři chvíli bez hnutí odpočívali. „Tak teď už bráchovi věřím všechno,“ řekl pak Tomáš a Martina se s úsměvem odešla do koupelny upravit. Když se vrátila zpět, zahalená ručníkem, kluci již ve slipech seděli na svých místech a popíjeli. „Tak co bude s tím koupáním?“ zeptala se Martina. „Jo, to je bezva nápad,“ zareagoval Martin a začali se oblékat. Za chvíli již opouštěli byt a na motorkách vyrazili k nedalekému koupališti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *