Dovolená II.

Podíval se na ni zmateně. Dovedl jí přiznat, že se mu líbí jako ženská, ale tohle ho zaskočilo. Byla krásná, ale byla to jeho matka. A teď mu tady snad nabízela sama sebe… Dívala se na něj a sledovala jeho rozpaky. „Jsme tady sami a nikdy nikomu o tom neřeknu. Ale chtěla bych to vědět.“ „Asi ano,“ zašeptal. „Asi?“, zeptala se pobaveně. Podíval se na ni. „Určitě.“

Pohladila ho jemně po mokrých vlasech a její dlaň pak jemně a pomalu sklouzla po jeho rameni a hrudi až na jeho bok. Cítil jak je blízko jeho tvrdého penisu a skoro nedýchal, když se její ruka posunula pomalu na něj. Jen lehounce přes něj přejela a Martin musel přivřít oči blahem. Dýchal těžce a zhluboka. Bylo to neuvěřitelné a neskutečné.

Se zavřenýma očima zaznamenal matčin pohyb. Otevřel je a užasle hleděl, jak si jeho matka před něj kleká a vztyčený ocas teď míří přímo na její obličej. Jemně ho pohladila po kulkách a lehounce sevřela u kořene. A pak se naklonila, našpulila rty a foukla na špičku jeho penisu. Zasténal. I její dech ho dovedl vydráždit.

Ucítil, jak ho pevněji stiskla v dlani a jemně mu stáhla předkožku. Její rty byly celé lačné po rudofialově lesklém žaludu. Znovu ucítil její teplý dech. Zasténal. Zvedla k němu hlavu a podívala se na něj. „Chceš abych to udělala,“ zeptala se ho. Chtěl, ale váhal. Nedovedl si o to říct. „Já…já nevím.“ Zapumpovala jemně rukou a on ucítil další nával rozkoše. Vyjekl.

„Jestli chceš, řekni to. Udělám to jen jestli to budeš chtít…“ zašeptala a znovu foukla na jeho ztopořený ohon. Cítila jak v něm tepe krev, jak je nalitý, tvrdý a jak se chvěje touhou ponořit se do jejích úst. „Jo….chci abys to udělala,“ zašeptal roztřeseným hlasem.

Ivana se na svého syna pořád dívala, zatímco její rty se zlehka dotkly vlhké špičky žaludu. Políbila ho a pak sklouzla rty dolů, ke kořeni. A znovu a znovu jej líbala po celé délce. Občas z jejích rtů vyklouzl jazyk, kterým polaskala synovo mužství a ještě víc zvýšila jeho touhu. Nakonec pootevřela rty a pomalu si nasunula jeho penis do úst. Martin jen vydechl, když ho jeho matka začala pomalými, nesmírně něžnými tahy kouřit. Stál před ní, nohy se mu chvěly chtíčem a s rozkoší vnímal, jak si ho bere hluboko do hrdla, jak ho laská vášnivým jazykem a tlačí rukou. Cítil že tohle dlouho nevydrží…

Ivana byla zabraná do obšťastňování svého syna. Jeho stojící kolík ji vydráždil do nepříčetnosti. Tak moc jí to chybělo, že ho bezostyšně svedla a začala kouřit. Cítila, jak se jí cuká a chvěje v ústech a zároveň cítila palčivou touhu mezi stehny. Chtěla ho uspokojit, ale chtěla dostat i něco pro sebe.

Vnímala jak Martin stále častěji posténává, ale nezpomalila. Jeho občasné sténání přešlo v tichý vzlykot rozkoše. Pevně sevřela jeho úd v ruce, obemkla ho pevně rudými rty a jazyk přitiskla na spodní stranu žaludu. Martin vyjekl a jakoby se snažil uniknout. Nedala mu šanci, pevně ho svírala rukou i ústy a nemilosrdně dráždila jeho mladého ptáka. Najednou vykřikl a prudce vyrazil proti jejímu obličeji. Ucítila, jak se dostal až do jejího krku a v tu chvíli z něj vytryskl mohutný horký gejzír. Zavřela oči a hladově ho sála. Pootevřela ústa a uvolnila sevření stříkajícího penisu. Po bradě jí stékal první pramínek bělostné šťávy. Za chvíli byla její ústa plná synova spermatu a ona ho nechala volně vytékat. Rukou honila jeho ocas a mazlila se s ním ústy. Martin jen sténal, zhluboka dýchal a sledoval zeshora matčinu hru.

Dívala se na něj svýma očima a vysávala ho do poslední kapky. Sperma jí stékalo po tváři a krku až na prsa. Nakonec jemnými polibky zasypávala jeho penis, břicho i stehna a dlaní hladila jeho zadek. „Klekni si ke mě,“ zašeptala a on ji beze slova poslechl. Za předchozí okamžiky by teď asi udělala cokoliv. Objala ho kolem ramen a letmo, lehce políbila na rty. „Líbilo se ti to,“ zeptala se a její ruce zvolna a jemně hladily synovo tělo. Přikývl. „Jsem moc ráda,“ zašeptala. „Ráda jsem to udělala.“ pak vzala jeho ruce do svých dlaní a zasypala je dalšími polibky. Potom jednu z jeho dlaní přitiskla na svůj prs. Ucítila, jak pomalu rozevřel prsty a jemně ho pohladil. „Ano, hlaď mě prosím tě. Dělej co budeš chtít.“

Martin rozechvělými prsty polaskal matčina prsa s vyhrocenými bradavkami. Vzrušovala ho jejich velikost, tvar, hebkost a jemnost…dotýkal se jich, klouzal po nich konečky prstů a cítil, jak v jeho rozkroku opět roste tlak. Ještě před chvílí se mu zdálo tohle všechno jako naprosto šílená myšlenka. Pak se nechal ale od své mámy kouřit, vystříkal se jí do pusy a teď se ona od něj nechává osahávat. Začínal si uvědomovat, že by ji chtěl šoustat.

Sklonil se k jejím prsům. Špičkou jazyka olíznul matčinu bradavku a pak se zlehka přisál k jejímu ňadru. Od doby kdy ho kojila poprvé. Ale teď to bylo úplně něco jiného. Cítil jak mu tlak v rozkroku vystoupal na maximum a jeho penis opět tvrdne. Cumlal mámin prs, objímal ji kolem ramen a pasu a vnímal, jak těžce, vzrušeně oddechuje.

„Děláš to krásně…je to moc příjemné,“ šeptala mu a hladila ho po vlasech. „Udělej co chceš…dneska smíš cokoliv. Ale jen dneska…“ sténala. Byla tak vzrušená, že jí bylo už jedno, komu podlehne. Chtěla píchat, chtěla si užít sex a cítila, že mladý milenec by jí dnes v noci skvěle vyhovoval. A myšlenka, jak po ní zatoužil vlastní syn, jak ji laská a touží ji mít alespoň jednou jako ženu ji vzrušovala ještě víc. Ta hříšná, zakázaná myšlenka se stávala skutečností a ona chtěla s ním dělat úplně všechno…

Její slova Martina rozdováděla. Hladově chňapal po jejích plných prsech, cumlal tvrdé bradavky a žužlal je rty. Volnou rukou hladil matku stále níž a níž. Nejdříve na břichu, pak na stehnech a nakonec nahmatal její plný zadek. Když se dotýkal hebké kůže, penis se mu naplno vztyčil. Toužil do ní proniknout a nasytit se v ní. A teď mu dávala najevo, že mu to dovolí.

Jeho dlaň zabloudila mezi stehna a on poprvé ucítil vlhkost a žár matčiny kundičky. Vyjekla, když přejel zduřelý poštěváček. Jeho ruka se na něm zastavila a laskal ji na něm, že myslela, že se zblázní. Kroutila se mu v náručí, sténala rozkoší a uvědomila si, že do ní pomalu vniká prsty. Dráždil ji, až byla skoro nepříčetná, pořád přitom žádostivě cumlal její citlivé bradavky. Rychle sáhla mezi jeho nohy a do ruky uchopila jeho stojící klacek. Začala mu ho honit.

Michal zalapal po dechu a dva jeho prsty vklouzly do uvolněné, rozevřené a mokré matčiny pičky. Zubama jemně sevřel nalitou bradavku, až vykřikla. Povolil. Zvedl k ní hlavu a políbil ji na rty. Vlastně ji takhle nikdy nelíbal. Pokusil se jazyk vsunout do jejích úst a ona to povolila. Cítil jak pomalu rukou dráždí jeho penis, zatímco on ji laská na kundičce a druhou rukou svírá ňadro. Přitom ji začal líbat. Tiskl se na ni celou vahou a zatoužil ji mít pod sebou, ležet na ní a užívat si její tělo.

Objal ji pevně kolem ramen a pasu a pokusil se ji stáhnout na bok a položit na záda. Nesetkal se s žádným odporem. Položil svou mámu na zem a klečel chvíli vedle ní. Díval se na její nahé tělo. „Pojď ke mě…,“zašeptala a on ji poslechl. Nalehl si na ni a zasypal ji polibky. Od tváře, přes prsa až na břicho ji začal líbat a zastavil se, až narazil na houštinu tmavých chloupků. Neodolal a zabořil tvář mezi matčina stehna. Opět vykřikla, když ucítila, jak jazykem našel její poštěváček přejel po něm.

„Lízej mi ji….,“ zasténala a doširoka roztáhla nohy. Mírně je zvedla do výšky a nabídla svému synovi své rozevřené pohlaví. Ihned k němu přitiskl rty a nenasytně ji začal lízat. Cumlal ji a olizoval, líbal a sál, lechtal i dráždil ji prsty i jazykem, až se zalykala rozkoší. Držel ji pod koleny tak, že jí vlastně neumožnil dát stehna k sobě. Nabízela se mu rozevřená a roztažená a ztratila všechny zábrany. Sama cítila, jak silně teče, jak je její pochva plná milostných šťáv, které Martin ochutnává. Jak do ní vsouvá jazyk i prsty…a tušila, že chce do ní vsunout i svůj ocas. Odevzdávala se mu úplně celá. Lapal po dechu, jak jí to krásně dělal a zahrnoval ji rozkoší. Kousala se do rtu, vzlykala a kňučela.

Pak ji položil zase volně na záda a vyhoupl se nad ni. Nechtěla už déle čekat. Jemně uchopila jeho penis do dlaně a přitiskla ho ke své pičce. Navedla ho ke svému otvůrku, rozevřela si prsty nalité pysky a vystavila mu své pohlaví. „Pojď do mě, neboj se. Jen si to užívej…,“ zašeptala, když jeho žalud přejížděl zmáčenou štěrbinu. Podíval se jí do očí. Nalehl na ni celou váhou a přitlačil. Cítil jak jeho tuhý penis bez nejmenšího odporu proniká do matčina nitra. Slabě sténala a nastavovala se mu, aby se do ní dostal co nejrychleji a nejsnadněji.

„Áááno,“ vyjekla „…pojď a užij si,“ hekala a vnímala, jak do ní začíná přirážet. Zpočátku trochu pozvolna, jako by si zvykal a zkoušel ji, ale najednou z plných sil do ní vrazil svůj mladý ocas. Vykřikla, ale než se stačila nadechnout, vpálil ho do ní podruhé. A znovu. Bral si ji skoro až násilně, hrubě ji napichoval a ona cítila, jak se v ní šíří nesnesitelná rozkoš. Rozevírala stehna, držela jeho tělo na svém a nechávala ho, aby si s ní dělal co chce. Hekala a kňučela, celá se třásla pod jeho těžkými a tvrdými přírazy, vnímala jak si ji nenasytně a křečovitě bere a její rozkoš s každým přiražením synova těla rostla.

Najednou se vzepjala a nehty zaryla do jeho ramen. Vykřikl překvapením a bolestí a opět do ní neovladatelně a prudce vrazil svůj ohon. Vykřikla a sevřela ho stehny. Sama začala zuřivě přirážet kyčlemi proti jeho mladému péru, které v ní trčelo celou délkou. Pevně se ho držela, křečovitě přirážela a hlasitě vzdychala. Skoro až křičela v návalu rozkoše. Zběsilé pohyby jejich těl se dostaly do souhry a oni najednou souložili tvrdě a rychle, vnímali jen neuvěřitelnou sílu svého orgasmu.

Svíjela se pod ním, nesnažila se uniknout jeho tvrdému čuráku, který ji nemilosrdně dobýval a zatínala nehty do jeho ramen a paží. Vnímala jak do ní chrlí horkou lávu, jak se sama svírá kolem jeho ptáka, ždímá z něj proudy semene, které do ní tečou a celá ta horkost proniká do jejího těla. Ani na okamžik nepolevili, zuřivě a křečovitě souložili, dokud ten nejsilnější vrchol neodezněl. Pak se jeho tělo sesypalo na její. Penisem dál vězel v její pochvě. Cítila jak je naplněná jeho semenem. Zhluboka dýchali a snažili se uklidnit a vzpamatovat.

„Chceš si tohle ještě zopakovat,“ zeptala se Ivana. Martin se na ni podíval. „Říkala jsi, že jenom dneska a už nikdy víc.“ Ivana se zamyslela. Bylo to před chvílí tak skvělé, že nevěřila, že to někdy nebude chtít od něj znova. „Ty bys chtěl ještě někdy,“ zeptala se. Ihned přikývl. „Uvidíme. Ale necháme si to jen jako naše tajemství. Nikdo to nesmí vědět. A dneska v noci…já myslím, že času máme dost a v hotelovém pokoji budeme sami. Tak jestli budeš chtít, uděláme si trochu divoký večer…“ řekla Ivana a začala se oblékat. „Nechám to na tobě. Jestli chceš, dáš mi to najevo a budeš mít cokoliv,“ usmála se. Při pohledu na svého syna věděla, že bude chtít mockrát…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *