Dívka co mne zaučila

Rád bych vám vyprávěl příběh, který se stal ještě než mi bylo patnáct let. Tehdy má máma a táta šli na večírek a abych nebyl doma sám, obstarali si opatrovnici dětí, která mě měla hlídat. Zatímco mne Susie (tak se ta holka jmenovala) poslala do postele, mně se vůbec spát nechtělo. Šel jsem do ložnice rodičů a snažil jsem se najít časopis, který si otec občas prohlížel. Díval jsem se do šatníku, nic; do příborníku; nic, do nočního stolku; zase nic. Nakonec jsem se koukl pod postel, a hurá! Rychle jsem sebral časopis a hleděl na něj jako na nějakou svátost.

Nikdy předtím jsem nic takového neviděl něco tak divného. Byly tam obrázky lidí, kteří měli chlupy tam, kde jsem to nikdy neviděl. Dívky tam měly velká, ale opravdu velká prsa. A chlapci na fotkách ho měli o hodně většího než já, a navíc na některých snímcích si s ním hrály holky!!! Otočil jsem další stránku a nevěřil jsem vlastním očím. Nějaký muž měl penis v ústech holky!!! A na dalším obrázku zase mezi dívčíma nohama!!! Jedna dívka měla nohy zeširoka otevřené a byl vidět nějaký směšný otvor s chlupy okolo.

Když jsem se tak na to díval, vůbec jsem si nevšiml, že přišla Susie. Vytrhla mi časopis z ruky a se slovy: „Podívejme se co to tady čteš,“ začala časopisem listovat. Po chvilce sklouzl její pohled na mé trenýrky, ve kterých mi stoupal a rostl můj pinďour. Začala na mne křičet a zlobila se na mne, že se to nemá dělat, že je to neslušné, atd. Po chvíli hubování mi řekla, že mne něco naučí, že mám jít do svého pokoje, že přijde za okamžik. Šel jsem proto rychle do pokoje, bál jsem se co udělá, ale na druhou stranu se mi líbilo jak se můj penis třel o trenýrky. Takový pocit jsem nikdy předtím neměl.

Zatímco jsem čekal na Susie ozval se u dveří zvonek. Sousedé si chtěli také vyjít ven a proto zde nechali jejich dceru Janey, aby ji Susie pohlídala. Janye byla stejně stará jako já a občas jsem ji viděl ve škole. Susie se po chvíli vrátila do mého pokoje, za ní přišla Janye. Susie řekla: „Janye koukni na tohoto špatného chlapce a na tu jeho bouli,“ přičemž se dívala na mého postaveného pinďoura. Janey se podívala na bouli v mých trenýrkách a zeptala se Susie zda se mi něco nestalo, zda nemám nějaké potíže. Susie řekla, že to je moc špatné a ukázala mi, že si mám sundat trenýrky. Postavil jsem se proto a stáhl si je ke kolenům, a uviděl jsem že mi stojí přímo jako nikdy předtím. Začal jsem se stydět a proto jsem rychle zpátky natáhl trenýrky. Janey téměř omdlela, když uviděla mého postaveného kohoutka, nikdy prý taky nic takového neviděla.

Susie se jí zeptala zda ví co to je a ta jí řekla že ne. Řekla, že nic takového nemá. Susie ji ale chytila za slovo a řekla, že to má teda dokázat. Janye se styděla a nechtěla se svléknout, ale Susie ji pořád povzbuzovala až polevila a odložila si šaty. Nyní tam stála v přiléhavých kalhotkách a s nějakou věcí přes hruď. V tom okamžiku se zastavila a červenala se o sto šest. Susie se jí zeptala, zda se něco nestalo, že může pokračovat. Vstala a pomohla jí sundat podprsenku a malé přiléhavé kalhotky. Byl jsem šokován tím, co jsem viděl. Janye byla podobná těm holkám v časopise, až na to, že její prsa byla mnohem menší. Dole, kde jsem měl svého pinďoura měla jen takovou malou štěrbinku, a já jsem vzkřikl:“Áách!“

Susie se v tom okamžiku zeptala Janye zda nechce vidět co má pod šaty ona, a Janye něžně špitla, že ANO. Susie si rychle sundala svetr a objevily se o hodně větší prsa než měla Janye. Pak si sundala kalhotky a Janye se začala hihňat. V místě kde Janye měla bílou holou štěrbinku měla Susie černé chloupky. Susie se zamračila a řekla: „Nyní se dívejte co budete dělat.“ Podívala se na Janye a řekla jí ať ji podá ruku, kterou si pak strčila mezi nohy přímo na svou kundu.

Janye příliš neprotestovala, jen měla překvapení v očích a rukou prozkoumávala oblast mezi Susinýma nohama. Susie si pak klekla přede mne a začala se mazlit s mým penisem. Pak zavedla ruku Janye na můj penis a ta mi ho začala honit. Po chvíli řekla Susie Janye že mi ho má vzít do úst a Janye po chvíli tak udělala. Bylo to překrásné, ale měl jsem strach, že mne Janye kousne, jenže ona ho laskavě cucala. Po chvíli mi z něj vystříkla nějaká bílá tekutina přímo do úst Janye. Ta byla totálně překvapená a po tváři ji stékal můj střik. Susie řekla Janye, že je to bílý a velmi zdravý likér, že ji to nic neudělá.

Pak Susie řekla Janye, že si má lehnout na okraj postele, ale tak, aby její nohy byly na zemi. Jakmile si Janye lehla, roztáhla Susie její nohy a začala jí lízat kundičku. Můj penis byl zase jako tyč, a tento pohled mi dělal moc dobře. Susie si toho všimla a řekla mi že mám k ní přijít. Pak mi řekla, že ho mám strčit mezi nohy Janye. Jednou rukou mi ho navedla přímo proti štěrbince, kterou měla Janye mezi nohama, a já jsem ho instinktivně vrazil dovnitř. Bylo to těsné, horké a vlhké, ale velmi, velmi nádherné. Pak jsem vnikl do ní zase a pak ven, začal jsem do ní pumpovat, tam a zpátky. Po chvíli jsem cítil, že z mého penisu zase něco vytéká a to přímo do kundy Janye. Tak se však nijak nebránila a ani Susie nic neříkala.

Poté řekla Janye že mi ho má zase vzít do úst a sama si lehla tak, jak před chvílí ležela Janye. Po chvilce mi zase stál jako pohrabáč. Susie mi řekla, že si mám na ni lehnout a políbit ji. Lehl jsem si na ni a políbil, jednou rukou jsem jí hladil ňadro, mezitím si můj penis sám našel cestu přímo do její kundy. Vrazil jsem ho tam jak nejhlouběji jsem mohl a Susie mi vyšla vstříc. Její kunda byla teplejší a větší než kunda Janye, ale bylo to krásně teplé a jemné. Susie křikla na Janye že si má vlézt na postel a lízat jí její prsa, a Janye tak hned učinila. Obě dívky něžně vzdychaly a já jsem pumpoval do Susie jak jen to šlo, přičemž Susie sama přirážela čímž jsem se dostával hlouběji a hlouběji do její kundy. Pak to přišlo zase, střik byl krátký ale stálo to za to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *