Svatební noc I.

Konečně nastal ten slavnostní den. Po delší známosti usoudili naši rodiče, že bychom se měli s Marcelou vzít. Konec konců proč ne, práci jsem měl výbornou, bydlet jsme měli kde a hlavně, měli jsme se s Marcelou rádi. Naši rodiče se již dávno poznali a výborně si rozuměli, takže se jenom čekalo až Marcela dokončí školu a na podzim byl vybrán ten den D. Musím přiznat, že jsem se docela těšil protože po svatbě následuje svatební noc a já se konečně budu moci s Marcelou pomilovat a plně si vychutnat její krásné svůdné tělo.

Ano, tušíte správně, Marcela byla ještě panna, což ve 20 letech je unikát. Přitom uměla všechny finty jak uspokojit muže aniž ho pustila do sebe a sama si přitom taky užít. Její rodiče nebyli žádní puritáni a po seznámení s mými rodiči se určitě poznali i v sexu, jak jsme se jednou přesvědčili s Marcelou když jsme se nečekaně vrátili dříve domů. Marcelin otec měl zrovna svůj ocas v ústech mé matky ( a jak jsem věděl z vlastní zkušenosti, uměla to nádherně) zatímco můj otec byl zabořený do zadní dírky matky Marcely, což byla jeho nejoblíbenější pozice. Nejhorší bylo, že se vůbec nenechali vyrušit a klidně by pokračovali před námi, kdybychom sami neodešli do Marcelina pokoje.

Svatba se konala jak má správně být u nevěsty, ve velké vilce plné příbuzných a hostů a trvala na můj vkus dlouho do noci. Už jsem se nemohl dočkat svatební noci a Marcelka také ne, jak jsem poznal z našich doteků a pohledů. Konečně se hosté a příbuzní rozešli a my jsme zůstali s rodiči sami. Bylo totiž dohodnuto, že zde budou spát i moji rodiče, aby nemuseli na noc jet domů. Blížil se okamžik, na který jsme s Marcelou netrpělivě čekali. Sledováni zraky našich mírně alkoholem unavených rodičů jsme se s Marcelkou odebrali do našeho pokoje.

Vešli jsme ruku v ruce do našeho pokoje a horečně mysleli na to co nás čeká. Jakmile se za námi zavřely dveře, vrhla se mi Marcelka kolem krku a prudce mně objala. „Konečně jsme se sami! Viď, že na mně budeš hodný, moc se stydím za to, že jsem ještě panna!“ šeptala mi mezi polibky, zatímco já jsem jí postupně svlékal. Rovněž ona horečně strhávala ze mne oblečení, jenomže to její šlo velice špatně a zatímco já byl již nahý, ona stále ještě měla na sobě šaty které jsem nemohl za žádnou cenu svléci.

Už to vypadalo, že budeme muset zavolat pomoc když se otevřely dveře a bez zaklepání vešla tchyně, tedy Marcelina mamka, v lehkém županu. „Děti, já zapomněla, že musím šaty na Marcelce rozpárat, aby šly sundat!“ řekla omluvně a podívala se na nás. Nejdelší pohled věnovala mé nahotě a vyvalila oči při pohledu na můj nástroj. „Ježíš, s tímhle chceš jít na naší Marcelku?“ ptala se vylekaně a nespouštěla z mého pyje oči.

Ano, byl jsem vzrušený, takže jsem měl již nástroj téměř v pohotovostní poloze, která se Marcelce tak líbila. Marcelka jí však netrpělivě okřikla, ať si všímá jejích šatů a ne mně. Tak se Jarka pustila do šatů a za chvilku byly dole. Následovala spousta takových těch spodniček a konečně stála Marcelka přede mnou pouze ve spodním prádle. Nádherná prsa uvězněná v podprsence a kalhotky tanga vzbuzovala ve mně ty nejkrásnější představy. Čekal jsem, že teď konečně Marcely matka odejde, ale ona se k tomu vůbec neměla a naopak, sama začala Marcelce rozepínat podprsenku.

Se zalíbením hleděla na nádherné prsy jak vyklouzly ze svého těsného sevření a lehce je zespoda podložila dlaněmi. Téměř se nehnuly, jak byly pevné a na vrcholcích čněly nádherné třešničky bradavek. „Máš krásná prsa, celá po mně, podívej!“ řekla tchyně a rozepjala si svůj župan. Vyklouzly z něho její prsy, těžké a velké jako míče, mírně pokleslé svojí vahou ale stále ještě žádoucí. Přiložila si na jeden prs Marcelinu ruku a ta musela potěžkat a posoudit jeho pevnost.

„Tak co nám říkáš?“ zeptala se mně tchyně a sama si podložila prsy dlaněmi. „Že máme krásná prsa viď, jen si šáhni!“ dodala a položila si jednu mojí ruku na svůj prs. Ano, byl docela pevný a stál by za hřích. Lehce jsem jej sevřel a dotkl se obrovské bradavky na hrotu. Tchyně slabě sykla a přitiskla si mojí druhou ruku na svůj druhý prs. Přitom sama začala hladit prsy mé Marcelky a hrát si s jejími bradavkami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *