Dovolená I.

Ivana seděla u stolu a popíjela martini. Byla napůl smutná, napůl naštvaná. Byla nádherná noc, zdálky znělo šumění moře, kolem hrála hudba, tančilo plno lidí a ona jen seděla a vůbec neměla dobrou náladu. Přitočil se k ní nějaký muž. Celý rozjařený ji chytil za ruku a chtěl ji skoro odvléct na taneční parket. Vytrhla se mu a vztekle se na něj podívala. Rezignovaně zvedl ruce a vzdal to. Tahle ženská asi nebude k mání.

Šlo o to, že tenhle večer a celou tuhle dovolenou si představovala docela jinak. Konečně klid, pohoda, konečně stráví pár dní s rodinou. Už nevěděla, kdy naposledy se to povedlo. Jejímu synovi bylo 17 a měl docela jiné zájmy než trávit čas s rodiči. A chápala to. Ale její manžel? Víc než o ni se staral o svou práci. Těžko se smiřovala s tím, že na ni nemá čas, ale snažila se to chápat. Když přinesl tři poukazy k moři, říkala si, že aspoň pár dní to bude stát za to…

Jenže vše bylo jinak. Víc telefonoval do firmy a obchodním partnerům, než aby měl zájem o ni. Takže k moři chodila buď sama nebo s Martinem. Aspoň on se na ni nevykašlal. Na dovolenou moc nechtěl, měl plány s kamarády, ale nakonec ho přemluvila a byla ráda, že aspoň někdo se jí trochu věnuje. Věděla, že Martin svého nevlastního otce moc nemá rád, ale taky věděla, jak má rád ji. A on byl její syn, to nejdůležitější v jejím životě.

Nakonec jí manžel slíbil, že tenhle večer věnuje jen jí. Měla narozeniny, už šestatřicáté. Chystala se na tenhle večer a dávala si záležet. Pečlivě učesané vlnité vlasy na ramena, zlaté náušnice, bílé, přiléhavé šaty, ve kterých vypadala ohromně svůdně, odhalovaly v hlubokém výstřihu její mohutná prsa bez podprsenky. Měla pod nimi jen malinkaté krajkové kalhotky, víc nic. Těšila se na tenhle večer, na romantiku u moře, na sex… Jenže před večeří zazvonil jeho mobil a on jí oznámil, že jsou problémy s jednou smlouvou a aby ráno stihl jednání, musí hned odjet. Než se stačila vzpamatovat, měl rezervovanou letenku a balil.

Ani se nestihla pořádně naštvat. Až když odcházel z hotelu, rozzuřilo ji to. Zase na ni kašlal. Dokonce i na téhle dovolené, dokonce i v den jejích narozenin, kdy si měli udělat společný večer. V první chvíli si řekla, že na něj kašle a nechá se sbalit od prvního chlapa, který projeví zájem. Sedla si k objednanému stolu, dala si pití a svýma očima zkoumala přítomné muže. A věděla, že oni si všimli ji. I mezi spoustou mladých koček vzbudila zájem. Vysoká, štíhlá, opálená tmavovláska s pěknýma prsama a v sexy šatech se neztratí nikde. Ale jak občas někdo přišel k jejímu stolu, odmítala ho. Najednou neměla náladu ani na nezávazný sex jen pro potěšení. Chtěla dopít skleničku a vrátit se na hotel.

Už se chtěla zvednout, když se objevil Martin. Věděla, kde se tu vzal. Plakáty upozorňující na tuhle zábavu byly všude a dalo se očekávat, že se tady objeví spousta děvčat. Turistky i místní. Bylo jí jasné, že její syn je jeden z těch, které tohle přivábilo. Ale chápala to, byl mladý, dospíval, pokud věděla, holku neměl…a léto je přece jako stvořené na romantické lásky a zážitky. Přisedl si k ní. „Jestli chceš, zůstaň u tohohle stolu. Máš tady přehled na celý sál, můžeš si vybírat,“ zasmála se Ivana a dopila sklenici. „Ty už jdeš?“ zeptal se jí Martin. Řekla mu, že zůstala sama a nemá smysl, aby tady seděla. Přikývl. „Viděl jsem ho, jak odcházel. Nelíbí se mi, jak se k tobě chová.“ Podívala se na něj. Vždycky, když jí dával najevo, že ho zrovna nemá v lásce, snažila se ho krotit a urovnávat to. Teď ale neměla na to chuť. Skoro ji až těšilo, že je výhradně na její straně.

„Jsi fajn. Ale už ti tady nebudu zaclánět, abych ti neodháněla holky,“ zasmála se a vstala. „Mě to nevadí. Ale kdybys chtěla, můžem ty narozeniny oslavit spolu tady. Jen tak…,“ navrhl jí Martin. Podívala se na něj. „To myslíš vážně? Neříkej mi, že dáš přednost mě před možností se seznámit s nějakou mladou kočkou,“ odpověděla. „Proč ne. Jsi fajn, mám tě rád a nechci abys byla smutná. Navíc, kdyby šlo jen o holky, moc volných tady není a ty co volné jsou tak se ti vzhledově nevyrovnají. Takže ti moc rád budu dělat společnost…“

Nakonec to byl perfektní večer. Zpočátku docela normální, ale když ji její syn poprvé vyzval k tanci, uvolnila se a zapomněla na to, co ji trápilo. V koutku cítila, že je pořád na manžela strašně naštvaná, ale její syn ji bavil a dařilo se mu to. Nakonec objednala láhev vína pro oba. Nikdy mu nepovolovala alkohol, ale teď udělala výjimku. Stejně mu už bylo skoro osmnáct. Ke konci se jí už ale přece jen zdálo, že mu to trošičku leze do hlavy. Ostatně, sama už cítila, že je malinko přiopilá. Ale byla to spíš příjemná, rozjařená nálada, tak se tomu nesnažila bránit ani u jednoho.

Když spolu tančili, bylo jí fajn. Ale když se podívala kolem, připadala si divně. Všude kolem tančily páry přitisknuté tělo na tělo, občas se navzájem líbali…a ona tady s Martinem tančila hodně od sebe. Když začala hrát jedna hodně pomalá písnička, objala ho kolem krku a přitáhla si ho víc k sobě. „Víš co? Tuhle písničku miluju, tak bych chtěla tančit pořádně přitisknutá. Jestli ti to nebude vadit….“

Zavrtěl hlavou. Zavřela oči, položila hlavu na jeho rameno a tiskla se svým tělem k němu. Její stehna se třela o jeho, svými prsy tlačila na jeho hruď a cítila jeho dlaně, jak ji pevně objímají v pase. Bylo jí to příjemné, na chvilku zapomněla, že se tiskne ke svému synovi a oddávala se pomalému, romantickému tanci. Písnička skončila a oni se zastavili. Když ale slyšela tóny další, ani ne nehnula a dál se k němu tiskla. „Chvíli mě prosím tě drž. Docela potřebuju k někomu se jen tak přitisknout…“ zašeptala. „Budu ti vděčná…“

Uvědomila si, že ji přitiskl k sobě mnohem pevněji, než předtím. Pak si všimla, jak na ně koukají dvě dívky, tak v Martinově věku. Řekla mu o tom. „Asi se jim líbíš.“ „Jen ať koukají. Já jsem teď jen s tebou.“ „Jestli chceš, tak odejdu. Třeba bys o něco fajn mohl přijít.“ „Víš že ani ne? Mě je teď docela fajn s tebou. Už jsem s tebou dlouho nebyl jen takhle sám a neužil si tě pro sebe.“ Překvapil ji. „A navíc,“ pokračoval „stejně si hezčí, než ty holky. Docela o ně nemám zájem, když jsem tady teď s tebou. Vidím ty pohledy jiných mužů, jak mi závidí, že jsem tě ulovil právě já.“

Rozesmála se. „Tak tys mě ulovil? Hm, kdyby věděli, kdo vlastně jsi.“ „Ale oni to neví. A závidí,“usmál se na ni. Viditelně ho to těšilo. „Tak dobře. Zahrajem si hru. Za půl hodinky to tady končí, tak tu půlhodinku věnuj mě. Jako ženě. Ať ostatní vidí, že jsi mě opravdu ulovil a ať si třeba myslí, že v noci budeme spolu v posteli. Prostě, klidně v nich probuď závist.“ Smála se, brala to jako hru. A proč ne. Vždyť o nic nešlo, jen nevinné věci.

„Tak jo…a můžu fakt všechno?,“ zeptal se Martin. „No, všechno zase ne, ale kdybys to přehnal, tak tě usměrním….“ V příštím okamžiku cítila, jak se svou hrudí pevně tiskl na její prsa a jeho ruce sjely po šatech níž. Ucítila jeho dlaně na svém plném zadku. Ale nebylo jí to nepříjemné, už dlouho ji takhle nikdo nedržel.

Zábava skončila lidé se rozcházeli. Ivana ještě před pár hodinkama dávala přednost hotelu, ale teď, když už nebylo kam zajít, najednou se jí ještě do postele nechtělo. Jasně, být s ní jiný muž, asi by do té postele šla…ale spát se jí opravdu nechtělo. A když viděla, že i Martin je úplně čilý, navrhla mu procházku. Souhlasil. Šli po písečné pláži, cítila slabý vánek od moře, které šumělo. Zula si boty a bosá chodila v mokrém písku a vychutnávala si, jak voda v pravidelných intervalech omývá bosé nohy. Martin šel pomalu vedle ní. „Nevykoupeme se,“ navrhla mu najednou. „A neříkej, že nemáš plavky. Já je taky nemám. Zvládnem to i bez nich.“

Zastavila se a hodila boty do písku. Pak si pomalu stáhla ramínka šatů a shrnula je pod plné prsy. Všimla si, jak se Martin na ně zadíval. Zavrtěla se v bocích a pomalu si šaty svlékla. Jen v malých kalhotkách, které vpředu jen tak zakrývaly její klín a vzadu se zakusovaly mezi pevné půlky, se otočila na svého syna. Sundal si tričko a pak i kraťasy. Neměl pod nimi nic a zůstal stát před ní úplně nahý. Mezi nohama se mu pohupoval nalitý penis. Byl docela veliký, hezky tvarovaný.

Ivana zajela prsty pod gumu kalhotek a jediným tahem si je stáhla. Hodila je k ostatním věcem na hromadu. Martin přišel k ní a své věci položil hned vedle. Potom oba vběhli do chladivé vody. Ivana pomalu plavala ve vlnách a Martin její syn jí byl pořád na blízku. Nakonec doplavali až k malému opuštěnému molu na druhé straně pláže. Žádné lodě ani čluny tam už nikdo neuvazoval a tak jediné jeho využití bylo přes den, kdy se tam dalo krásně opalovat a skákat přímo do hluboké vody.

Martin k němu doplaval jako první a vylezl nahoru. Za několik okamžiků připlavala i Ivana. Sehnul se a natáhl ruku, aby jí pomohl nahoru. Zvládla to bezpečně, přestože to klouzalo. Vylezla nahoru a posadila se. Opřela se rukama za zády a nohy natáhla před sebe. Martin stál vedle ní a jeho pohled mimoděk zabloudil na nahé tělo jeho matky. Dívala se na druhou stranu, takže si nemohla všimnout, jak pozoruje její vzdouvající se prsy s vyhrocenými bradavkami, jak se zadíval do klína porostlého tmavými chloupky. Těžko se bránil rostoucímu vzrušení.

Najednou se otočila tváří k němu. Slova, která chtěla říct jí zmrzla na rtech a okamžitě na ně zapomněla. Její pohled se zastavil na synově trčícím kopí. Martin ten pohled zaregistroval a okamžitě zrudnul studem. Pak si rukou nemotorně přikryl vztyčené mužství. „Já…já…,“ zakoktal. Bylo mu trapně. Jeho vlastní máma tady hledí na to, jak se mu postavil. Styděl se.

„Omlouvám se, ale já za to nemůžu,“ dostal ze sebe. Ivana se usmála a zavrtěla hlavou. „To nic, to se stává.“ Podívala se na svého syna a rozesmála se. „Vždyť se nic neděje. No bože, tak jsi mi ukázal, že jsi chlap…“ Martin zaváhal a pak se usmál. Rukou si pořád zakrýval ztopořený penis. Cítil v sobě uvolnění, ale erekce přesto neustupovala. Ivana vstala a přišla k němu. Vzala ho za ruku.

„Jsi zdravý mužský a já jsem ráda. A když k tomu přidám trochu té ženské ješitnosti…Jsem ráda, že se ti to při pohledu na mě přihodilo. Aspoň si jsem jistá, že vypadám přitažlivě a na chlapa dovedu zapůsobit. Doma už někdy ten pocit nemám.“ Martin se na ni podíval. „Jsi krásná žena a určitě na muže působíš,“ řekl, ale připadal si divně. Nevěděl co říct. „Opravdu? Škoda že jsi můj syn. Dneska bych moc chtěla být s někým, kdo by mi věnoval všechnu pozornost…“ zašeptala. Pak se neovládla a jemně ho uchopila za ruku, ve které skrýval své vzrušené pohlaví. „Nestyď se a neschovávej se přede mnou. Vím že je to divné, ale jsem ráda, že se ti to stalo. Mám příjemný pocit…“

Martin zaváhal a pak splnil její přání. Stál proti své matce úplně nahý, silně vzrušený a vystavoval své mužství jí na obdiv. Najednou si uvědomil, že její pohled mu není nepříjemný… Jeho oči sklouzly z jejího obličeje na pevná prsa. Ivaně to neuniklo. „Líbí se ti? Řekni…“ vybídla ho. Přikývl. „Líbím se ti celá? Jako žena?“ zeptala se a udělala krok k němu. Stála těsně u něj. Už chtěl přikývnout, dát jí najevo, že se mu líbí až neskutečně a že jestli tady bude takhle stát, určitě jeho vzrušení nepovolí, když se zeptala sotva slyšitelným hlasem: „Chtěl bys mě mít jako ženu?“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *