Rodinná lekce I.

Šla jsem pozdě večer uložit čisté prádlo do skříně v dětském pokoji. Potichu jsem otevřela dveře, abych nevzbudila děti. Hned mezi dveřmi mě zarazilo tiché špitání a chichot. Rychle jsem rozsvítila a odhrnula peřinu . To co jsem viděla mě zděsilo.

Moje děti leželi v jedné posteli, Evička měla vyhrnutou košilku a Petr jí dráždil v rozkroku. Oba na mě vyděšeně koukali. „Co to tady děláte!? Okamžitě jděte od sebe!“ Obě děti rychle vyskočily z postele, Petr si natáhl kalhoty od pyžama. Jeho dětský čůráček mu trčel po pyžamem jako svíčka. „Ptám se vás co jste tady dělali, to nevíte, že se to nesmí?! Ale mami mi jsme je zkoumali jak naše těla reagujou.“ Petrova odpověď mě ještě víc rozpálila.

„Tak víte co? Když vás to tolik zajímá tak já vám to ukážu! Postavte se tady proti sobě a oba se svlékněte! Ale mami? Bez odmlouvání Petře!“ Evička byla tak vyděšená, že se neodvážila na slovo a přetáhla si košilku přes hlavu. Její dětské tělo, které se začínalo měnit v tělo ženy bylo nádherné. Malá prsíčka s malinkatými bradavkami na vrcholku. Kundička se jí začínala ochlupovat a její zadeček připomínal dva malé polštářky. Bylo na ní vidět jak moc se stydí. Její bratr na ní hleděl s vykulenýma očima. Neochotně si stáhl kalhoty a položil je stranou. Jeho penis byl sotva vidět – zřejmě studem. Moje děti tady stály proti sobe úplně nahé.

„Tak Evičko tohle je penis, a ten se musí honit.“ Přistoupila jsem k Petrovi a začala jsem mu masírovat jeho schlíplé přirození. Pomalu jsem mu ho třela a mačkala. Cítila jsem jak mi v ruce tuhne. Petrův penis reagoval rychle. Za chvíli byl tvrdý jako kámen. „Tak a teď ho bráškovi vykuř! Klekni si před něj a vem si ho do pusy.“

Evička poslechla. Klekla si a neohrabaně začala Petrovi cumlat ptáka. Bylo vidět, že Petr brzy vyvrcholí. „Všechno to spolykej! Ne aby ti něco ukáplo!“ Jen jsem to dořekla, začal Petr stříkat svoji dávku do sestřiny pusinky. Evička vše poctivě spolykala. „Tak a teď se Petře dívej ty. Ženské tělo je velice citlivé. Tohle jsou bradavky a když to s nima umíš tak ztvrdnou.“

Začala jsem Evičce dráždit její malinkaté jahůdky. Ani zde na sebe odezva nedala dlouho čekat. Petr očima hltal sestřiny naběhlé bradavky a jeho šulínek opět stoupal vzhůru. „Tak a tohle je kundička. Musíš ji pěkně dráždit aby pořádně zvlhla.“ Prsty jsem roztahovala Eviny lupínky a občas jsem prostředníkem přejela po poštěváčku. Evička začal pomalu vzdychat. Opravdu se jí to líbilo.

„Teď Evičku pořádně vylízej!“ Víc už jsem nemusela říkat. Evička se rozkročila a Petr se vrhl mezi její nohy. Sedla jsem si do křesla a pozorovala jsem jak si mé děti užívají. Vzrušilo mě to. Udělala jsem si pohodlí a zajela jsem si do svého klína . Ani jsem se nestačila pořádně rozehřát a Evička se udělala. Rychle jsem se upravila.

Výchovná lekce pokračuje. „Petře už ti zase stojí. S tím musíme něco udělat. Evo klekni si a čtyři a Petře ty mi podej mast z poličky.“ Oba ochotně poslechli. „Normálně bys ho sestře strčil do kundičky, ale na to je ještě brzo. Poradíme si jinak.“

Vzala jsem si od Petra mast a vymáčkla jsem dostatečné množství na Evčinu řitní dírku. Prsty jsem jí začala mast roztírat a snažila jsem se uvolnit sevření jejího zadečku. Po chvíli se mi podařilo zastrčit do jejího zadečku jeden a pak i druhý prst. Druhou rukou jsem jí dráždila poštěváček. Oba její otvory byly řádně roztažené a promazané.

“ Pojď jsem Petře.“ Mastí jsem mu namazala penis a nasměrovala jsem ho do Evičky zadku. Petr ho tam pomalu zasunul a podvědomě začal přirážet. Já jsem si klekla vedle souložících dětí, jednou rukou jsem dráždila Evičku v rozkroku a druhou sebe. Tempo se zvyšovalo. Obě děti začaly vzdychat. K orgasmu nechybělo mnoho. Evička se udělala první, hned po ní vystříkal svoji dávku Petr.

„Tak pro dnešek by to stačilo, oba umýt a spát!“ Tahle zvláštní událost mi nedala spát. Hned jak se za dětmi zavřely dveře, vysvlékla jsem se udělala si pohodlí v křesle a začala jsem se uspokojovat. Orgasmus, kterého jsem dosáhla, byl jeden z nelepších za poslední roky. Když jsem usínala přemýšlela jsem co vymyslet na příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *