Dvě učitelky I.

V patnácti letech jsem již věděl, na co je ta věc mezi mýma nohama, však se také již začínala hlásit. Nejhorší to bylo při prohlížení obrázkových časopisů či tajném čtení erotických povídek. Tlak v poklopci byl obrovský a mokro v kalhotách vypovídalo o tom, co se se mnou asi děje. To však také byly jediné zkušenosti, které jsem měl. Žili jsme s mámou a o rok mladší sestrou sami, občas k nám jezdila mámina sestra Věra a trávila u nás vždy několik dní. Byla sice vdaná, ale její muž byl pořád někde ve světě, abych se přiznal, moc si na tohoto strýce nepamatuji. A tak tomu bylo i v době, o které vám chci vyprávět.

Bylo jaro a to vždy přijížděla teta k nám. Neměl jsem z toho moc radost. Za prvé si mě pořád dobírala a nutila mě abych se červenal což jí dělalo ohromnou radost. Ráda mě přiváděla do rozpaků ať již slovně či tím, že se nečekaně objevila nedostatečně zahalená a kochala se na tom, jak mi červenají uši a uhýbám pohledem. A přitom bylo na co koukat a teta to věděla. Byla sice o dva roky starší než máma, ale postavu měla ještě hezčí než ona, o prsou nemluvě. Vlastně jsem je s máminýma porovnat nemohl, protože ty jsem na rozdíl od tetiných ještě neviděl. A přitom máma byla v mých očích nejkrásnější žena v okolí a mým vzorem pro ženskou i dívčí krásu. Proto mě ani nenapadlo jako ostatní kluky otáčet se po těch vychrtlých spolužačkách či jejich kamarádkách. Pro mě se stala vzorem zralá ženská krása. Proto jsem si také stále dobíral sestru s jejím útlým pasem a dětským tělíčkem, i když musím přiznat, že se jí již také na tričku objevovaly boule od prsou, jako u ženy.

Ten den byla sobota, den koupání a televize. Zůstali jsme s tetou a sestrou sami, mamka někam na sobotu služebně odjela, už si nepamatuji kam, a měla se vrátit až v neděli odpoledne. Ještě nám navařila a dala kázání abychom tetu nezlobili a ve všem poslouchali a odjela. Po vykoupání a nezbytné televizi jsme šli spát. Sestra do svého pokoje, teta do ložnice a já jsem spal v obýváku. Již jsem ležel když mě zavolala teta abych jí šel pomoci složit přehoz z manželské postele. Tam vždycky spaly s mámou když byla teta u nás. Vešel jsem nic netuše do pokoje a zůstal stát jako solný sloup.

Teta stála v rozhaleném župánku před zrcadlem a dlaněmi si podpírala prsy. Prohlížela se zálibně v zrcadle otáčela se na jednu i na druhou stranu a bylo vidět, že jí ten pohled vzrušuje. Náhle mě spatřila v zrcadle jak stojím s otevřenou pusou ve dveřích a koukám na ní jako na zjevení. „Líbím se ti? Myslíš, že ještě ujdu jako ženská?“ ptala se mě šibalsky stéle rozhalená a vůbec nejevila snahu se zahalit. Začal jsem koktat něco o tom, že je moc krásná a tak, až se začala smát. „Už jsi vůbec viděl nahou ženu někde jinde než v časopise a sáhnul jsi si na ní?“ ptala se žertovně a záměrně rozhalila župan aby se mi předvedla. Stál jsem studem rudý jako rak a nemohl z ní spustit oči. Byla prostě nádherná a strašně se mi líbila. Lákalo mně to ale současně jsem si přál, ať se nezahaluje abych se mohl na ní stále dívat. Viděla mi to asi na očích, protože popošla ke mně blíž a škádlivě řekla: „Tak si sáhni na moje prsa, jak jsou ještě plná a pevná!“ a uchopila mojí ruku a položila si jí na svůj prs. Myslel jsem, že shořím studem a stoupajícím vzrušením. Určitě jí totéž napadlo, protože její pohled se náhle stočil na rostoucí bouli na mých pyžamových kalhotech.

„Ale copak, snad tě nevzrušuji, takový cucáček a taková boule se mu dělá! Ukaž prosím tě snad se ti něco nestalo?“ řekla naoko starostlivě a stáhla mi pyžamové kalhoty na zem. Můj osvobozený pyj vystřelil vzhůru ve své plné kráse a jak se teta narovnávala, zavadila o něj svojí tváří. Neskrývaně vyvalila oči a na sucho polkla, než zase žertovně pokračovala. „Tak ukaž co se ti stalo, co to tady máme za chlapáka!“ a jistou rukou uchopila můj pyj. Myslel jsem, že se hanbou propadnu, ale to ještě nebyl konec. „Tak on už se nám náš maličký vzrušuje při pohledu na ženskou, no to brzo! A jaký je to již chlapák! To bych do tebe nikdy neřekla. A jestli pak to ví máma, jakého máš chlapáka?“ chrlila ze sebe teta a přitom pevně svírala pyj v dlani. Cítil jsem to sevření a ještě více jsem se vzrušoval. Nevěděl jsem, že to teta perfektně zná a ví, jak bude reagovat při sevření. Zatímco mě to přivádělo do rozpaků tetu pohled na stále rostoucí pyj viditelně těšil.

„Jestlipak už jsi měl nějakou dívku nebo ženu?“ pokračovala teta ve zpovídání a začala po mém pyji jakoby mimochodem jezdit celou dlaní stočenou do ruličky. Beze slova jsem zavrtěl hlavou a dál stál se sklopenýma očima před tetou. Tu můj pyj již viditelně zaujal. Začala couvat a táhla mne za pyj za sebou, až dosedla pozpátku na postel, můj pyj pevně v dlani. Již nepokrytě jej honila a toužebně na něj pohlížela jak roste a tvrdne. „No podívej jakého máš chlapíka, to přece nemůžeme jenom tak nechat, viď?“ šeptala hlasem plným touhy, nedbajíc na to, že se jí župan již úplně rozevřel a sjel po jejích ramenou a zádech na postel. Seděla polonahá přede mnou, hrajíc si s mým pyjem a já vykuleně zblízka pozoroval její prsy. Byly nádherné, ještě jsem tak zblízka žádné neviděl a cítil jsem strašnou touhu se jich zase dotknout. Teta si všimla mého pohledu a vyzývavě se usmála, „Líbí se ti moje prsa, viď? Vidím ti na očích, že by sis chtěl si na ně šáhnout!“ řekla a druhou rukou si začala se svými prsy pohrávat, aby mně ještě více pozlobila.

Podebírala je a různě si je převalovala a zkoušela jakoby nic jejich pružnost. Nakonec se zaměřila na bradavky na jejich hrotech, jezdila přes ně svými prsty a přitom upřeně zírala na mě jak se tvářím. Pak se jakoby slitovala a svojí rukou vložila na ně moje ruce. Chtivě jsem si s nimi začal hrát kat jak jsem předtím viděl jí. Ona zatím pilně honila můj pyj a přidala k jedné ruce i druhou. Počínala si hodně zkušeně a já cítil, že se se mnou něco děje. Takový pocit jsem ještě nezažil. Něco ve mně stoupalo a silně mě vzrušovalo, chtěl jsem si nějak ulevit a nevěděl jsem jak. Náhle mě přitáhla ještě blíž a přiložila špičku žaludu mého pyje na velkou bradavku svého prsu. Cítil jsem jak na ní zanechávám mokrou stopu a jak její bradavka tuhne a bobtná. Jezdila žaludem střídavě po obou bradavkách a prsech a já jsem si myslel, že snad slastí umřu. Cítil jsem se jako bych měl vybuchnout tím strašným přetlakem který ve mně vznikal. Horečnatýma rukama jsem drtil tetiny kozy zatímco ona beze slova zvyšující se rychlostí honila můj pyj, blížící se k výbuchu.

Už se to nedalo vydržet. Nohy mi podklesávaly slabostí z té nesnesitelně se stále zvyšující slasti a já již zcela nahlas sténal. Snažil jsem uniknout tetiným rukám dráždícími můj pyj, ale teta mě pevně svírala a tahala k sobě. Byla si vědoma jak je to pro mě nesnesitelné ale jí se to líbilo a silně jí to vzrušovalo. Začala náhle šeptat vzrušeným hlasem: „Vystříkám tě, neboj se, bude se to líbit, všechno z tebe vyždímu!“ a přitiskla mě ještě více k sobě, že měla špičku mého pyje až těsně před ústy. Již jsem nebyl schopen žádné reakce ani odporu, jenom jsem trpně čekal co se se mnou stane. Náhle jsem ucítil jak se něco jakoby dere trubicí mého pyje ven. Lekl jsem se, že se snad počůrám a začal jsem křičet, ať mě pustí nebo se počůrám. Teta však dělala jako by mě neslyšela a tak jsem náhle ucítil jak sebou začal můj pyj divně cukat pod stoupajícím tlakem. Náhle sebou prudce cuknul a vytryskl proud bílé lávy.

Lekl jsem se co to je, ale teta labužnicky otevřela před špičkou mého pyje svá ústa a začala lačně polykat vše, co jsem jí do úst vystříkl. S každým škubnutím vytryskl pramínek bílé lávy tetě do úst a ta vše labužnicky spolkla. Nakonec vsála do úst celý pyj a snažila se rty z něho vysát ještě zbývající zásoby. Nakonec jej pečlivě olízla a vzala opět do ruky. Náhle byl poloviční, ale pořád držel svůj tvar. „Podívejme na bojovníčka, on by snad chtěl ještě? Tak to mu musíme vyhovět!“ zvolala teta šprýmově a strčila si jej zpět do úst. Začala jej kouřit takovým způsobem, že se mi kroutily palce u nohou. Uměla to perfektně, asi to dělala ráda a mně jenom proběhlo hlavou, že já bych určitě nikam do ciziny nejezdil, mít to doma stále.

Nemohlo to trvat dlouho, ačkoliv jsem si přál aby to nikdy neskončilo, jak to bylo krásné. Chvíli mi cucala jenom špičku žaludu, pak lízala a jazykem a rty dráždila konec žaludu a uzdičku, aby následně jezdila jazykem po celé jeho délce. Mezitím si vsunula na několik tahů do sebe skoro celý pyj, až ho musela určitě cítit až někde vzadu v krku. Takto střídala způsoby dráždění zatímco rukou si zajela mezi své roztažené nohy a hladila se mezi nimi. Nakonec nedočkavě vzala mojí ruku a vsunula si jí mezi nohy. Ucítil jsem hustou houštinu tvrdých chlupů a v ní něco horkého a mokrého. Teta mírně zasténala a tiskla mi ruku na tu zvláštní štěrbinu mezi svýma nohama. Pochopil jsem, že chce abych ji mezi nohama hladil a laskal jako ona mne. Začal jsem rukou a prsty zkoumat ten prostor mezi jejíma nohama až teta začala slabě sténat a vzdychat. „Pojď na mně, Vojtíšku!“ zasténala divným hlasem a stáhla mne na sebe. Dopadl jsem na ní vahou svého těla a poznal tak její měkkost a hebkost.

Můj pyj přitom dopadl přesně do jejího klína, cítil jsem na něm její chlupy. Teta jej okamžitě uchopila do ruky a začala si jej cpát někam mezi své nohy. Náhle jsem ucítil, jak se vsouvá do něčeho strašně horkého a vlhkého. Teta mi nedočkavě přitiskla rukou zadek k jejímu klínu a já ucítil jak můj pyj klouže v něčem hebkém a vlhkém, sevřen sametovým stiskem její pochvy. Netušil jsem co to je a již vůbec jsem netušil, že to je tak krásné. Zajel jsem do tety celou délkou svého pyje až teta vykřikla slastí. „Ježíš to je krása, to chci abys mi dělal! To potřebuju a musíš mi to udělat!“ křičela vzrušeným hlasem a uchopila mě za zadek. Začala mne tahat směrem ze sebe až jsem si myslel, že mě chce ze sebe vytáhnout, ale ona náhle změnila směr a začala zase tlačit zpět. Udělala to několikrát, než jsem pochopil, co si přeje. Poznal jsem, že se tímto způsobem dá jezdit v té její škvíře a jak je to nádherné pro oba dva. Začínal jsem zkoušet ty pohyby sám a čím dál tím víc jsem si počínal jistěji.

Teta mě náhle přestala ovládat, viděl jsem, že se zcela poddává mým přírazům a je čím dál tím vzrušenější. Její kozy sebou nádherně házely jak jsem narážel na její klín a já nemohl odolat jejich lákání. Přitiskl jsem na ně ústa a začal je líbat a lízat jazykem. Uchopil jsem rty její bradavky a žmoulal je mezi nimi, až teta otevřeně skučela slastí. Jakmile jsem poznal, že se jí něco líbí, snažil jsem se jí to co nejlépe zopakovat, což vyvolávalo u ní další a další slova chvály. Náhle mne vší silou uchopila za zadek a prudce mě vrážela do sebe. Ucítil jsem jak se pružné vězení okolo mého pyje prudce cuká a stahuje jako obruč. Teta se začala divoce vzpínat a nadzvedávat,jak na ní mučivě dopadal příchod jejího orgasmu. „Šukej mě, kousej mi kozy, ty můj kanečku, dělej mi to pořádně!“ povzbuzovala mě nezvyklými ale dráždivými výrazy a já se jí snažil co nejlépe vyhovět. Náhle jsem znovu ucítil ten divný stoupající tlak v mém pyji a pochopil jsem, že budu asi opět stříkat tu divnou bílou a pro tetu tak chutnou tekutinu. A skutečně, během chvilky sebou začal můj pyj cukat a já cítil jak s ohromným pocitem uvolnění vystřikuji gejzíry semene do jejích vnitřností.

Teta s výkřiky slasti přijímala dopad semene na dno její pochvy a aby se můj pocit znásobil, zapojila svůj trik, který jsem pak tak rád na sobě cítil. Uměla ovládat perfektně svaly své pochvy a já náhle na pyji cítil jak se kolem něho tiskne něco pružného a ždíme jej jako dojička. Bylo to nepředstavitelně krásné a já skučel slastí jako zvíře. „Takhle tě vyždímu ty můj kanečku, za odměnu za to, jak jsi mě nádherně vyšukal!“ volala na mě teta a tiskla si rukou moji hlavu mezi své prsy. Konečně ze mne dostala poslední kapky a uvolnila sevření své pochvy. Vyklouzl jsem z ní a klesl znaveně vedle ní. Bylo to něco nesmírně krásného a vzrušujícího a navíc jsem měl štěstí, že jsem měl při prvním milování v životě tak zkušenou učitelku. Ta byla sama velice spokojena, protože se šťastně usmívala a vrněla blahem. „To jsem si nikdy nemyslela, že zrovna ty mě tak nádherně uspokojíš! To bude máma koukat až jí řeknu jakého má doma nevyužitého kanečka!“ dodala a já zkoprněl strachy při pomyšlení na to, že se toto naše extempore dozví mamka. Vůbec mi nedošlo, že je vlastně o dva roky mladší než teta – její sestra, s kterou jsem se právě tak nádherně poprvé v životě miloval!

Prosil jsem tetu ať raději mamce nic neříká, že bych byl určitě bit nebo měl nějaké nepříjemnosti, ale teta se jenom smála a odbývala moje obavy žertem. „Za co by tě měla trestat, že jsi se se mnou tak krásně pomiloval? Vždyť já jsem tě svedla, ty jsi v tom nevinně. Nakonec se budeš muset milovat s námi oběma uvidíš!“ řekla teta a sama se tomu smála. Byl jsem na jedné straně šťastný z toho co jsem s tetou prožil, na druhé straně jsem se obával co se stane, když to teta skutečně mamce vykecá. Ještě chvilku jsem ležel vedle slastně vrnící tety až se konečně zvedla se slovy, že půjdeme spát, zítra je taky den. To byl pro mne signál, že mám odejít do své postele. Ještě chvíli jsem přemítal o tom, co mně všechno potkalo a před očima jsem stále měl tetiny melouny, jak se nádherně pohupují v rytmu mých přírazů. Při vzpomínání se mi opět postavil pyj, ale na štěstí jsem únavou usnul…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *