Splněné sny I. (Nezkušená sestra)

Již delší dobu jsem pozoroval, jak na mne moje o rok starší sestra vrhá divné pohledy a celé její chování bylo nějak podivné. Velice ráda vstupovala bez zaklepání do koupelny zrovna když jsem se koupal či vtrhla do mého pokoje zrovna když jsem se převlékal. Prostě nevynechávala jediné možnosti jak mně překvapit ne zcela oblečeného. Vždy se vzápětí nějak vymlouvala ale přitom si mně upřeně prohlížela. Dokonce naopak ona přivolávala mne do koupelny v okamžiku kdy byla svlečená a pozorovala, jaký to na mně udělá dojem. Mně v té době pochopitelně holky vůbec nezajímaly i když jsem byl již schopen rozeznat rozdíly mezi poprsím jednotlivých dívek ve třídě, ale nechápal jsem proč ty s větším byly víc nafoukané než ty s menším.

Jednoho večera, když jsme po koupeli zalezli každý do svého pokoje vstoupila nakonec sestra do mého pokoje s časopisem v ruce a dotazem, zda si jej nechci s ní prohlídnout. Našla ho údajně v matčině nočním stolku a je prý moc zajímavý. Vypadal barevně tak jsem souhlasil. Sestra bleskově hupla pod mojí pokrývku a lehla si vedle mne. Otevřela časopis a zjistili jsme, že je psán cizím jazykem. Byla to angličtina takže jsme byli schopni některé doprovodné texty pod obrázky přeložit.

První obrázek ukazoval chlapce asi v mém věku jak leze do postele s knížkou v ruce a v otevřených dveřích stojí holka, podle textu jeho sestra a chce k němu do postele. Na dalším obrázku ho ta holka začala líbat a postupně svlékat. Postupně se svlékala i ona a nakonec leželi vedle sebe oba nazí. Až sem jsem tomu rozuměl, i když jsem nechápal proč se svlékali, snad jim bylo teplo či co. Pak však ta holka začala rukama něco dělat tomu klukovi mezi nohama s jeho čuríkem až se s ním tomu klukovi něco stalo, že mu nějak otekl a najednou vypadal ten čurík úplně jinak, nějak velký a tlustý, no prostě strašně ošklivý. Pak následovaly obrázky kterým jsem již vůbec nerozuměl, ta holka dokonce asi tomu klukovi čuríka snědla či co, protože si ho nejdříve strčila do pusy a pak najednou seděla klukovi na břiše a čurík nikde. Pak bylo několik obrázků kde holka poskakuje klukovi na břiše a nakonec ležela opět vedle něj a čurík mu zase narostl ale opět ten normální jak ho znám.

Musím přiznat, že mně to vůbec nezajímalo a měl jsem vztek na ségru, že mi s takovou blbostí vlezla do postele. Jí to však zajímalo strašně moc, protože si jednotlivé obrázky prohlížela strašně dlouho a divně přitom vzdychala. Náhle se mně zeptala zda jsem si všimnul, že se jedná o bratra se sestrou. Podíval jsem se na texty a skutečně se tam vyskytovaly názvy sestra a bratr. Na dalších stranách se dokonce objevila i jejich maminka, také nahá a opakovaly se podobné obrázky jako předtím. Časopis se jmenoval Splněný sen a mě připadal dost blbý. Řekl jsem jí ať neotravuje s takovýma blbostma a jde hezky do své postele. Ona však najednou položila časopis a přitiskla se ke mně se slovy, že by chtěla se mnou vyzkoušet to co je na obrázcích, že je to její sen, milovat se s bratrem….

Než jsem stačil něco říct sundala si košili a ležela vedle mě nahá a začala pyžamo tahat i ze mě. Po krátké tahanici se jí povedlo stáhnout mi kalhoty a košili, takže jsem ležel vedle ní nahý jako ten kluk na obrázcích. „Podívej, že mám větší prsa než ta holka na obrázku?“ překvapila mně sestra otázkou a hned dodala: „Ale ty máš také většího čuríka než ten kluk, koukej!“ dodala a vzala mého čuríka mezi prsty. Ohnal jsem se po ní ale ona mi se smíchem uhnula. Přitom se jí její prsa zahoupala a já jsem si tak všimnul, že má skutečně už prsa dost velká, v každém případě větší než já i než ta holka na obrázku.

Všimla si mého pohledu a uchopila moji ruku do své. Přitiskla mi ruku na jeden její prs s tím, ať si vyzkouším jak je tvrdý. Nevěděl jsem co to znamená a tak jsem jí několikrát zmáčkl prs až vykvikla. Znovu zvedla časopis a začala ukazovat na některé obrázky. Přitom opakovala to co na nich viděla až najednou držela mého čuríka pevně v ruce a škubala s ním jako by mi ho chtěla utrhnout. Nějak divně vzdychala a najednou si druhou rukou zajela mezi svá stehna a začala se tam hladit a škrábat jako by jí něco svrbělo.

Náhle se zvedla ale místo aby odešla do svého pokoje a dala mi konečně pokoj, začala si na mně sedat. Přitom držela mého čuríka v ruce a snažila se sednout na něj. Měl jsem strach že mi ho zlomí nebo rozmačká, ale naštěstí se vždy ohnul takže se nemohl zlomit. To již sestra začala vztekle vzdychat až skoro brečet. Dělala přitom takový rámus, že musela asi probudit mamku. Ta totiž náhle stála ve dveřích a s vyvalenýma očima koukala, co to děláme.

Sestra si jí dlouho nevšimla a pokračovala vztekle ve svých pokusech sednout si mi na čuríka, zatímco já jsem vytřeštěnýma očima koukal na mamku pozorující nás v otevřených dveřích. „Tak ho konečně do mě strč!“ zvolala vztekle sestra aniž jsem chápal o co jde a konečně si všimla, kam koukám. Otočila rychle hlavu a strnula při pohledu na mamku.

„Co to děláš?“ vykoktala ze sebe překvapená mamka jako by stále nevěřila svým očím. „Chtěla jsem aby mně brácha ošukal a ono mi to vůbec nejde!“ vyhrkla lítostivě ségra a dala se do pláče. „Tak toho okamžitě nech a běž do svého pokoje, to si vyřídíme ráno. Teď koukej spát!“ poručila jí přísným hlasem mamka a uvolnila dveře. Ségra beze slova odešla a mamka za ní zavřela dveře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *