S Radkem ve spacáku

Letos o prázdninách jsem byla, jako každý rok, na víkendové akci, kterou pořádají studenti naší VŠ. Tentokrát jsme vyrazili do Jizerek, a to v rekordním počtu asi 40 mladých lidí. Nebudu vyprávět, co všechno se dělo celou sobotu, důležité jen je, že jsme byli ubytováni v tělocvičně a protože se jedná o školní akci, je takové nepsané pravidlo, že nikdo s sebou nebere svého přítele či přítelkyni.

Já, protože žádného nemám, jsem toto pravidlo také dodržela. A teď k tomu, co se stalo: V sobotu večer, když jsme se ukládali do spacáků, zůstalo na mě místo na žíněnce, kde z jedné strany již nikdo nebyl, pouze na druhé straně se linul pruh ležících osob. Přímo vedle mne tak ležela pouze jediná osoba – kluk z vyššího ročníku, věděla jsem jen, že se jmenuje Radek.

Když se zhaslo světlo, bylo slyšet, jak si ještě pár lidiček povídá. Já jsem zavřela oči a snažila se spát, když najednou jsem ucítila, jak se někdo velice jemně dotýká mých vlasů. Nevěděla jsem co mám dělat, a tak jsem zůstala ležet. Ta neznámá něžná ruka se pomalu přesouvala po mých vlasech, až mě začala hladit na mém uchu. Bylo to velice příjemné. Hlavou se mi honily myšlenky, jak to asi bude pokračovat, a zda je to skutečně Radek. Chtěla jsem se tedy otočit a podívat se, když mě prst druhé ruky spočinul na mých rtech a u ucha se mi najedou ozvalo tiché pssst!

Teď už jsem neodolala a otočila se směrem na Radka. Přestože byla tma, viděla jsem, že jeho obličej je těsně u mého a bylo přímo cítit, jak se na mě dívá. Jinak to ani nešlo, než že jsme se začali líbat. Zpočátku velice pomalu a opatrně, avšak pomalu jsme přidávali na tempu, až to sem tam dost hlasitě mlaskalo. Přitom mě Radek stále hladil ucho a druhou rukou mi přejížděl po krku a sem tam zajel i na páteř (jako by věděl, že to při líbání zbožňuji).

Já, abych také nezahálela, jsem mu pravou rukou hladila vlasy a ucho. Radek měl krásné tmavě hnědé vlnité vlasy, dlouhé tak po ramena. Pomalu mě začínal přivádět do velice příjemného stavu. Moje bradavky mi začaly velmi rychle tvrdnout a já jsem si dovolila převzít na sebe trochu iniciativy. Přestala jsem Radka hladit po vlasech a snažila jsem se najít zip na jeho spacáku. Ani jsem ho nemusela najít, a zjistila jsem, že jeho spacák je zčásti rozepnutý, měl na sobě tričko.

Začala jsem ho tedy hladit po ramenou a přecházela na prsa. Byť jsem mu je hladila pouze přes látku, bylo poznat, jak má vypracovaný hrudník, prsa byla úžasně svalnatá a pevná. Napadlo mě, jak tvrdý bude také jinde, ale věděla jsem, že to nemůžu uspěchat. Začala jsem mu vyhrnovat tričko nahoru, on jak to zjistil, tak se vším přestal a pomohl mi s jeho sundáním. Hned po té opětoval mou akci a také s mou asistencí mi stáhl mé triko. Vyprostil tak má prsa a ihned se jim začal věnovat.

Příjemně je hnětl, ale stále se vyhýbal těm nejvzrušivějším místům – mým trčícím bradavkám. Já jsem se také nedala zahanbit a začala jsem ho hladit, nyní již přímo po jeho hrudi. Ke svému velkému překvapení jsem zjistila, že ji má celou zarostlou jemnými chloupky. Kluci s kterými jsem chodila či spala, nikdy takovou úžasnou srst neměli.

Nahmatala jsem jeho úžasnou malou bradavku a začala si s ní hrát. Radek mezi tím přes nás přehodil svůj, teď již úplně rozepnutý spacák, takže nám nevykukovala ani hlava. Potom mě chytil za ruce a pošeptal mi: „Počkej, teď budu pokračovat já.“ Dal mi pusu a pak začal pomalu svými rty sjíždět až k mým prsním bradavkám, kterých se dosud nedotkl. Jednu vzal do pusy a začal jí sát. Levou rukou mi přitom přejížděl po zádech a pomalu se dostával k mým kalhotkám. Byla jsem úžasně vzrušená a moje „kundička“ mi to dávala najevo. Začínala se rozvírat a kalhotky jsem začala mít pěkně vlhké.

Radkova ruka mě teď hladila po zadečku a dál po stehně. Věděla jsem, kam bude pokračovat, ale musím se přiznat, že jsem pouze chvíli váhala – vzrušení vyhrálo. Radek pomalu začal stahovat kalhotky. Nejprve mě začal hladit po chomáčku chloupků, pak přejel dál a začal přejíždět mé úplně vlhké pysky. Když cítil, jak jsem rozevřená, zasunul dovnitř jeden prst a udělal s ním několik pohybů sem a tam. Pak ho opět vytáhl a začal hledat můj poštěváček. Moc dlouho mu to netrvalo, protože byl naběhlý až k prasknutí. Začal mi ho jemně mnout, tak že jsem musela začít dýchat víc nahlas. Aby nás nikdo neslyšel, tak mě začal opět líbat, aby mé vzdychání nebylo slyšet.

I přes mé vzrušení jsem si byla vědoma toho, že je čas také na mě. Proto jsem rukou pomalu začala opouštět Radkovu chlupatou hruď a začala ji pomalu přesouvat na břicho a stále níž a níž. Chtěla jsem udělat také něco originálního, a tak jsem se rozhodla, že Radka pěkně vyrajcuju. Když jsem přejížděla po jeho břiše, uvědomila jsem si, jak jsou všechny jeho svaly napjaté. Dorazila jsem k trenkám – obkroužila jsem jejich lem a po straně sjela dolů až na vnitřní stranu stehna, odtamtud jsem se vrátila a několikrát vše opakovala. Po chvíli jsem na jeho boku pomalu trenky nadzvedla a zasunula ruku do nich. Pomalu jsem ji posouvala dále ke jeho přirození, až jsem narazila na ochlupení, trochu jsem si v něm prsty pohrála, ale snažila jsem se, abych se toho, co jsem čekala vedle, nedotkla.

No, ne že by se mi to až tak podařilo, ale jakmile jsem ucítila, že se dotýkám jeho klacku, vytáhla jsem ruku ven. Začala jsem ho opět hladit přes trenky, ale ne přímo v rozkroku, až jsem rukou zajela přímo mezi jeho stehna a přes látku jsem nahmatala jeho dvě kulky. Bylo poznat, že je pěkně vzrušený, přestože jsem se jeho údu nedotkla, bylo poznat, že mu stojí.

Rukou jsem zajela zespodu do trenek a povyhrnula je tak, že jeho kulky byly venku. Začala jsem mu je hladit v jeho pytlíku a přitom jsem se snažila potichoučku se přesunout hlavou tak, abych ji měla u jeho rozkroku. Možná bylo slyšet, že se pod spacákem něco děje, ale to už jsem moc nevnímala. Rukama jsem stála jeho trenky a břink, jeho klacek tu trčel do výšky před mým obličejem.

Opatrně jsem ho vzala do ruky. Kůžička kolem žaludu už byla skoro celá stažená a tak jsem pouze žalud doobnažila. Přitom jsem rukou ucítila, že na žaludu je malá kapička, proto jsem si ten klacek trošku přitáhla k puse a jemně ji jazykem slízla. Radek, ležící na zádech, na to reagoval jemným vzdechem a tělem jakoby mu projel elektrický impuls.

Teď přišel můj plán, bylo vidět, že Radek je nad míru vzrušený, a tak jsem jen zašeptala: „Ne abys mi pomáhal, nech to na mě!“ a opět jsem mu olízla jeho žalud. On na můj příkaz reagoval jen slovem: „OK“. To ještě nevěděl, co zamýšlím. Kamarádka mi totiž vyprávěla, jak svého kluka dokázala udělat jen tím, že mu kouřila koule, aniž by se dotkla jeho klacku. Rozhodla jsem se, že to Radkovi udělám taky tak.

Pustila jsem tedy jeho kládu, která nebyla z nejmenších a uchopila rukou jeho pytlík. Začala jsem ho v ruce otěžkávat až jsem jednu kouli vzala do pusy a začala jí cucat a převalovat v puse. Ruku jsem mezitím přemístila až k řitnímu otvoru, který jsem mu začala ukazováčkem dráždit. Moc dobře vím, že klukům se to líbí. Asi po minutě začal Radek vzdychat a k mému překvapení se začal pohybovat, jako by s někým souložil. Nevím jak dlouho to ještě trvalo, ale najednou mi řekl: „Iveto, já už to nevydržím, pohoň mi ho nebo zešílim.“

„Ještě vydrž“, řekla jsem a druhou rukou jsem mu začala hladit hruď, která mě šíleně vzrušovala. Myslím si, že pokud někdo ještě nespal, musel nás určitě slyšet. „Už, už ….“ šeptl Radek a začal stříkat!!! Udělal se, aniž bych se mu ho dotkla. Bylo slyšet jak jeho sperma dopadá na spacák, mou ruku, vlasy ale především na jeho hruď. Já mu ho na té hrudi pěkně roztírala a on odpočíval.

Po chvíli řekl, že by se měl osprchovat, ale že půjde pouze se mnou, že mi něco dluží. Já jsem mu dala pusu a pohladila ho po rozkroku. „To výš že jo, vždyť už na to čekám.“ A tak jsme jeden po druhém odešli do pánských sprch. Co se dělo tam napíši třeba příště…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *