Dvě učitelky III.

Mamka přijela odpoledne a hned se vyptávala, co je nového a zda jsme nezlobili tetu. K našemu uklidnění teta nic neřekla a potvrdila, že jsme byli hodní. Uběhlo odpoledne a přišel čas jít do postele. Dali jsme si dobrou noc a rozešli se do pokojů. Již jsem skoro usínal, když mě náhle probral hlas tety. Volala na mě zda bych jí nepřinesl trochu vody napít. Neochotně jsem se zvedl a poté vstoupil do ložnice.

Teta seděla na posteli a čekala na mě. Mamka ležela v posteli na boku a rovněž se dívala, jak přináším její sestře sklenici s vodou. Podal jsem jí tetě a otočil se, že odejdu zpět do obýváku. „Kam tak rychle jdeš Vojto! Jen tady s námi zůstaň, ať nám není smutno!“ zadržela mě, zatímco mamka nechápavě zvedla hlavu co se děje. Pochopil jsem, že o tetině iniciativě nic neví. Ta však již položila sklenici na stolek a přitáhla si mně k sobě blíž. Jednou rukou mi stáhla kalhoty a druhou rukou uchopila můj visící pyj. Než jsem se vzpamatoval, už po něm jezdila svými prsty a dlaní jako včera a já ke svému studu cítil, jak se zvětšuje a prodlužuje. „Podívej Mončo (moje mamka se jmenovala Monika), jakýho máš doma mazlíka a ty se tady tak zbytečně trápíš!“ řekla teta a ukázala mamce můj již pořádný klacek. Jen to dořekla, sklonila hlavu a lačně vsála můj pyj do úst. Mamka překvapením vykulila oči a snažila se něco říci. Náhlý pocit vzrušení z toho, jak jejího syna před jejíma očima kouří její sestra jí však sílu cokoliv říci. Zmlkla a jenom se stoupajícím vzrušením pozorovala co se bude dít.

„Teď se ti přiznám, už včera jsem si s tvým Vojtíškem hezky užívala a musím ti říci, že to bylo nádherný. Však když nebudeš hloupá, poznáš to sama!“ říkala teta přerušovaně při kouření mého pyje. To jsem již nevydržel a zrovna tak bezostyšně jsem rozepnul knoflíčky tetiny košile až na mě vykoukly její nádherné kozy. Prsty jsem sevřel její bradavky, zatímco tetě unikaly vzdechy slasti. Přitiskla si mně k sobě ještě více až se můj pyj ocitl v propasti mezi jejími prsy a když sehnula hlavu, mohla olizovat jeho špičku. Byla vzrušená rovněž jako já, protože mně náhle od sebe odstrčila se slovy: „Tak už ze sebe shodíme ty zatracený hadry!“ a přetáhla si rozepnutou košili přes hlavu a hodila jí vedle postele na zem. Rovněž já jsem ze sebe shodil zbytek pyžama a stál jsem před tetou rovněž nahý jako ona, zatímco mamka nás pozorovala horečnatýma očima, dosud nerozhodnuta jak se zachová.

Tentokrát si mě teta přitáhla mezi své nohy. Zabořila mi hlavu do své houštiny a tlačila ji tam rukou. Pochopil jsem o co asi žádá, navíc jsem cítil vlhkost z její kundy, která se začal pěkně vzrušovat. Vyplázl jsem jazyk a začal s ním jezdit okolo ní a občas přejel přímo přes její rozevírající se štěrbinu. Pokaždé teta zasténala a vzepjala svůj klín proti mně. Pozoroval jsem její reakce a snažil jsem se dělat to, co se jí nejvíce líbilo. Poznal jsem jak je citlivá na poštěváku a začal jej jemně sát a žužlat mezi rty abych jej co nejvíce rozdráždil. To se již teta neudržela a zcela bez zábran začala sténat slastí. I já jsem byl čím dál vzrušenější, ke svému jazyku jsem přidal i prsty. Pomalu jsem zasouval jeden prst za druhým do její pochvy až jsem tam měl zasunuté celou ruku. Tvrdě jsem jí dráždil v hlubině její mokré kundy zatímco teta již přímo řvala slastí a prosila mně, abych proboha nepřestával a pořádně jí udělal.

Nemusela mě vůbec pobízet. Zpracovával jsem její kundu velice tvrdě, vzrušovalo mě zkoumat jí vevnitř i zvenku, nadzvedl jsem si celý její zadek abych měl k jejímu klínu lepší přístup a jazykem jsem jezdil kolem své ruky zasunuté v tetině kundě. Napadlo mě pokračovat jazykem až dozadu, kde se schovával její malý zadní otvůrek. Zkoušel jsem jazykem dráždit i ten a to již bylo na tetu moc. Cítil jsem náhle jak se její kunda začíná svírat kolem mé ruky a škubat sebou jako v křeči. Teta začala současně hlasitě křičet a vzpínat klín proti mně, že jsem jí nemohl udržet. V její kundě bylo náhle hrozné mokro, až její šťáva začala vytékat ven. Teta svírala rukama mojí ruku ve své kundě z obavy, abych jí snad předčasně nevytáhl a neukončil její dlouhotrvající orgasmus. Její kunda pevně svírala mojí ruku vraženou hluboko dovnitř a já cítil jak se okolo ní neustále stahuje a povoluje. Nemohl jsem nic dělat a musel jsem čekat, až její sevření povolí. Konečně se teta uvolnila a já mohl ruku vytáhnout. Byla mokrá až po zápěstí tetinou šťávou a celá červená z toho sevření.

Viděl jsem, jak nás mamka fascinovaně pozoruje a mimovolně se hladí ve svém klínu. Určitě jí vzrušoval pohled na svého syna jak mrdá její sestru rukou. Svůj zrak upírala na můj pyj, stojící jako svíce. Náhle natáhla ke mně ruku jako by mně volala k sobě. Vůbec jsem neuvažoval co dělám a přistoupil k ní. Mamka pomalu vzráhla ruku a uchopila do ní můj pyj. Začala mi ho něžně honit, aniž řekla jediné slovo. A upřeně se mi dívala do očí. Uchopil jsem okraj její košilky a prudce jí z ní stáhl, až zůstala přede mnou nahá. Uviděl jsem poprvé v životě její prsy a šíleně mně to vzrušilo, když jsem si uvědomil, že je to moje máma. Neodolal jsem a oběma rukama jsem jí je sevřel a začal si s nimi hrát. Čekal jsem, že bude protestovat nebo mě okřikovat, ale ona jenom mlčela a koukala jako v transu. Pochopil jsem, že je stejně vzrušená z této situace jako já. Uchopil jsem mámu za vlasy a strčil jí svůj pyj, který jí tak fascinoval, před ústa. Okamžitě otevřela ústa a vsála pyj do nich. Začala jej kouřit způsobem, přivádějícím mě k šílenství. Bylo jasné, že moc nepotřebuju, vzrušení s tetou bylo dost velké. Začal jsem skučet a přirážet zadkem do matčiných úst, které mne způsobovaly tak nevídanou slast. „Už budu stříkat!“ vykřikl jsem v momentě, kdy jsem cítil začínající cukání v mém pyji. Čekal jsem, že mamka pyj vyplivne, ale ona jej naopak začala sát ještě intenzivněji což mne přivádělo téměř k mdlobám.

Během okamžiku jsem začal do matčiných úst chrlit gejzíry svého semene, doprovázené škubáním mého pyje. Mamka statečně vše polykala a snažila se ze mne vysát co nejvíce té pochoutky. Teta vedle nás zvědavě pozorovala jak její sestra kouří ocas svému vlastnímu synovi. Konečně mamka vysála poslední kapku a vystrčila jazykem pyj ven. Okamžitě jej uchopila do ruky a přiložila si jej do prohlubně mezi své prsy. Byly skoro tak velké jako tetiny, ale ještě pevnější a pružnější. V tom vzrušujícím sevření začal můj pyj opět bobtnat do své bojové velikosti. Maminka si rukou hrála ve své kundě, jak byla vzrušená, zatímco s mým pyjem jezdila po svých bradavkách a prsech, pod ně i mezi ně a občas i jemně žmoulala můj pytlík. Cítil jsem se jako v ráji, ale nechtěl jsem jí zůstat nic dlužný. Odstrčil jsem její ruku z klína a začal jsem její kundu laskat svojí rukou. Ucítil jsem jak je mokrá a hlavně mě překvapilo, že byla vyholená! Bylo to o mnoho hezčí než v tetině, protože nepřekážely ty chlupy. Hladil jsem matčinu kundu po jejím obvodě a zajížděl prsty až co to šlo nejhlouběji. Mamka již začala vzdychat a sténat, byla vydrážděná až k nepříčetnosti.

„Vraž toho svýho čuráka do mě, vraž ho do svý mámy ať pozná jaké je to mrdat se svým synem, když má takového nádherného ptáka!“ žadonila vzrušeným hlasem, lehla si na záda a roztáhnutím nohou mně lákala do sebe. Nenechal jsem se pobízet dvakrát. Opustil jsem sametové sevření jejích koz na svém pyji, lehl si na mamku a přistrčil jsem ptáka k její kundě. Mamka jej sama vzala do ruky a nedočkavě ho cpala do sebe. Ucítil jsem na něm horké mokro její kundy a pomalu jsem jej zasunoval do mamky. Slastí skuhrala a protahovala se jako kočka, aby pyj vyplnil její kundu po celé délce a ni kousek nekoukal ven. Bylo to pro mě šíleně vzrušující, cítit jak čurákem zajíždím do kundy svojí mámy a vidět, jak se při tom svíjí slastí. Představoval jsem si, že vstupuji do mámy opačným směrem, než jsem vyšel! No řekněte, není to vzrušující pocit! Kdo by ho nechtěl zažít.

Jen jsem tam zajel celý, už mne rukama uchopila za zadek a diktovala jak jí mám šukat. Cítil jsem jak se její ostré nehty boří až do masa ohromným vzrušením a blížícím se orgasmem. Vrážel jsem do mámy pyj dlouhými tahy až její prsy poletovaly na všechny strany. Byla tak vzrušená, že po několika přírazech silně vykřikla a svíráním a cukáním své kundy ohlašovala příchod svého orgasmu. Nemohl jsem pořád věřit, že mrdám se svojí mámou, která se navíc chovala jako normální žena. Její pochva se svírala a rozvírala v křeči jejího ohromného orgasmu a to mě dodělalo, že jsem se přestal ovládat. Než jsem se nadál cítil jsem jak se mi semeno žene ven a už jsem křičel, že budu stříkat. „Ano, stříkej do mně, chci cítit v sobě semeno svého syna. Vystříkej do mně všechno svoje semeno a ať je ho hodně!“ křičela matka a pevně mě objala svýma nohama a tiskla vší silou k sobě. Současně jsem ke svému úžasu ucítil, jak její ruka jede po mém zadku a hledá můj zadní otvor.

Než jsem stačil cokoli říci, mamka zkušenou rukou našla můj zadní otvůrek a vsunula mi do něj svůj prst, až jsem se ještě více vzepjal v slabinách. Netušil jsem, jak je to krásný a účinný prostředek ke zvýšení slasti. Vzepjetím slabin jsem dostal ještě další kousek pyje do mamky a v tom to přišlo. Ten pocit se dá jen těžko popsat. Ucítil jsem nepopsatelný pocit slasti a z mého pyje vytryskl gejzír horkého semene a prudce dopadl na dno matčiny pochvy. V zápětí následoval další a další, zatímco já jsem se zmohl pouze na výkřiky slasti a úlevy. Mamka rovněž sténala slastí pod účinkem dalšího orgasmu vyvolaného tlakem mého semena. Svíjeli jsem se po sobě a vůbec nám nevadilo, že jsme matka se synem, pouze jsme si přáli aby to trvalo věčně.

Konečně jsme přicházeli k sobě, já jsem si uvědomil, že mám pyj ještě zasunutý v pochvě svojí mamky a v rukách drtím její kozy. Dívali jsme se na sebe a oba jsme si přáli, aby se to zase někdy zopakovalo, i když už to nikdy nebude jako poprvé…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *