Narozeniny IV.

Matčina dlaň mi přejela přes slabiny a poprvé, jen letmo, se dotkla mého penisu. Pohladila ho a pak mě políbila na břicho, do jeho těsné blízkosti. Když ten polibek zopakovala, už už jsem doufal, že mě polaská ústy. Ale neudělala to. Místo toho vstala a vzala mě kolem krku. Pak se zvedla i teta. Obě nahé ženy se ke mě přitiskly a já se chvěl v očekávání, že mě brzy uspokojí. Ale zmýlil jsem se. Vylezly z vany a rychle se otřely osuškou. Mamka sebrala svou i tetinu noční košili a zmizela z koupelny. Teta ji následovala. Beze slova mě nechaly samotného v koupelně.

Osprchoval jsem se, vypustil vany a oblékl si znovu tričko a trenýrky. Pomalu jsem vyšel z koupelny. V bytě byla tma, ale všiml jsem si, že dveře matčiny ložnice jsou pootevřené a vychází z nich slabé světlo. Opatrně jsem zamířil k nim. „Pojď dál, jestli chceš,“ uslyšel jsem svou mámu. Zaváhal jsem, ale pak jsem pomalu otevřel dveře a vstoupil do slabě osvětleného pokoje. Na posteli ležely na boku obě dvě ženy. Má matka měla na sobě tu svou noční košili. Teta byla rovněž v košilce. Měla jen tenká ramínka a hluboký výstřih, který odhaloval, ale přitom podpíral její prsa. Na rozdíl od matčiny noční košile, tahle byla kratinká, sotva do půlky stehen. Ale všiml jsem si, že i matka ji má vyhrnutou vysoko nahoru a obě dvě odhalují kromě svých výstřihů i krásné, dlouhé, hladké nohy.

Pomalu jsem přistoupil k matčině posteli. Bylo to velké lákadlo, ale přece jen jsem si říkal, jestli to myslely v té koupelně vážně. Matka vstala a přišla ke mě. Beze slova mi sundala tričko a pak mě přivedla k posteli. Posadila se na ni a pomalu mi začala stahovat trenýrky. Bylo to vzrušující a má lehce polevující erekce se znovu objevila. Penis se naplno vztyčil před matčiným obličejem. Sundala mi trenýrky a jemně ho uchopila do dlaně. Zlehka ho sevřela a pak zahrnula mé břicho a stehna jemnými ale horkými polibky. Teta Katka se na to beze slova dívala.

Pak mě přiměly lehnout si k nim na postel. Poslechl jsem moc rád. Nahý jsem si lehl. Můj penis kolmo trčel vzhůru. Ruce obou žen začaly hladit mé tělo. Bylo to strašně příjemné, když jsem cítil jejich doteky, vůni, dech… Přenášelo se to na mě. Mé nutkání vystříknout bylo pět neskutečně silné.

Teta mě začala líbat na břicho a její rty klouzaly níž a níž. Začalo mi docházet, kam směřuje. Byl jsem napnutý jako luk před vystřelením šípu. A pak jsem konečně ucítil její horký dech, její rty i jazyk na svém mužství. Zasténal jsem a škubl sebou. Objaly mě matčiny paže. „Neboj, jen lež. Tohle se ti bude moc líbit,“ zašeptala mamka a přitiskla se ke mě svým tělem. Ucítil jsem jak mě začíná líbat na tvář a rty.

Vnímal jsem jen tetin kmitající jazyk, její rty které se dotýkaly mého ptáka. Toužil jsem po tom, co jsem mockrát viděl v časopisech a na videu. Abych mohl vklouznout do jejích úst a uspokojit v nich nesnesitelný chtíč. Najednou jsem si uvědomil, jak mě pomalu, zvolna pohlcuje hluboko do svého hrdla. Zasténal jsem. Matka se ke mě pevně přimkla, přitlačila své prsa na mou hruď a líbala mě vášnivě na rty. Několikrát mi je olízla jazykem a já se poddal. Cítil jsem, jak matčin jazyk vklouzl do mých úst a jemně v nich kmital. Vyšel jsem jí vstříc. Líbal jsem se s ní pomalu a jemně.

Najednou mě vzala za ruku a položila ji na svůj prs. Ucítil jsem tvrdou bradavku. Jemně jsem začal přes košilku hladit maminčino ňadro. Cítil jsem její zrychlující dech, cítil jsem jak se pevně svým tělem ze strany tiskla k mému. A hlavně jsem cítil, jak mě teta saje a polyká, jak si hraje s mým ptákem. Bylo to neskutečné.

Maminka si a najednou stáhla ramínko košilky a mou ruku posunula na odhalený prs. Dotýkal jsem se jí, bylo to krásné a příjemné a cítil jsem, že i jí to dělá dobře. Můj dech se zrychloval, sténal jsem touhou a cítil, že už neodolám tetiným útokům. Mamka to vycítila. Posunula se níž, stáhla si noční košilku k pasu a nahými, pevnými prsy se natlačila na můj obličej. Vsunula mi bradavku do úst. „Pohrej si s ní miláčku,“ zavzlykala. Jen koutkem oka jsem spatřil, jak její dlaň zmizela mezi jejími stehny. Horká stehna se tiskla k mým, celá se chvěla a sténala. Poslechl jsem. Cumlal jsem její tvrdou bradavku, jemně ji ožužlával a hrál si, jak mě jen napadlo. Sténal jsem blahem a vnímal, jak mě teta naplno kouří, jak si celý můj penis pouští do krku, zpracovává ho rty, jazykem i rukou…a pak to přišlo.

Nával rozkoše byl tak silný, že jsem jemně skousl matčinu bradavku mezi zuby. Ale jen jemně a na okamžik, pak jsem uslyšel její zasténání a pustil jsem ji. Sál jsem její prs nenasytně a cítil, jak se ze mě uvolňuje prudká lavina a v mohutných proudech zaplavuje tetina ústa. Máti se chvěla a třásla, její ruka divoce kmitala pod noční košilkou, zatímco teta lačně polykala přívaly mého horkého hustého semene. Sála mě ze všech sil, křičel jsem rozkoší a chrlil nekonečný vodopád do jejích úst a krku.

Pak jsem zůstal nehybně ležet, mamka se ke mě tiskla udýchaná, cítil jsem její prsa na svém obličeji a hladil její ramena. Teta mě jemně laskala a olizovala ústy a cítil jsem, že i ona vzrušeně a zhluboka dýchá. Mé první vyvrcholení v přítomnosti obou dospělých žen bylo nádherné. Ale jak jsem se vzpamatovával, cítil jsem že mi zdaleka nestačilo, že chci zažít mnohem víc.

Teta si lehla vedle mne, z druhé strany než mamka. Ležel jsem mezi nimi a cítil jejich vůni a vzrušení. V tu chvíli mi to došlo. Ten o kom se teta Katka bavila s mojí mámou, to jsem já. Ony se prostě dohodly, že tohle dostanu jako dárek, že mě společně zaučí a zasvětí do světa sexu, že mi dají úplně všechno. A teď už jsem to dostával.

Naklonil jsem se k tetě a jemně ji políbil na rty. Usmála se a mé polibky opětovala. Přes košilku jsem začal ohmatávat její prsy s vyhrocenýma bradavkama. Zasténala a spokojeně mi je nastavovala. Zároveň se probrala ze slastného opojení i moje máma. Hladila mě po nahém těle a její ruka klouzala stále níž a níž, až se dotkla mého penisu. Vzala ho do ruky, začala ho jemně laskat, honit a masírovat. Bylo to neobyčejně příjemné a já ještě žádostivěji svíral tetiny kozičky a líbal ji na tvář.

Když jsem se pokusil i jí stáhnout ramínka noční košilky, nebránila mi. Naopak, snažila se mi to usnadnit, takže jsem za chvilinku už laskal její nahá prsa a vychutnával si tuhost a špičatost rudých bradavek. Teta tiše sténala, když jsem se k nim sklonil a tak jako mamince, i jí jsem je začal sát, líbat a olizovat, prohmatával jsem je dlaněmi a laskal prsty. Měla prsa o něco málo menší, ale vůbec mi to nevadilo. Byla tak krásná a roztomilá, že jsem se do nich pustil s velkou chutí.

Mamka se ke mě z druhé strany tiskla a její ruka pravidelnými tahy honila můj tvrdnoucí penis. A pak sklouzla tváří do mého klína. Zasténal jsem, když poprvé políbila špičku mého žaludu a pak lačně vsála můj penis mezi rty. Nevzala si ho tak hluboko jako teta, ale za to mnohem dráždivěji a hladovějí mě laskala jazykem. Cítil jsem jak mě drží pevně u kořene penisu, jak mi masíruje kulky, občas je políbí a pak zase vsaje tvrdý, vlhký ocas do své pusy. Přisátý k tetiným prsům jsem si vychutnával matčino kouření. Bylo nádherné.

Pak najednou ustala, zvedla se a jediným tahem si přetáhla noční košilku přes hlavu. Podíval jsem se na ni, na její zcela nahé tělo. Byla krásná a teď už jsem se nemusel stydět za ty hladové pohledy. Prohmatala si rukama prsa a pak sjela až mezi stehna. Měla nádhernou pičku, porostlou hustými, ale udržovanými tmavými chloupky. Lákalo mě to k nim, hladit její hebký kožíšek, líbat ji na buchtičku…a doufal jsem, že to dostanu. Mezitím maminka už zase stála na všech čtyřech a lačně mi kouřila ptáka. Byla strašně hladová, brala si mě už jako teta hluboko do krku, sála mě a cumlala, až jsem se neubránil sténání. Zajímala se jen o můj ocas, o nic víc.

Zvedl jsem hlavu od tetiných prsou a uchopil košilku. Stáhl jsem ji k pasu a když pochopila, že ji chci svléknout, vzepřela se chodidly o postel, zvedla boky a zadeček a já pohodlně stáhl košilku dolů. Hodil jsem ji na zem a nemohl se vynadívat na tetinu nahotu. Byla velmi podobná mamince, sice s menšími prsy, ale jinak skoro stejná. Kundička byla porostlá tmavými chloupky, ale ne tak hustými jako matčina pička.

„Pohlaď mi ji,“ zašeptala teta a volně rozevřela stehna. Má ruka sklouzla po jejím plochém bříšku dolů. Zaskočilo mě, jak je tam dole horká, rozpálená. Ale bylo to příjemné. Laskal jsem jí chloupky a ohmatával stehna. „Zajeď níž, sáhni mi na ni,“ zavzdychala a pomalu roztáhla stehna. Poprvé jsem zblízka uviděl růžovou štěrbinku. Dotkl jsem se jí. Byla mokrá, kluzká a horká. Teta zasténala. „Pohrej si s ní, miláčku. Je teď tvoje, dělej si s ní co chceš. Buď na ni hodný a ona bude hodná na tebe,“ vzdychala roztoužená teta Katka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *