Za chatkou

Jel jsem jednou v létě na takovou pařbičku. Byla to malinká chatička na břehu vodní nádrže. Takžeto vypadalo na menší zahradní párty o deseti lidech. V podstatě to byli známí ze školy, jenomjednu jsem neznal.

Vyrazili jsme do nedaleké hospody a pěkně jsme si položili základ. K chatce jsme se vraceli už za tmy. Rozdělali jsme oheň a zábava pokračovala. Seděl jsem na židli na půl zabořený v zemi a nohy jsem si nechal hřát na kraji ohniště – byl jsem jenom v kraťasech a nebylo zrovna nejtepleji. Vedle mě seděla Dáša, holka ze školy, skoro jsem ji neznal. Všimnul jsem si, že se postupně přibližuje a usmívá se na mě. Úsměv jsem opětoval, ale jinak jsem nic nezamýšlel. Ona nebyla nic moc a mimo to jsem pokukoval po té nové…

Měla krásný dlouhý vlasy, a ty nádherný stehna, krásně ozářený plamenem, hmm ty byly! Myslel jsem na to co má pod kraťáskama, jak bych jí tu kundičku zuřivě vylízal. Už už jsem cítil, jak mi tuhne péro. Vtom se mě ale dotkla Dáša. Začala mi hladit nohy a stehna, vzrušeně mi vzdychala do ucha, jen tak aby si toho nikdo nevšimnul. Celýmtělem mi projela vlna vzrušení a než jsem se nadál měla jazyk hluboko v mojí tlamě.

Nenápadně jsme se vytratili, za chatu. Roztáhla deku a začala tlumeně šeptat: „Chceš to? Fando já to chci…takpojď…Fando…udělej mi to…,“ až mě to vyburcovalo, že jsem jí chtěl okamžitě omrdat. Vyhrála, úplně mě ovládala. Ležela na zádech, jen tak úplně nahá, sál jsem ty její vzedmutý bradavky a mačkal kozičky rukama až mě z toho začaly bolet prsty.

Pokračoval jsem dál. Dostal jsem strašnou chuť jí vylízat prcinu, měla ji jenom hrubě vyholenou, takže trošku píchala. Mě to v tu chvíli nevadilo, chtěl jsem cítit, jak mi stéká po bradě ta nasládlá šťávička, jak teče přesjazyk ven. Polykal jsem jí div jsem se v tom neutopil. Zmítala se v křečích rozkoše, a když už tovypadalo, že bude, tak jsem přestal.

Konečně jsem přišel na řadu já, vytáhl svůj nateklej ocas a pomalu ho sunul do centra největší vlhkosti jakou jsem kdy zažil. Jemně vzdychla a zaryla nehty hluboko do mých zad. Po chvilce jsme šukali jak rozjetej vlak. Při každém přírazu ta její kundička mohutně mlaskla. Mrdali jsme dál, celou věčnost. Její tělo najednou celý ztuhlo, trhalasebou a vzdychala tak, že div neřvala. Už to na ní přišlo. Najednou jsem ucítil strašnej tlak kolem čuráka, chvíli jsem myslel, že mi upadne, ale pak mrdka stříkala do pičky až jsem měl pocit, že vypustím duši…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *