Sveden prodavačkou II.

Tak došlo na lámání chleba a už nebyl žádný prostor pro zdržování. Dřepnul jsem si abych si prohlédl její buchtu. Byla ten typ, co má mezi nohama krásnou mezeru, která poskytuje dostatek prostoru pro krásné vyvinutí vulvy a její velké a zajímavě tvarované stydké pysky to jen potvrzovaly. Pomalu jsem ji stáhl promáchané kalhotky z boků a pak po stehnech dolů. Od vlhkosti tmavě modrý proužek látky jinak světlých kalhotek ji stále vězel zaříznutý v pochvě. Uchopil jsem kalhotky za ten mokrý proužek látky a pomalu jej vytáhl mezi zduřelými lupínky. Zbytek látky měla nacpaný v poševním vchodu, jak jsem se do ní pokoušel nacpat přes kalhotky. Chvíli jsem se kochal tím pohledem a pak jsem vytáhl i tento kousek kalhotek a stáhl jí je úplně dolů.

„Chtěl bych být tvými kalhotkami,“ neodpustil jsem si zhmotnit své momentální přání. „Proč?“ usmála se. „Protože bych se s mohl nekonečně dlouho laskat s tvou krásnou kundičkou,“ a dál už jsem neodolal, roztáhl dlaněmi její rýhu a ponořil do ní jazyk a prolízl ji odspodu až k análu. Odměnou mi byl její hlasitý sten rozkoše. Byla to velice čistotná žena a měla zvláštní příjemnou chuť. Po tomto zjištění jsem ji musel začít lačně chlemtat a vysávat její šťávu, která se z ní řinula čím dál tím více. Miluji když žena takhle teče. Bylo příjemné vsát do úst její zbytnělé pysky a pohrávat si s nimi v ústech.

Před koncem lízání jsem neodolal vyzkoušet její reakce a zaměřil se na její tuhý poštěváček. Lehce jsem jej dráždil jazykem. Musela být hodně vydrážděná nebo přecitlivělá, protože jakmile jsem více přitlačil, začala se škubat čímž mi dávala najevo, že takhle ne. Líbilo se mi jak byla citlivá a jistě bych ji mohl lízat ještě dlouho než by mě to přestalo bavit, ale touha vrazit jí ho tam byla čím dál mocnější. Stoupl jsem si proto a pomalu nasadil ocas k poševnímu vchodu.

Nejprve jsem si ji nasadil jen na žalud a po chvilce jsem si ji bez odporu nasunul na celý ocas až po koule. Byla krásně uvolněná a promáchaná. Oba jsme zasténali rozkoší, ale já v první chvíli myslel, že začnu stříkat. Ten nával nových vjemů z nové samice byl ohromující. Byl jsem v ní jen tak bez pohybu a ustával to vzrušení. Překvapilo mě, jak byla uvnitř strašně horká. Byla zkušená a tušila, že mám problémy a snažím se to ustát jak to jen jde.

„Nespěchej, zvykneš si na novou kundu,“ šokovala mě a zároveň uklidnila. „Chce se mi strašně stříkat,“ svěřil jsem se jí. „Ještě ne! Až budeš moct, pomalu mě prcej,“ poručila si. Zkusil jsem jí velmi pomalu projíždět a kupodivu se mi podařilo udržet vzrušení na uzdě. Musel jsem dělat přestávky, ale tempo vpichů jsem mohl postupně zvyšovat. „Půjde ti to…,“ mluvila na mě a po několika sériích začínala znatelně vzrušeně oddechovat. Stála už jen v mírném předklonu s rukama opřenýma o sedátko v kabince, ale se zadečkem poctivě vystrčeným.

Musel jsem opět přestat a naklonil jsem se nad ní, rukama zajel pod její tričko a vyhrnul jej. Chvíli jsem jí hladil záda a pak rozepnul podprsenku. Na to si ona pokorně přetáhla triko přes hlavu. Dlaněmi jsem jí zajel po jejích bocích dolů na ňadra. Měla krásná ňadra do špičky o něco větší než dlaně. Jen zavzdychala když jsem jí stiskl její naběhlé bradavky a v reakci na to mě nádherně několikrát sevřela pochvou. Pochopil jsem, že disponuje spoustou slastí, ale ne všechny budu moci využít.

Když jsem se nabažil jejích ňader, začal jsem jí opět píchat a byl překvapen, že jsem to zatím ustál. Asi to bude v rozdílnosti přístupu nebo zkušeností této ženy a mé přítelkyně. To jsem se ale trochu přepočítal. Najednou začala přirážet až mi mokré koule pleskaly o její pochvu, a to mě během chvilky dostalo do takového varu, že jsem musel opět přestat abych se neudělal. Chytil jsem ji za boky a zkrotil jí plným nabodnutím na ocas a pevným stiskem v této poloze. Jen zachrochtala blahem a pokorně znehybněla.

Znovu jsem ji začal laskat na ňadrech.“To mi prosím tě nedělej nebo se neudržím!“ vydýchal jsem ze sebe vzrušením. „Ale já to k tomu potřebuji, už mi to nebude dlouho trvat…,“ poučila mě. Pocit, že odvedu nakonec dobrou práci, mi dodal novou sílu a začal jsem ji znovu mrdat. Protahoval jsem ji pěkně dlouhými vpichy a vychutnával si mlaskavé zvuky její rozteklé pochvy. „Mluv na mě sprostě, jak jsem tvoje kunda, jak mě mrdáš, jak budeš do mě stříkat a tak…,“ vyhrkla na mě a hned na to začala opět přirážet.

„Jsi má kunda a já si za chvíli do tebe vystříkám nadržené koule. Budeš cítit, jak ti to prudce stříká na dělohu a budeš toho plná, uvidíš…poteče ti to z rozjebané díry ven…“ Vzal jsem ji za boky a začal ji surově mrdat až to mlaskalo. „Áá, áááá, áááááá, ááááááá…“ rozhýkala se po chvíli a hned potom se jí podlomily kolena, jak ji zachvátil orgasmus. Ještě že jsem ji držel pevně za boky, jinak by mi upadla na zem. Okamžitě jsem ji přestal píchat a bylo to na mě jen tak tak. Bylo by určitě romantické udělat se současně, ale já jsem si raději vychutnával, jak se jí pochva prudce stahuje v orgasmu. Bylo nádherné sledovat, jak je hotová. Netrvalo to ale dlouho.

„Teď mi pořádně vystříkej kundu semenem, prosím!“ uslyšel jsem poté, co přišla trochu k sobě. Takovému přání se nedá nevyhovět. Začal jsem ji píchat a těšil se konečně na svou silnou ejakulaci a na bolest varlat, které se tím rázem zbavím. Moje výdrž byla najednou bez stresu ze selhání větší než jsem čekal, ale samička si s tím uměla hravě poradit. Hrábla mi rukou do rozkroku, zachytila houpající se varlata a lehce je stiskla. „Tak pojď, vyprázdni si je do mě, dělej, dělej, vystříkej mi nadrženou píču…“

Na tohle jsem reagoval okamžitě. „Uáááááááá, áááá, ááááá, áááá…,“ zatmělo se mi před očima, přirazil jsem penis na doraz a už jsem cítil, jak mi jím tryská sperma a zaplavuje prudkými výstřiky její pochvu. Měl jsem pocit, že jsem ještě nezažil silnější orgasmus. Ztratil jsem nad sebou kontrolu a nalehl na její záda a jen tak se nekoordinovaně pohazoval ve snaze přirážet. Slyšel jsem ještě její nové slastné sténání a pak už jsme se poroučeli k zemi, to jak se jí podlomily kolena pod mojí váhou a možná i pod jejím dalším vrcholem.

Oba jsme si klekli na zem nalepení na sebe a já z ní vyklouzl. V tom něco plesklo na podlahu. Pomalu jsem se posadil na zem a hleděl před sebe na zadeček klečící samičky s mírně roztaženýma nohama. Ruce měla vzpažené, opřené o stěnu a oddychovala. Z krásně visících stydkých pysků ji na zem odkapávala šťáva a na podlaze mezi nohama měla louži, jak to z ní vycáklo. Bylo toho tolik, že snad i ona musela mít ženskou ejakulaci, jinak nevím, nikdy předtím jsem se s ničím takovým nesetkal. Byl jsem ohromen a nebýt toho, že jsem se do ní vyprázdnil, okamžitě bych jí musel začít znova vylizovat, tak mě to rajcovalo.

Asi cítila jak to z ní odchází a podívala se mezi své nohy. Pak si sáhla do rozkroku, otočila ke mně fascinovaně hlavu a rajcovně si vložila prsty od spermatu do úst. Otočila se ke mně a pomalu se přibližovala až mne jako v transu políbila na ústa, opětoval jsem její polibek a vzápětí jsme se propadli do vášnivého líbání. Během líbání roztáhla nohy a sedla si mi do klína, takže jsem na penisu cítil její horký a mokrý klín. Pevně a dlouze jsem ji objímal a tisknul její kozičky k sobě. Bylo na ní vidět, že ji uspokojuje už jen toto mé objetí. Bylo to příjemné uklidnění a já se domníval, že je konec.

„Sedni si tady,“ zašeptala najednou a ukázala na sedátko v rohu kabinky a sesedla ze mě. Nevěděl jsem co chce přesně dál dělat, ale pohodlně jsem si tam sedl a se zájmem čekal. Klekla si mezi mé nohy, které mi roztáhla do šířky a sklonila svůj obličej do mého klína. Myslel jsem, že si mě chce znovu lačně postavit, ale ona mě začala pomalinku a poctivě olizovat na podbřišku a stehnech zbytky její šťávy a mého spermatu. Přirození se stále vyhýbala, a to mě nakonec vydráždilo k nové erekci, neboť jsem věděl, že dříve či později bude chtít očistit i je.

Pak mi vzala do dlaně koule a začala mi je krásně olizovat. Byl jsem z její péče naprosto vedle. Každou žlázu si vsála zvlášť do úst a jazykem ji převalovala uvnitř a jemnými stisky zubů ji lehce tiskla. Krásně mi tímto způsobem rozmasírovala šourek, že mi varlata volně visela. Toho nakonec využila a vzala mi do úst s námahou obě varlata najednou. Měla krásně plné tváře. Zažil jsem krásný pocit odevzdanosti, když jsem viděl, že moje varlata patřily v ten okamžik jen jí, stačilo by přece jen pořádně skousnout a co já o této ženě vlastně vím? Naštěstí mi je po delší době zase vrátila a soustředila svou pozornost na ocas.

Postupně si jej celý zasunula do úst a při polykání mi tím hezky masírovala žalud. Poté co mi zbavila penis všech šťáv, začala mi jej ústy honit, ale při jeho zasouvání do úst si mě pod tlakem mocně vsávala a v opačném směru zase přetlakem vypuzovala. Začal jsem poctivě vzdychat, abych jí dal najevo, jak se mi to líbí. Muselo to pro ni být náročné, ale ještě přidala a já jsem tím byl zcela nadšen, zvláště při podtlakové fázi. Velice rychle mě tímto začala znovu dohánět k druhému orgasmu. „Už se to blíží,“ vyhekal jsem „ale teď to bude jen pár kapek,“ měl jsem potřebu předejít jejímu zklamání.

Stále mi zpracovávala ústy penis a pak, to už měla vyzkoušené, mi vzala varlata do dlaně a začala mi je pěkně masírovat. To už jsem byl téměř na vrcholu a patřičně to dával sténáním najevo. Nakonec mi vzala penis do dlaně a začala mi jej brutálně honit přičemž si čtvrtinu penisu ponechala stále v ústech. „Ááááá, ááááá…,“ zachvátily mne prudké křeče druhého orgasmu. Myslel jsem, že už je to jen tak naprázdno, ale když si za stálého mrskání vyndala penis po chvilce z úst, vystříkl jí na krk ještě slušný cákanec spermatu a ještě dva menší ze mne vymámila na své ňadro, kam si penis namířila.

Byl jsem na sebe hrdý, ale je jisté, že to byla jen a jen její šikovnost, takhle mne vyždímat. Jakmile jsem se vystříkal, vsunula si část penisu znovu do úst, pootevřela je a připravila mi tak krásnou podívanou. Z úst jí vytékalo sperma z prvních výstřiků a spolu s jejími slinami stékalo pomalu po stvolu vadnoucího penisu dolů ke kořeni. Ale ještě než steklo dolů, pohltila do úst celý penis a vše vysála a spolykala. Poté mi ještě vysála svým krásným podtlakem zbytky sperma z penisu, vstala a sedla si mi bokem na klín.

Sperma z krku a ňadra jí stékalo po břiše do klína a zanechávalo za sebou zasychající cestičky. „Obejmi mě ještě,“ požádala mě. Přitiskl jsem ji k sobě a vychutnával její teplo. „Říkal jsi, že budeš jen kapat?“ a usmála se. „Já nevím, to ty jsi nějak zařídila…Jsi skvělá,“ udělalo mi nádherně ji takhle pochválit. Zasloužila si to. „Mně se to s tebou taky moc líbilo,“ oplatila mi hřejivě… Když jsem odcházel, doprovodila mě ke dveřím, obrátila cedulku „Příjem zboží“ nápisem do obchodu a odemkla mi dveře.

Můj tázavý pohled vyřešila širokým úsměvem a polibkem. Šel jsem pak s balíčkem džínoviny v podpaží pěšky na svůj hotel a přemýšlel o životě a jeho překvapeních. Na hotelovém pokoji jsem pak v balíčku našel kromě zakoupených kalhot i její vlhké kalhotky a lístek, na kterém bylo úhledně napsáno „Od Tvé Barbory. Teď jsi mými kalhotkami Ty, tyhle už proto nepotřebuji :-)“ a mobilní číslo. Vzal jsem je do ruky a přivoněl k nim. Vůně jejího parfému smíchaná s vůní jejího přirození způsobila okamžitě novou revoluci v mém klíně…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *