Sourozenci III.

Domů dorazila Martina kolem sedmé večer, po prožitém odpoledni a koupání příjemně unavená. Celá rodina byla doma, mamka myla nádobí, táta s bráchou seděli u televize. Pozdravila se se s nimi, zodpověděla pár klasických dotazů typu „Co bylo ve škole?“ apod. a přešla do pokojíku. Sestra Jana ležela na své posteli a četla nějaký dívčí časopis.

„Ahoj prcku, co nového?“ pozdravila ji Martina a ta po ni zlostně koukla:“Neříkej mi prcku, myslíš, že když chodíš šukat s klukama, můžeš si všechno dovolit?“ vypálila na ni. Martina překvapením ztuhla. Co může vědět? „No moc nekoukej, myslíš, že nevím, cos prováděla ve škole? Nezapomeň, že tvoje spolužačky mají také mladší sourozence a narozdíl od tebe jim taky něco řeknou!“, upřesnila svoji narážku Jana. „Ale Jani, že to neřekneš našim, viď?“ začala Martina škemrat. To už věděla, že to dneska trochu přehnala, a ani nechtěla domyslet, co by bylo doma za scény, kdyby to prasklo. „Ještě nevím“, začala vychytrale mladší setra. „Ale nejdřív mi to všechno vyprávěj sama!“ stanovila podmínky. Martině se sice moc nechtělo před svojí sestrou líčit sexuální zážitky, neměla však moc na vybranou. „Dobře, ale až večer, jo? Teď se musím taky najíst.“

Jana kývla a Martina seběhla dolů do kuchyně. Mamka už tam nebyla, žehlila v ložnici. Martina si z ledničky vzala jogurt, nic jiného večer nejedla, a šla do obýváku za bráchou. Ten seděl na sedačce a znuděně sledoval televizi. „Kde je táta?“ zeptala se Martina a sedla si vedle něho. „U sebe v pracovně něco buší do počítače,“ odpověděl jí David a hned ji drze položil ruku na stehno. „Brácha, neblbni, někdo přijde,“ ohradila se Martina, ale ruku mu tam nechala. Lžičkou nabírala jogurt a zamyšleně si ji vkládala do úst. Přemýšlela, jak to skoulet s Janou. Ani při tom nevnímala, že bratrova ruka se pomalu pohybuje a dostala se jí pod sukni ke kalhotkám. Až když jedním prstem vnikl pod ně a zašimral ji na poštěváčku, uvědomila si to a hned ji bleskl hlavou nápad.

„Počkej s tím, mám problém. Jana ví, co jsem dnes vyváděla ve škole, a mám obavu, že to vykecá našim. Co ji taky trochu zaháčkovat?“ nadhodila problém Davidovi. „Jak zaháčkovat?“ nechápal hned bratr. „No tak, aby nemohla o mně nic vyprávět. Aby měla sama dobrý důvod před našima mlčet. Ještě nechápeš? Neříkej, že tě to naše kotě taky nevzrušuje, když se mnou máš chuť dělat všechno!“ nadhodila Martina a čekala na jeho reakci. „Marti neblázni, vždyť je jí teprve 15 let!“ překvapeně vyhrkl David, ale bylo na něm vidět, že ta myšlenka ho už stačila vzrušit, boule na jeho šortkách se zase zvětšovala. „No a co, kolik bylo mně, když jsi mně poprvé osahával a strkal mi ho do pusy?“ připomněla mu Martina. „No to je fakt, tobě 15 a mně 13 let,“ uznal David a na okamžik zavzpomínal na ten nepopsatelně krásný pocit, když poprvé vyvrcholil sestře do pusy. Bylo to na chatě, spolu si prohlíželi tátovy časopisy a zkoušeli, co viděli.

„A jak bys to chtěla zrežírovat?“ zeptal se nakonec a Martině bylo jasné, že ji rád a ochotně pomůže. „Já jí večer trochu rozdělám, chce po mně vyprávět dnešní zážitky. Když do toho za náma přijdeš ty a ukážeš jí ten svůj klacek, určitě to s ní zamává. Pak uvidíme, jak se situace vyvine,“ kula pikle Martina a David nebyl proti.

Když se kolem desáté večer uložila Martina do postele, Jana už na ni netrpělivě čekala. „Tak spusť, víš, cos mi slíbila!“ připoměla sestře a dychtivě hltala každé slovíčko. Martina si dala záležet, dopodrobna líčila své pocity a sledovala, jak se Jana kroutí, jednu ruku schovanou pod přikrývkou. Bylo jasné, že si sama honí svoji kundičku a Martina věděla, že má sestru tam, kde ji chtěla mít.

„Jdu se napít, počkej chvilku,“ řekla Janě a odběhla do vedlejšího pokoje za Davidem. Ten ležel na své posteli, a s tázavým pohledem mrknul na sestru, hned jak vstoupila do dveří. „Máš ji připravenou, tak se snaž,“ řekla mu Martina a sledovala, jak vyskočil z postele. Na sobě měl jen tričko, pod kterým byl vidět jeho napůl ztopořený úd. „Počkej, takhle to není ono,“ zastavila ho ještě Martina, poklekla a vsunula si bratrův penis do pusy. Stačilo několik pohybů a stál mu jako tyč. „Tak to je ono, běž,“ políbila ho Martina. „Přijdu za vámi,“ dodala ještě a vystrčila ho ze dveří.

David pomalu otevřel dveře do dívčího pokojíku a to, co viděl, mu skoro vyrazilo dech. Jeho mladší sestra Jana ležela na posteli, přikrývku odhrnutou stranou, nohy roztažené a oběma rukama si hladila svoji kundičku. Když ve dveřích spatřila Davida, vyjekla a rychle se přikryla. „Promiň, nevíš, kde je Martina?“ dělal jakoby nic David a šel k Janě. Ta široce rozevřenýma očima sledovala jeho trčící penis a jenom vykoktala, že se šla napít. „Aha. No já na ni počkám, můžu? Cos tady vyváděla? To byl pro mne hezký pohled, podívej, co to se mnou udělalo,“ řekl jí David a vzal svůj ztopořený úd do ruky. „Už si to měla v ruce?“ zeptal se ještě a bavil se jejím zmatkem.

Jana nevěděla, co má dělat. Styděla se před bratrem, že jí viděl onanovat, a současně nemohla od jeho penisu odtrhnout oči. Tiše přiznala, že ještě ne. David ji uchopil za ruku a pomalu si jí položil na svůj ocas. Jana ho stiskla a nechala se vést jeho pohybem a pomalu mu přetáhla kůžičku přes žalud. David zasténal a druhou rukou odhrnul Janě z těla přikrývku. Uviděl její nahé tělo, hezká malá prsa a lehce zarostlou kundičku. Druhou rukou ji donutil roztáhnout trochu nohy, prsty rozhrnul její chloupky a přejel po vlhké štěrbince. Jana zavzdychala a přivřela rozkoší oči.

Vtom se ve dveřích podle plánu objevila Martina:“No teda, co to tady vy dva vyvádíte?“ spustila naoko rozzlobeně, ale potichu. „Tak já jsem u tebe, ségra, zkažená a špatná, jo? A ty tady s vlastním bráchou onanuješ, a kdoví co by bylo, kdybych včas nepřišla!“ Jana sebou škubla, rychle se přikryla a strhla ruku z bratrova penisu. „No to ne, to si nemysli, já nechtěla…“bránila se. „David tě hledal a pak si sem sedl a…“ blekotala zmateně. David to sledoval s úsměvem a musel uznat, že Martina je opravdu dost vychytralá. „Neboj, ségra, já bych jí nic neudělal. Jen jsem chtěl, aby jí bylo dobře. Že, Jani, že se ti to líbilo?“ otočil se na mladší sestru a ta, celá červená, jen lehce kývla.

„A chceš, abych pokračoval?“ zeptal se pak. Jana pohlédla stydlivě na Martinu, ale ta se jen usmála a lehce kývla. Už věděla, že vyhrála, tak proč toho nevyužít? „No dobře, tak ji udělej,ale hezky. A budu se dívat, jo?“ vymínila si Martina a Jana také kývla. David již na nic nečekal, odhalil opět Janino tělo, ta sama roztáhla stehna a očekávala bratrovo ruku. Ten si dal záležet, jemně jí vsouval prsty do pochvy až po panenskou blanku, dráždil jí poštěváček a kochal se výrazem její tváře.

Martina, spokojená s vývojem situace, klekla k posteli, vsunula si bratrův penis do pusy a začala ho souložit ústy. Když tohle Jana viděla, pochopila, že na ni bylo vše připraveno a že to její bratr se setrou nedělají poprvé. Vzrůstající vzrušení jí však nedalo čas tuto myšlenku nějak rozvíjet. Náhle se prudce vzepjala, několikrát se její tělo zachvělo a Jana zažila poprvé orgasmus. Unaveně otočila hlavu k sestře a sledovala, jak se Davidův penis v jejích ústech také několikrát zacukal a jak Martina prudce polyká. Počkala, až mu ho jazykem očistila od semene a pak se mírně zeptala: „To nebylo poprvé, vy dva, co? Jak to chutná?“

Martina s na ni usmála a přiznala:“To víš, že to nebylo poprvé. A určitě ani naposledy. Poprvé ale s tebou, a jestli se ti to líbí, můžeme se takhle mazlit častěji. Ale jedno je jasný – našim ani muk!“ „No jasně, to by byl tanec!“ uvědomila si Jana a cítila se jako spojenec. „Ale dneska mne už nechte, je toho trochu moc na jeden večer,“ zaprosila a zahrabala se rozkošnicky do přikrývky. Oba sourozenci souhlasili a také zamířili ke svým postelím. Všichni tři se už těšili na další zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *